Találatok: 1 - 7 (7 összesen)

Téma: Magny-Cours GT

  1. #1
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Magny-Cours GT

    Bocs az első kanyarért! (Pechnig Rezső, Böjtös Géza)

    Amúgy tők olyan futamom volt, mint NGT-ben! Itt is egy nagyon precíz mozdulattal felkentek ugyanarra a falra...
    Máig sem értem, miért kell bevágni a másik elé/mögé, ha az még mellette van! (Sándor Tibor, miért?!)

    Honk! Utolsó körökben miért mentél boxba?
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2006. 05. 16. 00:59.

  2. #2

    Re: Magny-Cours GT

    Figyelj csak ide barátom! Nem tudom, hogy miért kellett volna elengedjelek hiszen nem használtál megkülönböztető jelzést.(pl.kék fény). Nekem jöttél? Mert én nem éreztem. Ha hátulról koccantál nekem, még a rendőr is azt mondaná, miért nem tartotta be a megfelelő követési távolságot

  3. #3
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Magny-Cours GT

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta
    Figyelj csak ide barátom! Nem tudom, hogy miért kellett volna elengedjelek hiszen nem használtál megkülönböztető jelzést.(pl.kék fény). Nekem jöttél? Mert én nem éreztem. Ha hátulról koccantál nekem, még a rendőr is azt mondaná, miért nem tartotta be a megfelelő követési távolságot
    Ááááááá! Félreértetted!!! Nem kellett volna, hogy elengedj! Ezt nem is mondtam! (Mivel Te voltál előrébb, de Te jöttél nekem!) Csak annyit mondtam, hogy 1 héttel ezelött pontosan ugyanilyen ráhúzás miatt mentem falnak! (Kisit már unom) Mert nem hagytatok helyet nekem, pedig én még mellettetek voltam! Majd nézd vissza! Nagyon gáz manőver volt Tőled!
    1. Ha megelőzöl, akkor miért akarsz bevágni elém(?!), ha ezzel Én kerülök szélárnyékba, és még akár vissza is támadhatok?! (Fura...)
    2. Csak egy apró figyelmességet kérek mindenkitől, ilyen helyzetben!

    Bár hiába pofázok annak a futamnak má löttek...
    De a többin még lehet figyelni!!!

  4. #4
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    53
    Üzenetek
    264

    Re: Magny-Cours GT

    Én egy mazsolához méltón rosszul választottam gumit a versenyre és sajna a 18-19. körben el is fogyott.
    Sajna.

  5. #5
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Magny-Cours GT

    Nagggyon.nagggyon jó futam volt ez nekem! Végig szorongattuk egymást a 6. hely környékén. Féltáv előtt picivel utolért az első lekörözés, és gondoltam gyorsan kimenekülök inkább a boxba, mert nem nagyon tudtam a tükörből kiválogatni, ki az aki köröz, ki pedig küzd a helyemért.
    Rá is töltöttem picit még a naftára asszem +8 litert, mivel úgy számoltam ennyivel jöttem ki hamarabb. Hát kevés lett és az utolsó előtti körben így ki kellett jönnöm. De még ezt sem bánom! Annyira jókat harcoltunk. És nagyon kultúráltan sikerült ezeket a harcokat megvívnunk, még csak egy karcolás sem lett a gépeken. Antal Isti a Saleen-nel sokkal gyorsabb volt az egyenesekben, és mindig büntetett is. De ez az Aston egy annyira élvezhető autó, hogy nem is igaz, eddigi futamaimat inkább parázásnak nevezném, mert annyira üzdenem kell a gépekkel, most viszont totális élvezettel csikorgattam a gumikat, és néha ugyan túl bátran dobtam be a gépet a kanyarba, de szerencsére jó nagy bukóterek vannak ezen a pályán .
    Egyszóval remek futam volt! Legközelebb remélem nem kell Trabantosan a tartalékcsap után nyúlkálnom a futam végén, és csatázhatok az utolsó méterig.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  6. #6
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Magny-Cours GT

    Asszem bátran állíthatom, hogy nekem is egy emlékezetes futam volt a tegnapi.
    Kezdeném azzal, hogy egész jól sikerült ezt a Saleen-t terelgetnem az időmérőn és egyéni legjobbal lettem a 4. és az, hogy csak néhány tizeddel volt előttem az "élboly" az külön öröm volt számomra.

    A futamra rendesen felkészültem hideg és meleg időre is külön stratégiával.
    A nem túl meleg időt látva az előzetesen kitesztelt 2kiállásos stratégia mellett döntöttem. Ami egészen jól is működött és talán meg is szerezhettem volna a harmadik helyet a futam végén, miután Pál Feri megpördült és kissé lemaradt, de nem így történt.
    Abay Lacira egészen jól tudtam tapadni az első boxkiállásig, ami után bekerültünk egy elég sűrű mezőnyben, ahol már kissé nehezebb volt tartani a tempót. Sajna ekkor mentem neki az egyik kanyarban egy láthatatlan bólyának, ami kipördített. A füvön próbáltam meg visszatalálni a pályára, de sajna egy dombra kellett volna felmenni, ami természetesen nem jött össze. Tolatás és kicsit más útvonalon vissza az aszfaltra. Ez kb. 1 percembe került és abba, hogy a gumi 150 fokig melegedett és körökön keresztül kellett óvatoskodnom, hogy visszahüljön.

    A második kerékcsere után visszajöttem a 8. utolsó helyre, de nem voltak messze tölem az előttem haladók. Na mondom nyomom amit csak bírok az új gumikkal. Niebel Zolit sikerült is hamar utolérnem, aki látva a tempókülönbséget nem is nagyon eröltette a pozícióharcot (simán elengedett) ezúton is köszönöm neki. Ekkor az előttem lévő Lehr Atti 15mp-re lehetett, ami hirtelen lecsökkent és már reálisnak tűnt megszerezni azt a pozíciót. Néhány kört mentem mögötte, amikor sikerült kifékezni Őt a hosszú egyenes végén. Majd néhány körön belül megint volt egy kis csusza és visszaelőzött kb. 6 körrel a vége előtt. Újabb néhány kör mire szintén sikerült kifékeznem ugyanott, ahol az előbb. Kicsit távolodva tőle az előnyöm hirtelen megnőtt. Na mondom jó fej, akkor marad le mikor már nagynehezem megelőztem. Kicsit hamarabb is megtehette volna.

    A 2kiállás miatt tudtam, hogy erőből kell majd előznöm, sajna a kipördülésemért, mert nagyon jól működött volna. De úgy látszik ezt a tempót nem voltam képes a teljes távon tartani.

    Asszem az ilyen élmények miatt járok ebbe a bajnokságba.
    Kösz, hogy végigolvastad.

    UI.: Nem nagyon szakadt rólam a víz futam közben. Á....

  7. #7
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Magny-Cours GT

    Hehe!Gyakorlatilag leszarom,hogy Niebel Zoltán Megcsuszott saját hibájábol,és majdnem telibetrafáltam!
    Pedig,hajaj,hujuj,auu..
    A verseny jol sikerült,legalábbis jobban,mint gondoltam.
    Böjtös Géza példásan elengedett,Lehr Attilát utolértem,de Fehér Norbi sem maradt el sokkal mögöttünk.
    Lehr Attilát sikerült utolérnem,és a visszaforditoban belülre kerülnöm,igy a belső iven elmennem.Valoszinüleg a motto dolgozott Attiban:Okos enged,szamár szenved.
    Innentöl kezdve a bika a pirosra ment,és a következő körben ugyanott visszaelőzött Lehr Atti,viszont nem számoltam Fehér Norbival,aki nevetve megelőzött,kihasználva a nagy helyet,amit hagytam Attinak.
    Nem kicsit lepödtem meg,mikor ketten is megelöztek abban a kanyarban.
    Aztán vonatoztunk egy jot,a három Aston Martin.
    A verseny végefelé harmadik voltam már,mikoris egy ideje mögöttem autozott Jácint szabo,és fél másodpercenként javitott a köztünk lévő távolségon,mig utolért,és megelözött a verseny végeelött kb 10 percel.
    Nem tudtam jobban menni,kockáztatni meg nem érte volna meg,ugyhogy beletörödtem a negyedik helyezésbe.
    Persze ez a negyedik hely tőlem nem is rossz,sőt,jobb mint gondoltam!
    Grat to podium!
    Ugyhogy elégedett voltam a teljesitménnyel amit nyujtottam.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •