Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 28 (28 összesen)
  1. #26
    A Pontversenyek aktuális állása nyomon követhető itt: LINK
    Ha valaki hibát talál a számításban, szóljön, javítjuk.

    Megjegyzés 1: Autócserének a modellváltás minősül, tehát amikor a prequalon/eredményekben más elnevezésű autóra váltasz. Az egyes évjáratok között a RaceRoom és így a mi honlapunk sem tesz különbséget, ezért az ilyen csere festésváltásnak minősül, amit 40+ versenyzőnél nem áll módunkban egyenként ellenőrizni (ezért nem is tiltja a szabályzat).

    Megjegyzés 2: A csapatversenyben a büntetések a legjobb két elért eredmény összegéből kerülnek levonásra, a harmadik pilóta eredménye nem kerül beszámításra abban az esetben sem, ha a pontszáma meghaladná a büntetett csapattársét.

  2. #27
    Idézet Eredetileg Ataman írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem a harmadik versenyt, igen tényleg volt egy távoli bevetődésem, ami így visszanézve értelmetlen volt. A következő körben meg Zsigovics Pétert forgattam ki majdnem, bocsánat ezért. Ezekből tanulni fogok. De jó tudni ki hogyan látja más szemszögből.
    Igen, ez a lényeg, hogy ezt valaki belássa és tanuljon belőle. Mindenki megcsinálja ezeket eleinte, én is, aztán leszokunk róla - jobb esetben. Részemről nincs emaitt neheztelés

  3. #28
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Sajnos, megint egy jó eredmény lehetőségét dobtam el türelmetlenség miatt a harmadik futamon, de csak saját magam okolhatom.

    Nagyon sok tolakodást láttam magam előtt, és vannak páran akik nem nagyon látnak a pályán. Nekem, lenne egy javaslatom. A "B" szerveren kötelező kell legyen a discord jelenlét online-ban, legalább hallgatni, mert akik fent vagyunk futam közben, általában szólunk, ha valaki már túlságosan agresszív, vagy túl megy azon a határon. Csak, sajnos általában azok nincsenek fent és nem hallják, akik ezeket elkövetik.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •