Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (87 összesen)

Téma: Bajnokság utáni közös futam.

  1. #1

    Bajnokság utáni közös futam.

    Gondolkodtatok már a közös futam helyszínén és időpontján? Esetleg ide lehetne írni ötleteket. Pl. Spai 6-12 órás futam?

  2. #2
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Részemröl nem vagyok hajlando elindulni hosszu futamon.
    Másfél ora bőven elég nekem.
    Spa unalmas szerintem,Le Mans volt már,de ezen a földbolygon rengeteg jo pálya van még,ami hosszu is.
    Nézzünk utánna!
    Javaslat?
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  3. #3
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Spa unalmas szerintem,Le Mans volt már,de ezen a földbolygon rengeteg jo pálya van még,ami hosszu is.
    Nézzünk utánna!
    Javaslat?
    Javaslatom, hogy akkor nézz utána, és tedd meg javaslataidat konkrét (és kipróbált) pálya formájában.

  4. #4
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Javaslatom, hogy akkor nézz utána, és tedd meg javaslataidat konkrét (és kipróbált) pálya formájában.
    Na,ezt jol benyeltem...
    Dolgozni fogok az ügyön!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  5. #5

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Hungaroring? Bugatti LeMans? Hmm..?

  6. #6
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Na,ezt jol benyeltem...
    Dolgozni fogok az ügyön!
    A múltkori szezonban, mikor elég sok pályán mentünk tesztfutamokban, akkor Assen már majdnem be is került helyszínként a bajnokságba. http://www.gtrresource.com/tracks/#assen
    Sokaknak az nem tetszett rajta, hogy a pálya vége felé a különösebb domborzat hiányában (szinte teljesen sík a pálya) nem nagyon látszódik a nyomvonal. Úgyhogy nem árt tudni, hogy hová kell helyezkedni a kanyarokban.
    Egyébként elég hosszú pálya trükkös kanyarokkal és néhány hosszabb egyenessel.

    Csak egy ölet.

  7. #7
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    A múltkori szezonban, mikor elég sok pályán mentünk tesztfutamokban, akkor Assen már majdnem be is került helyszínként a bajnokságba. http://www.gtrresource.com/tracks/#assen
    Sokaknak az nem tetszett rajta, hogy a pálya vége felé a különösebb domborzat hiányában (szinte teljesen sík a pálya) nem nagyon látszódik a nyomvonal. Úgyhogy nem árt tudni, hogy hová kell helyezkedni a kanyarokban.
    Egyébként elég hosszú pálya trükkös kanyarokkal és néhány hosszabb egyenessel.

    Csak egy ölet.
    Assen támogatom


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  8. #8
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Assen-el igazából az volt a baj, hogy a pálya annyira igénytelenül van megcsinálva, hogy az ember gyakorlatilag azt sem tudja felfeldezni, hogy éppen melyik kanyarban van. Nem csak a domborzat hiányzott ott, hanem a pálya teljes környezete...

    Én személy szerint gyári pálya mellett szavazok, azok tuti működnek, bevált pályák. Mindenki egyformán ismerheti, probléma nem lehet senkinél ("kifolyik a szemem", FPS, vagy egyéb gondok). LeMans esetleg belefér, ott volt közös futam, jó alkalom lehet esetleg visszavágóra (de nem nekünk kell visszavágni )
    Autónak szintén a gyári autókat támogatom (ugye láttuk a McF1-et és a BMW-t is, hogy fix szárazra kellett venni a futamot, hogy ne pukkanjak el)

    Szabályokon, segítségeken lehet vitatkozni, tudjuk hogy a másik bajnokság jelentős segítségekkel megy, ezen lehet egyezkedni szerintem...
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2006. 05. 14. 19:03.

  9. #9
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Assen-el igazából az volt a baj, hogy a pálya annyira igénytelenül van megcsinálva, hogy az ember gyakorlatilag azt sem tudja felfeldezni, hogy éppen melyik kanyarban van. Nem csak a domborzat hiányzott ott, hanem a pálya teljes környezete...

    Én személy szerint gyári pálya mellett szavazok, azok tuti működnek, bevált pályák. Mindenki egyformán ismerheti, probléma nem lehet senkinél ("kifolyik a szemem", FPS, vagy egyéb gondok). LeMans esetleg belefér, ott volt közös futam, jó alkalom lehet esetleg visszavágóra (de nem nekünk kell visszavágni )
    Autónak szintén a gyári autókat támogatom (ugye láttuk a McF1-et és a BMW-t is, hogy fix szárazra kellett venni a futamot, hogy ne pukkanjak el)

    Szabályokon, segítségeken lehet vitatkozni, tudjuk hogy a másik bajnokság jelentős segítségekkel megy, ezen lehet egyezkedni szerintem...
    Hali,
    szerintem mehet ugyanúgy az egész mint az első (pálya, autók, help-ek, nézet, stb....) A Visszavágónak úgy van értelme, ha azzal, ugyanúgy, ugyanott. : ) Plussz sok felesleges gondolkodástól megszabadítjuk magunkat. Szóval? Időpont?

  10. #10
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Mike írta
    Hali,
    szerintem mehet ugyanúgy az egész mint az első (pálya, autók, help-ek, nézet, stb....) A Visszavágónak úgy van értelme, ha azzal, ugyanúgy, ugyanott. : )
    Ha visszavágó, akkor igen, illetve majdnem. Azért csak majdnem, mert akkor a HGTRR adta pályán mentünk és a HGTRR szabályai szerint, és ezeket a HGTRM elfogadta. Ezért ha visszavágóról beszélnénk, akkor annak úgy lenne értelme, ha most a HGTRM diktálná a szabályokat és a pályát (ugyanakkor HGTRR maradt a kihívó).
    Ha visszavágóról beszélnénk, akkor nagyjából (a fentiek figyelembe vételével) egyetértek Veled, és ezt mondtam is a te bajnokságod fő szervezőinek, de ők nem osztották ezt a véleményt

    Ugyanakkor, ha nem visszavágó, hanem csak egy közös futam, abban a szellemben, hogy minél többen legyünk és legyen egy jó versenyünk, akkor viszont lehet akárhol, és akárhogy.

  11. #11
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    " Ugyanakkor, ha nem visszavágó, hanem csak egy közös futam, abban a szellemben, hogy minél többen legyünk és legyen egy jó versenyünk, akkor viszont lehet akárhol, és akárhogy."

    Természetesen így gondoltam én is. A legfőbb cél hogy minél többen legyünk és mindenki jól érezze magát. Legalábbis én (is) így gondolom. Ha nagy létszámot szeretnénk akkor elengedhetetlen szvsz a legutóbbi közös futam szabályainak megtartása.

  12. #12
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Abszolút támogatom részemről,és mindegy hogy hol,mivel ebben nincs tapasztalatom.A régi,tapasztalt motorosoknak biztos van néhány ötletük erre is.De mondjuk jó lenne egy "nem megszokott" pálya...
    Én biztos hogy jönnék,csak legyen....

  13. #13
    Rajnóki Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 07.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    735

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Egy nagy közös futamra én is szivesen visszatérnénk. Még egy kis tréningre is befognám magam!

  14. #14
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Életkor
    48
    Üzenetek
    203

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Én sem vagyok nagy kutyaütő eme szakágban de én is benne lemnnék csak hogy legyen töltelék is a pályán.
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

  15. #15
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Assen-el igazából az volt a baj, hogy a pálya annyira igénytelenül van megcsinálva, hogy az ember gyakorlatilag azt sem tudja felfeldezni, hogy éppen melyik kanyarban van. Nem csak a domborzat hiányzott ott, hanem a pálya teljes környezete...
    Assenből létezik több verzió is.
    Van ami már olyan gyönyörű (live track, zászlók, léghajó, kivetítők), hogy már alig fut. (talán a Maserati csomagban volt benne)
    Az alap pályák már unalmasak. Éjjel nappal azokon nyomulunk. Kell a plussz kihívás amit egy új pálya ad. (csak működjön:-)


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  16. #16

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Mi lenne ha kihírdetnétek egy szavazást a "közös futamra"? A gyári pályákból lehetne választani, azok tökéletesen működnek online, a táv pl.2 óra, vagy több vagy kevesebb.:-) "csak egy feltevés"
    Utoljára módosította: Sándor Tibor; 2006. 05. 20. 01:25.

  17. #17
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Lehet hogy elvadult, ötlet amit írok, de mi lenne ha NGT autókkal, esetleg mindenki Elissel vagy Seattal menne? Lotushoz pl nagyon szép skinpackokat lehet letölteni, és ezekhez a "lassabb" verdákhoz könnyebb lenne megfelelő pályát is találni. És jobban előjönne a vezetői tudás. 2 órás versenyt javasolnék, hosszabb felesleges. Szívem szerint a Ringen mennék a Lotival, bár a Ring(Prizsi féle) is javításra szorul...
    Utoljára módosította: Captain; 2006. 05. 20. 08:55.
    Babinszki Gábor

  18. #18
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Lehet hogy elvadult, ötlet amit írok, de mi lenne ha NGT autókkal, esetleg mindenki Elissel vagy Seattal menne? Lotushoz pl nagyon szép skinpackokat lehet letölteni, és ezekhez a "lassabb" verdákhoz könnyebb lenne megfelelő pályát is találni. És jobban előjönne a vezetői tudás. 2 órás versenyt javasolnék, hosszabb felesleges. Szívem szerint a Ringen mennék a Lotival, bár a Ring(Prizsi féle) is javításra szorul...
    Jó ötlet,király lenne,támogatom...

  19. #19
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Életkor
    41
    Üzenetek
    329

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Az NGT ötletet én is mindenképp támogatom, de az Eliss ötletet azt már nem annyira. Én akkor már inkább mennék a BMW Z3-al! Azt szerintem soha az életben nem használtuk mióta ez a bajnokság fut!

    Ja és én is a 2 órás futam mellett voksolnék!

  20. #20

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Audi R-8 Spa Grand Prix
    Hihetetlen jó vezetni!
    Utoljára módosította: Sándor Tibor; 2006. 05. 22. 18:19.

  21. #21
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Talán ezzel is mehetnénk:
    vertigo_cup01.jpg
    Alap autót használ 24 igen szép festéssel

    Letöltés: http://www.bhmotorsports.com/download/9167

  22. #22
    Asgaard Aesir Regisztrált aesir logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    71

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Talán ezzel is mehetnénk:
    vertigo_cup01.jpg
    Alap autót használ 24 igen szép festéssel

    Letöltés: http://www.bhmotorsports.com/download/9167

    Ez például egészen kiváló lenne!
    ...::: aesirracing.hq.hu :::...

  23. #23
    Banned Superman logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 04.
    Életkor
    51
    Üzenetek
    147

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Én ugyan már leszedtem a GTR-t, de kapásból egy tucat olyan add-on pályát tudok mondani, amivel semmi probléma nincs:

    -Watkins Glen (Graham Milne konvertje az RSDG pályájából)
    -Watkins Glen Long (szintén GM)
    -Sears Point (mindkét verzió)
    -Road America
    -Road Atlanta
    -Mexico '67 (live track-el)
    -Silverstone (Live track)
    -Zolder
    -Virginia International (TANTRA pálya)
    -Jerez (TANTRA)
    -Mid-Ohio (TANTRA)
    -Adelaide (TANTRA)
    -SRW Imola
    -Imola '94 (Afdelta pályája)

    Többet nem írok, de ez is elég szerintem......

  24. #24
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Nem rossz!
    Hockenheim et probáltam,a régit,de nem tölti be nekem...Kár...
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  25. #25
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Bajnokság utáni közös futam.

    Én egy Silverstone-i futamnak is nagyon tudnék örülni, azt már Commodore-on a Revs-ben is nagyon szerettem. Igaz annakidején nem is volt sok választásunk.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •