Találatok: 1 - 18 (18 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Zhuhai 2021.05.05.

    Kedves Versenyzők!

    Utolsó harmadába lép a Masters WTCR 2021 Tavaszi bajnoksága! Hetedik helyszínünk Kína legelső épített versenypályája, a Makaó szomszédságában található Zhuhai International Circuit.



    7. Futam: 05.05. - Szerda Zhuhai - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019, WTCR 2020, TC Cup (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019 WTCR 2020 TC Cup
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 60 perc
    Qual 1: 15 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 10 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Teljes
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Prequal szerver: GTR-MASTERS.HU-PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Prequal jelszó:
    masters

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU-PRACTICE / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2021 Tavasz
    GTR-Masters Discord: Masters Discord
    GTR-Masters RR FB csoport: RR Bajnokság Csoport

    Fontos!!
    • A TCR autókban van rajtautomatika, ennek használatához itt található segédlet: LINK
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Erik pályabemutatója:



    Kör és setup, utóbbit érdemes fenntartásokkal kezelni, azóta változott a fizika:


  3. #3

    Audi

    Sziasztok,

    Sajnos ki kellett hagynom néhány versenyt. Jól látom a prequal alapján hogy az Audit teljesen elengedte mindenki? Éreztem én is azt a kis sebességkülönbséget az egyenesekben, de ekkora a baj?

  4. #4
    Idézet Eredetileg Nagy Dénes írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Sajnos ki kellett hagynom néhány versenyt. Jól látom a prequal alapján hogy az Audit teljesen elengedte mindenki? Éreztem én is azt a kis sebességkülönbséget az egyenesekben, de ekkora a baj?
    Nekem kimondottan tetszett az Audi, féktávokon, kanyarban nehéz legyőzni.

    Tapatalkkal küldve az én Honor 10 eszközömről

  5. #5
    Timár Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    33
    Idézet Eredetileg Nagy Dénes írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Sajnos ki kellett hagynom néhány versenyt. Jól látom a prequal alapján hogy az Audit teljesen elengedte mindenki? Éreztem én is azt a kis sebességkülönbséget az egyenesekben, de ekkora a baj?
    Dénes. Pont veled csatáztam egy jót még Daytonában az első futamon. Én Hyundai-al voltam. Volt egy kör amikor a sikánból rosszul jöttem ki, akkor sem tudtál megelőzni. Bár ott extrém hosszú az egyenes. A mostani szezont én is az Audival kezdtem. Brands Hatch-ben azzal voltam a leggyorsabb. Tetszett, csak elcsábultam az új cuprával 😀

    Mai futamhoz egy kérdés. Zhuhaiban mennyi a pitek száma?

  6. #6
    Idézet Eredetileg timtam93 írta Hozzászólás megtekintése
    Mai futamhoz egy kérdés. Zhuhaiban mennyi a pitek száma?
    36, de maga a kör viszonylag rövid, úgyhogy 30 feletti létszámnál a kvali már túl zsúfolt lehetne.

    Tapatalkkal küldve az én Honor 10 eszközömről

  7. #7
    Szerverbeosztás:

    01-28. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    19:45-kor LAG TESZT! ( mindenki jöjjön időben)

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (Discordon elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

  8. #8
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    Kicsit nagyobb türelem kellene.

    A mai 3 versenyemből egyet sikerül az elvárásaimnak megfelelő helyen zárni. 1 biztos, hogy mások türelmetlensége miatt ment a kukába, de sok volt a kétes kontakt, és az oda nem figyelés a másikra. lehet, hogy először fogok óvni is.

  9. #9
    Ugyanazon a véleményen vagyok, mint Gábor. Háromból az első versenyem egy törés és sérülés miatt lett rosszabb, mint lehetett volna, a másik kettőt megúsztam most. Teljesen értelmetlen megmozdulások, láthatóan nem feltétlen tudták ezek a "versenyzők", hogy ott van mellettük a másik, csak kolbászoltak ide-oda a pályán néha. Finoman szólva optimista bevetődések, támaszkodások és persze utána semmi pozícióvisszaadás, vagyis az úgy rendben van... Ez különösen Somlói Robi esetében volt jellemző, akivel az első futamon és a másodikon futamon is volt szerencsém ütközni. Megy is az óvás.

    Többekkel jókat meccseltünk, érdekes módon ment ez érdemi összeérés nélkül is. Ez egyszerűen attitűd kérdése és némi rutiné persze.

  10. #10
    Harmati Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 02. 12.
    Város
    Bracknell
    Üzenetek
    19
    Ha egy mondatban kellene leirni, hogy sikerult a futamom: pokoli idegeskedesbol a mennybe

    Eletem legjob prekvalis poziciojat (13) sikerult produkalnom, szoval nagy izgalmakkal vartam a futamot, de sajnos 9 masodperccel a quali vege elott a router ujrainditotta magat es mar eselyem sem volt ujra csatlakozni a fo futamra. Sik ideg voltam es csak folyamatosan frissitettem a multiplayert mikor enged be a kovetkezo futamra. Amint indult a 10 perces gyakorlas egybol ki a palyara es probaltam felvenni a tempot. Idomeron sikerult 11. helyet kiautozni, majd szinte vegig az egesz versenyen hatalmas csatarozasok voltak (en fairnek ereztem mindenkit magam korul, remelem masok is engem, de ha nem vallalom a kovetkezmenyeit ), es a10. helyre sikerult behuzni a Cuprat.
    R3 - pole (yeah) - Varga Gabor elol sikerult par kor alatt nehany masodperces elonyt kiautozni, igy szinte nyugodtan autoztam az elso helyen. Kb 7 perc lehetett hatra mikor lattam, hogy mogottem mar Kenez Sanyi es Furedi Zoli jonnek egy bo 3.5 masodperccel lemaradva. Sajnos koronkent kozel egy masodperccel jobbak voltak es 2-3 perccel a futam vege elott konnyen el is mentek melletem. Utanna is csak azert tudtam tartani veluk a tempot, mert egymassal kuzdottek, de elozesre eselyem sem volt. Sebaj, igy is hatalmas elmeny volt az egesz mezony legelejen autozni egy negyed orat . Vegul meg lett a P3, ami messze felulmulta a varakozasaim, es feletette, hogy az R1 ment a kukaba.

  11. #11
    Szokás szerint arra buzdítanék mindenkit, hogy a replayek alapján óvja meg azokat az incidenseket, amelyekben érintettnek érezte magát, ezzel is segítve a szervezők munkáját, előre is köszönjük!

  12. #12
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80

    R2 végeredmény

    Sziasztok!
    Zuhany (Csuhaj) második versenyén T7-ben hemperegtem egy nagyot, amitől a felfüggesztésem elszállt. A kocsi annyira bicegett, hogy egyenesen nem akart menni, de inkább kevesebb, mint több sikerrel elvergődtem a boxig, hogy megjavítsák. Ez 3 körbe telt. A vergódés során kanyarokat kellett átvágnom, amivel BUÁ-kat gyüjtögettem, és ezeket lelkesen le is töltöttem a kipofozott járgánnyal. Nem akartam feladni, mert akkor a legvégére rangsorol a rendszer. Ezért meglepődve láttam, hogy a R2-n mégis utolsó helyen vagyok (99., azaz 0 pont)
    A versenyen úgy észleltem, hogy csak Magyar Krisztián adta fel, nála még akkor kiírta a DNF-et, és az összesítésben is mögöttem zárt. A SIMRESULT is ugyanezt mutatja, miszerint 26. helyen zártam. Persze 6 kör különbséggel, és az már lehet, hogy nem értékelhető. Ha így van, akkor egy megerősítést kérnék, ha nem, akkor kérlek vizsgáljátok felül a második futamon elért helyezésemet. Köszi!
    A döntés a csapaton belüli helyezésem és a jövő évi szerződésemet is befolyásolhatja!

    És végül, íme a hempergés (tudom, hogy mindenki erre várt!):
    https://youtu.be/9zxYrO5QzCY

  13. #13
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    A döntés a csapaton belüli helyezésem és a jövő évi szerződésemet is befolyásolhatja!
    Ekkora nyomás alatt lehet felkavaró lesz a szabályzat 4. pontjának vonatkozó része:

    A verseny végén azok a pilóták értékelhetők, akik a versenytáv minimum 90%-át teljesítették.
    Ezt a honlap automatikusan kezeli, sajnos a 11/5 még csak nem is tűnik határesetnek.

  14. #14
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.052
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    És végül, íme a hempergés (tudom, hogy mindenki erre várt!):
    https://youtu.be/9zxYrO5QzCY
    Olyan mintha a ló ledobott volna a hátárol.

  15. #15
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    414
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    A döntés a csapaton belüli helyezésem és a jövő évi szerződésemet is befolyásolhatja!
    Bocs Marci, en a helyedben elkezdenek nezelodni csapatfronton... ...

    A verseny végén azok a pilóták értékelhetők, akik a versenytáv minimum 90%-át teljesítették.
    Ez azert tenyleg frusztralo, mert barmilyen nem lassu, tapasztalt pilotaval elofordulhat ilyen, de ez van.
    Marci: legkozelebb piros zaszlonal kikerjuk Parc Ferme-bol a kocsit, es gyorsan osszekalapaljak a sracok.

  16. #16
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80
    Köszönöm a választ! Hát igen, ez nem vet túl jó fényt a .... rám. Bízom benne, hogy a csapatfőnök(ök) az elmúlt pár verseny teljesítményét is számításba veszik a jövő évi szerződéssel kapcsolatban
    Igen, ott nemcsak a ló dobott le, hanem a ménes is szétszaladt.
    Alig marad csak néhány paripa, akik elvonszoltak a szervízbe. Abban a kanyarban még a prequalon sem volt problémám, még csak meg se billentem...

    Jaja, azért is mentem be a boxba, hogy mihamarabb el tudják kezdeni a javítást, ne a verseny után kelljen bevontatni, aztán meg izgulni, készen lesznek-e a következő rajtig.

  17. #17
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Ez azert tenyleg frusztralo, mert barmilyen nem lassu, tapasztalt pilotaval elofordulhat ilyen, de ez van.
    Most ezt tényleg nem bántásként írom, de szerintem egy kezemen meg tudom számolni hány ilyen eset volt, amióta itt versenyzem. Ami egyben ugyanúgy elismerés Marci kitartásának is. Egy 25-20 perces sprintversenyen 10%-osnál nagyobb hátrányba kerülni már-már a művészet kategória.

  18. #18
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    414

    Wink

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Most ezt tényleg nem bántásként írom, de szerintem egy kezemen meg tudom számolni hány ilyen eset volt, amióta itt versenyzem. Ami egyben ugyanúgy elismerés Marci kitartásának is. Egy 25-20 perces sprintversenyen 10%-osnál nagyobb hátrányba kerülni már-már a művészet kategória.
    ez nem muveszet volt (nincs meg azon a szinten Marci ), hanem balszerencse. De hat ez van, nyomjuk tovabb.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •