Találatok: 1 - 3 (3 összesen)
  1. #1

    Uj ules vasarlasa

    Hello,

    Szeretnek egy uj ulest venni ami eleg jol tart de nem kenyelmetlen, nincs fejvedoje mert vr ben nem tudok oldalra nezni kulonben.

    Fontos tehat hogy ki tudjam probalni mielott megveszem.

    Eddig a bpracingnel jartam ahol volt kb 8 kulonbozo ules de sajnos egyik se volt tokeletes. Az a kerdesem hogy tudtok esetleg meg pesten vagy annak kornyeken olyan boltot ahol ki is lehet probalni az uleseket es nem csak egy rendelgetos webaruhaz az egesz?

    Elore is koszi

    Udv
    Lippe Szabolcs

  2. #2
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Hello,

    Szeretnek egy uj ulest venni ami eleg jol tart de nem kenyelmetlen, nincs fejvedoje mert vr ben nem tudok oldalra nezni kulonben.

    Fontos tehat hogy ki tudjam probalni mielott megveszem.

    Eddig a bpracingnel jartam ahol volt kb 8 kulonbozo ules de sajnos egyik se volt tokeletes. Az a kerdesem hogy tudtok esetleg meg pesten vagy annak kornyeken olyan boltot ahol ki is lehet probalni az uleseket es nem csak egy rendelgetos webaruhaz az egesz?

    Elore is koszi

    Udv
    Lippe Szabolcs
    Elég sok "verseny" ülést kipróbáltam, de végül a rendes autóülés volt az ami megfelelt bontóból. Általában a fejtámlát is le tudod szedni. A lényeg hogy légzsák nélkülit vegyél, mert az általában nincs az árban és kiveszik (marad egy szép nagy lyuk). Nagyjából 25-40 ezerért már minőségi darabokat lehet kapni.

  3. #3
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Elég sok "verseny" ülést kipróbáltam, de végül a rendes autóülés volt az ami megfelelt bontóból. Általában a fejtámlát is le tudod szedni. A lényeg hogy légzsák nélkülit vegyél, mert az általában nincs az árban és kiveszik (marad egy szép nagy lyuk). Nagyjából 25-40 ezerért már minőségi darabokat lehet kapni.
    Abszolút jobb, mint a fapados versenyülések. Én egy Audi TT RS ülést tudtam venni, ráadásul zsír újat. Nem csak versenyre, de napi munkára is azt használom. A közelébe nem ér bármiféle főnöki bőrfotel a puha szivacsozásával, nyeklő-csukló csapágyazással és billenéssel, forgással.
    Jófogáson, Marketplace-en remek üléseket lehet venni szakadásmenteseket.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •