Találatok: 1 - 3 (3 összesen)
  1. #1

    1:5 RC bajnokság

    Korábban modelleztem, bár ott sem voltam jobb pilóta, mint szimulátor fronton, de néha elkaptam a fonalat! Kár hogy legtöbbször el is vesztettem.


  2. #2
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Köszi a videót, engem mindig is érdekelt a téma, ámbár van annyi hobbim, hogy ezt már nem akartam/mertem bevállalni. Itthon is vannak rendes ligák ahol lehet indulni, vagy ezek inkább ilyen saját szerveződéses versenyek?

    Egy Short Course Truck sorozat nagyon hívogató lenne...

  3. #3
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a videót, engem mindig is érdekelt a téma, ámbár van annyi hobbim, hogy ezt már nem akartam/mertem bevállalni. Itthon is vannak rendes ligák ahol lehet indulni, vagy ezek inkább ilyen saját szerveződéses versenyek?

    Egy Short Course Truck sorozat nagyon hívogató lenne...
    Vannak komoly bajnokságok igen! A linkelt videó mondjuk pont rendhagyó ebből a szempontból. Egy ideig egyben ment a Magyar robbanómotoros bajnokság több kategóriában, 1:5, 1:8, 1:10, de ez a nagy kategória külön vált. Vannak pályák Pécsen, Orosházán, Hungaroringen (videó a ringi pálya), illetve Ausztriába jártunk még két pályára, egy-egy szezonban. És van még az elektromos vonal is. Szóval van élet

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •