Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (52 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az mennyire normális jelenség, hogy a session végén rányomok a "CONTINUE"-ra, majd az esetek 95%-ában (egyszer volt csak olyan, hogy nem), ledob a szerver, és ismét csatlakoznom kell...
    Ez igaz mind a prequaly, mind a practise szerverre: valami hasonlóra kell készülni majd jövő hét szerdán is?
    Hasonló volt nálam tegnap is. Folyamatosan ledobott.

  2. #27
    Timár Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    33
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!
    Hétfőn este 20:00-tól tartunk egy nyílt teszt/bemelegítő futamot, ahol lehet gyakorolni az éles versenyre, illetve szívesen látunk bárkit, aki kipróbálná velünk a változtatásokat.

    Shakedown időpont: 01.11. - Hétfő /NYÍLT!!!/

    GTR-MASTERS.HU- PRACTICE
    Jelszó: masters


    Kezdés: 20:00


    Qual1: 10 perc
    Race1: 15 perc
    Race2: 15 perc (utána meg indul a következő menet!)
    Hány menet lesz? Meddig tart kb?

  3. #28
    Idézet Eredetileg timtam93 írta Hozzászólás megtekintése
    Hány menet lesz? Meddig tart kb?
    Amíg van rá igény, megyünk.

    Tapatalkkal küldve az én Honor 10 eszközömről

  4. #29
    Mégsem?

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!
    Hétfőn este 20:00-tól tartunk egy nyílt teszt/bemelegítő futamot, ahol lehet gyakorolni az éles versenyre, illetve szívesen látunk bárkit, aki kipróbálná velünk a változtatásokat.

    Shakedown időpont: 01.11. - Hétfő /NYÍLT!!!/

    GTR-MASTERS.HU- PRACTICE
    Jelszó: masters


    Kezdés: 20:00


    Qual1: 10 perc
    Race1: 15 perc
    Race2: 15 perc (utána meg indul a következő menet!)

  5. #30
    Fut a szerver.

    GTR-MASTERS.HU- PRACTICE
    Jelszó: masters


    Az elejére betettem 5 perc szabadedzést, hogy legyen idő visszajönni gondok esetén.

  6. #31
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Fut a szerver.

    GTR-MASTERS.HU- PRACTICE
    Jelszó: masters


    Az elejére betettem 5 perc szabadedzést, hogy legyen idő visszajönni gondok esetén.
    nem tudok a két futam között csatlakozni...

  7. #32

    Prequal hiány

    Nem tudok belépni a prequal szerverre

  8. #33
    sikerült, király volt!
    itt egy link a második futamról, ha valakit érdekel, milyen hátul vergődni! https://youtu.be/928xvbG9f98
    Utoljára módosította: Bajnóczi László; 2021. 01. 11. 23:02.

  9. #34
    Köszi mindenkinek, aki benézett, a tapasztalatok:
    - Néhány szerver paraméter működésére oda kell figyelni elnézést, inkább most derüljön ki, mint élesben
    - A pit limiter iszonyatosan szigorúra lett véve. Az éles futamon elvileg BUÁzni nem fog senki, de egyéb ok miatt kiállva a pit sebesség alatt, óvatosan kell haladni, különben könnyen megbüntethet (talán ezt szerdáig javítják)
    - Már lehetséges a levezető kört manuálisan teljesíteni ehhez a Gameplay Settings -> AI control in cooldown lap opciót át kell kattintani offra. Cserébe viszont nem ér véget a session azonnal az utolsó célbaérkezőnél, végig kell várni a visszaszámlálást. Szerver paraméter egyelőre még nincs hozzá, mindenki magának tudja állítani
    - A T6 belső rázója mögötti új hurka halálos, rossz szögből eltalálva azonnal képes lenullázni a felfüggesztést. mindenképp távol kell tartani magunkat tőle
    - A guminyomás 30 PSI körül nekem is jobbnak tűnt a 28.5-höz képest, de alátámasztani nem tudom semmivel, főleg hogy messze voltam most az optimális tempótól
    - Előfordulhat, hogy az éles szerveren majd az első verseny végén kidob a szerver a menübe. Emiatt valószínűleg egy kicsit meg fogjuk hosszabbítani a második időmérő előtti szabadedzés időtartamát, hogy mindenki kényelmesen visszataláljon
    Utoljára módosította: balage06; 2021. 01. 11. 23:36.

  10. #35
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi mindenkinek, aki benézett, a tapasztalatok:

    - A guminyomás 30 PSI körül nekem is jobbnak tűnt a 28.5-höz képest, de alátámasztani nem tudom semmivel, főleg hogy messze voltam most az optimális tempótól
    En 30 PSI-re ha belottem, akkor gumi kozepso szelete melegedett fel jobban, nem belso szelete. Ezert gondoltam, hogy tul van fujva.

  11. #36
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    En 30 PSI-re ha belottem, akkor gumi kozepso szelete melegedett fel jobban, nem belso szelete. Ezert gondoltam, hogy tul van fujva.
    Alex annyit mondott erre, hogy ha a külső és a belső szelet között relatíve kicsi a hőmérséklet-különbség, akkor optimálisnak tekinthető a nyomás.

  12. #37
    Kedves Versenyzők!
    A második időmérő edzés előtti rövid szabadedzés időtartama ma este 5-ről 10 percre módosul. Hogyha valakit az első futam után a játék visszaléptet a menübe, 1-2 percen belül vissza tud csatlakozni a szabadedzés alatt. Ha a Masters szerver státusza nem frissül, lépjetek vissza a főmenübe és onnan vissza a multiplayer szekcióba. TS-en elérhetőek vagyunk, sürgős probléma esetén keressetek bátran. Sok sikert mindenkinek!

  13. #38
    Szerverbeosztás:

    01-18. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    19-31. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #B szerver

    19:30-kor LAG TESZT! ( mindenki jöjjön időben)

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (TS szerveren elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!



  14. #39
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Szia!

    Rossz pálya lett betöltve.

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerverbeosztás:

    01-18. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    19-31. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #B szerver

    19:30-kor LAG TESZT! ( mindenki jöjjön időben)

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (TS szerveren elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!


    Kenéz Sándor #88

  15. #40
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg kenezs01 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Rossz pálya lett betöltve.
    Mid Ohio-n már voltunk.

  16. #41
    Korcsmáros György Versenyző Gyuribácsi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    46

    Elnézést

    Becze Gábortól elnézést kérek, a második futamon nem vettem észre hogy mellettem vagy, és meglöktelek.
    Csatolt képek Csatolt képek

  17. #42
    Demeter Gábor Krisztián Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 11. 20.
    Üzenetek
    2

    Szintén elnézést

    Idézet Eredetileg Gyuribácsi írta Hozzászólás megtekintése
    Becze Gábortól elnézést kérek, a második futamon nem vettem észre hogy mellettem vagy, és meglöktelek.
    Én jöttem nagy lendülettel hátulról, és ezek szerint beszorítottuk. Sajnálom

  18. #43
    Becze Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 11.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    27

    Wink

    Idézet Eredetileg kiskoka írta Hozzászólás megtekintése
    Én jöttem nagy lendülettel hátulról, és ezek szerint beszorítottuk. Sajnálom
    Sziasztok, nincs a szívemben harag
    ez van, nem is a lökés bosszantott hanem hogy olyan szögben találtatok el hátulról, hogy lenullázódott gyakorlatilag a felfüggesztés. Olyan érzésem van
    mintha a frissítés óta sérülékenyebbek lennének a kocsik. Mindegy ez már így alakult, az első versenyem, pedig egész tűrhetőre sikerül, annak ellenére, hogy nem sok energiát fektettem ebbe a pályába, mert valamiért nagyon diszkomfort érzem magam rajta.
    Üdv bocsánatkérés elfogadva :-)

  19. #44
    Eredmények: Laguna Seca

    Pontverseny: LINK

    Óvások: LINK


    Figyelem! Az óvásokat szombat éjfélig várjuk!
    Utoljára módosította: balage06; 2021. 01. 13. 23:08.

  20. #45
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80
    Bencze Gábortól én is elnézést kérek! Az 1. verseny felénél az utolsó kanyarban elfékeztem magam, és nem tudtam volna befordulni, ha nem segítesz. Vissza akartam adni a pozíciót, de Leéb Úr is élt a lehetőséggel és bejött kettőnk közé. Már sárgult a felfüggesztésem, ami miatt néhány körrel később kicsúsztam, és akkor vissza tudtál jönni. Végülis megvolt a pozíció csere, csak néhány helyezéssel hátrébb, mint ahogy szerettük volna.
    Leéb Istvánnak is tartozok egy bocsánatkéréssel, ugyanebben a kanyarban, csak néhány körrel korábban szintén volt egy hasonló, csak nem ennyire szögletes kifékezésem ellened, amikor össze is értünk. Szerintem a határán volt a túraautózásban elfogadhatónak, kíváncsi vagyok, Te a határhoz képest melyik oldalon láttad? Nagyon jókat küzdöttünk, ment az oda-vissza több körön keresztül, én nagyon élveztem!
    R3-ban kezdtem aggódni, hogy utolérsz, mert folyamatosan közeledtél. Aztán egyszer csak eltűntél T6-ban, és ki is léptél. Felfüggesztés?
    Ha valakivel még volt necces szitum, azért elnézést, majd megnézem részletesebben a replayokat.
    Azonban gratulálok B szerver mezőnyének, mert úgy láttam, mindhárom rajt elég tiszta volt, nem volt torpedózás (a rajtnál)

  21. #46
    Annyira idegesített ez a pálya, hogy minden alkalommal duzzogva kapcsolta le a gépet, 1-2 session után. Az esélytelenek nyugalmával álltam rajthoz. Természetesen, B csop. Az időmérőt is elrontottam, szóval utolsó helyről kezdtem neki.
    Streameltem a tecsőn (nincs benne gyakorlatom, tegnap élőztem először, szóval ma is főleg annak az állítgatása kötötte le a figyelmemet), aztán mivel nézte pár cimborám, vagy ki tudja mi történt, de úgy megtáltosodtam, hogy a negyedik helyre futottam be! Superpolon 5. poziciót nyertem el. R2-ben sikerült eddigi pályafutásom csúcs eredményét eléri, P1! El sem hiszem! Cserébe ugye, a R3 megint hátulról indított, de ott is P4-ig jutottam!
    Nekem nagyon jól esett ez a futam!

  22. #47
    B-szerver: Tegnap még ránéztem a prekvalra, hogy mennyit kellene javítanom az A-ra kerüléshez, de úgy láttam, cirka 1 mp kellene, így nem másztam bele. Aztán kvalifikáción a prekvalos időmhöz képest javítottam 7 tizedet

    1. verseny - Rajt számomra tiszta, csak Leéb Pisti tolódott ki előttem a pályáról, amennyire láttam, Bozsó Marci jóvoltából, aki így a második helyre került elém, de ezt a dombtetőn visszavettem, bár ez nem tartott sokáig egy utolsó kanyaros elfékezés miatt. A második körben aztán Marci a dombra fel a balost elrontotta, így már végleh megörököltem a 2. helyet és mehettem Nagy Dénes után. Ha nem lett volna másodperccel gyorsabb körönként... Így egy kényelmes P2 lett volna a vége, ha Zsigovics Peti nem zárkózik fel nagyon, így épp sikerült beosztani az előnyömet és 0,4 mp maradt a végére .
    2. verseny - Superpole elbénázva és bár lett volna idő újat kezdeni, nem tettem. Timing-ban aztán láttam, hogy voltak többen, akik 3-4 körrel próbálkoztak, de ez az időmérés el nem indulása miatt is lehetett, viszont ez így ad lehetőséget újrapróbálkozásra. Utolsó helyről indulva aztán szlalomoztam az első két körben egymást szanaszét kiütők és kiforgatók közt, majd nem kicsit eltaláltam a futóműgyilkos hurkát és mentem a boxba egy sörre, amíg tákolják. Két kör hátránnyal naná, hogy 11. hely
    3. verseny - Újabb szép felzárkózás mások hadakozása mellett elslisszolva, aztán 5 helyen pár kör után Nagy Dénessel nem vitatkoztam sokat, inkább hagytam lemenni, hogy zavart okozzon az előttem lévők körében és kihasználhassam. Erre 2 körrel később lelassult és eltűnt, ki is lépett (megint elfogyott az üzemanyag, mint Kínában?). Bajnóczy Lacit kaptama nyakamba, aki megtáltosodott valóban és az előző futam győzelme, Leéb Pisti kivédekezése után most megízlelhette a támadás ízét is. Sajna, az utolsó előtti körben a dombra fel kicsit szélesre vettem, így el tudott menni. Nem is bántam igazán, mert gyorsabb volt és megdolgozott érte, 6-7 körön keresztül nagyon tisztán próbálkozott, egyszer értünk picit össze csupán, de az teljesen benne van a pakliban. Ezért ezúton is gratulálok neki mind a győzelemhez, mind ehhez a 4. helyhez! Nagyon komolyat fejlődött és mind Pistivel, mind velem nagyon korrektül csatázott.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2021. 01. 14. 07:32.

  23. #48
    És én még azt hittem a Moscow Raceway a leggyengébb pályám... A jelenlegi mezőny erősségét mutatja, hogy két éve éppen itt jött össze egy fordított rajtrácsos győzelem, pedig a tempóm akkor gyengébb volt, mint most. Grat Gera Andrisnak a második helyhez, meg is fosztott annak a lehetőségétől, hogy a tegnapi produkciót az autóra fogjam. Még nem számoltam utána, de így első blikkre a pontverseny alapján izgalmasnak ígérkezik a szezonzáró.

  24. #49
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Mint várható volt, sokakat megvicceltek a hurkák, többek között engem is
    Az első versenyt a Cuprák mögött kezdtem meg, próbáltam nem leszakadni. Aztán előttem Nagy Balázs off, majd később Füredi Zoli is elütötte a Cupra futóművét, megörököltem a második helyet. Kb 2 körre rá én is a kelleténél jobban rátettem a jobb elsőt T4-ben a hurkára, így kb 60 százalékos futóművel menekültem Gera Andris elől. Nem sok sikerrel, mert egy szép csata után el is ment mellettem. Gratula Andris! P3

    R2-ben második helyről rajtoltam, amit meg is tudtam tartani egy darabig, majd jött Sanyi, na ez is kemény csata volt, végül lenyomott. Varga Dávid is elém került, akit sokáig üldöztem, de tartotta magát. Majd nem sokkal a vége előtt nagyon közel tudtam hozzá kerülni, a T6-ot nem tudta ideális íven kezdeni és leesett a kavicságyba. Ismét P3.

    R3-ban tiszta első körök, kapaszkodtam fel szépen. P3-ig sikerült, majd ismét megérkezett Sanyi, egy ideig sikerült kivédekezni. T5-ben tudott megelőzni, viszont T6-ban hibázott így mellé értem kívülről a Corkscrew-ban, de kiszorultam a jobbosban, így el tudott menni.

    Varga Dávidnak is gratula, nagyon szépen és korrekten versenyzett!

  25. #50
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    egyszer értünk picit össze csupán, de az teljesen benne van a pakliban.
    Nem adta ki a rövidebb féktáv a belső íven, megcsúsztam. Szóval azt elmértem, bocsi. És annyira figyelmes vagyok, hogy ott el tudtam volna menni melletted, hiszen kicsit kiraktalak a külsőre, de a ferr play szellemében vissza álltam mögéd. Jó csata volt, sajnálom hogy elszámoltad. De ezt is betudom a saját sikeremnek, hiszen több körön át kellett nyomást gyakorolnom rád, hogy hibára "kényszerítselek"!

    Kösz a gratulációt!

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •