Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (41 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630

    2020.12.13 ACCGT02 - Monza

    Assetto Corsa Competizione GT Bajnokság!

    Kedves Versenyzők. A Blancpain GT bajnokságunk következő fordulóját Monza-ban tartjuk.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya: Monza

    Szabadedzés: 19:00
    Időmérő: 20:00
    Verseny: 20:35
    Futamtáv: 90 perc
    Kötelező kiállás: 1 (megkötés nincs)
    Időjárás: Változó

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    A szabályok ismerete és betartása kötelező:
    ACC GT Bajnokság versenyszabályzat


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó versenyt.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Vki eltudja mondani nekem hogy a Lesmo2-ből kijövet, az utána következő balos törés elött, picit felfelemenet, miért "dadog" a motor? Kocsitól, fokozattól függetlenűl.

  3. #3
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Vki eltudja mondani nekem hogy a Lesmo2-ből kijövet, az utána következő balos törés elött, picit felfelemenet, miért "dadog" a motor? Kocsitól, fokozattól függetlenűl.
    Uthiba es kiporgesgatlo talalkozasa. Kapcsold ki es akkor nem fog szerintem.

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Amugy durva, hogy milyen tempot lehet menni a BMW-vel, szep kort raktal ossze Kristof.

    Azt vettem eszre, hogy nagyon nem ugyanolyanok a korulmenyek prekvalon, minden session mas. Volt, amikor nem tudtam bemenni 48 ala, maskor meg konnyen.

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Amugy durva, hogy milyen tempot lehet menni a BMW-vel, szep kort raktal ossze Kristof.

    Azt vettem eszre, hogy nagyon nem ugyanolyanok a korulmenyek prekvalon, minden session mas. Volt, amikor nem tudtam bemenni 48 ala, maskor meg konnyen.
    Háth, csak most kezdtem belemélyedni, de a merci/mclaren/lambo/porsche mind gyorsabb tud lenni monza-ban. De énmost nemülök át, végre érzem a bugit.

    De mi lenne más a szerveren?
    Ugyanúgy optimum tapadás, ~38 fokos aszfalt (fejből írom), 14:00 óra körűl, napsütés.

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Háth, csak most kezdtem belemélyedni, de a merci/mclaren/lambo/porsche mind gyorsabb tud lenni monza-ban. De énmost nemülök át, végre érzem a bugit.

    De mi lenne más a szerveren?
    Ugyanúgy optimum tapadás, ~38 fokos aszfalt (fejből írom), 14:00 óra körűl, napsütés.
    Nem tudom megmagyarazni, de erzem, meg az idokon is latszik. Szerintem is gyorsabb a Merci, de huvosebben. A prekval szerveren levo korulmenyek kozott gondolom hamarabb elmelegszenek a gumik, mint a BMW-n vagy valami hasonlo lehet, mindenesetre eselyem sincs gyorsabban menni.

  7. #7
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom megmagyarazni, de erzem, meg az idokon is latszik. Szerintem is gyorsabb a Merci, de huvosebben. A prekval szerveren levo korulmenyek kozott gondolom hamarabb elmelegszenek a gumik, mint a BMW-n vagy valami hasonlo lehet, mindenesetre eselyem sincs gyorsabban menni.
    Hát el kell kapni a fonalat, nem mindig sikerűl pont úgy ráérezni.
    Hűvösben mindegyik kocsi (egyformán?) gyorsabb időket tud menni. Kevesebb gumiellenállás, nagyobb nyomás, motornak több oxigén miatt nagyobb erő, kissebb hűtőnyílások. Ugytudom a WR-ek 45 végű idők.

  8. #8
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Uthiba es kiporgesgatlo talalkozasa. Kapcsold ki es akkor nem fog szerintem.
    Kikapcsolt TC mellett is dadog. Ezekszerint az aszfalt olyan hullámos ott.

  9. #9
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Kikapcsolt TC mellett is dadog. Ezekszerint az aszfalt olyan hullámos ott.
    Nem a TC szabályoz le, oszcilláció. A pálya több pontján is jelentkezik, nem csak ott.
    A TC kikapcsolás nem oldja meg. Puhább gumival, felfüggesztéssel és a damperekkel tudod csökkenteni, de nem biztos hogy megéri.

  10. #10
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Vki eltudja mondani nekem hogy a Lesmo2-ből kijövet, az utána következő balos törés elött, picit felfelemenet, miért "dadog" a motor? Kocsitól, fokozattól függetlenűl.
    Én azt gondoltam, hogy a palankról vagy az út menti tereptárgyakról szakaszosan visszaverődik a motorhang.
    Nem érzem, hogy rángatna a motor, vagy hogy annyira huplis lenne a pálya. De lehet nincs igazam.

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Én azt gondoltam, hogy a palankról vagy az út menti tereptárgyakról szakaszosan visszaverődik a motorhang.
    Nem érzem, hogy rángatna a motor, vagy hogy annyira huplis lenne a pálya. De lehet nincs igazam.
    A fordulatszámmérő is ugrál. Valószínű oszcilláció lesz. Csak miért pont ott?

  12. #12
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Kedves versenyzők, a futamra 23 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters.hu #A
    1 - 23-ig. Pfennig Kristóf - Kiss János

  13. #13
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Nem hivatalos végeredmény:
    http://www.gtr-masters.hu/result/14606

  14. #14
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Bocsánatot kérek a T1-ért Szabó Zolitól. Nincs mentségem.

    Az első szakaszban viszonylag jó tempóm volt és a boxban sikerült is megelőzni Lányi Tomit, csak sajnos Barabás Gábor pont előttem rontotta el a T1-et és a helyett, hogy hagyta volna hogy elmenjünk mellette lekörözőként, nyomott egy nagy gázt és visszapörgött a pályára elém. Sajnos annyira megsérült az autó, hogy onnantól kezdve 1mp-cel lassabb voltam és több pozíciót is vesztettem miatta.

  15. #15
    Először is Sipkai Bélától elnézést kérek az időmérős balesetért. Elég kellemetlen helyzetben voltam éppen, mert már bemelegítettem a gumikat, amikor észrevettem, hogy Piski Tomi is jön mögöttem ~5 másodpercre, ezért nem volt már lehetőségem a parabolica előtt túlságosan lelassítani és sajnos a Lesmoban pont rosszkor értelek utól -0.2-es deltával, padlógázzal próbáltalak volna kerülni, de nem jött össze.

    A futamból meg talán az egyetlen pozitívum a csata volt Gilberttel az első körökben, kicsit meg is lepődtem rajta, hogy alacsony leszorítóerővel mennyivel jobban húz a BMW, mint a Nissan.

    Sajnos a rajt után Fehér Norbi pingje nálam az egekbe szökött és kényelmetlenül nagy mértékben ugrált az autója a pályán, ez egy kicsit megzavart és én is leszaladtam a bukótérbe egyszer-kétszer.

    Utána meg végig a Dexter Teammel állóháborúztunk, ami a különbségeket illeti, mindkét etapomnál rosszul állítottam a guminyomást, úgyhogy nem élveztem túlságosan a vezetést, most az 5. hely tényleg csak szerencsével jött össze.

    Hatalmas gratula viszont Kristófnak, aki megmutatta, hogy mit tud az autó alapos felkészülés mellett.

  16. #16

  17. #17
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Oriasi futam volt.

    Sikerult megszerezni a polet, de nem mentem vele sokra. Kristof megelozott a rajtnal, utana vegigmentunk ugy, hogy sosem volt 3mp-nel nagyobb a tavolsag kettonk kozott. Nyomtuk mindketten, teljesen a hataron. Mindketten vetettunk kissebb hibakat, de a poziciocserehez vagy lemaradashoz nem vezetett egyik sem. Kicsit gyorsabb voltam, de a BMW-nek olyan tempoja volt az egyenesekben, hogy tamadasrol szo sem lehetett, maximum kozel menni tudtam.

    Az egyetlen eselyem az volt, hogy elobb megyek ki a boxba es elevagok. Kristof reagalt es 1 korrel a kiallasom utan o is kijott, igy az elso sikanba egyszerre erkeztunk, ott is sikerult megtartani a poziciojat. Az egyetlen problemat a lekorozesekben lattam, az nem volt a legsimabb, sokat nyertunk/veszitettunk egymashoz kepest, pedig az lenne a lenyeg, hogy ezt elkeruljuk.

    Szivbol gratulalok Kristof, nagyot mentel, ez a te versenyed volt!

  18. #18
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Huuu kemény menet volt ez is

    Qualy:
    Úgy volt hogy streamelem a versenyt letesztelve mit tud a 3070es kártya de erre nem került sor mert anomáliákba futottam ha elindítottam a joy to key-t nem indult el az ACC vagy kifagyot de úgy hogy csak a reset gom segített ezt a szabadedzés alatt vagy 10x eljátszottam aztán végül elengedtem a streamet és imátkoztam hogy a game ne fagyjon ki a versenyen.

    A qualy körömben maradt 3-4 tized de nem sikerült összeraknom.

    Race:
    Sikerült a T1-es balesetből jól kijönnöm/kimaradnom 8. helyre jöttem fel ezután kezdődött a 90 percen át tartó élet-halál harcom a Nissannal. Seholsem volt erős ezen a pályán még a 1.-2. szektorban sem ahol a prequalon a legerősebbekkel tudtam 1 tempót. Bekerültem pár nálam egyértelműen gyorsabb versenyző elé, de úgy voltam vele hogy akkor ki a tökösebbet fogok játszani és a féktávokon kicsit többet is kértem mindig az autótol mint amire képes(egyszer ezt jelentősen el is csesztem Barzó lacival az Ascariba menet de szerencsére ő többet gondolkodott abban a szituban így nem lett belőle baleset köszi és bocsi).
    Az elején a BMW armadával a hátam mögött igyekeztem minnél tovább tartani őket (Polgár Bazsival hatalmas meccs volt köszi érte).
    Igazából éreztem hogy innen nekem csak hátrafelé vezet az út de gondoltam mindenkit megizzasztok ha már el akarnak menni melettem, ez szerintem sikerült Nem szeretem Monzát végtelenül unalmasnak találom de most mégse tudtam unatkozni. Kiss Jánostól elnézést kell kérnem az első sikán kijártaán valahogy pont megtorpant elöttem vagy nemtudom megpöcköltem engem meg Ősz Bazsi tolt meg ezt Jani szívta meg akit így kiforgattunk, sorry mégegyszer. A végén még 2 Ascari kijáraton elkövetett hibám miatt Ősz Bazsi teljesen rámesett és az utolsó körökben nyüstöltük egymást de jött az első 2ös közel voltak egymáshoz így amint másodpercen belül értek igyekeztem őket elengedni reméltem Bazsi a csapattársával nagyon előzékeny lesz és valami cikisebb helyen éri utól Kristóf amiből még támadhatok de ez nem jött be pár tizeddel mögötte futottam be P11.

    Hihetetlen a Nissan ezen a pályán mennyire futottak még kategória volt kigyorsításokon minden autó úgy gyorsult le hogy az embertelen 3-4 tizedes előnyből a parabolica előtt a T1re már egymás mellett fordulás lett de ehhez kellett az extrém féktáv amit érdekes módon Qualyn egyedül nem tudtam sose megoldani. A következő két futamtól már előre férek mert egyik sem a Nissan pályája lehet ideje elgondolkodnunk a váltáson de lehet tökösek maradunk és végig visszük ezzel az úthengerrel
    Utoljára módosította: GilbertP; 2020. 12. 14. 08:14.

  19. #19
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánatot kérek a T1-ért Szabó Zolitól. Nincs mentségem.
    Néha benne van a hiba, Zandvoortban mikor elblokkoltam a hátsó kereket majdnem én is elvittelek a susnyásba.
    Nem gondoltam volna, hogy az lesz belőle ami, de arról már nem tehetsz...
    Dióhéjban:
    https://youtu.be/-rKxKI6770o

    Ezzel én el is köszönök a Masterstől ahogy van. Semmi szükségem arra, hogy önkéntes igazságosztók döntsenek el egy ilyen szoros bajnokságot.
    1 pontos vezetésből ~70 pont hátrány.

    Zelfi, Piski Tomi, Asztalos Andris (ha még olvasod egyáltalán ezt a fórumot),
    Rengeteget tanultam tőletek az évek folyamán és nem egy alkalommal már a valóságban is tudtam ezt kamatoztatni.
    Végtelenül hálás vagyok ezekért a tippekért, setupokért, belsőkért.

    Sziasztok!
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  20. #20
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Sajnalom Zoli!

    Az egyik legertekesebb ember vagy itt, nem mellesleg igazi versenyző, csapattars és kőkemény ellenfél.

    Remélem ez csak ideiglenes, de teljesen megertelek.

  21. #21
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Visszatérésem óta az első dobogóm, de nem igazán tudok örülni neki mert a tempóm érthetetlenül elmaradt qualyn és versenyen is ahhoz képest amiket héten futottam, nem csak a prekval szerveren.
    Most legalább a rajtot nagyon jól kaptam el, szerintem volt annyi tempo előnyöm, hogy behettem volna legbelülre a T1-be de valószínű nem lett volna jó vége így inkább kicsit elvettem. Az első pár kör nagyon lassú volt, aztán kisebb hibákkal Lányi Tomi simán meg tudott előzni. Innentől egy tempót mentünk kb, aztán a boxban minden tökéletesen sikerült így bár mögötte mentem ki 7 másodperccel elé jöttem vissza amit már a végéig meg is tudtam tartani. Norbi még a box után befért közénk, de sajnos egy lekörözött hibájából elszállt a versenye így ő már nem tudott ott maradni, pedig fontos lett volna csapat szempontból.

    Kristófnak és Piski Tominak nagyon nagy gratula, leléptétek a mezőnyt.

  22. #22
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Oriasi futam volt.

    Sikerult megszerezni a polet, de nem mentem vele sokra. Kristof megelozott a rajtnal, utana vegigmentunk ugy, hogy sosem volt 3mp-nel nagyobb a tavolsag kettonk kozott. Nyomtuk mindketten, teljesen a hataron. Mindketten vetettunk kissebb hibakat, de a poziciocserehez vagy lemaradashoz nem vezetett egyik sem. Kicsit gyorsabb voltam, de a BMW-nek olyan tempoja volt az egyenesekben, hogy tamadasrol szo sem lehetett, maximum kozel menni tudtam.

    Az egyetlen eselyem az volt, hogy elobb megyek ki a boxba es elevagok. Kristof reagalt es 1 korrel a kiallasom utan o is kijott, igy az elso sikanba egyszerre erkeztunk, ott is sikerult megtartani a poziciojat. Az egyetlen problemat a lekorozesekben lattam, az nem volt a legsimabb, sokat nyertunk/veszitettunk egymashoz kepest, pedig az lenne a lenyeg, hogy ezt elkeruljuk.

    Szivbol gratulalok Kristof, nagyot mentel, ez a te versenyed volt!
    Köszi.
    A rajt utáni első sikán, meg a boxból kijövet voltak a kulcsjelenetek. Utóbbinál hideg gumikon az első kanyarokban vissza kellett fognom a tempót, köszi/örültem hogy nem tettél semmi meggondolatlant. Az első stintben a bal oldali gumikból majd 0.5 psi-t esett a nyomás, így a boxban ennyivel feljebb nyomtam őket. Viszont a második félidőben valamiért nem csökkent, hiba volt emelni, a bal hátsó 28.3-28.4 között volt végig. Nem mertem vele sokat "pattogni". Igazat megvalva éreztem hogy sokat hibáztam, sztem Te is láttad csomó béna kanyarvételem volt, pl parabolikát eléggé összevissza vettem, nemvoltam tökéletesen elégedett. Sok kis hiba volt, mondjuk nagyok nem. Gratu Neked is, lassabban mentem volna nélküled, a végén már egyáltalán nem eset jól gyorsan menni.

    Ja, annyit elárulhatsz hogy a merci-n miért 2-es mix-el mentél, miért éri meg?


    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    A végén még 2 Ascari kijáraton elkövetett hibám miatt Ősz Bazsi teljesen rámesett és az utolsó körökben nyüstöltük egymást de jött az első 2ös közel voltak egymáshoz így amint másodpercen belül értek igyekeztem őket elengedni reméltem Bazsi a csapattársával nagyon előzékeny lesz és valami cikisebb helyen éri utól Kristóf amiből még támadhatok de ez nem jött be pár tizeddel mögötte futottam be P11.
    Látva hogy mennyi volt a futamból hátra, és hogy milyen közel voltatok egymáshoz, nagyobb tételben raktam volna rá hogy egymással lesztek elfoglalva mikor utolérünk, de nem így lett, és szépen előre elengedtetek.

  23. #23
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel én el is köszönök a Masterstől ahogy van. Semmi szükségem arra, hogy önkéntes igazságosztók döntsenek el egy ilyen szoros bajnokságot. 1 pontos vezetésből ~70 pont hátrány.
    Megértem a csalódottságot. Azért csalóka a videóban, hogy az események sorrendje nem ez volt, az első esetben a rajt után inkább úgy néz ki, hogy te húzod rá az autót. A többi eset ettől függetlenül minimum érthetetlen, de még rosszabbat is lehetne mondani rá.

    Én szeretnék a másfél órásnál hosszabb futamokat tolni, így a kezdeményezést alapvetően támogatom. Amit problémának látok, hogy az ACC közösségünk (magyar) méretéhez képest szerintem már most túl sok liga van, elaprózódik a mezőny. Biztos, hogy lehet jobban vagy máshogy csinálni a dolgokat mint pl. itt a Mastersen, vagy akármelyik másik ligában, mégis esélyes, hogy előbb-utóbb lesznek hervasztó esetek mint amibe ma belefutottál.

    A megoldást nem tudom, de jó lenne valami olyan platformot találni/létrehozni, aminek az lesz a vége, hogy a prekval után 2-3 szerveren mehetnek az események és nem csak 10-20 ember körözik egy versenyen ráadásul elég nagy tempó különbségekkel. Ha nem 10 ligában futnának az emberek akkor ez nem is utópia lenne.
    Meggyőződésem, hogy ez is az egyik legnagyobb problémaforrás. Ha tegyük fel van csak az egyszerűség kedvéért egy 90 fős mezőny, abból az első 30 aki odafér az első szerverre elég hasonló tempót fog futni és valószínű felkészült lesz. Ha összesen nincs 30, akkor az első pár és az utolsó pár között veszélyesen nagy lesz a tempo különbség és a pályán való viselkedésben is megmutatkozik ez.

  24. #24
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    az első esetben a rajt után inkább úgy néz ki, hogy te húzod rá az autót.
    Akkor nézd meg újra, hogy amikor egy vonalba ér a két kocsi orra milyen íven halad, és hol van a pályán (0:37), majd utána amikor a kontakt van milyen szögben halad, és hol van a pályán(0:39). Több mint fél autót közelít hozzám.
    Én végig 1 kormányszöggel haladtam, mozdítás nélkül, sőt az FFB még ki-ki tekerte egyenesbe a kormányt egy-egy pillanatra kb.
    A kontakt pillanatában majdnem egy teljes autó hosszal már előtte vagyok és a hátsó kerekemet löki meg, az autója a pálya vonalára keresztező irányú szöget zár be.

    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    hogy az események sorrendje nem ez volt
    Egyáltalán nem értem mire gondolsz. A rajttól indulva ez volt a sorrend, ami a videóban van. Grande Curve-ban összeakadtunk, amire max azt mondom versenybaleset. Majd bevár a pályán lényegében, és 100% szándékosan 2x beletol a falba.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  25. #25
    Senkinek sem tűröm el ,hogy úgy tegyen mintha ott sem lennék.
    Megbüntetem és megteszem legközelebb is!

    ( még akkor is ha én csak azért járok ide , hogy gyakoroljam a kékzászlós elengedést )

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •