Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (41 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    2021.01.24 ACCGT02 - Laguna Seca

    Assetto Corsa Competizione GT Bajnokság!

    Kedves Versenyzők. A Blancpain GT bajnokságunk következő fordulóját a Laguna Seca-an tartjuk.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya: Laguna Seca

    Szabadedzés: 19:00
    Időmérő: 20:00
    Verseny: 20:35
    Futamtáv: 90 perc
    Kötelező kiállás: 1 (megkötés nincs)
    Időjárás: Változó

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    A szabályok ismerete és betartása kötelező:
    ACC GT Bajnokság versenyszabályzat


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó versenyt.

  2. #2
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Nagyon mennek azok a BMW-k..

  3. #3
    Családias versenynek ígérkezik ...

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Családias versenynek ígérkezik ...
    Nagyon ugy tunik...

  5. #5
    Már előre tudható, hogy aki eddig nem ment, az már nem is fog?

    Nagyon mennek azok a Mercik...

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Már előre tudható, hogy aki eddig nem ment, az már nem is fog?

    Nagyon mennek azok a Mercik...
    Azzal a korrel nagyon betalaltam. Én sem értem. 😂

  7. #7
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Családias versenynek ígérkezik ...
    Nem véletlenül raktuk a verseny naptár végére. Bár én bízok benne, hogy aki idáig eljutott evvel is megbirkózik.
    Egy csomag nyugtató kell míg itt valaki betanulja a pályát.
    Bár most volt esős futam, így statisztikailag kisebb az esélyünk, de itt esőben korcsolyázni a dugóhúzóban... Az már tényleg meredek.

  8. #8
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem véletlenül raktuk a verseny naptár végére. Bár én bízok benne, hogy aki idáig eljutott evvel is megbirkózik.
    Egy csomag nyugtató kell míg itt valaki betanulja a pályát.
    Bár most volt esős futam, így statisztikailag kisebb az esélyünk, de itt esőben korcsolyázni a dugóhúzóban... Az már tényleg meredek.
    Meglepo lenne ezen a sivatagos palyan egy esos futam

  9. #9
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Meglepo lenne ezen a sivatagos palyan egy esos futam
    Én járom az esőtáncot

  10. #10
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Meglepo lenne ezen a sivatagos palyan egy esos futam
    Ha már szimulálunk:
    2019-ben minden nap elmented a weather.com-ról a páratartalom, légnyomás, szél, hőmérséklet, minimum - maximum - átlag értékét. Esetleg a napsütéses órák számát.
    Ha van napi időjárás adat a pályáról mégjobb.
    Minden hónapra generálsz ebből egy modellt.

    Kell két paraméter:
    - Random weather: 1
    - Wather month: januar

    Kész a get real időjárás. Milyen jól hangzik.
    A licensz díjakat majd szedjétek be helyettem.

    Kunosék szerintem nem így csinálták, szóval akár heavy rain is lehet. Vagy nem.

  11. #11
    AMS2ben most vezették be/vissza, hogy a pálya földrajzi elhelyezkedésétől is függ a változó időjárás (tehát Spában nagyobb eséllyel kapsz esőt, mint mondjuk Jerezben).

    Tapatalkkal küldve az én Honor 10 eszközömről

  12. #12
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Az őszi szezon utolsó futamához érkeztünk. A pálya a nehézsége miatt is került a versenynaptár végére.
    A futamtáv 90 perc, biztos hogy mindenki fog hibázni.
    Az első 3 kanyar kifejezetten nehéz lesz 2 soros alakzatban, 3 autó pedig nem sok helyen fér el. Amíg össze van tömörülve a mezőny, mindenki fékezzen időben és hagyjatok helyet egymásnak.
    Jó versenyt kívánunk mindenkinek.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2021. 01. 24. 15:26.

  13. #13
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Ma esti stream:


  14. #14
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők, a futamra 18 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters.hu #A
    1 - 18-ig. Piski Tamás - Tömöl Tomi

  15. #15
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Nem hivatalos végeredmény:
    http://www.gtr-masters.hu/result/14608

    Az utolsó futamon szerzett büntetések, idő büntetésként kerülnek majd levonásra.

  16. #16
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hivatalos végeredmény:
    http://www.gtr-masters.hu/result/14608

    Az utolsó futamon szerzett büntetések, idő büntetésként kerülnek majd levonásra.
    Érdeklődnék, hogy Zelfel Tamás DNS??? Azt hogyan? Valaki erősítse meg hogy látta a Nissanom!
    A szerverre beléptem Mercivel de ki is léptem és Nissannal mentem végig!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #17
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    A szerverre beléptem Mercivel de ki is léptem és Nissannal mentem végig!
    Bekapcsolva maradt a Zelfi-szűrő. Amúgy ha először másik autóval lépsz fel az ezt okozza, majd javítva lesz.

    Tapatalkkal küldve az én Honor 10 eszközömről

  18. #18
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hivatalos végeredmény:
    http://www.gtr-masters.hu/result/14608

    Az utolsó futamon szerzett büntetések, idő büntetésként kerülnek majd levonásra.
    És azokat a büntetéseket hogy kezelitek, amiket az utolsó futam kihagyása miatt nem töltöttek le?

  19. #19
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Sajna a belebegtetett BMW-s előnyt nemigazán éreztem meg a pályán, lehet emiatt is kevesebbet gyakoroltam, edzettem, így az időmérőn is csak keresgéltem a pályát. Futamon sem alakultak jobban a dolgok, ugyan a legelején jól indult, de realizálnom kellett hogy nemtudok gyorsabban menni, mert kirepülök a pályáról, és a többiek gyorsabbak nálam. White-al ment a matekozás, csapaton belüli taktikázás ezerrel, de asszem végűl alulmaradtam.
    Gratulás bajnoki dobogósoknak, és a résztvevőknek!

  20. #20
    Két hete RR-ben talán életem legrosszabb versenyét futottam ugyanitt, ráadásul ACC-ben először vezettem tétfutamon Lagunában, ezért ennek okán most felszívtam magam és alaposan készültem. Az időmérő egészen jól alakult, bár maradt még benne, ami talán jobb helyzetbe hozhatott volna a futamon, de mindegy. A verseny elején a Mercik kicsit nehezen indultak be előttünk, utána viszont a pálya elején T2-T3-ban nehéz volt tartani velük a tempót, a kör további részében viszont úgy-ahogy tudtam menni Lányi Tomival. Gyakorlatilag a teljes futamon vele csatáztam, bíztam benne, hogy működhet az eltolt taktika, mert egész vállalható állapotban maradtak még a gumik az első etapom végére, de pont elém tudott vágni és utána hiába volt a tapadásbeli és egyenesbeli fölény, nem sikerült fogást találni rajta. Szép lassan Fehér Norbi is felzárkózott ránk, ami talán kissé türelmetlenebbé tett és egy teljesen ártalmatlan szituációban túl mélyet fékeztem és blokkoltam az elsőket a Corkscrew előtt, úgyhogy sajnos elpöcköltem a Merci hátulját. Utána meg még csapat szinten próbáltuk menteni a menthetőt, de nem jött össze.

    Gratula a bajnoki dobogósoknak és mindenkinek, aki végigversenyezte a szezont! Érdekes volt, a BMW első látásra egy megnyerő autó, mert egészen stabil és precízen vezethető, viszont ugyanakkor meg ahogy egyre többet hajtja az ember, kiütköznek azok a gyengeségei is, amik miatt nem lett ez egy igazán sikeres koncepció a valóságban sem, aminek meg kissé demotiváló hatása van. Úgyhogy összességében nálam egy ilyen semleges élmény volt, szórakoztató, de úgy igazán mégse maradandó.

  21. #21
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    P4-ről indulva annyi volt az össz célom, hogy az első körben ne veszítsek szokás szerint 2-3 helyet, ez most sikerült.
    Tudtam tartani a tempót úgy ahogy Danival és Lányi Tomival is, aztán Tomi hibáját kihasználva sikerült az előzés. Innen az első etap papíron sima volt, Dani picit gyorsabb volt nálam én meg picit stabilabb mint a mögöttem lévők de azért közben leizzadtam, semmi érdemleges hiba nem fért bele sokáig.
    A box jól sikerült, úgyhogy nagyon simán tartottam is a 3. helyet, sikerült ellépni sőt még Danira is meglepetésemre ráestem a vége felé.
    Ez volt a baj, mert addig azért inkább arra mentem, hogy inkább stabil legyek mint az utolsó tizedet is kiautózzam minden körből, viszont így vérszemet kapva lesodródtam picit az emelkedő alján és odacsaptam. Onnantól csak az maradt, hogy bekocogjak ahol sikerül.

    A szezon végére jó lett volna egy dobogó. Ha nem is jött össze úgy látszik kezd visszajönni a tempóm és a stabilitás is alakul a hiba ellenére.

    Kár, hogy elfogyott a mezőny, lehetett rá számítani. Nem is a nehéz pálya miatt a végére, hanem mert más ligák sokkal aktívabbak és "versenyző központúbbak", így csak remélni tudom, hogy tavaszra is marad majd kivel versenyezni itt is.

  22. #22
    Györki Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 07. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    25
    Gratulálok én is a bajnoknak és a dobogósoknak!


    Fárasztó verseny volt, pokoli ez a pálya, majdnem minden kanyar büntet, ha hibázunk. Astonnal rajzolni mindig elég rizikós, pláne, ha csak Mercedesek és BMW-k vesznek körül, annyival jobban megindulnak, de sikerült tartanom a 3. helyet. Utána pár körig mentem Lányi Támas után, egy kis hibáját kihasználva el tudtam menni mellette, a verseny hátralévő részében sikerült is tartani a 2. helyet.


    Nem mindig volt egyszerű, a beállításom eléggé túlkormányzott volt, az etapok háromnegyedére már nagyon elkopak a gumik és én sem vezettem nagyon pontosan, úgyhogy kicsit magamra is húztam Csicsmányi Tamást, de gondolom neki becsúszott egy-két hiba, úgyhogy az utolsó 7-8 kört már magányosan tettem meg. Nyilván ilyenkor könnyű bebambulni, szóval az egyetlen hurka-kerékvető találatom ekkor volt, mázli, hogy nem jött utánam senki, mert buktam volna a pozíciót.


    Jó tapasztalat volt nekem egy ilyen bajnokság, sok dologban kell még fejlődnöm, de a lényeg, hogy sikerült kimaradnom a nagyobb balhékból és fair csatákat lehetett vívni. Találkozunk a következő fordulóban.

  23. #23
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    "versenyző központúbbak"
    Csak kíváncsiságból, ez mit takar? És mi van a központban nálunk?

  24. #24
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak kíváncsiságból, ez mit takar? És mi van a központban nálunk?

    Bár a kérdést nem hozzám intézted de a vélemény amit Csicsmányi Tomi megfogalmazott akár én is írhattam volna.

    Az az érzésem hogy jelenleg a hozzá állás az hogy a lehető legkevesebb energiabefektetéssel de menjen az ACC bajnokság, ezt miből gondolom?

    Abból hogy bár írtatok ki szavazást a GT4-ről ami egyhangúan azt hozta hogy a GT4 érdekel mindenkit itt megy tovább a GT3 90perces távval annyi hogy a 2020-as gumival de ezen kívül semmi változás mintha nem történt volna semmi. Semmi ötletelés hogy legyen mondjuk pit window vagy több kötelező kiállás vagy akármi ami változtatna a bajnokságon, ami így unalomba is fullad mert megy mindenhol máshol is GT3 van ahol sokkal nagyobb mezőnnyel, illetve máshol minden napra jut valami esemény amivel nem lenne baj ha mondjuk viszont a Masterset várnám egész héten és az erre való felkészülés miatt mennék máshol de sajnos nem így van. A mezőny azért fogy el mert máshol kreatívabban változatosabban tálalják ugyanazt amit az ACC nyújtani tud , megkérdik a véleményt és aszerint változtatnak is ha kell.

    A "piaci" igényekhez szabják a bajnokságot.

    Azok az idők már elmúltak hogy a Masters név elég húzó és megtartó erő legyen, hogy húúú a Mastersen menni milyen menő és milyen komoly bajnokság mert igazából jelenleg csak egy a sok közül régi szögletes hozzáálással.

    NEM AKAROK MEGBÁNTANI SENKIT de ez a véleményem ez meg egy fórum és leírom

    Peace!

  25. #25
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Abszolút nincs ezzel gond, pont erre voltam kíváncsi. A GT4-el kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy a váltott GT4-GT3 tervben volt. Miután a PerfectSim meghozta a döntést, hogy nem szeretnék továbbvinni, december óta embereket kerestem a szervezéshez, zéró sikerrel. Senkinek nem fér bele jelenleg. Tavaly belevágtunk ugyanígy még RR alatt, sokkal pozitívabb kezdeti fogadtatás mellett, de ahogy szép lassan kiderült, hogy bizony ezeket a gépeket is nehéz gyorsan vezetni, rohamtempóban fogyott a lelkesedés szervezői és versenyzői oldalon is és a szezon második felében annak a 4-5 embernek a kedvéért kellett beletenni ugyanúgy a munkát, akik elég kemények voltak hozzá, hogy végignyomják. Persze nincs ezzel semmi gond, csak érted, már azt a pontot vártam, mikor egyedül én lépek fel a szerverre. És akkor ha a másik oldalról nézed pont azokat a dolgokat, amiket te is írtál:

    - erősödik a konkurencia
    - a szervezők nem úsznak a szabadidőben
    - önmagában a Masters név már nem tűnik elég húzóerőnek
    - azt éreztem, hogy a körülöttem lévők sem biztosak benne, hogy a GT4-et sikerre lehetne vinni
    - senki más nem vállalna most szervezői teendőket szívesen

    A tavalyi GT4 bajnokság fényében talán nem meglepő, hogy nem ugrottam bele mégegyszer. Azzal meg sajnos én sem tudok mit kezdeni, ha valaki nálunk azt mondja, hogy neki már nincs kedve/ideje csinálni, máshol meg naponta szervez futamokat. Ha most hirtelen lenne rá lehetőség, hogy minden este körbeszüttyögjünk a Mastersnél közel zéró felkészüléssel, én akkor sem tudnék élni vele.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •