Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (87 összesen)

Téma: Bajnokság utáni közös futam.

  1. #26
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Nem rossz!
    Hockenheim et probáltam,a régit,de nem tölti be nekem...Kár...
    Rezsesz! Ne add fel ilyen könnyen.

    Kövesd a magadott linkben leírtakat szóról szóra: http://www.gtr4u.de/jgs_db.php?actio...gs_id=126&sid=
    Én a leírás szerint cselekedtem és frankón működik.
    Van még hozzá egy textúra update is: http://www.gtr4u.de/jgs_db.php?actio...gs_id=986&sid=

    Röviden: felteszed a '02-es verziót, annak a könyvtárába a '99-est, majd az update-t mindkét könyvtárba, igény szerint mehet a textúra update. De az abba lévő Hockenheimalt.trk-t ne cseréld le, mert akkor kilép.

    Remélem sikerrel jársz.
    Utoljára módosította: Antal István; 2006. 05. 23. 07:26.

  2. #27
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Röviden: felteszed a '02-es verziót, annak a könyvtárába a '99-est, majd az update-t mindkét könyvtárba, igény szerint mehet a textúra update. De az abba lévő Hockenheimalt.trk-t ne cseréld le, mert akkor kilép.
    LOL, ha ilyen egy pálya "amivel semmi probléma nincs", akkor milyen az amivel van egy aprócska bibi

  3. #28
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    LOL, ha ilyen egy pálya "amivel semmi probléma nincs", akkor milyen az amivel van egy aprócska bibi
    Csak segítettem Rezsőnek.
    Egyébként, ha megcsinálta az ember amit kell, onnantól kezdve semmi probláma sincs vele.

  4. #29
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    LOL, ha ilyen egy pálya "amivel semmi probléma nincs", akkor milyen az amivel van egy aprócska bibi
    Döntöttetek már hogy mivel és hol lesz? Ez a színes vertigo mezőny sem lenne rossz.. egy nem túl gyors de technikás pályán pl.

  5. #30
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Ha jó lesz a kombináció, lehet én is beugrok...

  6. #31
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Sziasztok! Azt szertném ezzel a futammal kapcsolatba kérdezni, hogy itt bárki indulhat aki ment a bajnokságban vagy csak bizonyos helyezettek indulhatnak?

    Amugy ha lehet egy javaslatom akkor Le Mans! Mivel talán az a GT futamok leg tradicionálisabb pályája és talán a való világba is annak van a legnagyobb hírneve! De ez csak egy ötlet! Ja még egy kérdés, hogy milyen kocsival kell menni? GT és NGT egyben mint a nagyok vagy hogy?
    Köszi! És bocs a gyagya kérdésekért!

  7. #32
    Budás Péter Regisztrált budasp logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    152

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Örülnék ha összeállna újra egy nagy közös futam, szívesen indulnék én is.
    Mivel az előző közös futam HGTRR szabályokkal zajlott, a mostanin a HGTRM szabályzatot (alap autó, pálya és no help) támogatnám.

  8. #33
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Miért csak R factorhoz vannak használhato pályák?
    Nem nagyon találok mindenszempontbol megfelelőt...
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  9. #34
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Mike írta
    Döntöttetek már hogy mivel és hol lesz? Ez a színes vertigo mezőny sem lenne rossz.. egy nem túl gyors de technikás pályán pl.
    Hétfőig meglesz a döntés. És persze az sem mellékes mikor tartjuk, de azt majd utána megbeszéljük.

  10. #35
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Sziasztok! Azt szertném ezzel a futammal kapcsolatba kérdezni, hogy itt bárki indulhat aki ment a bajnokságban vagy csak bizonyos helyezettek indulhatnak?

    Amugy ha lehet egy javaslatom akkor Le Mans! Mivel talán az a GT futamok leg tradicionálisabb pályája és talán a való világba is annak van a legnagyobb hírneve! De ez csak egy ötlet! Ja még egy kérdés, hogy milyen kocsival kell menni? GT és NGT egyben mint a nagyok vagy hogy?
    Köszi! És bocs a gyagya kérdésekért!

    Bárki indulhat aki HGTRM vagy HGTRR versenyző. (sőt aki egyik sem)
    Lemans volt az első közös futam helyszíne, így az valószínűleg nem lesz újra.

  11. #36
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg budasp írta
    Örülnék ha összeállna újra egy nagy közös futam, szívesen indulnék én is.
    Mivel az előző közös futam HGTRR szabályokkal zajlott, a mostanin a HGTRM szabályzatot (alap autó, pálya és no help) támogatnám.
    Csak csatlakozni tudok, én is így gondolom!
    Még mindig úgy gondolom, hogy az alap pályák sokkal jobbak. Személy szerint én Spa-n, Magny-n vagy Barcelona-n mennék, GT autóval. De ha add-on akkor Nordschleife és ha nem GT autó akkor a Vertigo is szóba jöhet, de akár a Seat is.
    Tisztában vagyok vele hogy ha nincs stability help lehet hogy kevesebben lennénk, de továbbra sem hiszem hogy létezik olyan versenyautó a világon amellyel padlóféken lehet bemenni egy kanyarba úgy, hogy közben kanyarodunk is vele!
    Utoljára módosította: Csiki Péter; 2006. 05. 24. 22:56.

  12. #37
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Szerintem olyan autót kéne választani amit nem nyüstöltünk annyit az elmúlt 3 szezonban. Ha nem GT akkor Seat vagy Vertigora voksolnék. Nord nem lenne rossz, de vegyük figyelembe hogy a többség még mindig tanulja a pályát. Kár hogy GTR alá nincs Brands Hatch, a hétvégi WTCC futam után eszembe jutott hogy GPL-el is milyen jó volt
    Babinszki Gábor

  13. #38

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    [QUOTE=Csiki Péter]Személy szerint én Spa-n, Magny-n vagy Barcelona-n mennék,

    Spa vagy Barcelona jó lenne GT-vel. Támogatva

  14. #39
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Csak csatlakozni tudok, én is így gondolom!
    Még mindig úgy gondolom, hogy az alap pályák sokkal jobbak. Személy szerint én Spa-n, Magny-n vagy Barcelona-n mennék, GT autóval. De ha add-on akkor Nordschleife és ha nem GT autó akkor a Vertigo is szóba jöhet, de akár a Seat is.
    Tisztában vagyok vele hogy ha nincs stability help lehet hogy kevesebben lennénk, de továbbra sem hiszem hogy létezik olyan versenyautó a világon amellyel padlóféken lehet bemenni egy kanyarba úgy, hogy közben kanyarodunk is vele!
    Erre meg jönne az a válasz, hogy olyan versenyautó sincs a világon, amin ha 1mm-t nyomsz a féken akkor blokkol és megy a pörgés. Mindegy, mindkettőnek vannak előnyei , hátrányai, ti tudjátok mennyit ér meg nektek az ha 30fő helyett 20an lesztek/leszünk. Bevállt, gyári pálya sem lenne rossz, de egy már letesztelt új pálya sem elvetendő.(fentebb amiket Sup írt) Nord nagyon keskeny lenne egy ilyen össznépi megmozduláson.

  15. #40
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Kár hogy GTR alá nincs Brands Hatch...
    Már hogyne volna: http://www.gtr4u.de/jgs_db.php?actio...gs_id=138&sid=

  16. #41
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Antal István írta

    köszi!
    Babinszki Gábor

  17. #42
    Budás Péter Regisztrált budasp logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    152

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Mike írta
    Erre meg jönne az a válasz, hogy olyan versenyautó sincs a világon, amin ha 1mm-t nyomsz a féken akkor blokkol és megy a pörgés.
    Tudom, hogy néhányan régóta elmegetitek ezt a problémát és küzdetek vele, nem tudom mi lehet az oka, én nem tapasztaltam ilyet GTR-ben, és azt hiszem legtöbbünk sem.
    Talán kontroller beállításokkal lehetne segíteni rajta. A féket és a gázt is mindig 10% alatti érzékenységi értéken használtam, így finoman szabályozható a fékerő helpek nélkül a teljes pedálút hosszon.
    Utoljára módosította: budasp; 2006. 05. 25. 09:22.

  18. #43
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Egyet értek !


    De van különbség kormány és kormány között is. Nekem egy Logitech Wingman Formula Force GP kormányom van, amint szinte 0 érzékenységen használok. De az Enna-i verseny napján elszakadt a pedált és a kormányt összekötő kábelem, ezért kaptam kölcsönbe egy MOMO-t. Ugyan azzal a beállításokkal (0 érzékenység) alig tudtam menni vele. Alig nyomtam meg a pedált, máris elpörög, vagy éppen blokkol. Biztos hogy szokás kérdése a dolog, de nekem például a MOMO nem nagyon jött be, bár még most is azzal gyakorlok. Szóval ha van lehetőség, tesztelni kell több kormányt, és ami a legjobban fekszik, azt kell használni.


    A közös futamról csak annyit, hogy igaz én még friss emberke vagyok itt, de Spa-ra szavazok, és talán mehetnénk egyforma autókkal. 2 óra szerintem is elég.

  19. #44
    Banned Superman logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 04.
    Életkor
    51
    Üzenetek
    147

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Csak csatlakozni tudok, én is így gondolom!
    Még mindig úgy gondolom, hogy az alap pályák sokkal jobbak. Személy szerint én Spa-n, Magny-n vagy Barcelona-n mennék, GT autóval. De ha add-on akkor Nordschleife és ha nem GT autó akkor a Vertigo is szóba jöhet, de akár a Seat is.
    Tisztában vagyok vele hogy ha nincs stability help lehet hogy kevesebben lennénk, de továbbra sem hiszem hogy létezik olyan versenyautó a világon amellyel padlóféken lehet bemenni egy kanyarba úgy, hogy közben kanyarodunk is vele!
    Peti, ezt már nem tudom, hanyadszor hallom tőled. És hogy meddig akarod ezt még hangsúlyozni, azt sem tudom. Jó, akkor én is mondanék valamit: nem létezik a világon sem olyan autó, amelyiknek rögtön blokkolnak a kerekei, amint hozzáérsz a fékhez. Ez merő ostobaság, túlzás, a SIMBIN hülyesége, mintahogyan a Live track találmány is egy esetleges, béna tákolmány.

    Én megértem, hogy te és mások, mint béta tesztelői egy SIMBIN programnak hivatalból leócsároljátok a modderek munkáit a Simbin előtt, de egy magyar fórumon talán mégsem kellene egy ezerszer megvitatott és lerágott csonton rágódni. Mitől jobbak az alap pályák, hadd kérdezzem már meg? Tudsz egyetlen szakmai érvet is felhozni emellett az érvelésnek nem mondható kijelentés mellett, vagy csak egy újabb flame az egész?

    A Live tracket ne említsd, mert azt nagyon jól tudjuk mitől függ és inkább hátráltató tényező bizonyos szituációkban, mint előrevivő. A grafika az alappályákon egyszerűen pocsék, tapadás alig van, nem sorolom tovább......

    Mondom, én "megértem a márkához való hűséget", de ha az RSDG például, vagy az IDT holnaptól kiragasztaná magára a cégért, hogy "üzleti alapokon működünk tovább", akkor gondolom már az ő modjaik és pályáik is jók lennének, vagy tévedek? Mert ebből a logikából, vagy logikátlanságból, csak ez következik.

    Csak azt nem tudom, miért koptatom én itt a számat, amikor ti arról vagytok híresek, hogy mindig igazatok van és csak addig lehet jóban veletek bárki, amíg az van, amit mondtok, persze "csak úgy" alapon, minden indoklás nélkül és persze mindig igazatok van, szintén minden indoklás nélkül.

    Kicsit, már meg ne haragudj érte, de mulatságosnak tűnik, hogy ennyire komolyan veszitek ezt az egész versenyzést, meg a SIMBIN-hez való márkahűséget, mert még ha ebből élnétek meg, de hát nem így van.

    Én mindenesetre - minden malícia és hátsó gondolat nélkül - sok sikert kívánok nektek, a szervezőséget értve ezalatt, hogy tízezredszer is egy gyári pályán fogtok menni, gondolom már monitor nélkül is menne, én a helyetekben egy olyan szabályt is hoznék, ha gyári pályákon mentek, hogy kötelező a monitort kikapcsolni és emlékezetből menni és persze egy SIMBIN aktivista ott állna minden versenyző mellett, hogy ellenőrizze, betartja-e a szabályt.

  20. #45
    Banned Superman logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 04.
    Életkor
    51
    Üzenetek
    147

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg budasp írta
    Tudom, hogy néhányan régóta elmegetitek ezt a problémát és küzdetek vele, nem tudom mi lehet az oka, én nem tapasztaltam ilyet GTR-ben, és azt hiszem legtöbbünk sem.
    Talán kontroller beállításokkal lehetne segíteni rajta. A féket és a gázt is mindig 10% alatti érzékenységi értéken használtam, így finoman szabályozható a fékerő helpek nélkül a teljes pedálút hosszon.

    Akkor az RSC fórumozói bizonyára mind ostobák és hülyék, mert mindenki ezzel a problémával küzd(ött). A blokkolás oka a csapnivaló gumifizika, amit a SIMBIn képtelen volt normálisan lemodellezni, vagy csak nem akart.....

  21. #46
    Budás Péter Regisztrált budasp logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    152

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Superman írta
    Én mindenesetre - minden malícia és hátsó gondolat nélkül - sok sikert kívánok nektek, a szervezőséget értve ezalatt, hogy tízezredszer is egy gyári pályán fogtok menni, gondolom már monitor nélkül is menne, én a helyetekben egy olyan szabályt is hoznék, ha gyári pályákon mentek, hogy kötelező a monitort kikapcsolni és emlékezetből menni és persze egy SIMBIN aktivista ott állna minden versenyző mellett, hogy ellenőrizze, betartja-e a szabályt.
    "Én kérek elnézést" ...

    Idézet Eredetileg Superman írta
    Akkor az RSC fórumozói bizonyára mind ostobák és hülyék, mert mindenki ezzel a problémával küzd(ött). A blokkolás oka a csapnivaló gumifizika, amit a SIMBIn képtelen volt normálisan lemodellezni, vagy csak nem akart.....
    Senkiről sem állítottam, hogy ostoba vagy hülye... Pusztán egy tippet szerettem volna adni a megoldásra, és úgy érzem a hozzászólásom senki ellen sem irányult, szemben a te hozzászólásoddal.
    Megoldási tippel próbáltam szolgálni, mert nálunk és szerte a világban is rengetegen jól kezelik a GTR-t helpek nélkül, amit megerősítenek a futameredmény statisztikák és a GTRanken lévő idők.

  22. #47
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Ez a stability help tényleg elég érzékeny pont lett. Az az igazság, hogy amikor kezdetben elkezdtem kergetni az időket, hogy a rank-on minél jobb helyezést érjek el, bizony én is ragaszkodtam hozzá. Aztán beneveztem a bajnokságba, és az első versenyen már a harmadik legjobb idővel tudtam rajtolni. Igaz saleen-nel, ami azért időmérőn mindig nagyon gyors. És a fék-gáz érzékenységet 56%-on használom wingman force gp kormánnyal. akkor még asszem 62%-on volt. Ezzel az értékkel biztos érdemes sokat játszani. Mert pl a kormány érzékenységét épp msotanában vettem kicsit visszább, és kicsit jobban is megy így. Nagyon sokáig tartott az is mire megtanultam nagyjából setupolni, és a fékerőt elég hátra tolnva még nem kifarolós, sokszor 85-90% fékerővel menni. Ebben a bajnokságban ez így szerintem senkinek nem okoz már gondot. A közös futamra meg szerintem majd születik egy megegyezés. Akár szavazás kereteiben is, ha már demokrácia...
    És nem szeretné szerintem senki, ha ilyen miatt harag születne, hiszen elhangzozz az is, hogy nem kéne ezt az egész sim versenyzést annyira komolyan venni.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  23. #48
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Superman, kicsit vegyél vissza. Itt most egy közös esemény szervezéséről van szó, annak feltételeit próbáljuk egyeztetni. Az előző közös futam addon pályán volt és segítségekkel, tehát HGTRR szabályok szerint, a mostani pedig szeretnénk, ha HGTRM szabályokkal lenne. Ennyi. Azért mert neked nem tetszik, nem kell a fizikát kritizálni rögtön, mert ha a valósághoz közelit akarsz, akkor egyik sem jó kiindulópont, sem a helpes, sem a help nélküli. Szerintem teljesen logikus, hogy egyszer így, egyszer pedig úgy legyen rendezve, szerintem ez további futamokat is megérne, bár ahogy most állunk. Ezt a kijelentésed, hogy mindíg igazunk van, meg menjünk kikapcsolt monitorral, remélem nem gondolod komolyan.Nem gondollak ilyen hülyének. Egyszerűen más a szemléletünk, más a tapasztalata a két ligának.Kicsit szeretjük komolyabban venni ezt jól látod, de hogy ebbe belekötsz az nevetséges, én sem mondom, hogy te meg balfasz vagy, mert sinautózol meg hasonlók. Kinek így jó, kinek úgy, izlése szerint. Mi az addon pályákkal és autókkal rendezett futamainkon mindíg szívtunk valamiért, ezért a jól beváltnál maradtunk. Ez nem márkahűség, csak racionalitás.Mégis az első közös futamon komprommisszumkészek voltunk, Téged mi gátol most ebben?

    Ha nem tetszik a kihívás, nem szeretnél jönni, ne gyere, a te dolgod, de ha nem tudsz konstruktív kritikát megfogalmazni, inkább halgass.

  24. #49
    Miklán Csaba Regisztrált Juan G logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 25.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    28

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Vertigo jónak tűnik nekem, ha helpek nélkül megyünk én erre szavaznék...pálya tökmindegy, rátok bízom, remélem jó sokan össze tudunk jönni ... nekem valszeg ez lenne az utolsó GTR online futamom, úgyhogy hozzuk össze valahogy ...

  25. #50
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    egy Seatos race sem lenne rossz...valahol.

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •