Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 51 (51 összesen)
    Annyira megrészegített az időmérő meglepő sikere és az első futamos győzelem, hogy elfelejtettem vezetni
    A második versenyen jöttem fel a végéről (a superpole-on nem sikerült mért időt produkálnom...), de a falba fékeztem magam az egyik körben. Ezután sérült autóval jöttem végig. A harmadik verseny rajtja után a második kanyar kigyorsításánál lementem a pályáról és elment mellettem mindenki. Ezután jött egy hurka és teljesen szétestem. Nem akartam végigtolni már, próbáltam inkább a szépre emlékezni

Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    B-szerver: Tegnap még ránéztem a prekvalra, hogy mennyit kellene javítanom az A-ra kerüléshez, de úgy láttam, cirka 1 mp kellene, így nem másztam bele. Aztán kvalifikáción a prekvalos időmhöz képest javítottam 7 tizedet

1. verseny - Rajt számomra tiszta, csak Leéb Pisti tolódott ki előttem a pályáról, amennyire láttam, Bozsó Marci jóvoltából, aki így a második helyre került elém, de ezt a dombtetőn visszavettem, bár ez nem tartott sokáig egy utolsó kanyaros elfékezés miatt. A második körben aztán Marci a dombra fel a balost elrontotta, így már végleh megörököltem a 2. helyet és mehettem Nagy Dénes után. Ha nem lett volna másodperccel gyorsabb körönként... Így egy kényelmes P2 lett volna a vége, ha Zsigovics Peti nem zárkózik fel nagyon, így épp sikerült beosztani az előnyömet és 0,4 mp maradt a végére .
    2. verseny - Superpole elbénázva és bár lett volna idő újat kezdeni, nem tettem. Timing-ban aztán láttam, hogy voltak többen, akik 3-4 körrel próbálkoztak, de ez az időmérés el nem indulása miatt is lehetett, viszont ez így ad lehetőséget újrapróbálkozásra. Utolsó helyről indulva aztán szlalomoztam az első két körben egymást szanaszét kiütők és kiforgatók közt, majd nem kicsit eltaláltam a futóműgyilkos hurkát és mentem a boxba egy sörre, amíg tákolják. Két kör hátránnyal naná, hogy 11. hely
    3. verseny - Újabb szép felzárkózás mások hadakozása mellett elslisszolva, aztán 5 helyen pár kör után Nagy Dénessel nem vitatkoztam sokat, inkább hagytam lemenni, hogy zavart okozzon az előttem lévők körében és kihasználhassam. Erre 2 körrel később lelassult és eltűnt, ki is lépett (megint elfogyott az üzemanyag, mint Kínában?). Bajnóczy Lacit kaptama nyakamba, aki megtáltosodott valóban és az előző futam győzelme, Leéb Pisti kivédekezése után most megízlelhette a támadás ízét is. Sajna, az utolsó előtti körben a dombra fel kicsit szélesre vettem, így el tudott menni. Nem is bántam igazán, mert gyorsabb volt és megdolgozott érte, 6-7 körön keresztül nagyon tisztán próbálkozott, egyszer értünk picit össze csupán, de az teljesen benne van a pakliban. Ezért ezúton is gratulálok neki mind a győzelemhez, mind ehhez a 4. helyhez! Nagyon komolyat fejlődött és mind Pistivel, mind velem nagyon korrektül csatázott.
    Utoljára módosította: Nagy Dénes; 2021. 01. 15. 09:26.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •