Találatok: 1 - 3 (3 összesen)
    Polgár Balázs Adminisztrátor balage06 logója
    Üzenetek
    2.169

R3E MWTCR - Emlékezetes momentumok

Kedves Versenyzők!

Ebbe a topicba várjuk a pályaműveket azokról az eseményekről, amiket az adott fordulóról meghatározónak tartotok, büszkék vagytok rá... etc.

Kérünk benneteket, hogy lehetőleg mindenki egységes formátumhoz tartsa magát:
    Felbontás: 1080p (1920x1080)
    Képfrissítés: 60 FPS
    Bitsebesség: 12 Mb/s

A könnyű feldolgozhatóság érdekében a csatolt videók lehetőleg rövidek legyenek, ne legyen a képernyőn egyéb felirat/látható program, a játékon belüli névcédulákat kapcsoljátok ki és a grafikai részletességet, élsimítást a videókészítés idejére a PC-tek képességeihez mérten állítsátok a lehető legmagasabbra.

A felvételek készülhetnek tetszőleges kameraállásból, a legjobb ha akár több nézőpontból is megosztjátok őket. Jöhet YouTube/videómegosztó link a topicba, illetve felhőtárhelyre feltöltve megoszthatjátok őket az eredeti videó formátumban is.

Fokozottan kérünk mindenkit, hogy a topicot ne használja konfliktus rendezésre/vitagenerálásra, nem ezt a célt szolgálja. A nézeteltéréseket privátban rendezzétek, az incidenseket pedig az óvások topicban várjuk.

Amennyiben magával a rögzítéssel kapcsolatban van szükségetek technikai segítségre, vagy tanácsokra, írjatok bátran az alábbi topicba:
    Videókészítés rejtelmei
    Utoljára módosította: balage06; 2021. 02. 11. 10:34.

Polgár Balázs Adminisztrátor balage06 logója
    Üzenetek
    2.169
    Nálam volt pár jó jelenet, R1 rajtnál egy sikeres alávágás (sajnos megtartani nem sikerült a P3-at):

R2-n két opportunista előzés:

És ha már ott voltam, bónuszként az R3 csata Norbival:

(A hangátmenetek rosszak, bocsi, véletlenül MKV-ban rögzítettem, aminek a támogatása nem a legjobb)

Rögzítéshez OBS Studio-t használtam

Pétery Zoltán Szervertag 2021
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    58
    Ez a harmadik futam valami uncsi sétakocsikázásnak nézett ki... Se...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •