Találatok: 1 - 23 (23 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Monza 2021.03.10.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2021 Tavaszi bajnoksága! Harmadik állomásunk a sebesség temploma, Olaszország legendás aszfaltcsíkja, az Autodromo Nazionale Monza.



    3. Futam: 03.10. - Szerda Monza - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019, WTCR 2020, TC Cup (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019 WTCR 2020 TC Cup
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 60 perc
    Qual 1: 15 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 4 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Teljes
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2021 Tavasz
    GTR-Masters Discord: Masters Discord
    GTR-Masters RR FB csoport: RR Bajnokság Csoport

    Fontos!!
    • A TCR autókban van rajtautomatika, ennek használatához itt található segédlet: LINK
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: balage06; 2021. 02. 27. 20:30. Indoklás: plakát

  2. #2
    Megosztom a kiinduló setupok közül azokat, amiket nem felejtettem el menteni, igazából nagyjából ugyanoda van tekergetve rajtuk minden néhány apró eltéréstől eltekintve, a kimaradt autókon is hasonlót kell elképzelni.
    Monza Setupok

    Setupok helye: Dokumentumok\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\CarSetups

    Monza ezen belül: Monza Circuit\Grand Prix

    Még az utolsó setup képernyőn a motorfék hatékonyságával érdemes játszani az Engine Brake Reduction pontban, ez egy új dolog, próbáljátok ki a két szélső értéket, hogy melyik szimpatikusabb, ha kanyarbejáraton keresztbeáll a kocsi, akkor növelni érdemes, ha meg olyan érzés, hogy valahogy nem lassul/fordul be rendesen, akkor meg csökkenteni.
    Utoljára módosította: balage06; 2021. 03. 07. 19:31.

  3. #3
    Kedves Versenyzők!

    Előljáróban Monzához néhány gondolat: modern versenyautókkal ez egy kimondottan könnyen tanulható pálya, hiszen meglehetősen kevés kanyarból áll, tisztán versenyezni rajta viszont annál nagyobb kihívás. Különösen a rajtok utáni tömörülésben szoktak előfordulni incidensek. Fontos észben tartani az alábbiakat:
    1. Hideg gumikon, hideg fékekkel indulunk, ez egyébként is jelentősen meghosszabbítja a féktávokat az első körben, de a torlódás miatt arra kell számítanod, hogy akár 50-100 méterrel korábban kell majd fékezned a megszokotthoz képest! A "gyakorlás alatt végig ott fékeztem" magyarázat ilyenkor nem elfogadható.
    2. Hogyha valaki váratlanul lassítani kezd előtted, lehetőleg ne rántsd az autót a fűre, mert csak még rosszabb helyzetbe hozod magad és potenciálisan másokat is.
    3. A rajt után az első két sikán teljesítéséig igyekezz a pályának azon oldalán maradni, ahonnan a rajtrácson indulsz, így minimalizálva annak az esélyét, hogy valakit akaratod ellenére leterelj/leszoríts a pályáról.
    4. Lehetőleg csapatban gyakoroljátok, hogy a sikánokban hogyan lehet elfordulni egymás mellett, a szélárnyék hogyan befolyásolja a féktávokat.


    Vágáskezelés:
    Monza az egyik olyan helyszín, ahol kimondottan könnyen lehet azonnali büntetéseket szerezni az automata rendszertől, ezért elmért féktáv esetén mindenképp használjátok az erre kijelölt menekülőutakat, amik kellőképpen lelassítanak ahhoz, hogy a pálya kiegyenesítésével ne juss unfair előnyhöz. Számítanod kell rá, hogy ha ezeket nem tartod be, akkor a program áthajtásos, vagy stop&go büntetéssel fog sújtani.

    T1-T2 vágás helyesen:



    T4-T5 vágás szabályosan:



    Eredményes felkészülést mindenkinek!
    Utoljára módosította: balage06; 2021. 03. 07. 23:23.

  4. #4
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

    Előljáróban Monzához néhány gondolat: modern versenyautókkal ez egy kimondottan könnyen tanulható pálya, hiszen meglehetősen kevés kanyarból áll, tisztán versenyezni rajta viszont annál nagyobb kihívás. Különösen a rajtok utáni tömörülésben szoktak előfordulni incidensek. Fontos észben tartani az alábbiakat:
    1. Hideg gumikon, hideg fékekkel indulunk, ez egyébként is jelentősen meghosszabbítja a féktávokat az első körben, de a torlódás miatt arra kell számítanod, hogy akár 50-100 méterrel korábban kell majd fékezned a megszokotthoz képest! A "gyakorlás alatt végig ott fékeztem" magyarázat ilyenkor nem elfogadható.
    2. Hogyha valaki váratlanul lassítani kezd előtted, lehetőleg ne rántsd az autót a fűre, mert csak még rosszabb helyzetbe hozod magad és potenciálisan másokat is.
    3. A rajt után az első két sikán teljesítéséig igyekezz a pályának azon oldalán maradni, ahonnan a rajtrácson indulsz, így minimalizálva annak az esélyét, hogy valakit akaratod ellenére leterelj/leszoríts a pályáról.
    4. Lehetőleg csapatban gyakoroljátok, hogy a sikánokban hogyan lehet elfordulni egymás mellett, a szélárnyék hogyan befolyásolja a féktávokat.


    Vágáskezelés:
    Monza az egyik olyan helyszín, ahol kimondottan könnyen lehet azonnali büntetéseket szerezni az automata rendszertől, ezért elmért féktáv esetén mindenképp használjátok az erre kijelölt menekülőutakat, amik kellőképpen lelassítanak ahhoz, hogy a pálya kiegyenesítésével ne juss unfair előnyhöz. Számítanod kell rá, hogy ha ezeket nem tartod be, akkor a program áthajtásos, vagy stop&go büntetéssel fog sújtani.

    T1-T2 vágás helyesen:



    T4-T5 vágás szabályosan:



    Eredményes felkészülést mindenkinek!
    Szuper leírás, köszi Balázs!

  5. #5
    Köszi Balázs! Különösen a setupokat

  6. #6
    Timár Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    33

    Iracing vs R3E

    Tassi Attila Iracing-es Audi TCR bajnokságának az első fordulója Monzában volt a napokban. Meglepett hogy ott a legjobb köridők csak 2 perc felettiek voltak. Nincs még tapasztalatom az Iracinggel. Mi okozhatja ezt a 3-4 másodperces hátrányt a raceroom-os időkhöz képest?

  7. #7
    Idézet Eredetileg timtam93 írta Hozzászólás megtekintése
    Tassi Attila Iracing-es Audi TCR bajnokságának az első fordulója Monzában volt a napokban. Meglepett hogy ott a legjobb köridők csak 2 perc felettiek voltak. Nincs még tapasztalatom az Iracinggel. Mi okozhatja ezt a 3-4 másodperces hátrányt a raceroom-os időkhöz képest?
    Annak ellenére, hogy az RR-en a korábbi időkből rajta ragadt, hogy messze nem olyan részletes szimuláció, az utóbbi években elég sokat mozdult a helyes irányba. Ha megnézed a tavalyi TCR Europe időket, az itteni tempónk teljesen rendben van:
    https://europe.tcr-series.com/images...binedfinal.pdf

    Éppen a napokban említette Alex egy videóinterjúban, hogy bekerült a WTCR pilóták group chatjébe információkat gyűjteni az autók viselkedéséről és egyedül a fékezés érzetét kritizálták komolyabban, hogy ott lehetne fejlődni, de egyébként szerintük rendben van a dolog. El tudom képzelni, hogy az iRacing változat esetleg az IMSA szériákból került be (foglalmam sincs amúgy), eltérő BoP, endurance kit, abroncsok és egyebek is okozhatnak ilyen eltéréseket.

  8. #8
    Timár Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    33
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Annak ellenére, hogy az RR-en a korábbi időkből rajta ragadt, hogy messze nem olyan részletes szimuláció, az utóbbi években elég sokat mozdult a helyes irányba. Ha megnézed a tavalyi TCR Europe időket, az itteni tempónk teljesen rendben van:
    https://europe.tcr-series.com/images...binedfinal.pdf

    Éppen a napokban említette Alex egy videóinterjúban, hogy bekerült a WTCR pilóták group chatjébe információkat gyűjteni az autók viselkedéséről és egyedül a fékezés érzetét kritizálták komolyabban, hogy ott lehetne fejlődni, de egyébként szerintük rendben van a dolog. El tudom képzelni, hogy az iRacing változat esetleg az IMSA szériákból került be (foglalmam sincs amúgy), eltérő BoP, endurance kit, abroncsok és egyebek is okozhatnak ilyen eltéréseket.
    Ezt a futamot szerintem még élőben is néztem. Megnyugvással konstatáltam hogy a R3E van közelebb a valósághoz.

  9. #9
    Szerverbeosztás:

    01-18. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    19-32. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #B szerver

    19:45-kor LAG TESZT! ( mindenki jöjjön időben)

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (Discordon elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

  10. #10
    Szokásos saját szemszögből:


  11. #11
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Ezt nem fogjátok elhinni, mi miatt vagyok kénytelen kihagyni a Szerver 1 R2-R3-at Monzában, annyira nevetséges...

    R1 vége, természetesen ledobott a szerver, nyomom a frissítés gombot, hogy végre visszajelentkezhessek. Frissítés-frissítés, az A szerver volt a listán az első helyen... Frissítés... Oké, engedi, hogy bejelentkezzek, felmegyek, várom a superpole-t...

    Megvan a kör, megyek, megnézem, hogy mennyire erős a többiekhez képest, erre először az volt furcsa, hogy nem jelent meg az élmezőny sehol... Mondom, milyen későre hagyták a körüket... Erre Discord-on rámszól az Ásványi Feri (amit itt is külön köszönök neki), hogy a B szerveren vagyok...

    Természetesen, az A szerveren már ment a verseny, szóval mindegy is, R1-be a BUÁ-t letöltöttem, a többi meg csak egy kis racsing lett volna (csak a kocsikázás kedvéért, mert a fontos pontokról már régen nem beszélhetünk), de ez a baki közbeszólt...
    Utoljára módosította: FuReady; 2021. 03. 10. 23:10.

  12. #12
    Varga Gábortól elnézést kérek, R1 első kanyarban váratlan fékeztek előttem, ezért el kellett rántanom a kormányt, fűvön csusztam emiatt, és így tereltelek le! Láttam, hogy boxutca áthajtásost kaptál érte! Nagyon sajnálom

  13. #13
    Idézet Eredetileg Bajnóczi László írta Hozzászólás megtekintése
    Varga Gábortól elnézést kérek, R1 első kanyarban váratlan fékeztek előttem, ezért el kellett rántanom a kormányt, fűvön csusztam emiatt, és így tereltelek le! Láttam, hogy boxutca áthajtásost kaptál érte! Nagyon sajnálom
    Semmi gond a r3ban jot csatáztunk picit elfékeztem az első kanyart egyszer ott nem fértünk el és utána már lemaradtál sajna.

  14. #14
    Vajk Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    23
    Én elhiszem, sajnos én is így jártam.

    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt nem fogjátok elhinni, mi miatt vagyok kénytelen kihagyni a Szerver 1 R2-R3-at Monzában, annyira nevetséges...

    R1 vége, természetesen ledobott a szerver, nyomom a frissítés gombot, hogy végre visszajelentkezhessek. Frissítés-frissítés, az A szerver volt a listán az első helyen... Frissítés... Oké, engedi, hogy bejelentkezzek, felmegyek, várom a superpole-t...

    Megvan a kör, megyek, megnézem, hogy mennyire erős a többiekhez képest, erre először az volt furcsa, hogy nem jelent meg az élmezőny sehol... Mondom, milyen későre hagyták a körüket... Erre Discord-on rámszól az Ásványi Feri (amit itt is külön köszönök neki), hogy a B szerveren vagyok...

    Természetesen, az A szerveren már ment a verseny, szóval mindegy is, R1-be a BUÁ-t letöltöttem, a többi meg csak egy kis racsing lett volna (csak a kocsikázás kedvéért, mert a fontos pontokról már régen nem beszélhetünk), de ez a baki közbeszólt...

  15. #15
    Következő fordulótól visszatesszük 10 percre a második időmérő előtti "szünetet", túl sok furcsaság szokott mostanában közbejönni.

  16. #16
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt nem fogjátok elhinni, mi miatt vagyok kénytelen kihagyni a Szerver 1 R2-R3-at Monzában, annyira nevetséges...

    R1 vége, természetesen ledobott a szerver, nyomom a frissítés gombot, hogy végre visszajelentkezhessek. Frissítés-frissítés, az A szerver volt a listán az első helyen... Frissítés... Oké, engedi, hogy bejelentkezzek, felmegyek, várom a superpole-t...

    Megvan a kör, megyek, megnézem, hogy mennyire erős a többiekhez képest, erre először az volt furcsa, hogy nem jelent meg az élmezőny sehol... Mondom, milyen későre hagyták a körüket... Erre Discord-on rámszól az Ásványi Feri (amit itt is külön köszönök neki), hogy a B szerveren vagyok...

    Természetesen, az A szerveren már ment a verseny, szóval mindegy is, R1-be a BUÁ-t letöltöttem, a többi meg csak egy kis racsing lett volna (csak a kocsikázás kedvéért, mert a fontos pontokról már régen nem beszélhetünk), de ez a baki közbeszólt...
    Zoli! Ha ledob szerver, mindig menj vissza R3E fokepernyore, varj 5-10 mp-et es ujra multiplayer. Meg fog jelenni mindegyik ujra.

  17. #17
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Versenyek:
    Hiaba a jo idomerok (P5 es P3) az auto gyenge volt ehhez. Mogottem jovok szelarnyekban, tuti megeloztek, vedekezni felesleges volt.
    Hozzateve a sok benazasom, teljesen szetestem futamokon. R2-ben kulon elnezest kerek mindenkitol, aki erintett. Volt elnezett fektavom, blokkolo kerekem, keresztbeallasom, leterelesem. Mentsegemre legyen mondva, mindenkit igyekeztem mielobb magam ele visszaengedni.
    R3: Pole-bol rajt, majd Varga David tolasa segitsegevel kicsit elszakadtunk a mezonytol, persze nem usztam meg ennyivel. Majd jottek szepen az aprobb hibak, es a tobbiek szepen megerkeztek ram, P4 a vegen.

    Talalkozunk a Paul Ricard-on legkozelebb, de sajnos szerzodest bontunk mi is a Hondaval. Sajnalom, mert elegge hozzaszoktam a vezetesehez, viszont motorban keves lesz, ha rendes kuzdelmet akarunk a tovabbiakban.
    Hogy mire valtunk, legyen meglepetes (nekunk is az lesz );

  18. #18
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Következő fordulótól visszatesszük 10 percre a második időmérő előtti "szünetet", túl sok furcsaság szokott mostanában közbejönni.
    Pont akartam kérdezni, hogy a B szerveren az R1-R2 közötti 10 perces practise mennyire általános dolog? Mert ez volt az egyetlen, ami feltűnt - de nem foglalkoztam vele, mert abban a hiszemben voltam, hogy jó helyen vagyok - és az ilyen esetek kiküszöbölésére (ha már egy jelszó van mindkét szerverre), a 10 perces practise-el lehetne megkülönböztetni a kettőt.

  19. #19
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Zoli! Ha ledob szerver, mindig menj vissza R3E fokepernyore, varj 5-10 mp-et es ujra multiplayer. Meg fog jelenni mindegyik ujra.
    Köszi a tippet, megfogadom, bár nem azzal volt a baj, hogy nem jelent meg, mert mindkét szerver ott volt a multiplayer listában, hanem hogy még nem járt le a zárt session, és nem engedett vissza. (ezért frissítgettem a gombbal)
    Majd mikor végre ki tudtam választani (és a listában az első volt kijelölve, ami az A szerver volt), megmagyarázhatatlan módon, a B-re kerültem. (de ebben valóban segíthet, ha kilépek a főmenübe, majd vissza, mert akkor fixen - remélhetőleg - ki tudom választani azt, amit szeretnék)

  20. #20
    Visszatérve a Ladához tudtam, ez nem ennek a kocsinak a kedvenc pályája lesz, de mivel egy orosz vas sem volt a mezőnyben, meg a legjobb hangú, így miért ne? A versenyeket jobbára a B-szerver középmezőnyében tudtam le, többnyire korrekt csatákkal. Ez alól tulajdonképpen csak a Zsigovics Petivel küzdés lógott ki, akivel három necces eset is történt két verseny alatt, abból mindkétszer a T1-ben jártam rosszul vele szemben, viszoynlag megkérdőjelezhetetlen szituációkban. A baj ezekkel csak az volt, hogy utána lett volna mód és lehetőség visszaadni a pozíciót, de erre szándék sem mutatkozott, így ment az óvás, pedig szerintem már vagy 3-4 éve nem tökölődtem ilyesmivel.

  21. #21
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    mi is a Hondaval. Sajnalom, mert elegge hozzaszoktam a vezetesehez, viszont motorban keves lesz, ha rendes kuzdelmet akarunk a tovabbiakban.
    Ezt csak alátámasztani tudom már azt ,hogy a Honda motorja kevés. Versenyen próbáltam egy 15kg plusz súlyos Megane-t a szélárnyékában követni és esélyem sem volt még rajta maradni sem nem ,hogy előzni...

  22. #22
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tippet, megfogadom, bár nem azzal volt a baj, hogy nem jelent meg, mert mindkét szerver ott volt a multiplayer listában, hanem hogy még nem járt le a zárt session, és nem engedett vissza. (ezért frissítgettem a gombbal)
    Majd mikor végre ki tudtam választani (és a listában az első volt kijelölve, ami az A szerver volt), megmagyarázhatatlan módon, a B-re kerültem. (de ebben valóban segíthet, ha kilépek a főmenübe, majd vissza, mert akkor fixen - remélhetőleg - ki tudom választani azt, amit szeretnék)
    Nekem a gombbal frissitgetes nem szokott mukodni, olyankor megint visszalepek fokepernyore, megit varok par mp-et es vissza multira.

  23. #23
    Harmati Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 02. 12.
    Város
    Bracknell
    Üzenetek
    19
    Eleg felemasra sikerultek a futmaim. Erdekesseg, hogy mindharom versenyt a P1 bol kezdtem, de csak az elso versenyen sikerult vegig elolmaradni, bar Roland, nagyon megszorongatott az utolso par korben, es csak 1 tizeddel nyertem meg a 25 perces versenyt.

    Masodik versenyen, elso helyrol mindjart az elso korben az Ascariban sikerult megfordulni. Teljes mezony elment es serult motorral, felfuggesztessel a cel a TOP 10 lett, hogy legalabb a forditott rajtracs segitsen. Ez csak ugy sikerult, hogy Erik hibazott es nyertem egy poziciot es pont 10. lettem.

    Harmadik verseny, ismet pole. Kb 12 percig senkitol se zavartatva sikerult 6 mp elonyt kidolgozni, mar szinte biztosra vettem egy ujabb futamgyozelmet, mikor a T1 ben elvaltottam magam es keresztbealltam, mire visszaertem P5- lett es ez nem is valtozott.

    Ugy latszik az elso futam kivette minden erom es elfaradtam a masodik kettore fejben. Van meg mit fejlodnom, mert csak magamnak koszonhetem, hogy nem lett meg egy futamgyozelem

    Amugy nekem a Cupra bejott, tempoban es kanyarok is elfogadhato.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •