Találatok: 1 - 9 (9 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042

    Next ACC bajnokság ötletelő

    A tavaszi GT bajnokság végére nagyon elfogyott a mezőnyünk, valamint időhiányban is szenvedtünk, emiatt picit pihentetjük a vonalat.

    Ha valakinek lenne ötlete, javaslata, konstruktív kritikája, igénye, esetleg aktívan is segítene az ACC-s bajnokik szervezésben az írjon ebbe a topikba.

  2. #2
    Timár Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    33
    Sajnálattal olvasom hogy szünetelni fog a bajnokság. A szezon végén csak egy futamon tudtam indulni, így jogom sincs kritikát megfogalmazni szerintem.
    Fun jelleggel van esély versenyekre?

  3. #3
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Én is sajnálom. Ha max 60perces futamok lettek volna én jöttem volna versenyezni, nem lettem volna és nem lennék tényező azt tudom csak gondoltam leírom én miért nem jöttem a futamokra nekem sok a 90+ perces vesenyek.

  4. #4
    Balogh Gábor Versenyző gabf1 logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Én is sajnálom. Ha max 60perces futamok lettek volna én jöttem volna versenyezni, nem lettem volna és nem lennék tényező azt tudom csak gondoltam leírom én miért nem jöttem a futamokra nekem sok a 90+ perces vesenyek.
    ezzel én is így vagyok

  5. #5
    Tavaly, mikor volt lehetőség a PSL-hez becsatlakozni, ők 60 perces futamokkal + kötelező kerékcserével vitték a GT4 futamokat. Ahhoz a kategóriához szerintem pont jól passzolt az a formátum. Izgágább kocsik, jobban bírják a gyűrődést, a gumik is gyorsabban degradálódnak, ezért egy olyan távon is van esemény. Csak náluk is az a dolog rákfenéje, hogy miközben a felszínen kellemes kis gépeknek tűnnek, igazán gyorsan menni azokkal is komoly kihívás és más vezetési stílust igényelnek a GT3-hoz képest.

  6. #6
    Sziasztok,

    Lesz idén ACC bajnokság?

  7. #7
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    578
    Ha össze tud verbuválódni egy szervezői csapat, akkor elképzelhető, hogy indítunk bajnokságot. Egyéb esetben nincs rá kapacitás.

  8. #8
    Tóth Levente Homoki Csaba Asztalos András és Oláh Gergely mi négyen vállalnánk egy ilyen bajnokság szervezését

  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Tóth Levente Homoki Csaba Asztalos András és Oláh Gergely mi négyen vállalnánk egy ilyen bajnokság szervezését
    Irjatok rám discord-on, találjunk (találjatok) egy közös időpontot, amikor tudnánk erről beszélni.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •