Találatok: 1 - 11 (11 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Silverstone 2021.02.24.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2021 Tavaszi bajnoksága!Második helyszínünk az angliai Silverstone-ban található tradícionális versenypálya a Silverstone Circuit.



    2. Futam: 02.24. - Szerda Silverstone Circuit - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019, TC Cup (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019 TC Cup
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 60 perc
    Qual 1: 15 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 4 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Teljes
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2021 Tavasz
    GTR-Masters Discord: Masters Discord
    GTR-Masters RR FB csoport: RR Bajnokság Csoport

    Fontos!!
    • A TCR autókban van rajtautomatika, ennek használatához itt található segédlet: LINK
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: balage06; 2021. 02. 20. 13:24. Indoklás: plakát

  2. #2
    Becze Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 11.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    27

    verseny

    Sziasztok, nevezek ma estére, megróbálok addig hazérni, majd hátulról figyelem az eseményeket, valami lett szerintem a logitech driveremmel, bármit állítok egyszerűen lassú az egyenesekben a kocsi, akárhová teszem a beállításokban, néztem, hogy 90%- nál nem megy feljebb a tolóerő bármilyen gázpedál állásnál. Emellett befizettem még tavalya szerverdíjat de még mindig Rookie tag vagyok.
    Üdv Gábo

  3. #3
    Idézet Eredetileg Hetfield írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, nevezek ma estére, megróbálok addig hazérni, majd hátulról figyelem az eseményeket, valami lett szerintem a logitech driveremmel, bármit állítok egyszerűen lassú az egyenesekben a kocsi, akárhová teszem a beállításokban, néztem, hogy 90%- nál nem megy feljebb a tolóerő bármilyen gázpedál állásnál. Emellett befizettem még tavalya szerverdíjat de még mindig Rookie tag vagyok.
    Üdv Gábo
    Átmeneti megoldásként azt tudod csinálni, hogy a Controls -> Advanced pontban csökkented a Throttle Upper Deadzone értékét, mondjuk 85%-ra. Felül le is tudod tesztelni, ez egyszerűen egy alsóbb pedálállásra helyezi át a teljes gázt, kevesebbet veszítesz vele, mint amikor a kocsi nem húz rendesen.

    Amíg a profilod szerint szervertag vagy, tudsz nevezni futamokra, probléma esetén Kiss Szabolcsot keressétek. (Befizetés után jelezted a kért adatokat a Kapcsolat fülön? Az szükséges szintén az aktiváláshoz.)

  4. #4
    Becze Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 11.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    27
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Átmeneti megoldásként azt tudod csinálni, hogy a Controls -> Advanced pontban csökkented a Throttle Upper Deadzone értékét, mondjuk 85%-ra. Felül le is tudod tesztelni, ez egyszerűen egy alsóbb pedálállásra helyezi át a teljes gázt, kevesebbet veszítesz vele, mint amikor a kocsi nem húz rendesen.

    Amíg a profilod szerint szervertag vagy, tudsz nevezni futamokra, probléma esetén Kiss Szabolcsot keressétek. (Befizetés után jelezted a kért adatokat a Kapcsolat fülön? Az szükséges szintén az aktiváláshoz.)

    Szia ! Köszi ! Éppen ez az érdekes, hogy ha ezt lejjebb veszem (próbáltam már) konstansan csökken vele a feső "lyuk " is, lehet csinálok egy ujratelepítést :-(

  5. #5
    Idézet Eredetileg Hetfield írta Hozzászólás megtekintése
    Szia ! Köszi ! Éppen ez az érdekes, hogy ha ezt lejjebb veszem (próbáltam már) konstansan csökken vele a feső "lyuk " is, lehet csinálok egy ujratelepítést :-(
    De a Logitech szoftverben jól viselkednek a pedálok? Nem ugrál a jel, vagy ilyesmi?

  6. #6
    Becze Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 11.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    27
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    De a Logitech szoftverben jól viselkednek a pedálok? Nem ugrál a jel, vagy ilyesmi?
    Ott érdekes mód igen, amúgy szétszedtem a potikat is kitisztítottam, Ez egy Drivig Force GT nem egy nagy szám csak eddig nem volt ekkora a lemaradásom :-) :-) :-)

  7. #7
    Szerverbeosztás:

    01-30. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    19:45-kor LAG TESZT! ( mindenki jöjjön időben)

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (Discordon elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

  8. #8
    Saját szemszögből:


  9. #9
    Eredmények: Silverstone

    Pontverseny: LINK

    Óvások: LINK

    Simresults: LINK


    A kedvenc pillanataitokat megoszthatjátok velünk: Emlékezetes momentumok

  10. #10
    R1- felejtős, próbáltam tartani az iramot a L1, T3 baleset után a 8-10 fokkal keresztbe állt kormánnyal. Azért így is volt pár szép momentum és sz@rrá izzadtam magam pedig hol van még a nyár P11
    R2- hoztam a magamtól elvártat, pár jó csatával P8.
    R3- jó rajt után viszonylag hamar az élre törtem, kicsit sikerült is meglógni, de Füredi Zoli gyorsan utolért Hogy ne húzzam magamra a mezőnyt és esetleg legyen esélyem a dobogó alsóbb fokainak egyikét megcsípni nem nagyon ellenkeztem és engedtem beszúrni T16-ban. Be is jött a stratégia, mert sikerült húzatnom magam és összejött a P2
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2021. 02. 25. 21:00.

  11. #11
    Szeretek Silverstoneban versenyezni, mert a kanyarkombinációk többségében több teljesen eltérő ív is működik, ezért jól lehet rajta támadni-védekezni. Az első versenyen hatalmasat meccseltünk Hevesi Sándorral, Gera Andrással és Kis Tiborral, néhány olyan húzós szituáció volt, amiről magam se hittem, hogy megússzuk, de végül még kontakt se nagyon volt, jól szórakoztam és megizzadtam rendesen. A futam végén még pont megérkeztünk Kurián Ádám mögé, a Stowe-ban körbeautóztam, de a kijáraton éppen elhagytam négy kerékkel a pályát, ezért a békesség jegyében inkább elengedtem.

    Superpole-on a meleg hátsó gumik folyton kifognak rajtam, nem éreztem jó körnek, de mégis egész jó helyről indultam. Ádám valamiért elengedett (köszi, de nem kellett volna), utána meg nyújtóztam a két 520i-s Cupra után, de csak nem vártak rám. Ez kevésbé volt izgi.

    A fordított rajtrácshoz meg egyszerűen nem vagyok elég karizmatikus a pályán, úgyhogy szokás szerint az élmezőny előbb darált be, minthogy nekem lett volna esélyem támadni az előlem indulókat.
    Utoljára módosította: balage06; 2021. 02. 25. 20:24.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •