Találatok: 1 - 7 (7 összesen)
  1. #1
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    ACC GT02 Tavasz Szervezők

    Mivel a Laguna Seca tema le lett zarva, ezert az ott felmerultekre is itt reagalok, emelett probalok otletelni is.

    Szerintem a topik jol megmutatta, hogy miert alakult ki a helyzet. Minden szervezonek volt ideje es energiaja hozzaszolni es "helyretenni" az elegedetlenkedoket. En ezt privatban is megkisereltem parszor Lacival korabban, mindig a "Mit akarsz varialni, minden pont jo ugy, ahogy van" hozzaallast kaptam. Amikor a 2-rol 5 percre noveltuk a rajt elotti idot, megkaptam, hogy azt is "miattam" kellett es hogy micsoda hulyeseg.

    Pedig pont azok irnak es elegedetlenkednek, akiket az atlagnal jobban erdekel a Masters, az itteni versenyzes. A visszajelzeseiket pedig erdemes figyelembe venni, mert a szervezok nem maguknak csinaljak a bajnoksagot, hanem a versenyzoknek. Az lenne a cel, hogy jol erezzek magukat, nem pedig az, hogy meg legyenek nevelve. Persze utobbira is szukseg van, csak az aranyok csusztak el.

    Ido/emberhiany: en tobbszor jeleztem, hogy segitenek, el lettem hajtva, nem hogy megkeresett volna barki. Voltak, vannak otleteim, illetve egy csomo minden, ami korabban mukodott, egyszeruen abba lett hagyva. Kepek, osszefoglalok, promocio, stb.

    Konrket javaslat:

    1. Legyenek hosszabb 2-3 oras futamok a szezonon belul, mondjuk 1-1
    2. Reszemrol semmi akadalya a szabad autohasznalatnak, aki komolyan veszi ugysem tud felkeszulni tobb kocsival, tehat egyet fog hasznalni. Aki meg cserelgetne, az hasznaljon tobbet, legalabb nem kell ellenorizgetni -> kevesebb munka a szervezoknek
    3. GT4 bajnoksag a GT3 futamot megelozo vasarnapokon ugyanazon a palyan, igy felkeszulesnek is elsorangu.

    Hogy pozitivumot is emlitsek: a mezony tenyleg elsorangu, nincs anyazas a forumban, korrekt a versenyzes, osszetarto a csapat. Szerintem erre lehet es kell is epiteni.

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel a Laguna Seca tema le lett zarva, ezert az ott felmerultekre is itt reagalok, emelett probalok otletelni is.

    Szerintem a topik jol megmutatta, hogy miert alakult ki a helyzet. Minden szervezonek volt ideje es energiaja hozzaszolni es "helyretenni" az elegedetlenkedoket. En ezt privatban is megkisereltem parszor Lacival korabban, mindig a "Mit akarsz varialni, minden pont jo ugy, ahogy van" hozzaallast kaptam. Amikor a 2-rol 5 percre noveltuk a rajt elotti idot, megkaptam, hogy azt is "miattam" kellett es hogy micsoda hulyeseg.

    Pedig pont azok irnak es elegedetlenkednek, akiket az atlagnal jobban erdekel a Masters, az itteni versenyzes. A visszajelzeseiket pedig erdemes figyelembe venni, mert a szervezok nem maguknak csinaljak a bajnoksagot, hanem a versenyzoknek. Az lenne a cel, hogy jol erezzek magukat, nem pedig az, hogy meg legyenek nevelve. Persze utobbira is szukseg van, csak az aranyok csusztak el.

    Ido/emberhiany: en tobbszor jeleztem, hogy segitenek, el lettem hajtva, nem hogy megkeresett volna barki. Voltak, vannak otleteim, illetve egy csomo minden, ami korabban mukodott, egyszeruen abba lett hagyva. Kepek, osszefoglalok, promocio, stb.

    Konrket javaslat:

    1. Legyenek hosszabb 2-3 oras futamok a szezonon belul, mondjuk 1-1
    2. Reszemrol semmi akadalya a szabad autohasznalatnak, aki komolyan veszi ugysem tud felkeszulni tobb kocsival, tehat egyet fog hasznalni. Aki meg cserelgetne, az hasznaljon tobbet, legalabb nem kell ellenorizgetni -> kevesebb munka a szervezoknek
    3. GT4 bajnoksag a GT3 futamot megelozo vasarnapokon ugyanazon a palyan, igy felkeszulesnek is elsorangu.

    Hogy pozitivumot is emlitsek: a mezony tenyleg elsorangu, nincs anyazas a forumban, korrekt a versenyzes, osszetarto a csapat. Szerintem erre lehet es kell is epiteni.
    Átraktam itt jobb helyen lesz.

    Ennek nagyon örülök. Ezt én is így látom. Az ACC bajnokság legjobb szezonját tudjuk magunk mögött. Jó futamok voltak.

    Ha jól értem akkor nem a bajnoksággal van a gond.
    Alapvetően az a baj hogy rosszak a szervezők.
    Itt van a fórumban a rengeteg ötlet amit a szervezők nem látnak. Amit látnak, azt meg elnyomják.
    Pedig van aki jobban csinálná, csak a szervezők nem hagyják.

    Ezen ne múljon, természetesen tiéd a szervezői poszt.

    Ha kevés az idő, tudtok csúsztatni az induláson.

    Sok siket, várjuk a további szervezőket és az újjító ötleteket.

  3. #3
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Átraktam itt jobb helyen lesz.

    Ennek nagyon örülök. Ezt én is így látom. Az ACC bajnokság legjobb szezonját tudjuk magunk mögött. Jó futamok voltak.

    Ha jól értem akkor nem a bajnoksággal van a gond.
    Alapvetően az a baj hogy rosszak a szervezők.
    Itt van a fórumban a rengeteg ötlet amit a szervezők nem látnak. Amit látnak, azt meg elnyomják.
    Pedig van aki jobban csinálná, csak a szervezők nem hagyják.

    Ezen ne múljon, természetesen tiéd a szervezői poszt.

    Ha kevés az idő, tudtok csúsztatni az induláson.

    Sok siket, várjuk a további szervezőket és az újjító ötleteket.
    Nem gondoltam, hogy tudod fokozni a dolgot, de sikerult.

    Egy szoval nem mondtam, hogy en akarom szervezni a bajnoksagot, azt mondtam, vannak otleteim es idom, energiam segiteni.

    Ha szuksegetek van ra, keressetek meg es beszeljunk. Ha nincs kedved/idod csinalni a szervezest es meg akarsz szabadulni tole, annak nem az a modja, hogy attolod masra a megkerdezese nelkul.

  4. #4
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Ennek nagyon örülök. Ezt én is így látom. Az ACC bajnokság legjobb szezonját tudjuk magunk mögött. Jó futamok voltak.- Nem voltak rossz futamok, nem is voltak kiemelkedőek (a legtöbb). A jó futamokból nem következik hogy akár jó akár emlékezetes lett volna a bajnokság.

    Ha jól értem akkor nem a bajnoksággal van a gond. - Nem, nem a bajnoksággal van a baj, többen leírták mi nem tetszik, de mintha azokat a részeket nem olvasnád el...

    Alapvetően az a baj hogy rosszak a szervezők. - Ez nem igaz, rendben elindultak a futamok, időben megkaptunk az infókat. Nem értem hogy a fórumozók véleményét miért veszed személyes támadásnak. Ahogy Tamás is mondta, azok írnak akiket érdekel a bajnokság, és esetleg némi hanyatlást véltek felfedezni, amit nem szeretnének, mert magukénak érzik a masterst

    Itt van a fórumban a rengeteg ötlet amit a szervezők nem látnak. - Régebben sokkal több volt, már nincs annyi. Gondolom azért mert azokból is ritkán lett valami megvalósítva.

    Amit látnak, azt meg elnyomják. - Nincs mit elnyomni, mert már nem ötletelnek sokan (az előbb említettek miatt)

    Pedig van aki jobban csinálná, csak a szervezők nem hagyják. - Ebbe nem látok bele, de ebben a mondatban csak indokolatlan sértődöttséget érzek. Ne vedd magadra ezeket, aki ír a fórumba az azért teszi mert törődik a bajnokság és az oldal sorsával, és segíteni akar...

  5. #5
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem gondoltam, hogy tudod fokozni a dolgot, de sikerult.

    Egy szoval nem mondtam, hogy en akarom szervezni a bajnoksagot, azt mondtam, vannak otleteim es idom, energiam segiteni.

    Ha szuksegetek van ra, keressetek meg es beszeljunk. Ha nincs kedved/idod csinalni a szervezest es meg akarsz szabadulni tole, annak nem az a modja, hogy attolod masra a megkerdezese nelkul.
    Kért éve stabil 25 fővel, megy a bajnokság. A jelenlegi mezőny az egyik ha nem a leg korrekteb mezőny ahol az elműlt 15 évben versenyeztem. Alig van baleset, kanyarokon át lehet menni egymás mellet, izgalmas, színvonals futamok vannak.

    Nektek ez unalmas, nincs variálás és kevés a 25 fő. Nekem nem volt az, de ezt ti érzitek.

    Új munkahelyem van. Két hete dolgozok, eszek, alszok. Amennyi munka van, a következő félévben ez romlani fog.
    Azon gondolkoztam hogy hogyan oldom meg hogy ennek a bajnokság ne lássa kárát. De ha mi állunk a haladás útjába, akkor ezzel meg is oldódott a proléma.

    En ezt privatban is megkisereltem parszor Lacival korabban, mindig a "Mit akarsz varialni,
    Sajnos sokkal kevesebb a szabadidőm mint eddig, és a haladás útjában sem szeretnék állni.
    Leírtátok hogy szerintetk mi a probléma, mit kell jobban csinálni.
    Itt van a fórumban a rengeteg ötlet amit a szervezők nem látnak. Amit látnak, azt meg elnyomják.

    Részemről semmi akadálya a fejlődésnek.
    Ahogy minden bajnokság szervező gárdájának, szabad kezetek van, amiben kell kérjetek segítséget ahogy a többiek teszik.

    Én jólérztem magam az itteni futamokon, izgalmas színvonalas bajnokság volt. Sajnálom hogy nektek unalmas volt.
    Kíváncsian várom hogy mivel fogjátok feldobni. Ha valamiben kell segítség szóltok, megkaptok minden jogot és segítséget.

    Én jelenleg akkor inkább a munkára és a családra fordítom ezt az időt.
    A szíveteken viselitek a bajnokság sorát, összefogtok 3-an és megcsináljátok, minden elképzelést akadály nélkül megvalósíthattok.

  6. #6
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    magukénak érzik a masterst.
    Akkor kézenfekvő hogy beál szervezőnek, evvel tud a legtöbbet tenni a bajnokságért.

    Leírtátok, hogy nektek unalmas a bajnokság és azért szeretnétek újjításokat, hogy izgalmassabbá és színvonalasabbá tegyátek a bajnokságot.
    Evvel nincsen semmi probléma, csak én nem tudok több időt és energiát belefektetni, hogy megvalósítsam az elképzeléseiteket.
    Sőt ammenyi mukám van, csak kevesebb lesz. Akkor ezt az időt inkább a családdal, meg pihenéssel töltom meg néha benézek futamokra.
    A szíveteken viselitek a bajnokság sorsát, gondom hogy lesz köztetek több önkéntes is aki át tudja venni a helyem és megvalósítja az elképzeléseit.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2021. 01. 29. 17:01.

  7. #7
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Kérem azt,aki úgy érzi, hogy tud időt szánni a versenyzés mellett rá és kedvet érez a szervezői feladatok ellátására, jelentkezzen privátban Lacinál vagy nálam.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •