Találatok: 1 - 5 (5 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630

    ACC GT02 Tavasz ötletek

    Ide várunk az ötletket, amit meg lehet valósítani.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2021. 01. 27. 23:44.

  2. #2
    Jancsó Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 07. 24.
    Város
    Kolozsvár
    Üzenetek
    6
    Egy ötlet: lehetne több futam ami sötétben kezdődik és vilagosban végződik, és fordítva.

  3. #3
    Idézet Eredetileg Thomas0227 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy ötlet: lehetne több futam ami sötétben kezdődik és vilagosban végződik, és fordítva.
    Köszönjük az ötletet, kiírunk rá egy szavazást.

  4. #4
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Nekem a büntetésekkel kapcsolatban lenne észrevételem.
    A figyukkal most nem foglalkoznék mert az kb a semmi…

    Ha tényleg büntetés van akkor az jellemzően az URH, ami szerintem kevés. URH-t már akkor adtok amikor tényleg történt valami de a szenvedő fél biztos, hogy sokkal többet bukott mint egy URH. Ha a mezőny végébe kvaliznék, hogy most 3 hellyel hátrébb vagyok, mind1, középmezőnyből rajtolnék akkor URH-vál könnyen lehet hogy az első kör végén ott vagyok ahova kvaliztam volna magam, ha top pilóta vagyok URH-ból simán elérhető a dobogó, mint ahogy volt is erre példa.

    Szerintem a büntetéseknek a BUÁ-tól kellene kezdődniük, ha szabálytalanság volt, ütközés ez a minimum büntetés.

    Stop & Go - ra nem emlékszem hogy kapott volna valaki…pedig mehetne.

    Időbüntetés, pontlevonás ha jól emlékszem ez csak az utolsó futamon van, amikor nincs lehetőség a kövi futamon büntetni. De miért? Mehetne ez is.

    Sajnos az utolsó 3-4 bajnokin összetörtek, szabálytalankodtak velem szemben, volt kisebb, volt nagyobb, de tiszta versenyt nem tudok futni. Utána óvok, nem azért mert (ideges vagyok vagy mert bárkire is haragudnék), kikeresem az incidenseket elcseszem az időt hogy óvjak, erre max kap a vétkes egy URH-t…amivel ahogy írtam is sokkal kevesebbet bukik, mint Én amikor a törött kocsival a komplett mezőnytől 5 secre indulok neki a futamnak…

    Nem mondom azt, hogy bárki is szándékosan törne zúzna, de vagy ne legyen óvás, büntetés, vagy ha már beleöljük az időt (óvás, VB) akkor legyen értelme. Természetesen Én sem vagyok szent, a leírtak rám éppúgy vonatkoznak, kapjak Stop & Go-t ha hibázok..

  5. #5
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a büntetésekkel kapcsolatban lenne észrevételem.
    A figyukkal most nem foglalkoznék mert az kb a semmi…

    Ha tényleg büntetés van akkor az jellemzően az URH, ami szerintem kevés. URH-t már akkor adtok amikor tényleg történt valami de a szenvedő fél biztos, hogy sokkal többet bukott mint egy URH. Ha a mezőny végébe kvaliznék, hogy most 3 hellyel hátrébb vagyok, mind1, középmezőnyből rajtolnék akkor URH-vál könnyen lehet hogy az első kör végén ott vagyok ahova kvaliztam volna magam, ha top pilóta vagyok URH-ból simán elérhető a dobogó, mint ahogy volt is erre példa.

    Szerintem a büntetéseknek a BUÁ-tól kellene kezdődniük, ha szabálytalanság volt, ütközés ez a minimum büntetés.

    Stop & Go - ra nem emlékszem hogy kapott volna valaki…pedig mehetne.

    Időbüntetés, pontlevonás ha jól emlékszem ez csak az utolsó futamon van, amikor nincs lehetőség a kövi futamon büntetni. De miért? Mehetne ez is.

    Sajnos az utolsó 3-4 bajnokin összetörtek, szabálytalankodtak velem szemben, volt kisebb, volt nagyobb, de tiszta versenyt nem tudok futni. Utána óvok, nem azért mert (ideges vagyok vagy mert bárkire is haragudnék), kikeresem az incidenseket elcseszem az időt hogy óvjak, erre max kap a vétkes egy URH-t…amivel ahogy írtam is sokkal kevesebbet bukik, mint Én amikor a törött kocsival a komplett mezőnytől 5 secre indulok neki a futamnak…

    Nem mondom azt, hogy bárki is szándékosan törne zúzna, de vagy ne legyen óvás, büntetés, vagy ha már beleöljük az időt (óvás, VB) akkor legyen értelme. Természetesen Én sem vagyok szent, a leírtak rám éppúgy vonatkoznak, kapjak Stop & Go-t ha hibázok..
    Köszi a visszajelzést. Visszahozzuk a BUÁ-t, ha ezt szeretnétek. Az URH-nak az az egyik előnye, hogy könnyű ellenőrizni és betartatni, hiszen nem lehet köröd az időmérőn. Ez eddig idő hiányában nagyon fontos szempont volt, de most lesz lehetőségünk változtatni.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •