Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 27 (27 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg peti931 írta Hozzászólás megtekintése

    Én Nagy Lacitól kérnék elnézést a kiforgatásért, semmi szándékosság nem állt mögötte, én is kaptam egy kis koccot, és innentől domino effektus volt.
    Semmi gáz, benne van a pakliban ez is. Én nagyon élveztem, remélem a többi futam is hasonlóan jó lesz majd.
    Szerintem ebben a koncepcióban az a jó, ha valakinek valamelyik kombinbáció esetleg nem fekszik, vagy nem szereti az adott autót,pályát, nem kell lemondania az egész bajnokságról. Van lehetőség a következő futamon bizonyítani.

  2. #27
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    599
    Idézet Eredetileg peti931 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egy elég jól összeszedett írás lett.
    Én élveztem végig az egészet, voltak jó kis csaták fej-fej mellett kanyarokon keresztül, igaz már az első verseny végére foly rólam a víz, úgy elfáradtam. Nekem végig küzdős volt ez, a skoda után olyan volt ez a kocsi mint ha egy tanker hajót kellene irányítani.
    A koccról csak annyit, hogy ez benne van, szerintem mindeketten arrébb raktuk egymást párszor, szóval nem gáz.
    A replay alapján viszont feltűnt valami, én ha kb 50-60% fékpedál állás fölé nyomtam a pedált, akkor blokkolt minden is , és azt néztem, hogy replayen a pedal app azt mutatja pl nálad, hogy 100% erővel fékezel. Itt a replay miatt van ez vagy valami más van mögötte?

    Én Nagy Lacitól kérnék elnézést a kiforgatásért, semmi szándékosság nem állt mögötte, én is kaptam egy kis koccot, és innentől domino effektus volt.

    Máté, szerintem engem forgattál meg szerintem, elég bátor féktáv volt azt meg kell hagyni

    Mindenesetre várom a következőt, érdekes ez, hogy mindig más kocsihoz kell alkalmazkodni.

    Sajnos a replay nem a valóságot mutatja, ha más autóját nézed. Nagyjából sikerült úgy belőni a setupomat, hogy olyan 80-85% fékerőig nem blokkolta el teljesen az elejét. Az ominózus esetnél viszont a szélárnyék miatti sebességkülönbség miatt olyan 98%-ig nyomtam be a féket, majd vissza kellett vennem kicsit, majd érzésből ismét 80-85%-ig nyomni, így valószínűleg ez játszhatott közre nagyban a kocchoz.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •