Találatok: 1 - 11 (11 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Emlékezetes momentumok

    Kedves Versenyzők!

    Ebbe a topicba várjuk a pályaműveket azokról az eseményekről, amiket az adott fordulóról meghatározónak tartotok, büszkék vagytok rá... etc.

    Kérünk benneteket, hogy lehetőleg mindenki egységes formátumhoz tartsa magát:
    Felbontás: 1080p (1920x1080)
    Képfrissítés: 60 FPS
    Bitsebesség: 12 Mb/s

    A könnyű feldolgozhatóság érdekében a csatolt videók lehetőleg rövidek legyenek, ne legyen a képernyőn egyéb felirat/látható program, a játékon belüli névcédulákat kapcsoljátok ki és a grafikai részletességet, élsimítást a videókészítés idejére a PC-tek képességeihez mérten állítsátok a lehető legmagasabbra.

    A felvételek készülhetnek tetszőleges kameraállásból, a legjobb ha akár több nézőpontból is megosztjátok őket. Jöhet YouTube/videómegosztó link a topicba, illetve felhőtárhelyre feltöltve megoszthatjátok őket az eredeti videó formátumban is.

    Fokozottan kérünk mindenkit, hogy a topicot ne használja konfliktus rendezésre/vitagenerálásra, nem ezt a célt szolgálja. A nézeteltéréseket privátban rendezzétek, az incidenseket pedig az óvások topicban várjuk.

    Amennyiben magával a rögzítéssel kapcsolatban van szükségetek technikai segítségre, vagy tanácsokra, írjatok bátran az alábbi topicba:
    Videókészítés rejtelmei
    Utoljára módosította: balage06; 2021. 02. 11. 10:34.

  2. #2
    Nálam volt pár jó jelenet, R1 rajtnál egy sikeres alávágás (sajnos megtartani nem sikerült a P3-at):



    R2-n két opportunista előzés:



    És ha már ott voltam, bónuszként az R3 csata Norbival:



    (A hangátmenetek rosszak, bocsi, véletlenül MKV-ban rögzítettem, aminek a támogatása nem a legjobb)

    Rögzítéshez OBS Studio-t használtam

  3. #3
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Ez a harmadik futam valami uncsi sétakocsikázásnak nézett ki... Se...

  4. #4
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80

    Silverstone R3 start

    Itt a hondások közül többen is sikítottunk
    Szegény Steixner Zsolti itt legalább egyszer meghalt.



    Ezt a win10 saját videórögzítőjével készítettem. Win+G-re jön elő az összes funkciót, de a rögzítés akár rögtön is indulhat a Win+Alt+R-rel. Szerencsére ezt a billentyűkombinációt lehet változtatni.
    Utoljára módosította: bozsomarci; 2021. 02. 25. 10:14.

  5. #5
    Steixner Zsolt Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 04. 23.
    Város
    Aba
    Üzenetek
    29
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    Itt a hondások közül többen is sikítottunk
    Szegény Steixner Zsolti itt legalább egyszer meghalt.



    Ezt a win10 saját videórögzítőjével készítettem. Win+G-re jön elő az összes funkciót, de a rögzítés akár rögtön is indulhat a Win+Alt+R-rel. Szerencsére ezt a billentyűkombinációt lehet változtatni.
    Köszi, jól vagyok
    Valóban, ez egy emlékezetes pillanat számomra is! Azért sikerült beérnem a 19. helyre, bár a futómű eléggé megsérült ennél a mutatványnál vagy valahol közvetlen utána

  6. #6
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg Steixner Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, jól vagyok
    Valóban, ez egy emlékezetes pillanat számomra is! Azért sikerült beérnem a 19. helyre, bár a futómű eléggé megsérült ennél a mutatványnál vagy valahol közvetlen utána
    Igen, ebben én vagyok a ludas, túl bevállalós volt a féktáv, és olyan szerencsétlenül pöcköltem meg a Hyundai-t, hogy az felment a hurkára, és történt ami történt... 🙄
    Ha az a hurka nem lett volna ott... Szóval elnézés kéréssel tartozom Steixner Zsolttal szemben + vállalom a felelősséget.

  7. #7
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    https://youtu.be/1xrUj5Wt4dI

    Na, anno mikor felvetettem a videókat, ilyesmire gondoltam, persze nem ilyen félkészen (nevek bekapcsolva maradtak, áttünések találomra behúzva, egy ponton még a melós Teams is bevillan sikeresen egy időre, stb... ) de végre legalább ennyire volt idő, meg alapanyag. A végén van egy kis birkózás a szinte komplett Hyundai Motorsporttal, az ezüstért zajló ádáz küzdelem jegyében...

  8. #8
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    411
    Idézet Eredetileg pzoley82 írta Hozzászólás megtekintése

  9. #9
    Moszkva utolsó kör


  10. #10
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Páros formagyakorlatok Faragó Imivel.


  11. #11
    Faragó Imi Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg pzoley82 írta Hozzászólás megtekintése
    Páros formagyakorlatok Faragó Imivel.

    Jó kis csata volt és minden futamra kaptam legalább egy lynk&co-t...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •