Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (28 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Daytona 2021.01.27.

    Kedves Versenyzők!

    Fináléjához érkezik a Masters WTCR 2020 Őszi bajnoksága! Kilencedik és egyben utolsó helyszínünk egy újabb híres tengerentúli aszfaltcsík, a Daytona International Speedway.



    9. Futam: 01.27. - Szerda Daytona - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019, TC Cup (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019 TC Cup
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 60 perc
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 4 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Teljes
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2020 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A TCR autókban van rajtautomatika, ennek használatához itt található segédlet: LINK
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: balage06; 2021. 01. 27. 09:00. Indoklás: plakát

  2. #2

    Setup

    Érdekelne, hogy ki hogy látja a célegyenes végi első kanyar problematikáját
    Szárny beállítás, fékerő és/vagy előrehátra állítás, vagy egyszerűen technika kérdése, hogy ne szálljak el folyamatosan?

    Illetve a -10-es szárny itt gondolom alap?!

  3. #3
    Idézet Eredetileg Nagy Dénes írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekelne, hogy ki hogy látja a célegyenes végi első kanyar problematikáját
    Szárny beállítás, fékerő és/vagy előrehátra állítás, vagy egyszerűen technika kérdése, hogy ne szálljak el folyamatosan?

    Illetve a -10-es szárny itt gondolom alap?!
    Végül nem jutottam már ki a pályára, de így látatlanban ami nekem szokott segíteni: féknyomás pár százalékkal lejjebb, hátsó stabilizátor (ARB) csökkentése, rugók picit puhábbra. A féknyomás tologatását nem hiszem, hogy érdemes túlzásba vinni, a gyári érték körüli néhány klikkel működik csak igazán jól az eddigi tapasztalataim alapján. És persze minél egyenesebben fékezni, ha kell, akkor némi moduláció a fékpedálon. Audinál ritkán éri meg -10-es szárnynál feljebb menni.

  4. #4
    A stabilizátor nem volt jó tipp, itt pont segít az utolsó sikánban. Én a gumik felmelegítésével küzdöttem most, annyi a padlógázas szakasz, hogy túlfújva, alulfújva, mindenhogy hidegek maradnak nálam (legalábbis az OtterHud szerint). Az első féktáv meg valóban trükkös, talán ekkora tempóról csak Monzában kell lassítani (vagy még ott se), ráadásul itt még kanyarodni is kell közben, nem egyszerű. Kicsit játszani kell a fékpedállal.

  5. #5
    Kedves Versenyzők!
    A mai napon frissül a RaceRoom, megkísérlik javítani azokat a szervergondokat, amik a decemberi patch óta nálunk is tapasztalhatóak voltak. Este a gyakorló szerveren tartunk egy tesztet, hogy még az éles bevetés előtt kipróbáljuk, mi változott. Mindenkit szívesen látunk.

    GTR-MASTERS.HU- PRACTICE
    Jelszó: masters


    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)
    Utoljára módosította: balage06; 2021. 01. 26. 10:58.

  6. #6
    Releváns infó a mai changelogból:

    WTCR - Improvements to the initial grip of fresh tyres and help reduce the tyre pressure increase over longer stints. Optimum grip is now reached at 80 Celcius. Default tyre pressures were adjusted to match.

  7. #7
    Fut a gyakorló szerver. Kérjük, hogy aki jön a tesztre, az a második verseny végén hagyja el a szervert, köszi!

  8. #8
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Kérjük, hogy aki jön a tesztre, az a második verseny végén hagyja el a szervert, köszi!
    Így utólag olvasva ez elég kétértelműre sikerült. De mindegy, köszi mindenkinek, aki fellépett. A jó hír, hogy a session váltási gondokat javították, a rossz hír, hogy ha ezt az új bugot holnapig sem javítják, akkor sajnos halasztanunk kell a futamot.

  9. #9
    Kedves Versenyzők!

    A Sector3 az éjszaka folyamán javította a felmerült problémákat, a futam várhatóan a szokásos menetrend szerint lesz megtartva.

  10. #10
    Szerverbeosztás:

    01-26. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    19:45-kor LAG TESZT! ( mindenki jöjjön időben)

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (TS szerveren elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!


  11. #11
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Ejj! Az utolsó záró versenyre 1 szerver lett. Szűk a pálya

  12. #12
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    411
    Koszonjuk a szervezest, nagyon elvezetes futamok voltak MEGINT!.

    Foleg az utolso versenyen, ahol kettessevel eloztuk oda-vissza egymast Kis Tiborral es Malm Balazzsal, parszor megkerdojelezheto szituaciokban.
    Ezuton is elnezest, ha valakit megloktem.
    Utoljára módosította: Gedu; 2021. 01. 27. 23:18.

  13. #13
    Elnézést kérek Nagy Balázstól az első futamos torpedózásom miatt. :/

    Gera András, sztem összességében rendben volt, igyekeztünk figyelni egymásra. Meg pl. inkább visszaengedtem Balázst, ha erősen megtámaszkodtam rajta, stb.

  14. #14
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    411
    Idézet Eredetileg magisztibi írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést kérek Nagy Balázstól az első futamos torpedózásom miatt. :/

    Gera András, sztem összességében rendben volt, igyekeztünk figyelni egymásra. Meg pl. inkább visszaengedtem Balázst, ha erősen megtámaszkodtam rajta, stb.
    Engem is visszaengedhettel volna parszor... csak ugy
    En peldaul talaltam egy olyan szitut, hogy buszmegalloban mar mellettem voltal es kiloktelek, nem is eszleltem amugy, bocsi.

    Osszessegeben ezen a palyan jott ki igazan, hogy Audi mekkora hatranyban van motoreroben.

  15. #15
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Srácok, baromi jók voltak a futamok, az utolsónak pedig kimondottan jó volt, az 1 szerver. Nem zavartuk egymást szerintem vároma következő szezont.

    Daytona elég melós volt, nagyon sok múlt a beállításon, amiben szintén nem vagyok jó, de mind a 3 futamon behoztam a vasat. 2x17, 1x20. helyen. Ahhoz képest, hogy a rajtuk után mind a 3 alkalommal megtalált valaki, egész jó.

    Köszi Srácok!

  16. #16
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Hát engem is úgy kerültek ki, ahogy akartak
    Gratula a bajnoknak, akárki is legyen az

  17. #17
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Engem is visszaengedhettel volna parszor... csak ugy
    En peldaul talaltam egy olyan szitut, hogy buszmegalloban mar mellettem voltal es kiloktelek, nem is eszleltem amugy, bocsi.
    Nem éreztem gáznak a buszmegállós szitut. Részemről egyrészt benne is van, másrészt bevállaltam, hogy oda teszem a verdát és akár pórul járhatok.

  18. #18
    Eredmények: Daytona

    Bajnokság előzetes eredménye: LINK

    Óvások: LINK


    Figyelem! Az óvásokat szombat éjfélig várjuk!

    Köszi mindenkinek, örülök, hogy ilyen sokan végigversenyeztétek velünk a szezont! Gratulálok a bajnoki dobogósoknak, igen szoros volt végig. Remélem pozitív élmény volt a legtöbbeteknek, hogy kettéosztás nélkül zártuk a szezont, ezen a pályán bőven elfértünk ekkora létszámmal, de nyugodtan szóljatok, ha van ellenvetés.

  19. #19
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Osszessegeben ezen a palyan jott ki igazan, hogy Audi mekkora hatranyban van motoreroben.
    De legalább a hatos fokozatot egész hosszúra hagyták, hármas szélárnyékban asszem 257-nél értem el a limitert.

    Én valahogy a decemberi módosításokkal elvesztettem most az összhangot a kocsival, vért izzadok a középmezőnyös tempóért és azt sem tudom következetesen hozni. A prequal alatt kínomban már a szélsőségek között tekergettem minden beállítást, hogy rátaláljak a helyes irányra, a végeredménnyel pedig annyira már nem is voltam elégedetlen, de tempóban így is messze voltam az elejétől.

    Az első futamon szinte végig Bozsó Marcival kergettük egymást, én jól szórakoztam, figyeltünk egymásra, eléggé sajnáltam, hogy a futam vége felé véletlenül eltalálta a gumibálát a T1-ben, még jó meccs lehetett volna, pókhálós szélvédővel azért be tudtam kocogni.

    A superpole előtt csavartam egyet a setupon, mondván, hogy mit veszíthetek, aztán a második futamon ütközött ki, hogy totál rossz irányba sikerült, jobbról-balról kerülgetett mindenki, a kocsi egyszerűen nem fordult be a kanyarokba.

    A harmadik futamra leesett, hogy mi volt a gond, így páholyból nézhettem a Kis-Gera-Malm-Vajk négyest, igen komoly csata volt srácok! Sajnos a csatlakozáshoz pont nem volt meg a tempóm, csak aztán egyre nagyobb lett a tükörben a nagy ellenfél Kurián Ádám, ezért ijedtemben Vajk Gábor elé menekültem. A befutó így is necces volt, mert majdnem leszélárnyékoztak a célvonal előtt.

  20. #20
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80

    Daytonai izgalmak

    Köszönjük a szervezést, ismét egy szuper bajnokságot hoztatok össze!
    R1
    Végre sikerült bejutnom az A szerverre!!! A rajt jól sikerült, a csetepatéból megint sikerült kimaradni. Harmati Tamás néhány kör alatt felért mögém. Már a prequal szerveren is többször összefutottunk, és tudtam, hogy hasonló a tempója. Volt néhány helycsere, vigyáztunk egymásra. Közben az első körök áldozatai utolértek bennünket, talán Nagy Balázs a Seattal kapott dupla szélárnyékot mögöttem, miközben én Tamás lökhárítójára tapadtam. A célegyenesben elmentem Tamás mellett, de Balázs is mellém ért, amikor T1-ben összeértek Tamással és Balázs kipördült. Tamás jött utánam, majd 1-2 körrel később szintén a T1-ben eltalálta a boxutca kijáratot. Először azt hittem, miattam, de a replayt visszanézve egyedül hozta össze. Ezután Polgár Balázzsal csatáztam elképesztően jót! Nagyon jó volt érezni, hogy látja, tudja, érzi hogy van mellette valaki és mindig pont annyi helyet hagyott, amennyit a szabályok előírnak. Én is nagyon igyekeztem figyelni, amikor beértem mellé. Többször volt helycserénk, és talán 1-2 icipici összeérés, de ez csak az élvezeti faktort tuningolta. Aztán sajnos ugyanúgy jártam, mint Harmati Tamás, T1-ben egy megcsúsztam, és frontálisan beleálltam a boxutca kijáratba. Ráadásul visszapattanva Polgár Balázs sem tudott elkerülni. Így a saját autó leamortizása mellett az övé is megsérülhetett, de legalább tovább tudott menni. Bocs… Engine off… Pedig P10-et reális esélyem volt megtartani. Micsoda eredmény lett volna!!!!

    R2
    Szerencsére egy motorcserével megúsztam, bár a super pole-on mért kört nem tudtam menni.
    A rajt megint jól sikerült, az első körben több pozíciót is szereztem. L2 T1-ben kicsit lecsúsztam az ívről, és amikor megtapadt az autó, kaptam egy pöcit Kurián Ádámtól és legalább 7 helyet vesztettem. A pöci csak az ismétlésből derült ki, először azt hittem, a csapattársammal, Zsigovics Petivel akadtam össze, mert ő is a pálya széléről evickélt vissza. De kiderült, hogy ő csak szimplán elrontotta a kanyart, és becsúszott a boxutca kijáratba, onnan keveredett vissza a pályára. Petivel utána nem kíméltük egymást, ment az adok-kapok, T1-ben megint majdnem összeakadtunk, de az ismétlésből látszik, hogy nem volt kontakt, egyedül csúszott a falnak. Az utolsó körökre megközelítettem Nagy Gábort, de még egy kör kellett volna, hogy meg is tudjam előzni. Persze ehhez neki is lett volna 1-2 szava

    R3
    Nagyon érződött, hogy nem kell óvni a technikát.
    Ismét egy jó rajt, Szabó Csabival megelőztük a két Ladát, de a T5-ben Harmati Tomitól kaptam egy pöcit, ami nem is lett volna olyan vészes (főleg neki), de pechjére Erik jött mögötte, aki ki is forgatta. Nem érzem úgy, hogy bevágtam volna Tamás elé és ezért értünk volna össze, mindenesetre ő járt rosszabbul.A következő körben Nagy Dénes üldözött, miközben közeledtünk Bajnóczi Lacira és Gulyás Endrére. Néhány körrel később T2-ben Laci nagyon korán kezdett fékezni, emiatt Endre is. Én a szélárnyékból igyekeztem kibújni, de hiába tapostam a fékbe és rántottam el a kormányt, Endrét kipöcköltem. Sajnálom, ha gondolod óvd meg. Én próbáltam elkerülni az ütközést, és azt gondolom, nem én okoztam a veszélyes helyzetet. Laci nagyon ragaszkodott a pozíciójához, de a buszmegállóban sikerült megelőznöm. A célegyenesben szélárnyékot kapott, de nem akartam, hogy a belső ívre bebújjon mellém. Össze is értünk, de sebességet nem vesztettünk. Lehet, hogy itt nem hagytam elég helyet…
    T1-ben Laci ívbelsője belenyalt a fűbe, ezért rögtön keresztbe is állt, én hiába szélesítettem ki a kanyart, mégis eltalált. Így ifj. Leéb István és Nagy Dénes is nagyon közel került. István meg is előzött, de a buszmegállóban megcsúszott, és el tudtam menni mellette. De a szélárnyék visszahozta, és T1 előtt meg is előzött. Ragaszkodott a pozíciójához, és úgy ítélem meg, hogy nagyon behúzta a belső ívre, ahol már ott voltam én (nem nyaltam a fűbe és nem is csúsztam meg), így kipörgött rajtam. Megóvható, kíváncsi lennék a VB döntésére! Dénes nem tudott lőtávolba kerülni, és a buszmegállóban le is parkolt.

    Összességében mindegyik futamot nagyon élveztem, a pozícióvesztések és a kontaktok miatt bosszankodtam egy kicsit. Igyekeztem figyelni, de lehet olyan eset, amiben tehettem volna többet, illetve amelyikben az ellenfelem tehetett volna többet az incidens elkerüléséért. De ezért van az óvás intézménye. Köszönöm a versenytársaknak, és gratulálok Füredi Úrnak a bajnoki címhez (pillanatnyilag)!


  21. #21
    Ez nem az én versenyem vagy a Ladák versenye volt Ha tökéletes volt az autó, akkor is 249-nél leszabályozott, Péterfy Zoli sérült Hondáját sem tudtam vele követni szélárnyékban. A kanyargós részen persze tudtam tartani a tempót másokkal, de ez itt sovány vigasz.

    R1 - A rajt után T1-ben kicsit későn fékezhettem, így Nagy Gábort forgattam meg, aztán mire tiszta volt a pálya mehettem a mezőny után. 2-3 helyet aztán tudtam előre jönni mások hibái miatt, de végül Gulyás Endrével a T1-ben volt egy koccanásom, szintúgy saját hibából, legalábbis ő nem tehetett róla. Nem mentem afűre, de akocsi mégis megbicsaklott, csúsztam tehetelenül. Innentől sérülten aztán már csak sétakocsikázás volt...

    R2 - Már nem is tudom, de felejthető volt...

    R3 - Nagyjából olyan, mint az R2... Rajt után a T1-et valami koccanás miatt a boxutca kivezetésén abszolváltam 60-al, így megint hátulról kellett feljönni. A végére megint sérült futóművem lett, maradtam is le Endrétől, Bajnóczi Lacitól... Krisztián talált el a T1-ben, valószínűleg akkor sérült a vas, onnantól ő is simán elhúzott.

    Tavasszal márkaváltás után folyt. köv...

  22. #22

    Verseny időpont

    Sziasztok!
    Többen vagyunk itt kisgyerekes családapák. Felmerült, hogy sokkal kényelmesebb lenne, ha a verseny 21órakor indulna a jövőben. Mit szóltok hozzá, esetleg meg lehetne szavaztatni?
    Köszi előre is, ha megfontoljátok!
    Peti

  23. #23
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Először is: KÖSZÖNÖM az előzetes gratulációkat + majd ha hivatalossá válik a végeredmény, egy újabb hozzászólásban értékelem az őszi szezonomat.

    De először magáról a fordulóról: tudtam, nekem itt most nyomnom kell, ami a csövön kifér, hogy az összetett harmadik helyről feljebb kapaszkodhassak, esetleg megcélozva a végső győzelmet is. (23 pont volt a lemaradásom Nagy Balázzsal, 22 pont pedig Kenéz Sanyival szemben)

    QUALY: nem tudom, lehet nem volt szerencsés elsőnek kimenni és úgymond szélárnyékot adni pl. a csapattársamnak, Kenéz Sanyinak, mert nem jött össze a jó kör + a célegyenesbeli ovál előtti sikánba állandóan elúszott a kocsi feneke, így P3 lett a vége.

    R1: a jó rajt után sikerült P3-ba maradni, majd tapadtam az előttem lévőkre, a buszmegállóba hárman érkeztünk meg, mindenkinek hagytam helyet, de egyszer csak eltűntek a vetélytársak... Majd Kenéz Sanyi visszatért, egészen a második kör első kanyarjáig, ahol ismét nyoma veszett, nem is nagyon értettem, mi történt... Ezután (felocsudva az eseményekből) sikerült az élre kerülnöm, ahol a verseny végéig a Malm Balázs - Epinger Norbi csatát figyeltem az eredménykijelzőn, más említésre méltó nem történt, P1.

    SUPERPOLE: ismét elúszott a kocsi fara, szóval ismét P3.

    R2: újabb jó rajt, majd intenzív csata az élmenőkkel, mindenki a megengedett határokon belül közlekedett körökön keresztül, én személy szerint nagyon élveztem a dolgot. (főleg úgy, hogy ismét én jöttem ki győztesen a csatározásokból ) A verseny végéhez közeledve sikerült kiautóznom egy jóízű előnyt is, így ismét P1 lett a vége.

    R3: kezdtek a dolgok úgy alakulni, hogy kijöjjön a matek a végén, viszont P10-ből a "lutriversenyen" oda kellett figyelnem nagyon, főleg úgy, hogy saját magamat szivattam az első körökben: volt itt lehetetlen helyen történő előzési kísérlet az oválon (ha jól emlékszem, Steixner Zsolttal akadtunk össze: én bent voltam már mellette a belső íven picit, Zsolt hirtelen fékezett valamiért, én meg emiatt megpöcköltem az autója sarkát), majd a második körben útról leesés miatti rodeó + füvőn keresztbe csúszás T5 előtt (szerencsére nem vittem bele a buliba senkit), szóval nem unatoztam. Ezután összeszedve magam, elkezdtem a felzárkózást, melynek P4 lett a vége.

    Kilépve a játékból gyors csapat megbeszélés + számolgatás, majd öröm, hogy sikerült megvalósítani az előzetesen kissé lehetetlennek tűnő terveimet.
    Utoljára módosította: FuReady; 2021. 01. 30. 00:33.

  24. #24
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Akkor az ígéretemnek megfelelően (miután hivatalos lett a végeredmény ) szeretnék először is köszönetet mondani a szervezőknek, akik ismét igen izgalmas bajnokságot hoztak össze most ősszel is, köszi szépen.

    Tehát a szezonösszefoglaló: bevallom őszintén, kicsit idegenkedtem a Cuprá-tól, mikor elkezdtünk gyakorolni a csapattársakkal, én jobban szerettem az Audi-t, ahogy mozgott a pályán + nem volt alulkormányozott. (nekem a Cupra eleinte nagyon az volt) Csak hát "motorgyengesége" már tavasszal is kiütközött, szóval lépni kellett...
    Az autó mellett a kormányszett is változott, ugyanis eladva a DFGT-t, beruháztam (maradva a márkánál) egy Logitech G920-ba, ami felemásan alakult: a szezon közepén (először észre sem vettem), de elkezdtem lassulni, amit a meghibásodó pedál potméterek okoztak... 2 hónap használat után... Visszavinni pedig nem akartam, nehogy lemaradjak egy fordulóról, szóval még szerencse, hogy be tudtam állítani a RaceRoom-ba a pedálok érzékenységét.

    Szóval elindult a bajnokság, és már az első versenyen ütőképesnek bizonyult a Cupra, hiába nem sikerült egy versenyt sem nyernem Imolában, Nagy Balázs mögött ott voltam végéig, ami pozitív jövőt vetített előre.
    Az első Cuprá-s győzelmemre sem kellett sokat várni (Slovakiaring R1), majd elindult a hardverhibás lassulás + képbe került egy másik tényező is: elkaptam a koronavírust. (szerencsére csak szaglás vesztéssel és folyamatos hőemelkedéssel járt, semmi mással, kettő fordulót érintett)

    Decemberre lettem gyógyultnak nyilvánítva, majd jött a szezon mélypontja: mikor Mid Ohio R1-en, a verseny vége felé vezető pozícióból Nagy Balázs kilökött... Megbeszéltük Balázzsal + megkapta a büntetését is, de én akkor úgy éreztem: erről ennyit, úgymond félre lettem állítva, most tavasszal talán szerencsésebb leszek...
    De jött egy számomra megmagyarázhatatlan (vagy lehet, én vagyok az év végi RaceRoom frissítések mestere? ) hajrá, amiből én jöttem ki jobban a vetélytársakkal szemben.

    Szóval hihetetlen, hogy sikerült + ehhez a szoros végkimenetelhez kellettek a versenytársak is (az élmezőny minden tagján kívül a többiek is, illetve vannak plusz pilóták, akiknek sokat köszönhetek ), mert magamban körözgetve nem lett volna akkora az élmény, mint együtt.

    Bár mindjárt itt van a jövő hét (és nem tudom, hogy a hibás G920-al kell-e induljak, vagy addig kapok egy újat ), de mindenkinek jó felkészülést kívánok a tavaszi szezonra!
    Utoljára módosította: FuReady; 2021. 02. 01. 23:36.

  25. #25
    Bozsó Marci! Most láttam, hogy óvást nyújtottál be!
    Streameltem, azon néztem most vissza. Nem akarok balhézni, de beszéljük már meg ezt! Én azt látom, hogy a célegyenesben megérkezek rád, szélárnyék miatt elkezdelek kielőzni, ekkor te rám húzod a kormányt, pálya elhagyásra kényszerítesz ezzel. Mivel a pálya melletti rész aszfaltozott, nem veszítek tempót és ott maradok melletted. Ahogy a T1-be érkezünk, amit óvtál, a kanyar elején megint rám húzod, és újra pálya elhagyásra kényszerítesz. 230kmes sebességnél. Itt azonban már a gyepre toltál ki, és megforgott az autóm ami eltalált téged. Szóval magad ellen nyújtottál be óvást, vagy én látom rosszul?
    https://youtu.be/E81D2FznE4A?t=10707

    Ne vedd kötekedésnek, ha az én hibám, és meg tudod indokolni, elfogadom! De itt szerintem te voltál a ludas.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •