Találatok: 1 - 5 (5 összesen)
  1. #1

    Büntetések ACC GT02 Tavasz Barcelona

    A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "bedünnyögés" olvasható!

    Barcelona - 2021. Február 07.

    Óvások:
    #A 9:00 Mészáros 76 - Antal 426 - lökés - Mészáros 2 Figyelmeztetés
    #A 9:00 Barabás 17 - Csicsmányi 968 - lökés - Barabás 3 Figyelmeztetés


    Az összevont büntetések összesítve:

    3 db figyelmeztetés: Barabás Gábor
    2 db figyelmeztetés: Mészáros Gábor

    Ha az összevonásokban bárki bármi hibát lát, az jelezze! Ha hibára derül fény, akkor az mindenképpen javításra kerül, akár visszamenőleg is.

  2. #2
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Ezt sehogy sem tudom értelmezni, segítséget kérek.

    "#A 9:00 Barabás 17 - Csicsmányi 968 - lökés - Barabás 3 Figyelmeztetés"

    "figyelmeztetés (egy futamon legfeljebb 2 figyelmeztetés gyűjthető)"

    "Figyelmeztetés
    A valós szériákban megszokott, ha a versenyző hibázik, de büntetést nem szab ki a VB az esetre, akkor figyelmeztetést kaphat.
    A GT bajnokságban ez pontosan így működik. A figyelmeztetés célja, hogy vissza jelzést adjon a versenyzőknek. Csak az adott futamra érvényes, nem lehet tovább vinni.
    Amennyiben egy versenyző több figyelmeztetést gyűjt egy futamon, az eseteket a VB a futam végén összesíti és ha indokoltnak látja büntetést szabhat ki.
    A gyakorlat szempontjából ez annyit jelent hogy egy futamon két kisebb hibát (figyelmeztetést) még meg lehet úszni büntetés nélkül. Mindenki ennyit hibázhat egy versenyen."



  3. #3
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Úgy látom a hozzászólásomat a dünnyögés kategóriába soroltátok, megpróbálom akkor újra.

    A kiszabott büntetés nem létezik a versenyszabályzat szerint, mivel ott az szerepel, hogy egy futamon maximum kettö gyüjthetö.
    Mi alapján adtátok ezt a büntetési tételt ?

    A másik idézett szabályrész szerint pedig nincs összhangban a figyelmeztetés mint lehetöség céljával.
    Az is szerepel a szabályzatban, hogy figyelmeztetés nem vihetö tovább, és ennek megfelelöen nincs olyan leirás sem, hogy mi történne, ha x darab összegyülik.
    Igy gyakorlatilag semmilyen büntetés nem járt egy elsö körös balesetokozásért. Ennek az az oka, hogy nem láttátok szabálytalannak ? Vagy innentöl kezdve ilyen enyhe büntetések várhatóak ?
    Mert akkor ehhez kell alkalmazkodni.

  4. #4
    Barabás Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 24.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Igy gyakorlatilag semmilyen büntetés nem járt egy elsö körös balesetokozásért. Ennek az az oka, hogy nem láttátok szabálytalannak ? Vagy innentöl kezdve ilyen enyhe büntetések várhatóak ?
    Mert akkor ehhez kell alkalmazkodni.
    A logikádat nem tudom kikezdeni, de azért azt is vedd figyelembe, hogy a baleset után végül én voltam az aki az utolsó helyről lényeges lemaradással folytatta a futamot, amit jóindulattal tekinthetünk úgy is, hogy letöltöttem a büntetést.
    Mindemellett én is súlyosabb büntetésre számítottam.
    Utoljára módosította: Barabás Gábor; 2021. 02. 21. 13:08.

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom a hozzászólásomat a dünnyögés kategóriába soroltátok, megpróbálom akkor újra.

    A kiszabott büntetés nem létezik a versenyszabályzat szerint, mivel ott az szerepel, hogy egy futamon maximum kettö gyüjthetö.
    Mi alapján adtátok ezt a büntetési tételt ?

    A másik idézett szabályrész szerint pedig nincs összhangban a figyelmeztetés mint lehetöség céljával.
    Az is szerepel a szabályzatban, hogy figyelmeztetés nem vihetö tovább, és ennek megfelelöen nincs olyan leirás sem, hogy mi történne, ha x darab összegyülik.
    Igy gyakorlatilag semmilyen büntetés nem járt egy elsö körös balesetokozásért. Ennek az az oka, hogy nem láttátok szabálytalannak ? Vagy innentöl kezdve ilyen enyhe büntetések várhatóak ?
    Mert akkor ehhez kell alkalmazkodni.
    A szervezőségben való hirtelen személyzetváltás okán, a szabályzatban visszatértünk a régebben -Assetto Corsa alatt- használt egyszerűbb, gyüjtögető figyelmeztetési rendszerre.
    Hozzászólásodra belső kommunikációs lassúságok miatt tudtam, tudok csak ilyen későn reagálni.
    Kérlek olvasd el a szabályzatnak a frissített büntetések szekcióját, remélem így már érthetővé válnak a Barcelona-ban kiszabott büntetések.
    Elnézést a késésért, és a menetközbeni változtatásokért.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •