Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (29 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    Trophy AC Summer Cup 2021 - Ferrari evolution

    Indul a Masters Summer Cup 2021!



    A nyár egyik legszórakoztatóbb, és legizgalmasabb kihívása lesz ez a teljesen új formátumú "evolúciós" bajnokságunk, hiszen mindegyik futamon egyre modernebb autót fogunk meghajtani. A szereplő minden alkalommal a Ferrari valamely ikonikus, legendás járgánya lesz. A pályákat, és a futamok hosszát is az adott kocsikhoz passzoltuk. Vajon ki lesz a legrátermettebb pilóta aki a paripások tesztpilótájává avanzsálhatna? Ki melyik kocsival tud a legnagyobbat virítani?

    A használható autókat, pályákat, és futamtávokat a versenynaptár tartalmazza.

    A futamokon való részvétel teljesen nyílt, ingyenes, a versenyzőkkel szembeni egyetlen elvárás a sportszerű magatartás, valamint a versenytársak és a fairplay maximális tiszteletben tartása mind a pályán, mind azon kívűl! A nyári bajnokság 7 fordulós lesz, de a nyárra való tekintettel az összesített pontozásban a 7 versenyből csak az 5 legjobb futam eredménye számít, de ha csak 1-1 futamra szeretnél beugrani egy jót körözni, akkor is várunk szeretettel! A nyári bajnokság a szokásosnál "játékosabb" felfogású, hogy jól érezzük magunkat, kicsit fun-osabb, már a különleges formátuma miatt is.

    Csapatbajnokság most nincsen (most kell barátkozni, hogy őszre legyen csapat). Egyedi autófestés nincs.

    A sorozat végén a legjobb újonc pilóta (érvényes tagság nélküli) tagságot nyer az őszi szezonunkra, bajnokságainkra, így komolyabb nyomás mellett is lehetősége adódik megmérettetnie magát a többiekkel.

    Versenynaptár <= helyszínek, dátumok
    Pontverseny

    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:
    • Az Assetto Corsa eredeti és legfrissebb kiadása, valamint a Ferrari pack DLC, melyek beszerezhetőek a Steam-ről.
    • A bajnoksághoz szükséges mod pályák, illetve autók letöltése, telepítése.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "játékban használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk a szerveren mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs" Segítség.
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Ferrari Evolution - Prequal szerveren. A prekval szerver használata nyílt.
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairplay maradéktalan betartása!



    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 05. 14. 15:50.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Az első futam (Modena) kiírása, és a gyakorló szerver is pénteken lesz beüzemelve, kis türelem. (done)

    Addigis kérdések, észrevételek a közelgő bajnoksággal kapcsolatosan ide jöhetnek.
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 05. 14. 16:56.

  3. #3
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    az F1 az ilyen kakukktojás?

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    az F1 az ilyen kakukktojás?
    Zrubi, fején találtad a szeget!

    Töprengtünk hogy legyen-e vmi ferraris formula. A gyáriak közűl is lehetne válogatni, akár egy külön formula evo is kijönne. Akár ki is maradhatott volna. Páran kérték is az openwheelt. Még ezt találtuk a legkevésbé komplikáltnak (nincs hibrid,drs,kers nemtom), de nem is turbós csúszkálós valami, éshát mégis csak Schumi. Meglátjuk. Volt hozzá merszünk.

  5. #5
    Na ezt most véletlen találtam meg, szerintem itt leszek.

    Prekvalhoz még kell külön telepíteni?

  6. #6
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Na ezt most véletlen találtam meg, szerintem itt leszek.

    Prekvalhoz még kell külön telepíteni?
    Nem tudom pontosan mire gondolsz, de a prekval idők mentéséhez nem kell külön semmi app, vagy ilyesmi. Ha a prekval listában látod magad, akkor az alján tudsz nevezni a futamra.
    A futamhoz letöltöd a pályát & kocsit, és mehetsz is. Egykét kocsihoz majd plusz skinpack-ot is készítünk, hogy ne csak 1-2 színűek legyünk a pályán (f40,f1 schumi).
    A részvételhez szükséges dolgok az 1.hsz-ben is részletezve vannak. Ha van még kérdés kérdj.
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 05. 23. 12:01.

  7. #7
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom pontosan mire gondolsz, de a prekval idők mentéséhez nem kell külön semmi app, vagy ilyesmi. Ha a prekval listában látod magad, akkor az alján tudsz nevezni a futamra.
    A futamhoz letöltöd a pályát & kocsit, és mehetsz is. Egykét kocsihoz majd plusz skinpack-ot is készítünk, hogy ne csak 1-2 színűek legyünk a pályán (f40,f1 schumi).
    A részvételhez szükséges dolgok az 1.hsz-ben is részletezve vannak. Ha van még kérdés kérdj.

    Eddig úgy néz ki sikerül, viszont nincs auto clutch?
    Setup-ot hová kéne másolni? Nálam Cokumetumok alatt nincs ott a mappa amire hivatkoznak sokan.
    Ezek a gyári widgetek (gumi, stb) nem mennek a szerveren?

  8. #8
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig úgy néz ki sikerül, viszont nincs auto clutch?
    Setup-ot hová kéne másolni? Nálam Cokumetumok alatt nincs ott a mappa amire hivatkoznak sokan.
    Ezek a gyári widgetek (gumi, stb) nem mennek a szerveren?
    Utolsó közben megoldva.

  9. #9
    Emlékszem volt egy ilyen "all in one app" de nem jut eszembe a neve.
    Gumi, fogyaztás stb...

  10. #10
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig úgy néz ki sikerül, viszont nincs auto clutch?
    Setup-ot hová kéne másolni? Nálam Cokumetumok alatt nincs ott a mappa amire hivatkoznak sokan.
    Ezek a gyári widgetek (gumi, stb) nem mennek a szerveren?
    Autoclutch tiltva a szerveren. Ferrari Dino-hoz furcsa is lenne. Féktávon, visszaváltásnál egy kis gázfröccs segíthet a stabilitásban. Esetleg a leváltásnál az optimális fordulatszámot érdemes még megtalálni. Kigyorsításon, felváltásnál meg úgyemlékszem nem kell lelépni se a gázról, nem károsodik a motor.

    AC-ban a setup elérési útvonala ugye: C:\Users\neved\Documents\Assetto Corsa\setups\kocsi\pálya
    Hogy a mod-okhoz tartozó könyvtárakat ne kézzel kelljen létrehoznod windows-ban, a kocsiban ments el egy random beállítást. Ekkor létrehozza a kellő könyvtárat. Ebbe már elég lesz az ini file-t bemásolnod.

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Emlékszem volt egy ilyen "all in one app" de nem jut eszembe a neve.
    Gumi, fogyaztás stb...
    Race essentials-ra gondolhatsz. énis azt használom azóta is.


  12. #12
    Hálám üldöz.

    Setup mappa még így sincs sajnos, pedig mentettem egyet ahogy mondtad.

  13. #13
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Hálám üldöz.

    Setup mappa még így sincs sajnos, pedig mentettem egyet ahogy mondtad.
    Dino & Modena kombónak konkrétan ez a setup helye:
    ...Documents\Assetto Corsa\setups\ferrari_dino_246gt\modena31\

  14. #14
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Dino & Modena kombónak konkrétan ez a setup helye:
    ...Documents\Assetto Corsa\setups\ferrari_dino_246gt\modena31\


    Így van, és ingame nem választható...remélem rosszul csináltam valamit, és nem bug.
    Csatolt képek Csatolt képek

  15. #15
    Amúgy a Race Essentials utódja a Sidekick, én azt használtam, de van egy pici negatív hatása a teljesítményre (főleg több képernyő használatakor ütközik ki).

  16. #16
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése


    Így van, és ingame nem választható...remélem rosszul csináltam valamit, és nem bug.
    hmm... van bárki aki letöltötte már az én setupom és kipróbálta? Csak hogy esetleg hátha a feltöltésemmel lehet e a gond!

  17. #17
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    hmm... van bárki aki letöltötte már az én setupom és kipróbálta? Csak hogy esetleg hátha a feltöltésemmel lehet e a gond!
    Igen,semmi gond nem volt.Csabi szettjét is letöltöttem.Mindkettővel ugyanazt az időt tudtam kiízzadni.Köszi Nektek

  18. #18
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Így van, és ingame nem választható...remélem rosszul csináltam valamit, és nem bug.
    Háth furcsa. Vagy az elérés, vagy a setup (ini) file lehet a ludas.
    Elérés ellenörzéséhez esetleg még csináld meg azt, hogy játékban elmentesz egy random nevű setupot (pl. ABCD), és windows-ban, a dokumentumok között rákeresel erre a filenévre, hogy hol találja meg.

  19. #19
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy a Race Essentials utódja a Sidekick, én azt használtam, de van egy pici negatív hatása a teljesítményre (főleg több képernyő használatakor ütközik ki).
    Abból is 2017-es (1.11.1) az utolsó?

  20. #20
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Háth furcsa. Vagy az elérés, vagy a setup (ini) file lehet a ludas.
    Elérés ellenörzéséhez esetleg még csináld meg azt, hogy játékban elmentesz egy random nevű setupot (pl. ABCD), és windows-ban, a dokumentumok között rákeresel erre a filenévre, hogy hol találja meg.
    Megnéztem így is, sehol sem látja, valami nagyon nincs rendjén itt.

  21. #21
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem így is, sehol sem látja, valami nagyon nincs rendjén itt.
    de amugy ha megnyitod csak simán az ini fáljt az alapján is be tudod állítani az autót. és ha azt elmented annak már működnie kell!
    Utoljára módosította: Máté Mihajlovics; 2021. 05. 24. 22:01.

  22. #22

    AC Summer cup 2021 - Ferrari - server password

    Sziasztok!
    A pre quali server elvileg nyílt. Ez azt jelenti, hogy jelszó sem szükséges? Valamiért nem tudok csatlakozni. Jelszóra hiba üzenet jelenik meg nekem...

  23. #23
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Selmeczi Máté írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    A pre quali server elvileg nyílt. Ez azt jelenti, hogy jelszó sem szükséges? Valamiért nem tudok csatlakozni. Jelszóra hiba üzenet jelenik meg nekem...
    Hali.
    A futamkiírásban fel van tüntetve a jelszó. Versenyszerveren is ugyanez lesz a jelszó. Nyitottak a szerverek, de ugye mégsem publik szintet szeretnénk.
    "masters" legyen az első jelszó, amit vakon is kipróbálhattok, a legtöbb helyen ezt haszanáljuk.

  24. #24
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem így is, sehol sem látja, valami nagyon nincs rendjén itt.
    Sikerült a gubancot megoldani?
    Lehet hogy több user fiókod is van, több dokumentum mappád a windows-ban. Esetleg több helyen (partición?). Lehet hogy már több windows is járt a gépeden...

  25. #25
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sikerült a gubancot megoldani?
    Lehet hogy több user fiókod is van, több dokumentum mappád a windows-ban. Esetleg több helyen (partición?). Lehet hogy már több windows is járt a gépeden...
    Sajnos nem egyelőre, de nem adom fel. :-)

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •