Találatok: 1 - 13 (13 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    Trophy AC Skoda 130RS Bajnokság



    A korosodó, ám még mindig népszerű Assetto Corsa, talán még sosem volt ennyire vonzó, a még a mai napig gyarapodó különböző kiegészítéseinek köszönhetően, így a többi bajnokságunktól eltérő, változatos bajnokságot igyekszünk számotokra szervezni.
    A választásotok alapján a Skoda 130 RS lett a befutó autó, mely a magyar szívekben bizonyosan külünleges helyet foglal el. A "mod" igazán részletes kidolgozottsággal büszkélkedhet. Nem egy erőbajnok gépezet a "keleti porsche", de a könnyű súlya, illetve hátsómotoros mivolta miatt igazán szereti kapirgálni a pályát. Kanyarokban is szereti, és igényli is a törődés, a sok kis apró igazítást, korrekciót, így gyorsan hajtva ugyanúgy kihívás lesz vezetni őket.

    A 7 fordulós bajnokságból az 5 legjobb egyéni eredmény számít bele a végértékelésbe. A versenyek dupla futamos formában kerülnek megrendezésre. Az első futam első 10 helyezettje fordított sorrendben indul a második futamon. Lesz lehetőség egyedi festések használatára, valamint csapatokat alakítani, és az egyéni mellett a csapatbajnoki címért is harcba lehet szállni!

    Versenynaptár <= helyszínek, dátumok, futamtopik

    Pontverseny

    Versenyszabályzat


    Pályákat, Autót letölthetitek előre (gyakorolni), de javallot az aktuális futamtopikból tölteni a legfrissebbet. Ha a készítők update-elnek valamit (és nem érinti jelentősen a fizikát) akkor frissítünk.

    Tartalék pálya, ha valamilyen okból kifolyólag cserélni kell valamelyik helyszínt: Hungaroring

    Csapatnevezés

    Egyedi autófestés

    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt a topikban felteheted, vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 01. 22. 16:42. Indoklás: plk 2021

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Találtam egy kis autentikus papírkát a modellhez:


    + a kocsihoz van még sound mod, ha nem tetszene eléggé a default valakinek.
    https://tm-modding.eu/download/skoda-130rs-sound-mod/
    (csak 2 file-t kell felülírni, sfx mappát érdemes lehet bakupolni még elötte)
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 01. 22. 20:59.

  3. #3
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Sziasztok!

    Rég voltam már éves tagdíjjal kapcsolatban érdeklődnék nem találom a topicot, rendezném az évre a dolgaimat hoigy tudjak indulni nálatok.

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Rég voltam már éves tagdíjjal kapcsolatban érdeklődnék nem találom a topicot, rendezném az évre a dolgaimat hoigy tudjak indulni nálatok.
    Hali.
    Szervertagságról itt informálódhattok.

  5. #5
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hali.
    Szervertagságról itt informálódhattok.
    köszi meg is van el is utaltam

  6. #6
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579

    Küzdős

    Rendkívül precízen kell vezetni, hogy jó legyen a kör. Nekem tetszik

  7. #7
    Nekem is javult a tegnapi köreim után a véleményem az autóról. Látva az első időket, rájöttem, hogy azért egyáltalán nem lesz ez unalmas. Setupoláshoz továbbra sem értek, még a megfelelő váltóáttételt keresem erre a pályára, sokszor raknék még egy ötödiket is.

  8. #8
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579

    Skoda 130RS SkinPack v1


  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    Skoda 1.8 nem update

    Figyelem!
    A Skoda 130 RS mod-ot az eredeti szerzője a napokban update-elte, frissítette, ám mivel már csak 2 futamunk van hátra, nincs tudvalévő probléma az eddigi (1.8-as) kocsival. Valamint az új, 1.9-es verzió a tesztjeink szerint köridőkben jelentősen lassabb. Az eddigi setup-ok alakítást is igényelnek. Mindezek miatt úgy döntöttünk hogy az utolsó 2 futamra maradunk az eddig használt, ismert verziónál.

    Tehát az 1.8-as verziójú mod, továbbra is itt érhető el. A szerverrekre csak ezzel tudtok fellépni.

  10. #10
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelem!
    A Skoda 130 RS mod-ot az eredeti szerzője a napokban update-elte, frissítette, ám mivel már csak 2 futamunk van hátra, nincs tudvalévő probléma az eddigi (1.8-as) kocsival. Valamint az új, 1.9-es verzió a tesztjeink szerint köridőkben jelentősen lassabb. Az eddigi setup-ok alakítást is igényelnek. Mindezek miatt úgy döntöttünk hogy az utolsó 2 futamra maradunk az eddig használt, ismert verziónál.

    Tehát az 1.8-as verziójú mod, továbbra is itt érhető el. A szerverrekre csak ezzel tudtok fellépni.
    még ennél is lassabb ?!

  11. #11
    Elfelejtettem nevezni jöhetek azért?

  12. #12
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Elfelejtettem nevezni jöhetek azért?
    Persze, jöhetsz Ahvenisto-ra, van szabad hely.

  13. #13
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    Morvai Norbert a Skoda 130RS bajnoka!



    Morvai Norbertnek ismételten sikerűlt főlényesen megnyernie az Assetto Corsa, ezúttal a ©KODA 130 RS-es bajnokságunkat! Gratulálunk Neki, Máténak, és Csabának a dobogóhoz. Valamint köszönjük mindenkinek aki megfordult (höhö) a bajnokságban! Reméljük Ti is élveztétek a meccseket, és emlékezni fogtok a skodás pillanatokra.

    Pontverseny: http://www.gtr-masters.hu/standing/ac_skoda
    Bajnokok fala: http://www.gtr-masters.hu/halloffame/ac_skoda

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •