Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 45 (45 összesen)
  1. #26
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Akit valamilyen szabálytalanság, esetleg sérelem ért a pályán, és szeretné hogy kivizsgáljuk, az óvást adhat le.

    Akinek a "B" szerverről lenne elmentett replay-e, azt kérjük töltse fel valami felhőbe, és itt tegye elérhetővé.

    Örültem hogy a futamon ilyen szépszámmal jelentünk meg
    Időmérőn elég nehezen találtam a tempót, nehezem sikerűlt bemelegednem. Az első futamon a várt lehetőségek, óriási csaták valahogy elmaradtak, így lepattanó is alig jutott. Balogh Andris mögött szépen elvoltam, gyorsabb lehettem volna, de valahogy elég nehéz volt előzési poziciót kialakítanom, hibázni meg nem hibázott elöttem. P9. Második futamot -az előző fordulóval egyetemben- elég előkelő helyről kezdhettem, és hasonlóan elég rózsásnak tüntek a kilátásaim, az élen haladtam, és a többi gyorsabb pilóta szépen egy gócban. Morvai ennek ellenére simán utolért, és a végén Csabával épphogy nem kellett elkezdenem küzdeni, védekezni, így maradhatott a P2.
    Gratula az élmenőknek, és mindenkinek aki végigment, pontot szerzett

  2. #27
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg peti931 írta Hozzászólás megtekintése
    A második futam talán 3. körében viszont nem tudtam elkerülni az ütközést Balogh Andrással, amiért ezúton szeretnék elnézést kérni, nem volt szándékosság benne.
    Szerintem nem kell elnézést kérned, mert ott a hosszú egyenesben megközelített Vásárhelyi Csabi de nem gondoltam,hogy a jobb kanyarnál beereszti.Összeértünk és hogy ne csússzal le a pályáról visszaváltottam és azt hiszem ezért indult keresztbe az autó ami pont eléd csúszott ha jól emlékszem.Én viszont Nagy Leventétől kérek elnézést.

  3. #28
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Balogh Andris mögött szépen elvoltam, gyorsabb lehettem volna, de valahogy elég nehéz volt előzési poziciót kialakítanom, hibázni meg nem hibázott elöttem. P9
    Jó volt, nem csináltál semmi hülyeséget így jár a pacsi.Az egyenesekbe lemaradtál a kanyarokba feljöttél.

  4. #29
    Farkas László Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    15
    Kezdeném azzal, hogy régóta kacérkodtam a gondolattal, hogy ismét versenyezni fogok. Régebben még a HROC liga keretein belül három évadon keresztül versenyeztem, de aztán sajnos az a szervezet feloszlott. Ez nagyjából 5 évvel ezelőtt volt.
    Szervezett keretek között azóta sem álltam rajthoz. Egészen a mai napig. Az időeredményem alapján a B szerveren kaptam helyet, aminek örültem, mert így nem a legmélyebb vízbe kerültem be azonnal. Ebben a mezőnyben az időmérőn elért második hely kicsit meglepett, ennyi év kihagyás után. Ráadásul csak alig több mint 3 tizeddel maradtam el Heimler Tamáshoz képest.
    Kicsit tartottam attól, hogy a kétszer 30 perc alatt elfáradok fejben, de reménykedtem az időeredmények alapján, hogy jó csatákat fogunk vívni egymással. Nem így lett! Tamás minden körben, ha egy kicsivel is, de növelte előnyét, és bár tartottam a második helyet, de nem egyértelmű magabiztossággal. Sipkai Béla néha közeledni tudott, néha kicsit növeltem az előnyt. Második helyen értem célba, aminek örültem. Azért kicsit elfáradtam.
    A második futam elején a fordított rajtrácsnak köszönhetően ugye jóval nehezebb helyzetbe kerültem, és itt jött ki a sok év kihagyás okozta némi bizonytalanság a mezőnyben.
    A rajt utáni első kanyarban Tamás és Erik csattanását követően kicsit elengedtem a gázt, hogy ne kerüljek bele rögtön egy balesetbe, de ennek folyományaként aztán a kigyorsításon letereltem a pályáról Szabó Gábort, amit belülről sajnos nem érzékeltem. Még mindig próbáltam óvatosan közlekedni, de a hármas kanyarban Eriket meglöktem és majdnem elvesztette az uralmát a járgánya fölött, és hirtelen, gondoltam visszaengedem, ami meg is történt, de erre az utánam jövők lepödhettek meg, hogy mi ez a lassulás. Ezt követően sajnos mégegyszer letereltem akaratomon kívül Szabó Gábort a pályáról. Ezúton szeretnék elnézést kérni az érintettektől, igyekszem minél előbb felvenni a fonalat és belerázódni az online versenyzésbe! Ezek után egyre jobban belerázódtam és végül az ötödik helyen végeztem.
    Utoljára módosította: Laszlo Farkas; 2021. 02. 19. 00:44.

  5. #30
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Laszlo Farkas írta Hozzászólás megtekintése
    Kezdeném azzal, hogy régóta kacérkodtam a gondolattal, hogy ismét versenyezni fogok. Régebben még a HROC liga keretein belül három évadon keresztül versenyeztem, de aztán sajnos az a szervezet feloszlott. Ez nagyjából 5 évvel ezelőtt volt.
    Sztem onnan rém sokan versenyeztek utána itt is. Azugye a race07.hu volt. Huszi, Neszvecskó, akiket bizton tudok. AC, actán raceroom, aztán ACC. Tejóég, az írtórég volt na üdv újrakezdő!

  6. #31
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Élő közvetítés kommentár nélkül (ha minden jól megy):


    Várható ilyen a további futamokon is? Ha igen, esetleg megpróbálhatok szerezni vmi kommentátort.


    Köszi amúgy a futamokat! Ha valaki kíváncsi, Géczi Peti szet-jével mentem, csak az első stab-ot, a guminyomásokat meg a féket állítottam magamra. Elég jó kis szet volt.

  7. #32
    Farkas László Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    15
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem onnan rém sokan versenyeztek utána itt is. Azugye a race07.hu volt. Huszi, Neszvecskó, akiket bizton tudok. AC, actán raceroom, aztán ACC. Tejóég, az írtórég volt na üdv újrakezdő!
    Nagyon jól emlékszel, ám még most is van itt rajtam kívül egy igencsak aktív tag aki talán a HROC, azaz a race07.hu keretein belül edződött. Ha emlékeim nem csalnak, akkor Mihajlovics Máté is ott kezdete a pályafutását!

  8. #33
    Idézet Eredetileg Laszlo Farkas írta Hozzászólás megtekintése
    A második futam elején a fordított rajtrácsnak köszönhetően ugye jóval nehezebb helyzetbe kerültem, és itt jött ki a sok év kihagyás okozta némi bizonytalanság a mezőnyben.
    A rajt utáni első kanyarban Tamás és Erik csattanását követően kicsit elengedtem a gázt, hogy ne kerüljek bele rögtön egy balesetbe, de ennek folyományaként aztán a kigyorsításon letereltem a pályáról Szabó Gábort, amit belülről sajnos nem érzékeltem. Még mindig próbáltam óvatosan közlekedni, de a hármas kanyarban Eriket meglöktem és majdnem elvesztette az uralmát a járgánya fölött, és hirtelen, gondoltam visszaengedem, ami meg is történt, de erre az utánam jövők lepödhettek meg, hogy mi ez a lassulás. Ezt követően sajnos mégegyszer letereltem akaratomon kívül Szabó Gábort a pályáról. Ezúton szeretnék elnézést kérni az érintettektől, igyekszem minél előbb felvenni a fonalat és belerázódni az online versenyzésbe! Ezek után egyre jobban belerázódtam és végül az ötödik helyen végeztem.
    Semmi gond, olyan sokat nem veszítettem, talán 1-2 helyet. Heimler Tomi elnézést kért a futam után rögtön, mert félreváltott és a fűre talán miatta kerültem, ezt nem is tudom. Megesik a rajt utáni tülekedésben, én is elértem néha mást, ha csak kicsit is.

    Mindkét futamon jókat sikerült csatázni, a prekvalhoz képest meg gyorsulni jó 1 másodpercet Heimler Tomit nagyon nem akartam feltartani amásodik futamon, inkább elengedtem és hadd zárkózzon fel a elől küzdő Tóth Leventére és Apjok Gáborra, aminek meg is lett az eredménye, a hármasból Gábor ki is esett, így megörököltem a harmadik helyet, amit igyekeztem tartani Szabó Gáborral szemben, aki fél versenyen át a nyakamban loholt. Sajna, az utolsó előtti körben egy kis hibát vétettem, így el tudott menni. Egyébként jelelmzően Leventével mentünk egy tempót és követtük egymást mindkét futamon. Az elsőn végül a hátsó egyenes utáni jobbosban egy kis lesodródás után mindketten megpörögtünk és a fűre kerültünk. Elég volt az előny, hogy visszajöjjek a mögöttünk jövők elé, de Levinek ez már nem sikerült, sajnos.

    A pálya amúgy jó ehhez a kocsihoz és remek tanpálya védekezés-támadás gyakorláshoz. A második futamon már én éreztem magam kínosan, hogy Szabó Gábor olyan sokáig nem tudott elmenni melletttem, pedig fél másodpercen belül töltöte mögöttem a futam kb. felét.

  9. #34
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    Várható ilyen a további futamokon is? Ha igen, esetleg megpróbálhatok szerezni vmi kommentátort.
    A közvetítés maga teljesen automatizált, én nem látom különösebb akadályát. Ha valakinek lenne kedve/ideje kommentálni, az szuper lenne, sajnos nekem nem erősségem az ilyesmi.

  10. #35
    Kisebb kihagyás után én is újra rászántam magam, hogy újra csatlakozzak, meg hát ha ilyen régebbi gépjárművekkel lehet meccselni, az mindig vonzó. Úgy éreztem, hogy passzolt is a stílusomhoz az autó, remekül reagált a "dobálásra" Sok időt nem fordítottam a prekvalra, így maradt a B szerver, de legalább a második futamon remek csaták voltak! Az első kanyarban találkozásért ismét elnézést kérnék Eriktől, lett egy 2,5. fokozat is a skodában . Utána viszont nagyon élveztem a kis meccsünket, kicsit sajnálom, hogy aza féktáv a hátsó egyenes után nem sikerült (ha jól láttam), de ez benne volt, lekezeltük a helyzetet. Amikor már a első helyért ment a harc, összeértem azt hiszem Gáborral is, megmondom őszintén ott nem tudom mi történt, kigyorsításon lelassultál, én pedig túl közel voltam hogy reagáljak.

    Leventével viszont a végén megint nagyszerűen meccseltünk, köszi mindenkinek is!

    u.i.: ha sikerült lementeni a replayt, akkor délután fel tudom majd tenni.

  11. #36
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem kell elnézést kérned, mert ott a hosszú egyenesben megközelített Vásárhelyi Csabi de nem gondoltam,hogy a jobb kanyarnál beereszti.Összeértünk és hogy ne csússzal le a pályáról visszaváltottam és azt hiszem ezért indult keresztbe az autó ami pont eléd csúszott ha jól emlékszem.Én viszont Nagy Leventétől kérek elnézést.

    Szia András,
    Vissza kellett néznem, hogy mi történt, mert csak egy lökést éreztem balról, a kifordulásodat még pont láttam a visszapillantóból, de nem értettem miért történt. Sajnálom, hogy így alakult a dolog!

  12. #37
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg peti931 írta Hozzászólás megtekintése
    Az első futam egész jól sikerült 5. lettem, Csabával voltak jó csatáink, de sikerült kicsit elhúznom miután megelőztem. A második futam talán 3. körében viszont nem tudtam elkerülni az ütközést Balogh Andrással, amiért ezúton szeretnék elnézést kérni, nem volt szándékosság benne. Visszaestem az utolsó helyre, és onnan sikerült visszakapaszkodni a 9.-re. Sajnos discordon nem tudtam beszélni, sem kábelen, sem bluetooth-on nem volt hajlandó felismerni a mikrofont.
    Nagyon jó csatáink voltak, de összességében csak toporogtál mögöttem. Néhány hiba után pedig már meg is tudtál előzni és normálisabb tempót menni. Mindenesetre én azokat a pillanatokat nagyon élveztem. Sportszerűen, mégis egymáson elfordulva próbáltuk megelőzni a másikat.

  13. #38
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    Az első kanyarban találkozásért ismét elnézést kérnék Eriktől, lett egy 2,5. fokozat is a skodában . Utána viszont nagyon élveztem a kis meccsünket, kicsit sajnálom, hogy aza féktáv a hátsó egyenes után nem sikerült (ha jól láttam), de ez benne volt, lekezeltük a helyzetet.
    Ja igen, ott is volt egy összeérésünk. Tudtam, hogy belül vagy, helyet is hagytam neked, de kicsit kijebb csúsztál, emiatt toltál engem is a fű felé, de sikerült még megfogni. Tényleg belefért, nem veszítettünk vele időt. Láttam, hogy sokkal gyorsabb vagy, így nem akartam túl sokat bíbelődni a védekezéssel, azért is hagytam ott "nyitva az ajtót", hogy mehess Levi és Gábor után, aztán támadva lassítod őket, én meg így könnyebben felzárkózhatok és abból bármi lehet...

  14. #39
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Üdv újra!
    Úgytudom ezekkel a kocsikkal nemigazán éri meg driftelni, "túlhúzni". Bírják, fogható, buli, de nem gyorsabb.
    Bár tegnap pont az elöttem menő Andrisnál tapasztaltam, hogy már láttam hogy a kanyarba eldobja a kocsiját, úszik a feneke, keresztbe a kocsi ajtaja, de mégsem tudtam megelőzni.

  15. #40
    Idézet Eredetileg Laszlo Farkas írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jól emlékszel, ám még most is van itt rajtam kívül egy igencsak aktív tag aki talán a HROC, azaz a race07.hu keretein belül edződött. Ha emlékeim nem csalnak, akkor Mihajlovics Máté is ott kezdete a pályafutását!
    Így van még a mai napig is úgy érzem hogy bárcsak korábban kezdtem volna a race07-et akkor még több időt tölthettem volna társaságotokba !!!!

  16. #41
    én is bocsánatkéréssel tartozom Nagy Levente irányában azt hiszem talán a 4. vagy 5. körben a hosszú egyen utánai gyors jobbosban belül voltam és annyira szken sikerült kanyarodnom hogy a rázó kicsit eldobta a gépet és az orrod még pont mellettem szóval elnézést nem így terveztem :/

  17. #42
    Apjok Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 14.
    Város
    Diósd
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    Amikor már a első helyért ment a harc, összeértem azt hiszem Gáborral is, megmondom őszintén ott nem tudom mi történt, kigyorsításon lelassultál, én pedig túl közel voltam hogy reagáljak.
    Visszanéztem utólag a te szemszögedből és tényleg nem tehettél semmit, nagyon közel voltam. Ott már én is full gázon álltam, csak húztam egy erőset a kormányon, hogy Levente mellé gyorsíthassak ki. Lehet, hogy ettől vesztettem sebességet hirtelen.
    Csak magamra haragszom, hogy az elöző körben elbénáztam egy kanyart és Levente el tudott menni mellettem

    Ettől függetlenül élveztem mindkét futamot , köszi mindenkinek!

  18. #43
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv újra!
    Úgytudom ezekkel a kocsikkal nemigazán éri meg driftelni, "túlhúzni". Bírják, fogható, buli, de nem gyorsabb.
    Bár tegnap pont az elöttem menő Andrisnál tapasztaltam, hogy már láttam hogy a kanyarba eldobja a kocsiját, úszik a feneke, keresztbe a kocsi ajtaja, de mégsem tudtam megelőzni.
    igen, nyomni kell a kocsinak nem igazán vehetsz vissza a tempóból kényelmesre, mert lentebb megy a gumi hője csak egy kicsit is elkezd csúszkálni, na meg kopik is valamennyit a végére.
    lehet rosszul állítottam be a hátsó guminyomást..

  19. #44
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv újra!
    Úgytudom ezekkel a kocsikkal nemigazán éri meg driftelni, "túlhúzni". Bírják, fogható, buli, de nem gyorsabb.
    Bár tegnap pont az elöttem menő Andrisnál tapasztaltam, hogy már láttam hogy a kanyarba eldobja a kocsiját, úszik a feneke, keresztbe a kocsi ajtaja, de mégsem tudtam megelőzni.
    Köszönöm!

    Az biztos, hogy ésszel kellett, viszont mivel könnyű, és viszonylag puha, nagyon szépen irányítható a csúszása.. nekem anno ez volt a gondom a GT4-es Caymannal, azt akárhova tekertem, mindig alulkormányzott volt, a Skodri meg sokkal kevésbé.

    Viszont mivel nem egy lóerőgyár, sokat csúszni nem volt jó, azt megfigyeltem hogy akkor kuka volt a kigyorsításom.

    Na mindegy, szerintem nagyon élvezetes, az a lényeg

  20. #45

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •