Találatok: 1 - 21 (21 összesen)

Téma: Enna Pergusa GT - HGTRM3

  1. #1
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Enna Pergusa GT - HGTRM3

    Autodromo di Pergusa
    (Italy)

    Pálya hossza: 4,967 km

    Versenytáv: 50 kör

    Körrekord: 1:27.125
    Kiss Norbert Ferrari 575 GTC

    Eddigi győztesek:
    Kiss Norbert
    Pál Ferenc

    A rank első 10 magyar ideje:

    1 Gábor Wéber FERRARI 550 MARANELLO 01:26.902
    2 Peter Hum FERRARI 550 MARANELLO 01:26.969
    3 Norbert Michelisz FERRARI 550 MARANELLO 01:27.256
    4 Niebel Zoltán LAMBORGHINI MURCIELAGO R-GT 01:27.310
    5 Zsolt Prezsnyak CHRYSLER VIPER GTS-R 1:27.700
    6 Zsolt Prezsnyak FERRARI 550 MARANELLO 01:27.829
    7 Norbert Michelisz LISTER STORM 01:27.874
    8 Peter Budas FERRARI 550 MARANELLO 01:27.974
    9 Ettig Tamás LISTER STORM 01:28.221
    10 Peter Csiki FERRARI 550 MARANELLO 01:28.300

    Csatolt setup és Replay:
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  2. #2
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Életkor
    41
    Üzenetek
    329

    Re: Enna Pergusa GT

    Ha van valakinek Ennában jól használható Lambo setupja annak megköszönném ha felnyomná ide!

  3. #3
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Re: Enna Pergusa GT

    GTR.exe hiba ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!
    Utoljára módosította: FRIZ 22; 2006. 05. 29. 22:26.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  4. #4
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Enna Pergusa GT

    Ugyanaz.
    GTR.exe hibával kifagyott a egy hosszú röcögés után.

    Na szevasztok
    Megyek aludni.

  5. #5
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    53
    Üzenetek
    264

    Re: Enna Pergusa GT

    GTR.exe hibaüzi mi a fasz ez?

  6. #6
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Enna Pergusa GT

    Nálam is Itt mondjuk esik meg dörög, lehet hogyáramingadozás is volt benne.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  7. #7
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Enna Pergusa GT

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    GTR.exe hibaüzi mi a fasz ez?
    Ez az egyik kedvencünk.

    Itt nálunk semmi extrém időjárás.

    Mondjuk az élő közvetítés is mutat némi anomáliát:
    1.JPG 2.JPG

    Asszem a Rezsőnek volt igaza, hogy nem jött ma. Sokat vesztett.
    Utoljára módosította: Antal István; 2006. 05. 29. 22:40.

  8. #8
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    53
    Üzenetek
    264

    Re: Enna Pergusa GT

    Faszául kezdett alakulni a versenyem Milyen gyakran fordul ez elő?

  9. #9
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Enna Pergusa GT

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    Faszául kezdett alakulni a versenyem Milyen gyakran fordul ez elő?
    Ahogy én emlékszem, egy szezonon belül kb. kétszer.
    Ez az alap pálya, alap autó előnye.
    Kevés a hibalehetőség.

    Én is 6. helyről repültem ki egy egyenes közepén.

  10. #10
    Szabó Jácint Regisztrált Jac logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 04.
    Város
    Ózd
    Életkor
    41
    Üzenetek
    166

    Re: Enna Pergusa GT

    Én éppen néztem a versenyt és akkor fagyott ki mindenkinek amikor Szloboda Gusztáv kilépett. Ez előfordult velem is amikor bementem a szerverre gyakorolni. Amikor Ő kilépett nekem kifagyot és talán másnak is mert utána néztem és nem voltak a szerveren. Lehet hogy az Aston kavart be.

  11. #11
    Abay László Regisztrált Leslie logója
    Csatlakozott
    2005. 05. 29.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    164

    Re: Enna Pergusa GT

    Feri!

    Nem látom magamat, megint valamiért nem menthetett engem! 4.ik lettem Sándor Tibor mögött! Majd légyszíves javitsd, köszi! Meg mégegyszer kösz a holtjáték tippet bejött nem volt gond a fékkel!

  12. #12
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Enna Pergusa GT

    Nos, a qualom nagyon jól sikerült, sokkal jobban mint vártam! Igaz egy taktikai húzást is bevetettem az utolsó pillanatban! Vagy bejön, vagy maradok (asszem) 4.!
    A taktikai rész a következő volt: 1 körre építettem át a verdát, első winget 2-esre raktam (és rögtön rájöttem mitől voltam mindenkinél lassabb az 1. sekben...), puha-puha gumikat raktam fel! Futottam 29.2-őt, igaz ez 1-es wingel is ment már... De sebaj, bejött a 2-es wing, megszereztem a 3. helyet! (8-ból akartam indulni)
    A futam
    Felvezetőben nagy hasznát vettem annak, hogy megtaláltam a kormány driveremet és így már a fék és a gáz külön tengelyen működött! (Persze a megcsúszásoknál is nagy előnye van. Biztos máshol is, csak arról még nem tudok ...)
    A futamon hagytam a winget 2-esen, mert bemelegítőn úgy ítéltem meg, hogy menni fog! Persze nyomás nélkül ment is...
    1. kör: sikerült közelednem Sándor Tiborra, aztán jött a 2. sikán, ahol Ő kicsit jobban lelassított mint azt vártam és én mögötte totál nem láttam a bólyákat... Megpróbáltam megfelezni érzésből a bólyák közti távot, de nem sikerült... Lelassultam, 5. helyre csúsztam.
    4. kör: szintén a 2. sikán. A 2-es wingből adódó túlkormányzottságomnak köszönhetően kipördült a hátsóm... 8. helyre csúsztam.
    6. kör: 2. sikánnál Fehér Norbi hibázott, megelőztem! Örültem, mert gyorsabb voltam! Aztán éreztem, hogy Abay Lacit is megfoghatom!
    7. kör: kicsit rákapcsoltam, nem zavart senki. Jött az 1. sikán és én a megszokott módon fordultam... Csakogy a 2-es wingem miatt elöbb reagált a verda... Plaff neki a piros bólyának... Bagi Zsolt, nem volt semmi hogy egyáltalán nem zavartalak meg ezzel! (Legalábbis be tudtad venni a sikánt hirtelen mozdulatok nélkül)
    Tehát a 7. körig jutottam...
    Az egészben az a nem semmi, hogy Mike már a hét elején megmondta hogy hol és melyik bólyának fogok nekimenni... (Persze akkor röhögtem... Most nem...)
    Szeretem Ennát, de a 2. sikán a mumusom... Az már NGT-vel se ment. Igaz most az 1. sikán ölt meg...
    Hát röviden ennyi a történetem!
    Ja, a tanulság belőle: az utolsó pillanatban ne változtass a stratégián!
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2006. 05. 30. 00:13.

  13. #13

    Re: Enna Pergusa GT

    Nekem a qual nagyon jól sikerült pb. 1 ezred hátrány ! Nem ismertem még jól a ferrárit mert keveset mentem vele.Egy nap alatt felkészültem nagyjából a versenyre de én barom nem számoltam ki a benzint és elindultam 2x100 literrel, holott elég lett volna 2x80 is. A versenyen Tamás elment az elején engem meg Feri üldözött vagy 30 percig. Versenyen másképp vettem a sikánokat mint qualon az elsőt alacsonyabb fokozatban is a csatt elkerülése végett. De igy legalább végig mentem és ennek örülök. Élvezetes verseny volt Gratulálok az elejének és a végének is. A kiállás után már enyhült a koncentrációm is sajnos vagy 2x hibáztam is.

  14. #14
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Enna Pergusa GT

    Idézet Eredetileg Leslie írta
    Feri!

    Nem látom magamat, megint valamiért nem menthetett engem! 4.ik lettem Sándor Tibor mögött! Majd légyszíves javitsd, köszi!
    OK kijavítottam!
    Meg mégegyszer kösz a holtjáték tippet bejött nem volt gond a fékkel!
    Azért csináld inkább meg a pedálod, mert ilyenkor amikor holtjátékot adsz, annyival csökken a pedálút. De átmenetileg jó.

  15. #15
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: Enna Pergusa GT - HGTRM3

    Hát nekem érdekessen alakult a futam! A felvezetőkörben sikerült meglöknöm véletlenül az elöttem lévő Dusa Tibit,tőle ezúton is bocsi, aztán Tibi a célegyensre ráfordító sikánba megpördült és kénytelenek voltunk megvárni amig visszajön elénk, persze a többiek addigra már jól elmentek kb 15-20 másodpercre! Gondoltam is magamban hogy ennek a versenynek már annyi! Aztán mentem, megpördültem, mentem, és megint pörgés! Aztán sikeresen fogtam egy gumifalat amit túléltem! Utánna mentem és a 5. kanyarkombinácónál amikor kezdtem ráhúzni a kocsit, megcsúszott és estem egy hatalmassat! Utánna bevergődtem a boxba ahol több percet álltam amíg javitgattak! Kijöttem a boxból és még mindíg jött a fehér füst a kocsiból! Vissza is mentem a kör végén hogy biztos megjavítottak e mindent, de elvileg igen! Gondoltam akkor menjünk, majd csak megadja magát! Így is lett kb 3-4 kör után megállt a motor!

  16. #16
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: Enna Pergusa GT - HGTRM3

    Az a lökés nem volt nagy dolog, nem is foglalkoztam vele. Viszont az már nagy blama, hogy elcsúszok a felvezető körben. Bosszantott is rendesen. De szerintem nem kaptatok volna büntetést ha elindultok, és nem vártok meg. Bocsi hogy miattam kerültetek ilyen helyzetbe. A nagyok is szoktak hibázni (MONTOYA) Próbáltam gyorsabb tempót autózni, de nem nagyon sikerült. A setupom sem jött be, majd a 12. körben a gumifal pontot tett a versenyemre. Amúgy nehéz eldönteni ki az aki leköröz, és ki az aki csak kihasználja hogy elengedem a gyorsabbakat. Mind1, nem ezen múlt a versenyem. Mellesleg hova tűnt a sok induló, mire észbe kaptam már a 8. helyen autóztam.

  17. #17
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Enna Pergusa GT - HGTRM3

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Amúgy nehéz eldönteni ki az aki leköröz, és ki az aki csak kihasználja hogy elengedem a gyorsabbakat. Mind1, nem ezen múlt a versenyem. Mellesleg hova tűnt a sok induló, mire észbe kaptam már a 8. helyen autóztam.
    Ha lenyomod a TAB gombot megjelenik mindenki felett hogy ki ül az autóban és hányadik éppen, így be tudod azonosítani hogy ki leköröző és kivel vagy csatában. Ezt a dolgot mögötted a visszapillantóból nem látod, csak akkor ha hátranézel (pld lenyomod a balra és jobbra nézés gombokat egyszerre)

    UI: egyébként ez a FAQ-ban szerepel

  18. #18
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: Enna Pergusa GT - HGTRM3

    Igen persze, olvastam !

    Nem emlékszem pontosan (vissza fogom nézni) de úgy emlélszem, hogy egy ferrari körözött le éppen és szorosan mögötte jött egy lámbó. Nehéz helyzet volt, elég nagy tempónál, nehéz ilyenkor jó döntést hozni. De mint írtam nemlényeg, mert a versenyemben ez nem befojásolt semmit. Nevezzük ezt egy nehéz versenyszitunak, ami benne van egy versenyben. Persze lehet, hogy nálam sokkal rutinosabb versenyzők könnyedén megoldják az ilyen helyzeteket.

  19. #19
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: Enna Pergusa GT - HGTRM3

    Én voltam aki megelőzött akkor, de ez benne van a versenyben! De szerintem ezt te is tudod pl az F1ből amikor két lekörözött küzd egymással és a hátsónak el kell venni a gázt,hogy elengedje az elsőt, majd meghuzatja magát a gyorsabb kocsi mögött, hogy amikor az elmegy a másik kocsi mellett ö lendületből lecsapjon az elötte lévőre!
    De tényleg nehéz sokszor kiszűrni, hogy ki a lekörözött és ki nem (hiába a TAB),mondjuk itt Ennaba a cél utáni kanyarokban!

  20. #20
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Enna Pergusa GT - HGTRM3

    ... lásd Enna NGT futam, ahol az 5. helyet akartam annyira megszerezni, hogy az utolsó körben kipörögtem, és lányos zavaromban jól benéztem két helyet. Abay Laci ilyenkor ugyanis nem szokott mögöttem lenni, így hát nem gyorsítottam ki elé, hanem megvártam míg szépen "elcsoszog", aztán még Babinszki kollégát is elengedtem még a célvonal előtt 100 méterrel, és hát ezt bizony a való életben is így csináltam volna . Mert hát ezt maximum rádión ordítják a fülemre, hogy ökör, ha már megpörögtél most nyomd a gázt! Műszer erre nincs, és a jó döntés meg ugye hirtelen kell. A bajnokság alatt azért megtanultam alázattal kezelni az ilyen helyzeteket, mert semmiképpen sem szeretném az esetleg a bajnoki címért "verekedők" versenyét tönkretenni. Hiszen ebben éppen az a jó, hogy nagy figyelmet, koncentrációt igényel, hát ez is a verseny része. Megtanuljuk szépen, aztán jövőre már mi is megküzdhetünk a dobogókért, és akkor majd remélhetőleg a többiek is hasonlóan előzékenyek lesznek...
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  21. #21
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: Enna Pergusa GT - HGTRM3

    Nincs is ebből semmi gond.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •