Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 42 (42 összesen)
  1. #26
    indulhatok?

    lemaradtam a nevezésröl

  2. #27
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Dani80 írta Hozzászólás megtekintése
    indulhatok?
    lemaradtam a nevezésröl
    Gyere, jöhetsz, csak a többiek testi épségét ne kockáztasd.

  3. #28
    R2: Mészáros Gábor, eszméletlen nagyot versenyeztünk, tiszta stressz volt , nagyon élveztem, köszi szépen és grat! Szerintem ha Varga Ádám nem tart fel a végén, tudom tartani a pozíciót, de majd legközelebb...

  4. #29
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583

  5. #30
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Validity nem sikerült rájönni, hogyan is kéne menni ezen a pályán, ellenben az első futamon nagyon jó kis csatákat vívtam Heimler Tamással és Géczi Péterrel, élvezetes volt. A második futamra már el is fáradtam, de Ács Attilával is jókat csatáztunk, kár volt azért a hibáért. A második futam egyébként fejben teljesen elveszett, csak köröztem és köröztem, igen lassan. 😄 Norbi, nálad mi történt?

  6. #31
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Kvali: Valahogy sikerűlt mégiscsak értékelhetőbb időt futni. P7
    R1: Az első összekötős visszfordítóba elég óvatosan mentem be, mégis valakitől kaphattam egy tockost, amitől Lázár Attilát kiforgattam, sorry. Csak ütköző voltam. Innentől végülis csak kármentés volt a részemről. Messziben magamelött láttam egy nagyon csinos kis bolyt, amibe jó lett volna ottlennem, ezt sajnálom hogy kikellett hagynom, de a fordított rajtrács szempontjából jól alakultak a dolgok.
    R2: A tempó itt sem volt az igazi, mögöttem kezdett egy hosszú vonat kialakulni. Innentől írtójó csatákban volt részem! Heimler Tomival nagyon sokáig szívtuk egymást, kanyarról kanyarra körökön át. Norbi is, és Máté is átfűzte magát rajtam. A visszafordító sajna egyre-egyre rosszabbul ment, előre ment a para. Egy perc nyugalmam sem volt. Klassz

  7. #32
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Validity nem sikerült rájönni, hogyan is kéne menni ezen a pályán, ellenben az első futamon nagyon jó kis csatákat vívtam Heimler Tamással és Géczi Péterrel, élvezetes volt. A második futamra már el is fáradtam, de Ács Attilával is jókat csatáztunk, kár volt azért a hibáért. A második futam egyébként fejben teljesen elveszett, csak köröztem és köröztem, igen lassan. 😄 Norbi, nálad mi történt?
    Valami nagyon rövid net szakadásom lehetett sajna, ledobott a ts is meg minden, de mire kiléptem a játékból már megint működött... franc se tudja. Pedig kifejezetten élveztem most, hogy nem volt könnyű dolgom a 2. futamon. Gyors volt a középmezőny, meg jól is helyezkedett mindenki. Jó kis csaták alakultak ki.

  8. #33
    Géczi Péter Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 03. 31.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    75
    Csabával a csatáink már a qualin elkezdődtek, a vége felé oda vissza adtuk egymásnak a tizedeket-századokat. Végül sikerült bemenni elé, így 4. lettem

    R1 elején közel maradt sokáig, nézegetnem kellett hátra felé sokat. Viszont én Kristóffal ellentétben valahogy ráéreztem kicsit a lassú visszafordítóra és a kigyorsításokon 1-2 tizedet sikerült mindig adnom Csabának, így másodpercen kívülre került. Végül 3. lettem a végén.

    R2-n jól sikerült a rajt, itt is egymáson sikerült elfordulni, és később meg is előztem. Egész jó volt a tempó, utól is értem Kristófot és Norbit, ahol megpróbáltam kihasználni a hibájukat, de egy optimista kigyorsítás után én húztam a rövidebbet, összeértünk Norbival és megforogtam. Visszaestem P11re, itt még sikerült egyet előzni, majd Balogh Andrással egymás mellett értünk a 2 kanyarba, ahol ott tartottam a kocsit belül, ő pedig rám húzott, és kicsúszott (bocsi, ha túl agresszív voltam), így P9 lett a vége.

    Nagyon élveztem mindkét futamot, csak sajnos minden versenyen becsúszik valami hiba.
    Előzni egyébként itt sem volt egyszerű.

  9. #34
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292

    Smile

    Szívás volt mindkét verseny.
    Kristóf a tockost tőlem kaptad de nagy nem volt.
    Lázár Attilától így elnézést.
    Géczi Pítör azt gondoltam,hogy te löktél ki de én pattantam le rólad jó szerencsétlenül.
    Ajj,nincs egy tiszta versenyem...

  10. #35
    Hát ez a tegnapi futam.. úgy éreztem, hogy nagyon formába lendültem. Kvalin már javítottam valami 5 tizedet a prekvalos időmhoz képest, jó is volt az 5. rajthelyre, már ezen csodálkoztam. Aztán az első futamon sikerült elcsesznem a rajtot, köszönhetően annak, hogy a verseny előtt állítottam a kuplung holtjátékokat, így itt el is búcsúzhattam az 5. helytől, Csaba meg is előzött. Innentől arról szólt a verseny, hogy őt akartam megfogni, de az az utolsó 5 tized lemaradás csak nem akart elolvadni. Kétszer, vagy háromszor sikerült valamennyire mellé érni, de annyira sosem, hogy előzés legyen belőle.

    Második futamra már próbálgattam kicsit a rajtolást, meg is lett az eredménye, Ács Attila és Antal Gábor közé felértem harmadiknak, az első kanyart hárman kezdtük el, de kigyorsításra sikerült már eléjük kerülnöm, Kristóf volt előttem. Nagyon küzdöttem, de akkora tempoelőnyöm megint nem volt, hogy megelőzzem, pedig póbálkoztam! Óriásit meccseltünk, volt, hogy 3-4 keresztül is egymás mellett, nagyon élveztem. Aztán utolért Morvai Norbi, úgy gondoltam, hogy gyorsabb lesz, ha nem állok le hadakozni vele; és ebben az elhatározásban az is segített, hogy sikerült lyukat váltani a hajtűkanyarból kifelé . De, a tervem végülis működött, néhány körrel később szintén a visszafordítóban mindketten lecsúsztak, én meg jól elslisszoltam melletük.
    Sikerült jelentősebb hiba nélkül teljesíteni a versenyt, ez is újdonság volt számomra.

    Gratula mindenkinek!

  11. #36
    Quali: 20 percet nagyon soknak érzem, bár most nem jött ki a forgalom, csupán 2 db tiszta kört sikerült futni.
    Már azt időmérőn is elkezdett vacakolni a gáz pedálom, de utolsó körre rendbejött, P3 3 tized lemaradás, ennyi volt most benne.

    R1: 3 körig tudtam élvezni a problémamentes versenyt, majd elkezdődött a pedál probléma: 1 - 2 sec körönként.
    Nyílván nagyon tudtam neki örülni. xD Tempóból 2-5. hely lehetett volna meg 10. lett.

    R2: Pedál kalibrálás. 1 rajthely a fordított rajtrácsnak köszönhetően, 1 hely a végén. Ha nem szórakozik a pedál az első versenyen,
    esélyem sem lett volna nyerni. Gondolom ezt is el kell fogadni.

    Morvai Norbinak nagy gratula, brutál tempót mentél!!

    ui.: Ha valakit érdekel Fanatec CS V1 pedálszettem van, minden gyerekbetegségével. Akármilyen kis "szemetet" felszed a mágnesszenzor elkalibrálódik.

  12. #37
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    583
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    Quali: 20 percet nagyon soknak érzem, bár most nem jött ki a forgalom, csupán 2 db tiszta kört sikerült futni.
    Már azt időmérőn is elkezdett vacakolni a gáz pedálom, de utolsó körre rendbejött, P3 3 tized lemaradás, ennyi volt most benne.

    R1: 3 körig tudtam élvezni a problémamentes versenyt, majd elkezdődött a pedál probléma: 1 - 2 sec körönként.
    Nyílván nagyon tudtam neki örülni. xD Tempóból 2-5. hely lehetett volna meg 10. lett.

    R2: Pedál kalibrálás. 1 rajthely a fordított rajtrácsnak köszönhetően, 1 hely a végén. Ha nem szórakozik a pedál az első versenyen,
    esélyem sem lett volna nyerni. Gondolom ezt is el kell fogadni.

    Morvai Norbinak nagy gratula, brutál tempót mentél!!

    ui.: Ha valakit érdekel Fanatec CS V1 pedálszettem van, minden gyerekbetegségével. Akármilyen kis "szemetet" felszed a mágnesszenzor elkalibrálódik.

    Igen meglepő volt látni, hogy egyszer csak elkezdtél látványosan lassulni, sajnálatos. De tényleg öröm az ürömben, hogy a 2. versenyt végig is vitted. Engem meglepett az is, hogy egy Fanatec pedálnak ilyen problémái vannak, pedig abban a hitben voltam, hogy az áruk miatt ezek sokkal pontosabbak, megbízhatóbbak, mint bármely más gyártó terméke.

  13. #38
    Fanatec pedálszett már a 3. iterációnál tart (clubsport V3), nekem még az első verzió van (V1), ami közel 10-12 éve jött ki. Az újakról nem tudok nyilatkozni. A régi is mechnikailag nagyon tuti, viszont az elektronikája, nagyon kezdetleges. A szenzorok a legolcsóbb kínai vackok. Pl. a fék load cell-t egy 2eFt os digitális mérlegből cseréltem a fanatec által megvásárolható 20 euro + 16 euro szállítási költség helyett.

  14. #39
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem szórakozik a pedál az első versenyen,
    esélyem sem lett volna nyerni.
    Jóóó esélyem nekem is volt nyerni !
    Ugy kb 0.000001 %-om

  15. #40
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Az első futamon volt egy elég nagy laggom pont a visszafordítóban, Lázár Attila ott volt szorosan mögöttem, nem tudom hogy összeértünk- e, vagy mi történt, mikor magához tért a game én épp visszapattantam a szalagkorlátról, Attila pedig már előttem volt, szal bízom benne, hogy nem volt nagyon útban az autóm
    A második futamon 11. helyről rajtoltam, mondom tök jó, próbálok a gyorsak után menni, hátha csurran- cseppen valami nekem is, erre elfelejtettem hogyan is kell normálisan bevenni az első kanyart... Körröl körre felhúzott a dolog, mindig 4kerékkel csúszva érkeztem meg, és tök nehezen tudtam visszaállni a normális kanyarvételre. Érdekes szitu volt, ilyet se nagyon tapasztaltam még

  16. #41
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Kikerültek a futam utáni büntetések (ami nemvolt)

    Futam eredmények

    Bajnokság állása

  17. #42
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    Fanatec pedálszett már a 3. iterációnál tart (clubsport V3), nekem még az első verzió van (V1), ami közel 10-12 éve jött ki. Az újakról nem tudok nyilatkozni. A régi is mechnikailag nagyon tuti, viszont az elektronikája, nagyon kezdetleges. A szenzorok a legolcsóbb kínai vackok. Pl. a fék load cell-t egy 2eFt os digitális mérlegből cseréltem a fanatec által megvásárolható 20 euro + 16 euro szállítási költség helyett.
    V2-höz nemrég rendeltem, de nem a Fanatec-től, mert tőlük lett volna 40 euro zusammen, Ebay-en viszont találtam a töredékéért.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •