Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (57 összesen)
  1. #1

    Team R3E MWTCR 2021 Tavasz - Csapatnevezés

    Február 10-én rajtol el a Masters WTCR 2021 Tavasz bajnoksága. Az egyéni bajnoki címen kívül, harcba lehet szállni a csapatbajnoki címért és a kupáért!

    A csapatok minimum 2, illetve maximum 3 fősek lehetnek, de lehetséges az egyéni indulás is privát pilótaként. A csapattagoknak azonos autóval kell indulni a bajnokságban.
    A nevezéseket ebbe a topikba kérnénk leadni az alábbi formában:

    Csapatnév - választott autó, rajtszám (lehetőség szerint ha tehetitek válasszatok eltérő fényezéseket) : Pilóta1, Pilóta2, Pilóta3

    A választható autók listája:


    • ALFA ROMEO GIULIETTA TCR
    • AUDI RS 3 LMS
    • HONDA CIVIC TCR
    • HYUNDAI I30 N TCR
    • PEUGEOT 308 TCR
    • SEAT CUPRA TCR
    • VOLKSWAGEN GOLF GTI TCR
    • LYNC & CO 03 TCR
    • LADA VESTA
    • CUPRA LEON COMPETICIÓN
    • RENAULT MÉGANE RS TCR



    Csapat:

    Indít - Sámán Racing Team - HONDA CIVIC TCR: Malm Balázs #18, Varga Dávid #18
    Scuderia Avanti Sciamano - HONDA CIVIC TCR: Kurián Ádám #9, Pétery Zoltán #9
    Team Meadiaudi - AUDI RS 3 LMS: Demeter Gábor #22, Nagy Dénes #10
    Fender Benders Motorsport - HYUNDAI I30 N TCR: Bajnóczi László #5, Becze Gábor #55
    520i Racing - SEAT CUPRA TCR: Füredi Zoltán #96, Kenéz Sándor #96, Piski Tamás #96
    Hyundai Motorsport - HYUNDAI I30 N TCR: Kis Tibor #11, Steixner Zsolt #5, Vajk Gábor #1
    Zengo-eSport.hu - HONDA CIVIC TCR: Bozsó Marci #18, Zsigovics Péter #9
    Zengo-eSport.eu - HONDA CIVIC TCR: Faragó Imre #86, Gera András #86
    Cup-race Team - SEAT CUPRA TCR: Hofbauer András #50, Mammel Erik #50, Harmati Tamás #50
    ALP Racing Team - LYNC & CO 03 TCR: Ásványi Ferenc #100, Ifj. Leéb István #100, Polgár Balázs #100

    Egyéni/csapatot keres:

    HYUNDAI I30 N TCR #48: Gulyás Endre
    SEAT CUPRA TCR #50: Hofbauer András
    AUDI RS 3 LMS #52: Kotroczó Roland
    ALFA ROMEO GIULIETTA TCR: Nagy Gábor

    Ha a főoldali csapatblokkba egyéni csapatszínt szeretnétek, erre kérhetitek.
    Utoljára módosította: balage06; 2021. 02. 25. 21:09.

  2. #2
    Honda-val még nem versenyeztem, szóval, akinek van kedve ahhoz és úrvezetősen eltökölőni a mezőny második felében, azt várom a Coronel féle színezéssel.

  3. #3
    Hofbauer András Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 04. 15.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    9

    Verseny nevezés

    Egyéni nevezés
    Név: Hofbauer András
    Autó:Seat Cupra #50

  4. #4
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Sziasztok!

    Autó: Honda Civic TCR '19

    Indít - Sámán Racing Team:

    Malm Balázs #18
    Varga Dávid #9

    Scuderia Avanti Sciamano:

    Kurián Ádám #86
    Pétery Zoltán #29


  5. #5

    Csapatnevezés

    Üdv,

    AUDI RS 3 LMS '19
    Team Meadiaudi
    #22 Demeter Gábor
    #10 Nagy Dénes

    Még nem voltunk soha csapatban, ez így oké?

  6. #6
    Kotroczó Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 03. 27.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    8

    Egyéni nevezés

    Helló.

    AUDI RS 3 LMS 2019

    Kotroczó Roland #52

  7. #7
    Fender Benders Motorsport

    Bajnóczi László
    HYUNDAI I30 N TCR #5
    Becze Gábor HYUNDAI I30 N TCR #55

    Ha valakinek van kedve csatlakozni, egy hely szabad!

  8. #8
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    Alfa

    Sziasztok, Alfások! Akar valaki csapatban indulni?

  9. #9
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Honda-val még nem versenyeztem, szóval, akinek van kedve ahhoz és úrvezetősen eltökölőni a mezőny második felében, azt várom a Coronel féle színezéssel.
    És nem is fogok Honda-val versenyezni, legalábbis most nem. Számomra borzasztó instabil, tolja az orrát, egyszerűen lassú. Hiába látom prekvalon, hogy másoknak jó. Most offline végigcsekkoltam a többi járgányt, gyakorlatilag mindegyikkel gyorsabb voltam azonnal. Az Audi-t éreztem kicsit hasonlóan hisztisnek. Ellenben a Peugeot és az Alfa meglepően stabil és nem is lassúak, jó belőlük a kilátás, a francia hangja is rendben van.
    Mindazonáltal, visszaülök a Cupra-ba és akkor már persze Coronel bácsi kocsijába. Már csak az "öreg" miatt is, meg nekem az a kocsi áll kézre legjobban.

  10. #10
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Az fontos, hogy töltsétek be újra a gyári setet és úgy próbáljátok ki a kocsikat, mert változtak a beállítások és a korábbiak kevésbé működnek az autókon, viszont elképzelhető, hogy alapesetben még egy korábbi set van rátöltve az autóra, ha a decemberi patch előtt is próbálgattátok (ami veteránok esetén esélyes ).

  11. #11
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Az fontos, hogy töltsétek be újra a gyári setet és úgy próbáljátok ki a kocsikat, mert változtak a beállítások és a korábbiak kevésbé működnek az autókon, viszont elképzelhető, hogy alapesetben még egy korábbi set van rátöltve az autóra, ha a decemberi patch előtt is próbálgattátok (ami veteránok esetén esélyes ).
    Nálam semmilyen set nem volt már, a legutóbbi Daytona-in kívül. Karácsonykor újravarrtam a Win-t a gépen, talán az vitte el, pedig elvileg semmi köze hozzá. Igazából mindegy is... A Golf kivételével minden kocsival mentem most pár kört és csak anynit állítottam mindegyiknek, hogy fékerő csökkentve 95%-ra, egyensúly 50-50 vagy 52-48% random, illetve hátsó kerékösszetartást feltoltam 50-re, hátha jobban melegszik tőle. Így 3-4 kör után megvoltak a 32.7-es körök, általában egy-egy nagyobb hibával, kivéve a Honda-val és az Audi-val. A Cupra-val meg 31,9-es, de abban nem volt nagyobb hiba és komfortosnak éreztem a kocsit. A Honda így is 33,7-et tudott ennyi kísérletezéssel, mint ahogy délelőtt prekvalon is fél óra alatt.
    Emlékszem még eléggé a 2018-as csomag debütálásakor végzett tesztre, akkor egészen más szubjektív érzéseim voltak némelyik kocsival, mint most. Az Alfa "primadonnasága" teljesen eltűnt mostanra, csak ahangja nem tetszik, de az szubjektív. Pontosan kanyarodik és nem is volt lassú. A Peugeot-ot lenne még esélyes nálam, nagyon semlegesen viselkedik, kultúráltan adja elő. Már-már nem is igazi versenyautó feeling

  12. #12
    No, mivel Cupra lesz bőven a bajnokságban, Lada meg egy sem, így maradok a Vesta-nál, hogy színesebb legyen a mezőny

  13. #13
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Sziasztok!

    Business as usual:

    Csapatnév: 520i Racing
    Választott autó/rajtszám: SEAT CUPRA TCR #96

    Füredi Zoltán
    Kenéz Sándor
    Piski Tamás

  14. #14
    Harmati Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 02. 12.
    Város
    Bracknell
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg Hofbauer András írta Hozzászólás megtekintése
    Egyéni nevezés
    Név: Hofbauer András
    Autó:Seat Cupra #50
    Szinten a Seat Cupra #50 fogom valasztani. Andras, ha gondolod indulhatunk egy csapatban. Erik lattam te is kacerkodtal a gondolattal es ha nem vetetted el teljesen, akar harman is lehetnenk. Mit gondoltok?

  15. #15
    Timár Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    33

    Audi

    Sziasztok!

    A #69-es festésű Audit választottam a szezonra. Csapattársat keresek. Esetleg Kotroczó Roland?

  16. #16
    Idézet Eredetileg htamas81 írta Hozzászólás megtekintése
    Szinten a Seat Cupra #50 fogom valasztani. Andras, ha gondolod indulhatunk egy csapatban. Erik lattam te is kacerkodtal a gondolattal es ha nem vetetted el teljesen, akar harman is lehetnenk. Mit gondoltok?
    Köszönöm az invitálást, tulajdonképpen nekem szinte mindegy melyik autó, szóval mehetünk a Cupra-val
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2021. 02. 09. 08:03.

  17. #17
    Vajk Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    23

    Trophy

    Sziasztok,

    Hyundai Motorsport
    Hyundai i30 N TCR
    Kis Tibor #11
    Steixner Zsolt #5
    Vajk Gábor #1


  18. #18
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412

    Csapatnevezés

    Zengo-eSport.hu - HONDA CIVIC TCR: Bozsó Marci #18, Zsigovics Péter #9
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Gedu; 2021. 02. 09. 17:05.

  19. #19
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412

    Csapatnevezés

    Zengo-eSport.eu - HONDA CIVIC TCR: Faragó Imre #86, Gera András #86 (Gerraeri )
    Csatolt képek Csatolt képek

  20. #20
    Harmati Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 02. 12.
    Város
    Bracknell
    Üzenetek
    19
    Sziasztok!

    Csapatnev: Cup-race Team
    Auto: SEAT CUPRA TCR #50
    Versenyzok:
    Hofbauer András; Mammel Erik, Harmati Tamas

    Kosz!

  21. #21
    Csapatokkal kapcsolatban két megjegyezés:
    - a csapatpontok a harmadik fordulótól kezdve lesznek elszámolva (természtesen visszamenőleg is), addig nyugodtan kereshetitek egymást csapatalapítással kapcsolatban, a leghatékonyabb itt a fórumon a privát üzenet, vagy a Discord
    - ha Discordon szeretnétek voice channelt a csapatnak, akkor az egyikőtök jelentkezzen a szervezőknél, de ettől függetlenül mi azt preferáljuk, hogy legalább az időmérő kezdetéig maradjon egyben mindenki a kommunikáció egyszerűsítése érdekében

  22. #22

    Egyéni nevezés

    Gulyás Endre HYUNDAI I30 N TCR #48

  23. #23
    ALP Racing Team - LYNC & CO 03 TCR: Ásványi Ferenc #100, Ifj. Leéb István #100, Polgár Balázs #100

  24. #24
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Zengo-eSport.eu - HONDA CIVIC TCR: Faragó Imre #86, Gera András #86 (Gerraeri )
    Nagyon szépen köszönjük a kollegauraknak, hogy egy hét spéttel beneveztek ugyanazokkal az autókkal, amivel mi most teljesítjük a második szezont, szem előtt tartva, hogy ne mindenki ugyanazt a festést használja...

    Mivel a két csapatfotóért azért mindenképpen kár lenne, a szervezőkhöz intézném a kérdést:

    A csapatverseny szempontjából ugye nem probléma, ha mi akkor festést cserélnénk?

    Varga Dávid, Malm Balázs #18 (WTCR18 - as pakk, Brose)
    Kurián Ádám, Pétery Zoltán #9 (WTCR18 - as pakk, DHL)

  25. #25
    A festés nem érdekes, csak maga a modell ne változzon.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •