Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (87 összesen)

Téma: Bajnokság utáni közös futam.

  1. #51
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Superman, nem vagyunk kiváncsiak a flame-eidre.
    Tudomásom szerint nem is játszol a GTR-el, sőt le is törölted, nem is érdekel, így a hozzászólásod abszolút "csak benézek egyet anyázni" stilusnak tekintendő.

    Kérlek kerüld ezt a személyeskedő stílust, különben ki kell hogy zárjunk a fórumról.
    Hangsúlyozom, ilyen még nem történt a fórum életében, ezért nem is szeretné senki ha erre sor kerülne.

    Kérlek tekintsd ezt, mint első figyelmeztetés!

  2. #52
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Superman, továbbá hozzáteszem, bár nem tudjuk, hogy kik az igazi szervezői a HGTRR-nek, de Te mint a HGTRR egyik fő és meghatározó embereként nyilatkozol a szemünkben. Ezt is gondold át és vedd figyelmedbe miközben személyeinket lefikázod. Magyarul tekinthetjük úgy a hozzászólásaid mint a HGTRR teljes egésze nevében mondanád azt.

    Akiket még a részetekről ismerünk (és csak pozitív tapasztalattal): Miklán Csaba (Juan G), "valaki hölgy" (Aesir álnéven), Borsos Miklós (Mike).

    Remélem őket még érdekli a közös futam....

  3. #53
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Superman, továbbá hozzáteszem, bár nem tudjuk, hogy kik az igazi szervezői a HGTRR-nek, de Te mint a HGTRR egyik fő és meghatározó embereként nyilatkozol a szemünkben. Ezt is gondold át és vedd figyelmedbe miközben személyeinket lefikázod. Magyarul tekinthetjük úgy a hozzászólásaid mint a HGTRR teljes egésze nevében mondanád azt.

    Akiket még a részetekről ismerünk (és csak pozitív tapasztalattal): Miklán Csaba (Juan G), "valaki hölgy" (Aesir álnéven), Borsos Miklós (Mike).

    Remélem őket még érdekli a közös futam....
    Hóóógyne érdekelné őket csak nehéz kivárni a nehezen meghozott döntéseteket.

  4. #54
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Nem vagyok szakértő,de a HGTRR versenyzői azért attol több emberek,mint Superman.Pocskondiázni meg mindenki tud,viszont ugy fogalmazni,hogy azzal az ember ne haragitson másokat magára,már nem könnyű.(nekem sem megy)
    Én sem megyek oda a Ferencvárosiakhoz a meccsen,hogy mennyire szar a pályájuk,a felszerelésük,és egyébként,ugy ahogy van a foci.
    Biztos,hogy futnom kéne!
    Én ezért nem alkotok más forumokon véleményt,ráadásul ugy,hogy nem az ő szabályaik alapján nyomom.A programhoz meg végképp nem szolok,mert nem dolgoztam a készitöivel,és nem tudom az igazat,hogy én vagyok a béna,vagy tényleg a progi a hibás.
    Superman hozzászolásait meg felesleges törölni.Akinek nem inge,ne vegye magára!
    Én polot hordok.
    A jo mod készitöknek,meg rengeteg munkájuk van az alkotásaikban.
    Én egy képet is nehezen konvertálok.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  5. #55
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Mike!
    Lassu viz,partot mos!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  6. #56
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Mike!
    Lassu viz,partot mos!
    Ehhez képest a villanykörte feltalálása kismiska volt!

  7. #57
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Superman............
    Ne haragudj, de annyi hülyeséget írtál, hogy hirtelen nem is tudom mit válaszoljak.
    A magánvéleményemet írtam le, nekem ez a stability help nem jön be, nagyon irreálisnak érzem. Az add-on pályákon pedig a GTR-ben nem érzem az autó viselkedését továbbra sem olyannak mint az eredetieken, és igen szeretem a live track-et szerintem nagyszerű dolog, az én izlésem és pofonjaim ilyenek, másé más, ettől kerek a világ.
    Igen, jónéhányan az RSC-n említették ezt a blokkolnak rögtön fékezésnél a kerekek dolgot, én nem igazán értettem, mivel nekem soha semmilyen gondom nem volt vele, mint ahogy tudomásom szerint az általam személyesen ismert Wéber Gábor, Michelisz Norbert, Kiss Norbert, Greger Huttu és Roland Ehnström uraknak sem, magyarul olyanoknak akiknek bizony nem kis közük van az autóverseny szimulátorokhoz, és akiknek adok a véleményére.
    Természetesen a GTR sem tökéletes, és soha nem is állítottam, hogy az, de számomra a GTR és a GTL még mindig a legjobb zártkarosszériás szimek, próbáltam 1-2 rFactor zártkarosszériás mod-ot, de nem tetszett különösebben egyik sem. Hangsúlyozottan számomra, ismét izlések és pofonok kérdése.
    Ami a Simbint érinti, lehet hogy meglepő de nem vagyok bétateszter, és semmilyen kötődésem nincs a Simbinhez. Ami pedig az add-on készítőket semmi bajom velük, nagyra értékelem a munkájukat a GPL óta, viszont engem egy dolog érdekel: a végtermék minősége. Számomra teljesen lényegtelen hogy fizetni kell érte vagy ingyen jön, jó vagy sem..ez a lényeg. Például mind az LFS mind a Netkar fantasztikus szimek, megvannak nekem is, megvettem őket, már csak azért is, hogy segítsem vele a készítőiket a magam szerény módján. Egyébként lehet hogy meglepő, de most a napokban teszteltem az add-on pályákat GTL-ben egy nyári kupához a HGTRM-ben, és egyik jobban tetszett mint a másik, és nem volt más érzésem mikor mentem rajtuk mint az eredetieken, tényleg nagyon nagyon jó egyik-másik! Szóval nem értem ezt a "Simbin márkahűség" dolgot sem.
    Ami az "arról vagyunk híresek, hogy mindig igazunk van és csak addig lehet jóban velünk bárki, amíg az van, amit mondunk, persze "csak úgy" alapon, minden indoklás nélkül és persze mindig igazunk van" dolgot illeti, ilyet szerintem soha egyikünk sem állított, pusztán arról van szó, hogy miután anno próbáltunk nagy közös magyar GTR bajnokságot tető alá hozni és ez nem sikerült továbbra is a saját utunkat járjuk, immár 2000 óta. Aki hozzánk belép elfogadja azt a szabályrendszert aminek a keretében versenyezünk, és a cél az hogy a tagjaink jól érezzék magunkat, mint minden normális helyen. És ha valaki máshol érzi jól magát ott versenyez ez így jól van, de az alapelvekből nem fogunk engedni 1-2 ember miatt amikor másik 20-30 számára jól funkcionálnak.
    A "kikapcsolt monitoros versenyzést" meg a "Simbin aktivistát" illetően......nos ezt inkább nem kommentálnám..de orvosi berkekben ezt a "lehet hogy már kezelendő" jelzővel illetnék.
    Mindenesetre ilyen kirohanásokkal tűzdelt hozzászólással nem hiszem hogy bárki a maga vagy egy közösség számára hozzátehet bármit is a dolgokhoz!

    Amit Piski Tomi, Pál Feri vagy Budás Peti leírt nem szeretném megismételni.

    --------------------------------------------------------------------------
    Nah, szóval közös futam:

    Mint már írtam hétfőig beszélünk róla versenyigazgatóságilag, és akár szavazással is véglegesíthetjük a dolgot jövő héten. Egyetértek Juan G-vel, nekem is ez lesz az utolsó GTR-es futamom valószínűleg, legyünk minél többen, és ha kell szavazzunk a stability helpről is. Időpontnak szerintem a jún 15-17 vagy jún 22-24 lenne jó, kérdés hogy jó-e a HGTRR-eseknek?
    Utoljára módosította: Csiki Péter; 2006. 05. 25. 23:34.

  8. #58
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Srácok !


    Marad még játékos aki elindul a következő bajnokságban?

  9. #59
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Hát én ehhez annyit tudok hozzátenni, hogy nekem kb 1-1,5 hónapja van meg a játék, és elötte RBR-en nyomtam és még nyomom is és nekem sem volt gondom ezekkel a fékekkel pedig nekem is wingman gt volt a force nélküli és már a potik is szarok voltak! Szóval ha tökig nyomtam a pedált max 80%-ot tudtam produkálni (legalább is a piros nyil a játékban és a winfosban is)! Szóval nem volt egyszerü a dolgom, mégis meg tudtam oldani hogy ne blokkolo kerekekkel csússzak a kanyarba! Most hogy megvan a DFP-m már még annyi bajom sincs vele! De van a játéknak egy nagyszerü találmánya a setupban mégpedig a NYOMÁS szabályzás! Ez egy nagyon jo dolog ami megoldja a blokkoló kerekek problémáját! Kicsit segítek: ballra legfellül a FÉKEK szó alatti dolog amit %-ban lehet állítani! Ha blokkol a kerék akkor vagy vedd le a lábadról a ráerősitett B30-ast vagy vedd ennek az értékét lejjebb!
    Nem mondom én sem hogy tökéletes a játék, de nagyon jó! Gumik fizikáját illetően meg szerintem semmi különössebb gond nincs vele!

    A futamról meg annyit, hogy speciel nekem jobb lenne a 22.-e utáni mert 19-20.-án szóbeli meg gyakorlati vizsgám lesz és nem nagyon tudok elötte gakorolni a futamra!!! Pedig sokat kell gyakorolnom mert a Magny+Enna pályán kívül máson nem mentem! Ha figyelembe veszitek megköszönöm! Ha nem akkor is! Valahogy biztos megoldom!

    De ez a szavazós dolog szerintem működni fog, ha mindenki hajlandó szembenézni a saját "félelmével", hogy bevállalja a help nélküli versenyt, és lehet hogy ennek következtében rosszabb eredménye lesz, vagy ragaszkodik ahhoz, amit megszokott és biztosra akar menni az esetleges "leégés"-t elkerülvén!

  10. #60
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Srácok !


    Marad még játékos aki elindul a következő bajnokságban?
    Ezt nem értem...Kifejtenéd részletesebben?
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  11. #61
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Ezt nem értem...Kifejtenéd részletesebben?
    Feltételezem, hogy CsikiPeti "ez lesz az utolsó GTR-es futamom valószínűleg" kijelentését értette félre Tibi. A köv bajnokság (mármint HGTRM) gondolom, már a GTR2-vel fog indulni. De lehet, hogy én is félreértek éppen
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  12. #62
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    Feltételezem, hogy CsikiPeti "ez lesz az utolsó GTR-es futamom valószínűleg" kijelentését értette félre Tibi. A köv bajnokság (mármint HGTRM) gondolom, már a GTR2-vel fog indulni. De lehet, hogy én is félreértek éppen
    Igen, én már nem nagyon fogok GTR-ezni majd a GTR2-vel. Ez azonban nem jelenti azt hogy nem lesznek futamok, lesz Summer Cup GTR-el és GTL-el is.

  13. #63
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Remélem hogy lesz továbbra is GTR1 bajnokság mert most vettem meg nemrég és a gépem sincs olyan állapotba hogy a 2 elfusson rajta! Bár ha nincs sokkal nagyobb gépigénye akkor lehet!

  14. #64
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Elnézést kérek !

    Én értettem félre a dolgot. Bocsi !!!

  15. #65
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta
    Elnézést kérek !

    Én értettem félre a dolgot. Bocsi !!!
    Semmi gond!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  16. #66
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Nem lehetne akár változatlan formában is megtartani a GTR1-es bajnokságot a jövőben? Vagy kivitelezhetetlen,hogy a GTR2-es bajnokság ezzel párhuzamosan fusson akár más időpontokban?Vagy ennyire eljárt az idő a régi felett?
    Mivel szerintem jó néhányan még csak most kezdjük-keztük megizlelni a GTR ízét,jó lenne ha nem most kell(ene)váltani a 2-re,vagy választható lenne akár mindkét bajnokság,ha az ember megvásárolja az újabb verziót is....
    Vagy ez kapacitás kérdése számotokra?

  17. #67
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg sancyy írta
    Nem lehetne akár változatlan formában is megtartani a GTR1-es bajnokságot a jövőben? Vagy kivitelezhetetlen,hogy a GTR2-es bajnokság ezzel párhuzamosan fusson akár más időpontokban?Vagy ennyire eljárt az idő a régi felett?
    Mivel szerintem jó néhányan még csak most kezdjük-keztük megizlelni a GTR ízét,jó lenne ha nem most kell(ene)váltani a 2-re,vagy választható lenne akár mindkét bajnokság,ha az ember megvásárolja az újabb verziót is....
    Vagy ez kapacitás kérdése számotokra?
    Nem, lehet tovább GTR bajnokság is, de meglepődnék, hogy ha bárki aki kipróbálja majd a GTR2-t utána valaha vissza akarna ülni a GTR-be!
    De ha lesz rá igény lehet,de ez úgyis már szeptemberre szóló kérdés, addig még lesz egy kötetlen nyári kupa.

    UI: mondjuk az is igaz hogy kapacitásunk nem biztos hogy lesz rá a GTR2 mellett.

  18. #68
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Hát akkor jol bebuktam! Ha tudom akkor meg sem veszem az 1@!
    Tök fölös ha ugy sem tudok vele neten nyomulni, mert nem lesz kivel!
    Valószínü akkor hogy az összes szerver át fog térni a 2-re!
    A 2 meg lesz vagy 15ezer pénz!

  19. #69

    Thumbs up Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Hát akkor jol bebuktam! Ha tudom akkor meg sem veszem az 1@!
    Tök fölös ha ugy sem tudok vele neten nyomulni, mert nem lesz kivel!
    Valószínü akkor hogy az összes szerver át fog térni a 2-re!
    A 2 meg lesz vagy 15ezer pénz!

    Szerintem nem lesz annyi.
    De ha kiszámolod ez a legolcsóbb progi, mert hol van még egy olyan program amivel több évig játszik az ember. Más játékokat végigtol az ember 3 nap-1 hónap és vége. De ezzel egészen más a helyzet. Igaz ez minden kiváló szimre. De a GTR2-re remélem különösen.

  20. #70
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Hát akkor jol bebuktam! Ha tudom akkor meg sem veszem az 1@!
    Tök fölös ha ugy sem tudok vele neten nyomulni, mert nem lesz kivel!
    Valószínü akkor hogy az összes szerver át fog térni a 2-re!
    A 2 meg lesz vagy 15ezer pénz!
    Ha lesz 10 ember aki szeretné akkor lehet bajnokság de komoly kételyeim vanak hogy egyáltalán lesz-e pár ember a ki GTR1-ezni akar a GTR2 megjelenése után. Sajnálom de szerintem ez a valószínűbb, mindenesetre meglátjuk.

  21. #71
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Ha lesz 10 ember aki szeretné akkor lehet bajnokság de komoly kételyeim vanak hogy egyáltalán lesz-e pár ember a ki GTR1-ezni akar a GTR2 megjelenése után. Sajnálom de szerintem ez a valószínűbb, mindenesetre meglátjuk.
    Remélem összejön annyi ember!
    Sajnos nincs pénzem zsír új gépre hozzá+ még vegyem meg a játékot 10e+-ért! És szerintem nem vagyunk kevesen ezzel a problémával!!!
    Utoljára módosította: Tomcy; 2006. 05. 29. 23:39.

  22. #72
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Remélem összejön annyi ember!
    Sajnos nincs pénzem zsír új gépre hozzá+ még vegyem meg a játékot 10e+-ért! És szerintem nem vagyunk kevesen ezzel a problémával!!!
    Lehet indulnék én is a GTR1-ben! A 2-es mellett! (Ha nagyon unatkozom)
    Majd meglátom!

  23. #73
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Remélem összejön annyi ember!
    Sajnos nincs pénzem zsír új gépre hozzá+ még vegyem meg a játékot 10e+-ért! És szerintem nem vagyunk kevesen ezzel a problémával!!!
    DiectX-7 ben fogod tudni játszani a mostani konfigoddal is a GTR2-t, tehát csak a szimet kell megvenned, gépfejlesztés nélkül.

  24. #74
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Miután hosszasan átbeszéltük a bajnokság utána közös futam részleteit, a szervezők egymás között abban maradtunk, hogy rátok bízzuk a döntést és szavazást írunk ki a közös futam részleteiről.

    Első szavazás az autókról szól, milyen autóval menjünk. 3 lehetőség közül lehet kiválasztani, szabadon választható GT autók (alap + Aston), NGT autók vagy fixen Vertigo.

    Második szavazás a segítségekről szólna. 2 lehetőség lesz, HGTRM szabályok (csak kuplung segítség és forced cockpit) vagy HGTRR szabályok (stability help csak GT esetében, kuplung és nincs forced cockpit).

    A harmadik szavazásban szavaznotok kell a közös futam időpontjáról. Egyeztetve a többi bajnokság (pl. LFS) időpontjaival, 3 dátumot ajánlunk választásra.

    Végül a negyedik szavazás pedig egy kétfordulós kör lenne, ahol első körben arról szavaznánk, hogy gyári pálya vagy addon (mindkét esetben teszünk 3 javaslatot pályára), második körben pedig hogy a 3 ajánlott gyáriból vagy 3 addonból melyik legyen konkrétan.


    Minden szavazás e hét végén lezárul. Kérjük azok szavazzanak akik komolyan veszik és el is indulnának egy ilyen futamon.

    A bajnokság utáni közös futammal kapcsolatos szavazások:
    Gyerünk szavazni

  25. #75
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Életkor
    45
    Üzenetek
    485

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    hahó!
    bocsi de időhiány miatt nem igazán tudom végigolvasni a verseny részleteit, viszont lenne egy kérdésem. szabadkártyások indulhatnak vagy csak szervertagok? mégegyszer bocsi ha van erre válasz valahol de elúsztam munkával mint darnyi a középsősávban

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •