Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 41 (41 összesen)
  1. #26
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a rajt után Fehér Norbi pingje nálam az egekbe szökött és kényelmetlenül nagy mértékben ugrált az autója a pályán, ez egy kicsit megzavart és én is leszaladtam a bukótérbe egyszer-kétszer.
    Belenéztem a youtube felvételedbe, mert kíváncsi voltam az egekbe szökő pingem mibenlétére.
    Én nem láttam veszélyes előre-hátra mozgást, amit te mondtál. Többször is ránéztél az versenyállásra, ami mellett jelzi a ping mértékét. Nálam magasabb volt, mint a többieknél, ezt elismerem, de nem ment pirosba, sőt még középállásba sem, ami Kunosék szerint a 150-es érték és ezt még az ACC tökéletesen lekezeli. Engedélyeztem a szerver adatok kiírását a képernyőre ami 51-es pinget mutatott. Találkoztam olyanokkal public szerveren, akik 120-150 - es pinggel versenyeztek és nem tapasztaltam semmi problémát. Persze az lehet, hogy a (többek között Jardier és Dalking meg hasonló) top ligás versenyzők és youtuberek is panaszkodnak időnként a netkódra, akkor ennél durvább autó mozgásokat lehet látni.
    Egy elfékezésedet láttam az elején, amikor még a közeledben voltam. Az a 2.kör Roggia sikán, de ott úgy néztem, hogy nem vetted figyelembe, hogy TT előttem van, ez miatt nekem előbb kell fékeznem, meg mintha Gilbert támadási közelsége miatt később is fékeztél volna a kelleténél. Ezért mentél ki a bukótérbe.
    De ha nem így látod a dolgokat, akkor inkább nézzünk utána, hogy tisztázzuk a helyzetet.

    Amúgy miért van ferdén a felvétel? Ez valami szoftveres hiba, vagy így látsz te is a VR-ban?

  2. #27
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Igen egyébként a videón tényleg nem tűnt nekem sem annyira zavarónak, mint ahogy élőben érzékeltem. VR-ban a 3D kép úgy áll össze, hogy a két szemedre különböző képet vetít, ezért mezei 2D felvételre csak az egyiket lehetséges rögzíteni, én a bal szememet szoktam, ezért látszik kicsit oldalról, plusz valószínűleg jobban is támaszkodom arra az oldalra, mert a jobb szemem sérült. De az igazsághoz azért hozzátartozik, hogy az Index nagyobb látszöge miatt a videó egy picit torzít és a távolságok nem jönnek át rajta annyira. Az élő 3D képen sokkal szembetűnőbb volt, hogy nem teljesen folyamatosan mozgott az autód. Nem azért írtam egyébként, mert téged hibáztatlak érte, vagy ilyesmi, valahol az én gyengeségem, hogy ez rendesen ki tud zökkenteni.

  3. #28
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Sipkai Béla írta Hozzászólás megtekintése
    Senkinek sem tűröm el ,hogy úgy tegyen mintha ott sem lennék.
    Megbüntetem és megteszem legközelebb is!

    ( még akkor is ha én csak azért járok ide , hogy gyakoroljam a kékzászlós elengedést )
    Hát azért ez kicsit durva. Nem egy public szerveren versenyzünk, ahol ha valakivel összeérsz (ami nem is biztos hogy nem a te hibád volt) bosszúból kilököd a p...ba... Inkább maradtál volna csendben vagy kérnél elnézést mély meghajlások közepette, az lenne a minimum. Remélem ezt a versenyzési stílust a versenybíróság a zéró tolerancia elvén szankcionálja, ez a szint nem lehet semmilyen szempontból megengedett egy ligában. És én még azt hittem hogy szimplán benézted, mert szélárnyékot akartál venni. Eszembe sem jutott volna hogy ebben a mezőnyben ez előfordulhat.

  4. #29
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    68
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Huuu kemény menet volt ez is

    Qualy:
    Úgy volt hogy streamelem a versenyt letesztelve mit tud a 3070es kártya de erre nem került sor mert anomáliákba futottam ha elindítottam a joy to key-t nem indult el az ACC vagy kifagyot de úgy hogy csak a reset gom segített ezt a szabadedzés alatt vagy 10x eljátszottam aztán végül elengedtem a streamet és imátkoztam hogy a game ne fagyjon ki a versenyen.

    A qualy körömben maradt 3-4 tized de nem sikerült összeraknom.

    Race:
    Sikerült a T1-es balesetből jól kijönnöm/kimaradnom 8. helyre jöttem fel ezután kezdődött a 90 percen át tartó élet-halál harcom a Nissannal. Seholsem volt erős ezen a pályán még a 1.-2. szektorban sem ahol a prequalon a legerősebbekkel tudtam 1 tempót. Bekerültem pár nálam egyértelműen gyorsabb versenyző elé, de úgy voltam vele hogy akkor ki a tökösebbet fogok játszani és a féktávokon kicsit többet is kértem mindig az autótol mint amire képes(egyszer ezt jelentősen el is csesztem Barzó lacival az Ascariba menet de szerencsére ő többet gondolkodott abban a szituban így nem lett belőle baleset köszi és bocsi).
    Az elején a BMW armadával a hátam mögött igyekeztem minnél tovább tartani őket (Polgár Bazsival hatalmas meccs volt köszi érte).
    Igazából éreztem hogy innen nekem csak hátrafelé vezet az út de gondoltam mindenkit megizzasztok ha már el akarnak menni melettem, ez szerintem sikerült Nem szeretem Monzát végtelenül unalmasnak találom de most mégse tudtam unatkozni. Kiss Jánostól elnézést kell kérnem az első sikán kijártaán valahogy pont megtorpant elöttem vagy nemtudom megpöcköltem engem meg Ősz Bazsi tolt meg ezt Jani szívta meg akit így kiforgattunk, sorry mégegyszer. A végén még 2 Ascari kijáraton elkövetett hibám miatt Ősz Bazsi teljesen rámesett és az utolsó körökben nyüstöltük egymást de jött az első 2ös közel voltak egymáshoz így amint másodpercen belül értek igyekeztem őket elengedni reméltem Bazsi a csapattársával nagyon előzékeny lesz és valami cikisebb helyen éri utól Kristóf amiből még támadhatok de ez nem jött be pár tizeddel mögötte futottam be P11.

    Hihetetlen a Nissan ezen a pályán mennyire futottak még kategória volt kigyorsításokon minden autó úgy gyorsult le hogy az embertelen 3-4 tizedes előnyből a parabolica előtt a T1re már egymás mellett fordulás lett de ehhez kellett az extrém féktáv amit érdekes módon Qualyn egyedül nem tudtam sose megoldani. A következő két futamtól már előre férek mert egyik sem a Nissan pályája lehet ideje elgondolkodnunk a váltáson de lehet tökösek maradunk és végig visszük ezzel az úthengerrel
    Semmi gond. Kigyorsításon megcsúsztam, elúszott a verda a pálya közepe felé, csak te meg pont ott voltál szorosan mellettem, mire le tudtam volna reagálni, már forogtam is.

  5. #30
    Barabás Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 24.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    21

    #A - 56:28 - Barabás Gábor 17 - Fehér Norbert 998 - (nem tudom minek nevezzem, tal...

    Üdv!

    Norbi, láttam megóvtad ezt a pillanatot, amit meg is értek és elnézést is kérek, amit viszont hozzáfűztél azt nem tudom szó nélül hagyni. Oké, hogy nem ismerjük egymást, de látatlanban szándékosságot feltételezni, egy kicsit erős ez alapján.
    Biztos észrevetted, hogy forogtam mint a riglispil, gondolom nem a megpördülésem tünt szándékosnak. Ez után az én fejemben abban a pillanatban az tűnt logikusnak, hogy balról fogsz megelőzni, ezért probáltam a kocsit az út jobb szélére húzni, arról fogalmam sem volt, hogy ott vagy mellettem. Mikor észrevettem azonnal az ellenkező irányba kormányoztam az autót ahogy a replayen is látszik, sajnos a jobb tükör már nem fér ki egy 32:9-es monitorra. Emellett előző este egy elég jól sikerült házibuliban voltam és az erős másnapos tünetek nem segítettek a döntéshelyzetek gyors és hatékony abszolválásaban, jobb lett volna ha kihagyom ezt a futamot, csak mivel az első kettőről lemaradtam ezért szerettem volna valamennyi pontot szerezni, ezért erőltettem.

    Így utólag persze rájöttem, hogy körhátrányoskánt az egyetlen dolgom, hogy eltakarodjak az optimális ívről, vállalom az óvást, elcsesztem. De összességében én a te szemszögedből is inkább látom egy szerencsétlen pillanatban elsűlt megpördülésnek, mint szándékos barbár cselekedetnek, ha annyira virtuoz pilóta lennék, hogy egy ilyen mozdulatsort szándékosan összehozzak, akkor valószínűleg nem találkoznánk a pályán a körhátrányomból adódóan. Illetve okot sem adtál rá, ezért ez így olyan, mintha azt mondanád, hogy egy kicsinyes barom vagyok, aki ebben a pillanatban élte ki minden kisebbségi komplexusát

  6. #31
    Györki Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 07. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    25
    Antal Gábortól itt is elnézést kérek, a második körben a második sikánnál összeértünk, én úgy gondoltam, hogy beférsz elém, de a jobbos előtti kis balra mozgást nem számítottam bele. Mindegy, én voltam hátrébb, a felelősség az enyém, de természetesen nem volt szándékos.


    A 19. helyre estem vissza, a végére fel tudtam jönni a 8. helyig, előttem már csak a BMW-s, AMG-s társaság volt, őket az Astonnal esélytelen volt megfogni, úgyhogy ebben a versenyben sokkal több nem volt részemről.

  7. #32
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Belenéztem a youtube felvételedbe, mert kíváncsi voltam az egekbe szökő pingem mibenlétére.
    Én nem láttam veszélyes előre-hátra mozgást, amit te mondtál.
    ...
    Most én is tapasztaltam nálad némi előre hátra mozgást. Igazából nem volt vészes, de annyira viszont pont elég, hogy nem mertem a közvetlen szélŕrnyékodba bemenni, mert ha 2 tizednél közelebb mentem volna féltem, hogy az egyik hintázásnál megtollak hátulról. Ezért is húzódtam ki mögüled viszonylag korán az egyenesekben.
    Sajnálom, hogy így alakult vegül a futam, jót meccselhettünk volna még, bár sanszos volt hogy ellépsz.

    Szerencsére a bmw-ktől sikerült elszakadnom, mert előre féltem az egyenesektől, mivel ilyen kis aero csomaggal félelmeteset mennek, ezt paul ricard óta tudom

    Csicsmányi Tominak gratula, nagyon jól mentél! Az elején ugyan sikerült megelőzni, de aztán bemelegedtél és onnantól pár tizeddel gyorsabb voltál végig. A pitben meg nem tudom mi történt, azt hittem jó volt a kiállásom, a ki es bevezető köröm, mégis buktam 7 másodpercet úgyhogy ezt még gyakorolnom kell

  8. #33
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Hát azért ez kicsit durva. Nem egy public szerveren versenyzünk, ahol ha valakivel összeérsz (ami nem is biztos hogy nem a te hibád volt) bosszúból kilököd a p...ba... Inkább maradtál volna csendben vagy kérnél elnézést mély meghajlások közepette, az lenne a minimum. Remélem ezt a versenyzési stílust a versenybíróság a zéró tolerancia elvén szankcionálja, ez a szint nem lehet semmilyen szempontból megengedett egy ligában. És én még azt hittem hogy szimplán benézted, mert szélárnyékot akartál venni. Eszembe sem jutott volna hogy ebben a mezőnyben ez előfordulhat.
    Balázs azért ne légy álszent !

    "Dzsunior sporttárs" viselkedésével semmi gondod nincs? Biztos ,hogy az első incidens is az én hibám? Akkor miért nevez "önkéntes igazság osztónak" ? Nem lehet ,hogy Ő szorított le ,mert frusztrált volt mivel kirakták ? Az nem zavar ,hogy miután kilökték megvárta az egész mezőnyt, de elém simán beforgatta magát és amikor utol ért teljesen ok nélkül rám húzta az autóját ,mintha ott sem lennék. Volt hely , megvolt a sebesség különbség, semmi nem indokolta azt a manővert. Akkor nem gondolkodott a bajnokság állásán.
    Igen, berágtam nagyon. Nem mondtam ,hogy helyes amit tettem, de nem fogok sunyin hazudozni, hogy véletlen volt.

    Várom a VB döntését és bármi lesz tudomásul veszem.

  9. #34
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Sipkai Béla írta Hozzászólás megtekintése
    Balázs azért ne légy álszent !

    "Dzsunior sporttárs" viselkedésével semmi gondod nincs? Biztos ,hogy az első incidens is az én hibám? Akkor miért nevez "önkéntes igazság osztónak" ? Nem lehet ,hogy Ő szorított le ,mert frusztrált volt mivel kirakták ? Az nem zavar ,hogy miután kilökték megvárta az egész mezőnyt, de elém simán beforgatta magát és amikor utol ért teljesen ok nélkül rám húzta az autóját ,mintha ott sem lennék. Volt hely , megvolt a sebesség különbség, semmi nem indokolta azt a manővert. Akkor nem gondolkodott a bajnokság állásán.
    Igen, berágtam nagyon. Nem mondtam ,hogy helyes amit tettem, de nem fogok sunyin hazudozni, hogy véletlen volt.

    Várom a VB döntését és bármi lesz tudomásul veszem.
    Nem tudom hogy az ő hibája volt vagy a tied, majd a versenybíróság eldönti. És neked is a versenybíróság döntését kellett volna megvárnod, de inkább gondoltál egyet és teljesen elfogadhatatlanul felvetted a bíró és a végrehajtó szerepét is, mert valamit feltételeztél valakiről. És mi lesz a következő? Engem vársz majd be mert berágsz rám hogy szóvá mertem tenni? Vagy innentől bárkivel összeérsz, azt bevárod és kilököd? Hogy fog bárki hozzáállni ezután a lekörözésedhez vagy a megelőzésedhez? Az egyik alapeleme a versenyeknek, hogy meg lehessen bízni a többiekben, mert másképpen elég frusztráló egyáltalán elindulni, gondolom nem kell senkinek sem felhozni a public szerveres élményeket. Így is bőven elég, hogy előfudulnak vezetői hibák amik tönkre tudják vágni valaki versenyét, de ez benne van, nem vagyunk profik. De ha még ilyen dolgokra is számítani kell, plusz belengeted hogy legközelebb is büntetsz ha épp valami nem tetszik, az minimum elgondolkodtató.
    Utoljára módosította: emberallat; 2020. 12. 16. 08:35.

  10. #35
    És mi lesz a következő? Engem vársz majd be mert berágsz rám hogy szóvá mertem tenni?

    Sajnálom Balázs , hogy ennyire megijesztettelek!

  11. #36
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Barabás Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Norbi, láttam megóvtad ezt a pillanatot, amit meg is értek és elnézést is kérek, amit viszont hozzáfűztél azt nem tudom szó nélül hagyni. Oké, hogy nem ismerjük egymást, de látatlanban szándékosságot feltételezni, egy kicsit erős ez alapján.
    Biztos észrevetted, hogy forogtam mint a riglispil, gondolom nem a megpördülésem tünt szándékosnak. Ez után az én fejemben abban a pillanatban az tűnt logikusnak, hogy balról fogsz megelőzni, ezért probáltam a kocsit az út jobb szélére húzni, arról fogalmam sem volt, hogy ott vagy mellettem. Mikor észrevettem azonnal az ellenkező irányba kormányoztam az autót ahogy a replayen is látszik, sajnos a jobb tükör már nem fér ki egy 32:9-es monitorra. Emellett előző este egy elég jól sikerült házibuliban voltam és az erős másnapos tünetek nem segítettek a döntéshelyzetek gyors és hatékony abszolválásaban, jobb lett volna ha kihagyom ezt a futamot, csak mivel az első kettőről lemaradtam ezért szerettem volna valamennyi pontot szerezni, ezért erőltettem.

    Így utólag persze rájöttem, hogy körhátrányoskánt az egyetlen dolgom, hogy eltakarodjak az optimális ívről, vállalom az óvást, elcsesztem. De összességében én a te szemszögedből is inkább látom egy szerencsétlen pillanatban elsűlt megpördülésnek, mint szándékos barbár cselekedetnek, ha annyira virtuoz pilóta lennék, hogy egy ilyen mozdulatsort szándékosan összehozzak, akkor valószínűleg nem találkoznánk a pályán a körhátrányomból adódóan. Illetve okot sem adtál rá, ezért ez így olyan, mintha azt mondanád, hogy egy kicsinyes barom vagyok, aki ebben a pillanatban élte ki minden kisebbségi komplexusát

    Szia Gábor!
    Valamit félreértettél, mert sehol nem írtam, hogy szándékos, barbár manőver volt. Én meggondolatlannak tartanám inkább, de ez is sajnos előfordul az amatőr versenyzésben (velem is). Nem vagyunk profik.
    Ha az óvásban írt zárójeles megjegyzésemből gondoltad, hogy szándékosnak tartom az eseted, akkor megnyugtatlak, az a VB felé volt, mert kérik, hogy írjuk oda vélt szabálytalanságot, viszont nem tudtam eldönteni, hogy hová soroljam, mert nem tudom, hogy ez egy szabálytalan pályára való visszatérés volt, vagy csak lekörözöttként feltartás. Legszívesebben nem írtam volna oda meghatározást, de hülyének sem akartam tűnni, hogy nem tudom milyen esetet óvok (bár lehet, hogy sikerült ).

    Sajnos nem jött jól a baleset, mert a csapatbajnoki címért nem mindegy, hogy +10 pontot szereztünk volna, vagy -10-et a többi csapattal szemben. (Az egyéni dobogós esélyeim sajnos már elmentek a T1-ben.)

    Még annyit az esethez, amit a VB többször elmondott az évek során, (nekem is ezért visszhangzik már a fejemben ,) hogyha valaki elhagyja a pályát, akkor nem szabad egyből visszatérni a pályára, hanem először stabilizáljuk az autót, majd körültekintően visszatérni a pályára. Ez most nem jött össze, betudhatjuk a másnaposságnak.
    (Te úgy emlékszel, hogy a pályán maradtál, én meg úgy, hogy már a pályát elhagytad, amikor nagy gázzal próbáltad megoldani a helyzetet. Ebből is adódhat, hogy elbeszélünk egymás mellett.)

    Részemről nincs harag! Béke!

  12. #37
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg Györki Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Antal Gábortól itt is elnézést kérek, a második körben a második sikánnál összeértünk, én úgy gondoltam, hogy beférsz elém, de a jobbos előtti kis balra mozgást nem számítottam bele. Mindegy, én voltam hátrébb, a felelősség az enyém, de természetesen nem volt szándékos.


    A 19. helyre estem vissza, a végére fel tudtam jönni a 8. helyig, előttem már csak a BMW-s, AMG-s társaság volt, őket az Astonnal esélytelen volt megfogni, úgyhogy ebben a versenyben sokkal több nem volt részemről.
    Szia!

    Természetesen nem is feltételeztem szándékosságot, harag nincs, pusztán kíváncsi vagyon a VB véleményére az esettel kapcsolatban
    Hajrá, következő futamon találkozunk!

  13. #38
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Most én is tapasztaltam nálad némi előre hátra mozgást. Igazából nem volt vészes, de annyira viszont pont elég, hogy nem mertem a közvetlen szélŕrnyékodba bemenni, mert ha 2 tizednél közelebb mentem volna féltem, hogy az egyik hintázásnál megtollak hátulról. Ezért is húzódtam ki mögüled viszonylag korán az egyenesekben.
    Sajnálom, hogy így alakult vegül a futam, jót meccselhettünk volna még, bár sanszos volt hogy ellépsz.

    Szerencsére a bmw-ktől sikerült elszakadnom, mert előre féltem az egyenesektől, mivel ilyen kis aero csomaggal félelmeteset mennek, ezt paul ricard óta tudom

    Csicsmányi Tominak gratula, nagyon jól mentél! Az elején ugyan sikerült megelőzni, de aztán bemelegedtél és onnantól pár tizeddel gyorsabb voltál végig. A pitben meg nem tudom mi történt, azt hittem jó volt a kiállásom, a ki es bevezető köröm, mégis buktam 7 másodpercet úgyhogy ezt még gyakorolnom kell
    Akkor biztos volt valami a netkapcsolattal, de nem értem, hogy mi, mert tényleg 50 körül volt a pingem, amit még le kellene kezelnie az ACC-nek.

    Talán el tudtam volna lépni, mert már az első szakaszban tudtam 1.48 végét. Valószínű, hogy hasonló köröket tudtam volna a jobb tapadás mellett is. Persze ezen a pályán a nagy hurkák a kanyarokban könnyen megviccelhetnek, úgyhogy bármi lehetett volna.

    Jól alkalmaztuk a csapat boxtaktikát, amitől azt reméltük, hogy valamelyikünk megelőz a boxban, de annyira jól sikerült az előre hozzott box nálam és az elnyújtott első szakasz is Csicsinél, hogy mindketten eléd kerültünk. Jó lett volna (nekünk) a csapatbajnokságban.

  14. #39
    Barabás Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 24.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    21

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Gábor!
    Valamit félreértettél, mert sehol nem írtam, hogy szándékos, barbár manőver volt. Én meggondolatlannak tartanám inkább, de ez is sajnos előfordul az amatőr versenyzésben (velem is). Nem vagyunk profik.
    Ha az óvásban írt zárójeles megjegyzésemből gondoltad, hogy szándékosnak tartom az eseted, akkor megnyugtatlak, az a VB felé volt, mert kérik, hogy írjuk oda vélt szabálytalanságot, viszont nem tudtam eldönteni, hogy hová soroljam, mert nem tudom, hogy ez egy szabálytalan pályára való visszatérés volt, vagy csak lekörözöttként feltartás. Legszívesebben nem írtam volna oda meghatározást, de hülyének sem akartam tűnni, hogy nem tudom milyen esetet óvok (bár lehet, hogy sikerült ).

    Sajnos nem jött jól a baleset, mert a csapatbajnoki címért nem mindegy, hogy +10 pontot szereztünk volna, vagy -10-et a többi csapattal szemben. (Az egyéni dobogós esélyeim sajnos már elmentek a T1-ben.)

    Még annyit az esethez, amit a VB többször elmondott az évek során, (nekem is ezért visszhangzik már a fejemben ,) hogyha valaki elhagyja a pályát, akkor nem szabad egyből visszatérni a pályára, hanem először stabilizáljuk az autót, majd körültekintően visszatérni a pályára. Ez most nem jött össze, betudhatjuk a másnaposságnak.
    (Te úgy emlékszel, hogy a pályán maradtál, én meg úgy, hogy már a pályát elhagytad, amikor nagy gázzal próbáltad megoldani a helyzetet. Ebből is adódhat, hogy elbeszélünk egymás mellett.)

    Részemről nincs harag! Béke!
    Igen, az indokot nem tudtam mire vélni, de akkor ezt meg is beszéltük
    Gyakorlas során is előfőrdult párszor, hogy a féktavom tovább nyúlt mint kellett volna az első sikán előtt, ezért úgy gondoltam, hogy megvan a rutinom már ahhoz, hogy problémamentesen visszatérjek a pályára, illetve a "fűre sem léptem" előtte, ezért nem gondoltam, hogy jelentős pályaelhagyásból adódó instabilitással kellene számolnom. Tudtam, hogy mögöttem vagytok, de bele kellett volna hogy férjen még az, hogy a második kanyarból kijövet le tudjak húzódni az ívről, ha nem pördülök meg. Mindenesetre tanultam az esetből, a jövőben nem vállalok hasonló kockázatot.

    További sok sikert az bajnokság hátralévő futamjaihoz, peace!

  15. #40
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Sipkai Béla írta Hozzászólás megtekintése
    És mi lesz a következő? Engem vársz majd be mert berágsz rám hogy szóvá mertem tenni?

    Sajnálom Balázs , hogy ennyire megijesztettelek!
    Látom nincs értelme semmit írnom, úgysem megy át. Kár volt belekezdenem. Mégnagyobb kár, ha egy élmenő elhagyja a mezőnyt.

  16. #41
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.641
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    egyszer ezt jelentősen el is csesztem Barzó lacival az Ascariba menet de szerencsére ő többet gondolkodott abban a szituban így nem lett belőle baleset köszi és bocsi
    Nem volt vészes, féktáv elején gyanús volt hogy kicsit sok lesz, úgy hogy készültem B tervvel. Szerencsére a Merci jó volt itt az egyenesben, úgy hogy csak türelmesnek kellet lenni.

    Hihetetlen módon, nem volt egyetlen bug sem, lassan kitanulom technikát. A motor is újra indult kormányról, pedig már fejből betanultam a billentyű kombinációt.
    Monza kicsit uncsi pálya, de ugye itt mindig van dráma. Úgy hogy a lassan járj tovább érsz taktikát választottam a futamra. Működött a dolog. 16 környékéről feljöttem a 7. helyre. Előttem már mindenki azonos tempót ment, előrébb már csak szerencsével kerülhettem volna.
    Az első körben amikor elosont mellettem Nagy Balázs azt tudtam hogy ez nem jó hír nekem. A BMW még szélárnyékba is távolodott itt, de szerencsére a rövid egyenesekben nem tudja kifutni magát, úgy hogy ott kellet kivárni míg hibázik és meglépni. Kis szerencsével sikerült elkapni. Utána még a Gilbert vonaton kellet átrágni magam, meg nem eldobni az autót. Jó futam volt,

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •