Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (27 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042

    AC Ferrari - Modena - Máj.27

    Kedves Versenyzők!
    Indul az AC Summer Cup 2021, mely most a Ferrari márka körűl forog, egyre modernebb lovacskás kocsikkal mérkőzünk meg. A nyáribajnokság első helyszíne természetesen az olaszországi, hazai Modena lesz, a kocsi pedig az 1969-es Ferrari Dino 246GT változata, mely alapvetően egy gyengébb, régimódi sportkocsinak felel meg.



    Helyszín: Modena - rank (v3.2) Letöltés: Gdrive, RD
    Autó: Ferrari Dino 246GT Letöltés: GDrive
    Dátum: 2021.Máj.27 (csütörtök)

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*30 perc (2. futamon az első 10 fordított a rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 97%-ról indul, lassan növekszik. Session-ök között picit visszaesik. Prekvalon fix 97%.
    Gumi melegítők: nem
    Fizikai sérülések: 65%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: nincs
    Gumi és üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 28 +/-5 °C. Prekvalon fix 28 °C
    Pitek száma: 24

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #Ferrari Evolution - A (ha kell B)
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Ferrari Evolution - Prequal
    Jelszó: masters

    Indulási feltételek & egyéb infók a bajnokság főtopikjában: AC Summer Cup 2021
    Discord elérhetőség: Discord



    A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on.
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 05. 16. 16:31.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Prekval, gyakorló szerver belőve. Engem legelsőre valamiért nem engedett fel (no available slots), ha bármi gond lenne, nemtaláltok valamit, szóljatok.

    Kocsiról egy kis ízelítő:

  3. #3
    Kedves Attila Versenyző Ataman logója
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    88
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Prekval, gyakorló szerver belőve. Engem legelsőre valamiért nem engedett fel (no available slots), ha bármi gond lenne, nemtaláltok valamit, szóljatok.

    Kocsiról egy kis ízelítő:
    Hello, engem sem enged fel.

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Ataman írta Hozzászólás megtekintése
    Hello, engem sem enged fel.
    Probléma kijavítva.
    A kocsinevében (könyvtárnév stb) a nagybetü (GT) gondot tud okozni. Ezt kicseréltem a letölthető zip file-ban is.
    Illetve tanulság még, hogy az alap AC alól engem sem engedett fel. Viszont CM-el csatlakozva elsőre nem talált üres slot-ot, de a következő csatlakozási próbálkozásoknál már felengedett.

  5. #5
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    hali!

    letöltöttem pályát, autót de nem látom a servert pedig kint a honlapon látom, hogy vannak fenn.
    offline működik a kocsi és a pálya is

  6. #6
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    hali!

    letöltöttem pályát, autót de nem látom a servert pedig kint a honlapon látom, hogy vannak fenn.
    offline működik a kocsi és a pálya is
    Szerverkeresőben a szűrőket ellenőrizd (üres, jelszavas, hiányzó tartalom).
    Ha "masters"-re, vagy "gtr-"-re keresel, könnyen megtalálod a szerverünket a találatok között.
    A szerver port-ját nemrég átállítottam, de ez nemigen érintheti a versenyzőket, de ha pl "favorit"-ként el volt mentve mondjuk a Prekval szerver, akkor most ott nemtalálja.
    A szerveren vannak is, fel is kukkantottam most is rá, megy.

    (Ha nem használsz még ContentManager-t, akkor ajánlom, sokkal kényelmesebb, gyorsabb, okosabb mint az alap AC launcher/menü).
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 05. 16. 15:25.

  7. #7
    Az RD link nem a Modena pályára mutat, én meg simán letöltöttem a Goodwood-ot és nem értettem, hogy mi nem jó...

  8. #8
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Szerverkeresőben a szűrőket ellenőrizd (üres, jelszavas, hiányzó tartalom).
    Ha "masters"-re, vagy "gtr-"-re keresel, könnyen megtalálod a szerverünket a találatok között.
    A szerver port-ját nemrég átállítottam, de ez nemigen érintheti a versenyzőket, de ha pl "favorit"-ként el volt mentve mondjuk a Prekval szerver, akkor most ott nemtalálja.
    A szerveren vannak is, fel is kukkantottam most is rá, megy.

    (Ha nem használsz még ContentManager-t, akkor ajánlom, sokkal kényelmesebb, gyorsabb, okosabb mint az alap AC launcher/menü).
    köszi a szűrökkel volt a baj

  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Az RD link nem a Modena pályára mutat, én meg simán letöltöttem a Goodwood-ot és nem értettem, hogy mi nem jó...
    Oww, nemtudom hogynézhettem be, de ezért is vagytok hogy kijavítsatok. Cserélve

  10. #10
    Hát ha valakit esetleg érdekel akkor itt egy inboard felvétel a körömről bár ez egész addig lesz érdekes amíg Norbinak nincs kedve jobbat futni
    https://www.youtube.com/watch?v=iXYsPZYtRbs


    ja meg itt egy setup amiért nem vállalok felelősséget csak addig tekergettem amíg nekem a legkomfortosabb nem lett
    szóval lehet hogy bután lett beállítva de ez van
    https://mega.nz/file/A342TSLT#3ANhFn...7Y3-7IejRBgbtQ (javítva)
    Utoljára módosította: Máté Mihajlovics; 2021. 05. 18. 22:40.

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nekem nem setup file-nak tűnik. ini file szokott lenni. Jó csel volt!

  12. #12
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nekem nem setup file-nak tűnik. ini file szokott lenni. Jó csel volt!
    Ohh b...ki lehet rosszat tettem be ha hazaertem javítom

    Ui.: javítottam az eredeti linket
    Utoljára módosította: Máté Mihajlovics; 2021. 05. 18. 22:41.

  13. #13
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579

    Modena Setup

    https://1drv.ms/u/s!Ani2jNgWySjAl5JI...TMBAw?e=Bnnucm

    Ez egy aránylag nyugis setup, nem tör ki a feneke annyira a kocsinak.
    Utoljára módosította: masterC; 2021. 05. 21. 08:48.

  14. #14

  15. #15
    Köszi mindkettőtöknek, nekem szükségem lesz rájuk.

  16. #16
    Köszönjük a youtube-ot és setupokat!

    Kristóf, kell a rank app erre a bajnokságra, vagy kikapcsolhatjuk?

  17. #17
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Levente Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük a youtube-ot és setupokat!

    Kristóf, kell a rank app erre a bajnokságra, vagy kikapcsolhatjuk?
    Nem szükséges, kikapcsolhatod.

  18. #18
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042


    • Időmérőn a boxkijáratnál figyeljétek a tükröt, a gyors körön jövőket ne zavarjátok meg.


    • A futam elején fokozottan figyeljünk egymásra! Nem ismerjük teljesen a kocsikat, egymás kvalitását. Nagy a bizonyítási vágy. Nincs gumimelegítő se, így a verseny 1-2 körében senki sem fog tudni időmérős féktávokat venni. Nem kell egy meggondolatlan manőverrel az első percben kockáztatni mások épségét.


    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel Discord szerverre a gyorsabb kommunikáció, és a nagyobb móka miatt. Sok sikert mindekinek!

  19. #19
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Figyelem!

    Bekockáztattuk, úgyláttjuk hogy 1 szerverre is felférünk mindannyian, így mindenki az A szerverre próbáljon meg fellépni.

    Gond, probléma esetén Discord-on vagyunk.

  20. #20
    háát ez vicces volt nem is drift hanem antidrift verseny aki sikeresebben nem driftel az a gyorsabb
    de viccet félretéve itt is szeretnék élnézést kérni attól akit megforgattam nem láttam jól hol is kellene fékezni és kicsit késő lett, sajnálom !!!! :/

  21. #21
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042

    replay

    R1: https://drive.google.com/file/d/1QfN...ew?usp=sharing
    R2: https://drive.google.com/file/d/1ZTc...ew?usp=sharing

    A nyári bajnokságban ugyan nem működík az óvás intézménye, nincs büntizés, ennek ellenére bárki visszanénzheti a vele történt eseteket, adott esetben elnézést kérhet egy-egy általa okozott ütközésért. Privátban, megbeszélhetitek egymással.

    Simresults: https://simresults.net/210527-d5q
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 05. 27. 22:35.

  22. #22
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Nagyon örülök, hogy ilyen szép számban részt vettünk a versenyen. Az pedig külön nagy öröm volt, hogy 1 szerverre végülis fel tudtunk férni, így többen csatázhattunk egy jobb pozícióért. Úgy gondoltam egy "Kedves Naplóm!" formájában megírnám a mai versenyről a gondolataimat. Hátha az utóbbi hónapok (vagy inkább ez az év) frusztrációja kissé enyhülni fog.

    Időmérő:
    Végig Damoklész kardjaként ott lebegett felettem az, hogy átadjam a helyemet egy friss versenyzőnek, ha esetleg a 26 nevezett közül még jött volna valaki az A szerverre.
    Nagyon tiszta időt se sikerült autóznom ezáltal, hogy "sokan" voltunk a pályán, de végül - számomra értetetlen okokból 3. helyre sikerült kvalifikálnom magamat. Jó kezdet...

    1. verseny:
    ... aztán persze jött a rajt, amit eléggé elbaltáztam, nem sikerült túl jól indulnom az autóval. Máté és Norbi szinte azonnal meg is léptek, Kristóf pedig majd' rám esett. Szerencsére tartottam magamat, a verseny végéig unalmasan autókáztam, mialatt a többi dobogós elhúzott tőlem, a mögöttem lévők (azt hiszem Nagy Laci és Géczi Peti) pedig közelebb és közelebb értek.
    Eltekintve néhány lekörözött autó hirtelen manőverét, a futam igen unalmas volt számomra, az autóval való küzdés, illetve a feljavult pályán a féktávok lerövidítése volt a cél.
    A leggyorsabb köröm is fél másodperccel el volt maradva Mátéétól és Norbiétól, ami eszméletlen teljesítmény tőlük, nekem már kevésbé esik jól, hogy "valami nem jó velem".

    2. verseny:
    A fordított rajtrács... Nagyon jó ötlet, rengeteg kihívás van benne, ezzel együtt itt ismételten belekóstoltam a tutiba, rögtön az elején. Persze a rajtot most még jobban sikerült elrontanom, Nagy Laci mögött próbáltam kilesni, nehogy véletlenül lekoccoljam az első kanyar előtt, hideg gumikkal. A végén így is sikerült, ráadásul még Norbi is itt volt a fenekemben, így a fűre kerülve jóformán bedaráltam Norbit, Lacit, Petit és Kristófot is az első kanyarban. Zseniális manőver volt, mondhatom.

    Valahogy sikerült visszaevickélnem és még pár pofont adni Laci kocsijának, innentől kezdve valahogy fogyott a tempóm és szépen sorra előztek meg a kollégák...

    Mátéval jókat pofozkodtunk, helyezkedtünk, végül megelőzött, így kulloghattam mögötte, ámbár a harcok közepette Norbi is megérkezett. Részemről nagyon élvezetes csaták alakultak ki közöttünk, de egy hiba miatt nagyon lecsúsztam az ívről és többen megelőztek.
    Az események itt felgyorsultak - talán túlságosan is - mert egyszercsak Varga Ádám és Balogh András között találtam magamat. Az ilyen helyzetekből tudom, hogy semmi jó nem sülhet ki, 3-as kocc, Andrással a kavicságyban találtuk magunkat, bár én menetiránnyal szembem álltam meg, pont a legrosszabb helyen. Biztos az őrangyalom velem volt, mikor baleset és különösebb bénázás nélkül vissza tudtam tenni a gépet az aszfaltra.

    A futam negyedénél járunk és már annyi minden történt velem, mint általában egy teljes futam alatt SE szokott megtörténni.

    Nagy Lacival ment a csatározásunk, miközben beértük a Balogh Andrást, Faragó Imit és Holló Ádámot. Nehéz helyzet elé néztem, mivel Laci mögöttem igen erős tempót diktált, előttem pedig hárman is harcban voltak a jobb pozícióért. Természetes, hogy senki sem lesz valami engedékeny.
    A célegyenes végén kissé túl nagy ívben vette be a kanyart a trió, amiből Imi profitált, ámbár én ráestem és a következő kanyart indokolatlan mennyiségű festék cserével vettünk be, amihez Nagy Laci és Balogh András is csatlakozott, majd még a végén Ádám is letette a névjegyét. Szerencsémre én kerültem ki győztesnek ebből a csoportosulásból és a social distancingra fittyet hányó performancból. Rendkívül izgalmas volt!!!

    Ezek után Varga Ádámmal próbáltam dűlőre jutni, amiben végül is sikerült fölénybe kerülnöm, de visszanézve inkább múlott Ádám lovagiasságán az előzés, mint az én profizmusomon, mert a helycserék alapján szerintem lehetett volna agresszívabb is és lehet, hogy sokkal nehezebb dolgom lett volna.

    Az utolsó harmadra sikerült Géczi Petihez és Karagity Dánielhez közel férkőznöm olyannyira, hogy Petivel jópárszor helyet - és festéket - cseréltünk. Persze nem volt elég ez a csata, Nagy Laci ismét veszélyes közelségbe került hozzám, ami még jobban növelte az izgalmakat. Érzésem szerint itt Peti is el volt már fáradva, nem csak én, mert igen sokszor fékeztük ki egymást, fordultunk el egymáson, továbbá teljesen más féktávokat vettünk.
    Sajnos egy nagyobb pöckölés miatt sikerült Petit leterelnem az ideális ívről (bár ezt a verseny közben nem így láttam, nem teljesen értettem miért lassított le ennyire, de a végén kibeszéltük és a visszajátszásból is látszik, hogy volt mit korrigálnia az ütközés hatására), ami miatt baromira rosszul éreztem magamat, mert a fair játékba ez nem fér bele nálam...

    A futam pedig befejeződött, én pedig valahol a 9. hely környékén intettek le a kockás zászlóval... Meglátjuk mit hoz a következő futam!
    Utoljára módosította: masterC; 2021. 05. 28. 13:17.

  23. #23
    Nekem ez volt az első versenyem itt, hiába a 2009-es regisztárció. Nagyon élveztem, köszönet a szervezésért. 10. hely környékén mozogtam, picit lassabb voltam mint az élmenők, de picit gyorsabb mint a mezőny második fele, úgyhogy az első verseny egy idő után elég nyugis lett. Viszont a második eleje az nagy buli volt, illetve a végén amikor felért Géczi Peti aki jóval gyorsabb volt nálam és volt még 5 perc, az elég izgi lett. Kaptam pár lovetapet, de semmi unfair, és azért mentünk egy fél kört egyszer egymás mellett, nagyon korrekt csata volt, köszönet érte, élveztem. Aztán szerencsémre bejött amire vártam, és utólérték Petit is, így az utolsó 1-2 körre egy kis levegővételhez jutottam.

  24. #24
    Géczi Péter Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 03. 31.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    75
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon örülök, hogy ilyen szép számban részt vettünk a versenyen. Az pedig külön nagy öröm volt, hogy 1 szerverre végülis fel tudtunk férni, így többen csatázhattunk egy jobb pozícióért. Úgy gondoltam egy "Kedves Naplóm!" formájában megírnám a mai versenyről a gondolataimat. Hátha az utóbbi hónapok (vagy inkább ez az év) frusztrációja kissé enyhülni fog.

    Időmérő:
    Végig Damoklész kardjaként ott lebegett felettem az, hogy átadjam a helyemet egy friss versenyzőnek, ha esetleg a 26 nevezett közül még jött volna valaki az A szerverre.
    Nagyon tiszta időt se sikerült autóznom ezáltal, hogy "sokan" voltunk a pályán, de végül - számomra értetetlen okokból 3. helyre sikerült kvalifikálnom magamat. Jó kezdet...

    1. verseny:
    ... aztán persze jött a rajt, amit eléggé elbaltáztam, nem sikerült túl jól indulnom az autóval. Máté és Norbi szinte azonnal meg is léptek, Kristóf pedig majd' rám esett. Szerencsére tartottam magamat, a verseny végéig unalmasan autókáztam, mialatt a többi dobogós elhúzott tőlem, a mögöttem lévők (azt hiszem Nagy Laci és Géczi Peti) pedig közelebb és közelebb értek.
    Eltekintve néhány lekörözött autó hirtelen manőverét, a futam igen unalmas volt számomra, az autóval való küzdés, illetve a feljavult pályán a féktávok lerövidítése volt a cél.
    A leggyorsabb köröm is fél másodperccel el volt maradva Mátéétól és Norbiétól, ami eszméletlen teljesítmény tőlük, nekem már kevésbé esik jól, hogy "valami nem jó velem".

    2. verseny:
    A fordított rajtrács... Nagyon jó ötlet, rengeteg kihívás van benne, ezzel együtt itt ismételten belekóstoltam a tutiba, rögtön az elején. Persze a rajtot most még jobban sikerült elrontanom, Nagy Laci mögött próbáltam kilesni, nehogy véletlenül lekoccoljam az első kanyar előtt, hideg gumikkal. A végén így is sikerült, ráadásul még Norbi is itt volt a fenekemben, így a fűre kerülve jóformán bedaráltam Norbit, Lacit, Petit és Kristófot is az első kanyarban. Zseniális manőver volt, mondhatom.

    Valahogy sikerült visszaevickélnem és még pár pofont adni Laci kocsijának, innentől kezdve valahogy fogyott a tempóm és szépen sorra előztek meg a kollégák...

    Mátéval jókat pofozkodtunk, helyezkedtünk, végül megelőzött, így kulloghattam mögötte, ámbár a harcok közepette Norbi is megérkezett. Részemről nagyon élvezetes csaták alakultak ki közöttünk, de egy hiba miatt nagyon lecsúsztam az ívről és többen megelőztek.
    Az események itt felgyorsultak - talán túlságosan is - mert egyszercsak Varga Ádám és Balogh András között találtam magamat. Az ilyen helyzetekből tudom, hogy semmi jó nem sülhet ki, 3-as kocc, Andrással a kavicságyban találtuk magunkat, bár én menetiránnyal szembem álltam meg, pont a legrosszabb helyen. Biztos az őrangyalom velem volt, mikor baleset és különösebb bénázás nélkül vissza tudtam tenni a gépet az aszfaltra.

    A futam negyedénél járunk és már annyi minden történt velem, mint általában egy teljes futam alatt SE szokott megtörténni.

    Nagy Lacival ment a csatározásunk, miközben beértük a Balogh Andrást, Faragó Imit és Holló Ádámot. Nehéz helyzet elé néztem, mivel Laci mögöttem igen erős tempót diktált, előttem pedig hárman is harcban voltak a jobb pozícióért. Természetes, hogy senki sem lesz valami engedékeny.
    A célegyenes végén kissé túl nagy ívben vette be a kanyart a trió, amiből Imi profitált, ámbár én ráestem és a következő kanyart indokolatlan mennyiségű festék cserével vettünk be, amihez Nagy Laci és Balogh András is csatlakozott, majd még a végén Ádám is letette a névjegyét. Szerencsémre én kerültem ki győztesnek ebből a csoportosulásból és a social distancingra fittyet hányó performancból. Rendkívül izgalmas volt!!!

    Ezek után Varga Ádámmal próbáltam dűlőre jutni, amiben végül is sikerült fölénybe kerülnöm, de ez visszanézve inkább múlott Ádám lovagiasságán az előzés, mint az én profizmusomon, mert a helycserék alapján szerintem lehetett volna agresszívabb is és lehet, hogy sokkal nehezebb dolgom lett volna.

    Az utolsó harmadra sikerült Géczi Petihez és Karagity Dánielhez közel férkőznöm olyannyira, hogy Petivel jópárszor helyet - és festéket - cseréltünk. Persze nem volt elég ez a csata, Nagy Laci ismét veszélyes közelségbe került hozzám, ami még jobban növelte az izgalmakat. Érzésem szerint itt Peti is el volt már fáradva, nem csak én, mert igen sokszor fékeztük ki egymást, fordultunk el egymáson, továbbá teljesen más féktávokat vettünk.
    Sajnos egy nagyobb pöckölés miatt sikerült Petit leterelnem az ideális ívről (bár ezt a verseny közben nem így láttam, nem teljesen értettem miért lassított le ennyire, de a végén kibeszéltük és a visszajátszásból is látszik, hogy volt mit korrigálnia az ütközés hatására), ami miatt baromira rosszul éreztem magamat, mert a fair játékba ez nem fér bele nálam...

    A futam pedig befejeződött, én pedig valahol a 9. hely környékén intettek le a kockás zászlóval... Meglátjuk mit hoz a következő futam!
    Ez egy elég jól összeszedett írás lett.
    Én élveztem végig az egészet, voltak jó kis csaták fej-fej mellett kanyarokon keresztül, igaz már az első verseny végére foly rólam a víz, úgy elfáradtam. Nekem végig küzdős volt ez, a skoda után olyan volt ez a kocsi mint ha egy tanker hajót kellene irányítani.
    A koccról csak annyit, hogy ez benne van, szerintem mindeketten arrébb raktuk egymást párszor, szóval nem gáz.
    A replay alapján viszont feltűnt valami, én ha kb 50-60% fékpedál állás fölé nyomtam a pedált, akkor blokkolt minden is , és azt néztem, hogy replayen a pedal app azt mutatja pl nálad, hogy 100% erővel fékezel. Itt a replay miatt van ez vagy valami más van mögötte?

    Én Nagy Lacitól kérnék elnézést a kiforgatásért, semmi szándékosság nem állt mögötte, én is kaptam egy kis koccot, és innentől domino effektus volt.

    Máté, szerintem engem forgattál meg szerintem, elég bátor féktáv volt azt meg kell hagyni

    Mindenesetre várom a következőt, érdekes ez, hogy mindig más kocsihoz kell alkalmazkodni.

  25. #25
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Hát a futam elötti szerverkavarodás izgalmassá tette hogy betudjuk-e szuszakolni magunkat 1db szerverre, de szerintem mégiscsak ez volt a jobb döntés, mint két feles szerver.

    Mindkét futamon nagyon izgalmas versenyeket tudhattam magamnak. Az elsőn inkább a kocsival küzdhettem. A másodikon a fordított rajtrácsnak köszönhetően, olyan egymáson fordulások voltak, kanyarokon át, hogy wow. Volt hogy vagy 4 kocsi egy pakkba, és mind a négy úszott, csúszott, korrigált, több ismeretlenes feladvány volt kiszámolni, hogy melyik kocsi hova fog kilyukadni. Persze a kedvencem a kívülről megkerülés volt (jópár kanyar, és a kocsi is engedte ezt), de úgy hogy a belül lévő kocsit a szélvédőn át látta maga elött a kívűl keresztbe menő.

    Grat mindenkinek aki végigment, következő kocsi az 512-es Berlinetta >>

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •