Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (29 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Mid Ohio 2020.12.16.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2020 Őszi bajnoksága! Hetedik helyszínünk az USA-ban található Mid Ohio.



    7. Futam: 12.16. - Szerda Mid Ohio (Chicane) - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019, TC Cup (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019 TC Cup
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 60 perc
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 4 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Teljes
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2020 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A TCR autókban van rajtautomatika, ennek használatához itt található segédlet: LINK
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 12. 06. 13:21. Indoklás: plakát

  2. #2
    Password-el van bármi trükk? Hiába próbáltam a prekval szerverre belépni. Éles jelszóval sem ment.

  3. #3
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Password-el van bármi trükk? Hiába próbáltam a prekval szerverre belépni. Éles jelszóval sem ment.
    Ömm nem nagyon panaszkodott eddig senki, caps lock/beragadó billentyűzet esetleg?

  4. #4
    Timár Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    33
    Sziasztok! A versenyen csak az első 25 perces futam végéig tudnék maradni. Kérdésem hogy ez vonna valamilyen büntetést maga után? Az időmön már nem szándékozok javítani hogy biztos B szerveres legyek.

  5. #5
    Idézet Eredetileg timtam93 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! A versenyen csak az első 25 perces futam végéig tudnék maradni. Kérdésem hogy ez vonna valamilyen büntetést maga után? Az időmön már nem szándékozok javítani hogy biztos B szerveres legyek.
    A szabályzat erről nem rendelkezik, mivel kétséget kizáróan úgysem tudnánk megállapítani, hogy valaki önszántából távozott-e menet közben a szerverről. Érvényes nevezéssel, vagy annak hiányában szervezői engedéllyel jogod van fellépni az éles szerverre, a többi az rajtad áll.

  6. #6
    Kedves Versenyzők!

    A kihirdetett büntetéseknek megfelelően a gyakorló szerveren beállításra kerültek a büntetősúlyok, így az érintettek ellenőrizhetik, hogy a ballaszt tényleg hozzájuk rendelődik és az éles futam előtt is kipróbálhatják, hogy miként módosulnak az autó menettulajdonságai.

    GTR-MASTERS.HU- PRACTICE
    Jelszó: masters


    Versenykörülmények között elsősorban csapatban van értelme gyakorolni, nyugodtan használhatjátok akár a futam topicját is előzetes időpontegyeztetésre.

    FONTOS! Az itt elért köridők értelemszerűen nem rögzülnek a prequalon.

  7. #7

    Ajánlott :D

    Néztétek már? Főleg az utolsó verseny zseniális
    https://www.youtube.com/watch?v=wbfM7stcZUI

  8. #8
    Timár Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    33
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A szabályzat erről nem rendelkezik, mivel kétséget kizáróan úgysem tudnánk megállapítani, hogy valaki önszántából távozott-e menet közben a szerverről. Érvényes nevezéssel, vagy annak hiányában szervezői engedéllyel jogod van fellépni az éles szerverre, a többi az rajtad áll.
    Így ebbe hirtelen nem is gondoltam, de most már nyugodt szívvel jelentkezek a mostani versenyre is. Köszi

  9. #9
    Faragó Imi Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    74
    Idézet Eredetileg timtam93 írta Hozzászólás megtekintése
    Így ebbe hirtelen nem is gondoltam, de most már nyugodt szívvel jelentkezek a mostani versenyre is. Köszi
    Lehet a honlap leállása miatt, de elfelejtettél jelentkezni

  10. #10
    Timár Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    33
    Idézet Eredetileg imi írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet a honlap leállása miatt, de elfelejtettél jelentkezni
    Nem felejtettem el, csak próbáltam meg javítani az időmön. 😀

  11. #11
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Mai pitty-putty itt nézhető lesz:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  12. #12
    Szerverbeosztás:

    01-17. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    18-29. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #B szerver

    19:30-kor LAG TESZT! ( mindenki jöjjön időben)

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (TS szerveren elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!


    Utoljára módosította: Mediakönig; 2020. 12. 16. 20:58.

  13. #13
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    415
    Hat sracok koszonom, nagy elmeny volt! (megint )

    R1-en eleg jo kis felzarkozast sikerult produkalni P9-rol. A verseny nagyobb reszen Malm Balazsra zarkoztam fel, de szerintem neki hozzam kepest minuszos hatso szarnya volt, mert csak a lepest sikerult tartani vele hosszu egyenesben. Viszont a kanyargos reszen gyorsabb voltam ezert 3 korrel a vege elott sikerult megeloznom. P6 lett a vege.

    R2 az elso par kort leszamitva vonatozas volt nekem, persze Kis Tibort kellett tartanom rendesen. Remelem nem vedekeztem tul agressziven vagy loktelek meg! P6 -> P6

    R3: P5-rol indultam es probaltam minel elobb elorebb jutni, hogy a nalam gyorsabbak ne lephessenek at rajtam, ez sajna nem nagyon sikerult, inkabb moziztam, elvezve az elottem csatazok harcat. Mindaddig, mig Epinger Norbi Be nem kopogtatott az egyik kanyarban, nem nagyon tetszett az megoldas, ezert visszakopogtattam . Remelem nincs harag Norbi . Azon agyaltam, hogy inkabb elengedem valahol, ne lassuljunk le nagyon az elottunk levoktol, de Norbi vegul megoldotta a problemam es elment mellettem. Volt meg valami szurke kod is kozben, ami atrohant rajtam, nem eroltettem a dolgot Kenez Sanyival, igy meg lejjebb csusztam. Viszont elottem termett Kurian Adam. Ismet verszemet kaptam, mert lattam, hogy kanyargos reszen o is jobban kuszkodik. Elhataroztam, megelozom. Es akkor utolso kor, hatso egyenes, jo kigyorsitas es mar csak egy jo fektav kellett, hogy bebujjak melle. Es akkor sikerult! Fektav 50m-rel kesobb, siman megelozom, majd kemenyen tartottam magam kb. 1.5 mp-ig, mert persze a fuvon nem tapad olyan jol .
    Szerencsere volt annyi elonyom a mogottem levoktol, hogy visszavanszorogjak a palyara es logo orral behuzzam a 7. poziciot.

    Gratula mindenkinek, akikkel birtam csatazni, gyozteseknek, egyebek. Es elnezest, ha valakivel szemben agressziven vedekeztem. Keressen meg nyugodtan privatban, hogy visszanezhessem az incidenst.

  14. #14
    Szabó Csabi Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 10. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    25

    Élménydús B szerver

    Izgalmas futamok voltak, sikerült mindvégig az élmezőnyben maradnom és magamat is meglepő eredménnyel zárult a mai nap.
    R1:
    P5->P5 A futam első felében tudtam tartani az iramot még talán esélyem is lett volna a p4-re de egy hiba után Tímár Tamás behozhatatlan előnyre tett szert és már nem tudtam gyorsulni.
    A superpole-t kb a prekvalos időmmel sikerült megnyernem
    R2:
    P1->P3 Egy darabig sikerült tartanom magam az élen de Leéb István és Kotroczó Roland utolértek. István egy előzést beprbóbált az egyenes végén, de elmérte, ezt a szitut pedig Roland kegyetlenül kihasználta és egy "határozott" mozdulattal átvette a vezetést. Később István felzárkozott és másodjára simán elment mellettem.
    R3:
    P8->P2 Az elején ment a helyezkedés sok oda vissza előzéssel, talán még valami baleset is volt előttem, majd szintén Leéb István mögé kerültem.
    Itt egy érdekes szitu következett: A hosszú egyenesben előttem István féklámpája végig jelete hogy valami nem stimmel, és le is lassult. Ezt nem igazán értettem, de könnyedéb megelőztem majd a kanyarban Nagy Dénes elkapta azt a bizonyos rázókövet és fejreállt . Ezzel egyidőben István mellettem szintén megcélozta azt az ívet és mivel az előttem zajló borulást figyeltem nem hagytam teljes autónyi helyet, ez azt eredményezte hogy őt is megdobata a rázó és ő is felborult. Nem volt bennem szándékosság, István ha gondolod óvj meg érte! Ezek után megelőzve csapattársamat Bozsó Marcit két hyundai került elém Becze Gábor és Hofbauer András személyében akik nagyot csatáztak de valamivel gyorsabb voltam és mindent egy lapra feltéve sikerült egymás után megelőznöm őket. András ha jól láttam megcsúszott és kontaktoltunk is de úgy érzem nem voltam vétkes a szituban.

    Grat mindenkinek! A következőn találkozunk.

  15. #15
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg timtam93 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem felejtettem el, csak próbáltam meg javítani az időmön.
    Nincs összefüggés, idő nélkül is lehetne nevezni. Mindig a legjobb idő számít, függetlenül, hogy neveztél-e már vagy sem. Ha biztos vagy benne, hogy jössz, már nevezhetsz is.

  16. #16
    Timár Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    33
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs összefüggés, idő nélkül is lehetne nevezni. Mindig a legjobb idő számít, függetlenül, hogy neveztél-e már vagy sem. Ha biztos vagy benne, hogy jössz, már nevezhetsz is.
    Most is tanultam valamit. Köszönöm!

  17. #17
    Eredmények: Mid-Ohio

    Pontverseny: LINK

    Óvások: LINK


    Figyelem! Az óvásokat szombat éjfélig várjuk!

  18. #18
    Valaki másoljon fel pls egy B szerós replay pakkot.

  19. #19
    Végre nem a választóvonal "B-oldalán" voltam a prekval után, így volt esélyem versenyben előbbre is lépni. Ez végül két 13. és egy 10 hellyel sikerült is. Az első futamon visszaestem az utolsó helyre, miután Steixner Zsoltival nem értettük meg egymást a 7-es kanyarban az első körben, így bő 3 másodperces lemaradással mentem a mezőny után, de aztán sikerült utolérnem és előznöm is 2-3 helyet. Cseszkó Csabi nagyon üldözött, de szerencsére a Lada az egyenesben gyorsabb volt, hiába hozott sokat az Alfa a kanyargós részen.
    A második futamon is hasonló volt a helyzet, megint a 7-es kanyarban volt Zsoltival egy kontaktom, de ez sima elfékezés votl részemről, szerencsére nem lett baj, csak én veszítettem vele szemben pozíciót, meg Csabi is ellépett, így megkaptam Pétery Zolit a nyakamba, akit tudtam tartani a végéig, bár gyorsabb volt.
    A harmadik futamon profitáltam az előttem menő élmezőny pitty-putty műsorából és a 8. helyen találtam magam. Kenéz Sanyi felzárkózását akadályoztam 2-3 körön át, érdekes volt látni, mennyire nem egyszerű itt előzni, hiába gyorsabb valaki jó egy másodperccel. Végül T1 után hagytam helyet, amikor nem sikerült tökéletesen nekem. Pétery Zolival volt még itt egy remek előzési manőverünk, ami eltartott T7-től a célegyenesig, de megoldottuk tisztán, Zoli végül elment Druszája, Füredi Zoli nyomakodott aztán utána, de két kört még ki tudtam védekezni ellene, így meglett a 10. hely.

  20. #20
    Becze Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 11.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    27
    Idézet Eredetileg Szabó Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Izgalmas futamok voltak, sikerült mindvégig az élmezőnyben maradnom és magamat is meglepő eredménnyel zárult a mai nap.
    R1:
    P5->P5 A futam első felében tudtam tartani az iramot még talán esélyem is lett volna a p4-re de egy hiba után Tímár Tamás behozhatatlan előnyre tett szert és már nem tudtam gyorsulni.
    A superpole-t kb a prekvalos időmmel sikerült megnyernem
    R2:
    P1->P3 Egy darabig sikerült tartanom magam az élen de Leéb István és Kotroczó Roland utolértek. István egy előzést beprbóbált az egyenes végén, de elmérte, ezt a szitut pedig Roland kegyetlenül kihasználta és egy "határozott" mozdulattal átvette a vezetést. Később István felzárkozott és másodjára simán elment mellettem.
    R3:
    P8->P2 Az elején ment a helyezkedés sok oda vissza előzéssel, talán még valami baleset is volt előttem, majd szintén Leéb István mögé kerültem.
    Itt egy érdekes szitu következett: A hosszú egyenesben előttem István féklámpája végig jelete hogy valami nem stimmel, és le is lassult. Ezt nem igazán értettem, de könnyedéb megelőztem majd a kanyarban Nagy Dénes elkapta azt a bizonyos rázókövet és fejreállt . Ezzel egyidőben István mellettem szintén megcélozta azt az ívet és mivel az előttem zajló borulást figyeltem nem hagytam teljes autónyi helyet, ez azt eredményezte hogy őt is megdobata a rázó és ő is felborult. Nem volt bennem szándékosság, István ha gondolod óvj meg érte! Ezek után megelőzve csapattársamat Bozsó Marcit két hyundai került elém Becze Gábor és Hofbauer András személyében akik nagyot csatáztak de valamivel gyorsabb voltam és mindent egy lapra feltéve sikerült egymás után megelőznöm őket. András ha jól láttam megcsúszott és kontaktoltunk is de úgy érzem nem voltam vétkes a szituban.

    Grat mindenkinek! A következőn találkozunk.
    Eseménydús volt , valóban, nem az Andrást, engem löktél meg az utolsó előtti balosban, ezért megforogtam, meg előtte is volt egy két kontakt. De nagyon kis érintés volt csak , már enyhén csúszásban voltam, és azonnal megforogtam, sajnálom mert élveztem a versenyt, jobb poziban végezhettem volna, de mint tudjuk a sportban HA-val kezdődő mondatoknak kicsi az értelme, részemről, nincs harag miatta, ez van az élmény megvolt :-)

  21. #21
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Ismét jó kis fordulót hoztunk össze Mid Ohio-ban, sokak kedvence ez a pálya, ahogyan Krisztiáné is, aki ismét baromi gyors volt. Időmérőn be is ugrott elém, így P5-ből vártam a rajtot. Külső oldalról rajtoltam, ami kedvezőbb volt, le is tudtam rajtolni, de vissza tudott szúrni a Keyhole-ban. Ezután beálltunk vonatozni, majd a vége felé sikerült a Ladát megelőznöm. Az élen Füredi Zolit kiütötték, így megörököltem a dobogó legalsó fokát.
    Superpole kicsi hibával P3.
    R2: Ismét felültünk a vonatra, Kenéz Sanyi kicsit ellépett az elején, Füredi Zoli így nem tudott akkora szélárnyékot fogni és sikerült kicsit támadni, de mögöttem is jött Nagy Balázs szorosan. Az egyik körben a T5-ben túlságosan is kigyorsításra akartam öszpontosítani, hogy tudjam támadni Zolit T7-ben, ezt Balázs könyörtelenül kihasználta, bebújt mellém. P4 lett a vége.
    R3: Jó rajt, Malm Balázst megcsíptem, plusz az összes Cupra mögöttem. T2-ben kicsit feltorlódott a mezőny elől, én még le tudtam reagálni, de volt akinek nem sikerült szerintem, mert hirtelen megpöckölte valaki a Lynk bal hátulját. Szerencsére összekapartam és kiengedtem a fűre, majd visszacsatlakoztam Gera Andris mögé. Mögöttem senki, amiből gondoltam, hogy más rosszabbul járt. Megkezdtem a felzárkózást, Andris is menekült előre, de beakasztottam a húskampót. A kedvenc előzési pontomon T7-ben ráfordultam kívülről, de vissza tudott támadni T9-ben. Egyenesben sokat hoztam az Audiján, így T1-ben be tudtam bújni belülre, T2-be egymás mellett estünk be, de én voltam kedvezőbb pozícióban, valamint mintha meg is úszott volna a külső íven, mert nem láttam utána a tükörben. Részemről rendben volt a csata, Andris, én jól szórakoztam.
    Ezután szépen lépkedtem előre, Zelfivel is táncoltunk egyet, majd Tibi és Feri következett, hátulról pedig nem nagyon jöttek a Cuprák, P1.

    Gratula mindenkinek és Kellemes Ünnepeket!

  22. #22
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    415
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    ... Egyenesben sokat hoztam az Audiján, így T1-ben be tudtam bújni belülre, T2-be egymás mellett estünk be, de én voltam kedvezőbb pozícióban, valamint mintha meg is úszott volna a külső íven, mert nem láttam utána a tükörben. Részemről rendben volt a csata, Andris, én jól szórakoztam.
    T1-et kicsit elrontottam ott, T2 utan meg fektavon jobbra indult a kocsi bal helyett. Szoltam is a paciknak hogy "Hoooo, ccc, netene!", de addigra mar meglogtal.

  23. #23
    Valaki tudna feltölteni #A futamokat a replay topicba (vagy legalább az R3 kéne)? Különböző technikai problémák miatt nem volt most fent szervező végig. Köszi!

  24. #24
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Pétery Zolival volt még itt egy remek előzési manőverünk, ami eltartott T7-től a célegyenesig, de megoldottuk tisztán, Zoli végül elment
    Azt el is tettem az utókornak, nagyjából az egyetlen olyan pillanat volt, ami mosolyt csalt aznap az arcomra... És nem csak azért mert végül sikerült előzni, hanem mert tiszta manőverek voltak mindkét oldalon.

    https://drive.google.com/file/d/1xah...ew?usp=sharing

  25. #25
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Ismét jó kis fordulót hoztunk össze Mid Ohio-ban, sokak kedvence ez a pálya, ahogyan Krisztiáné is, aki ismét baromi gyors volt. Időmérőn be is ugrott elém, így P5-ből vártam a rajtot. Külső oldalról rajtoltam, ami kedvezőbb volt, le is tudtam rajtolni, de vissza tudott szúrni a Keyhole-ban. Ezután beálltunk vonatozni, majd a vége felé sikerült a Ladát megelőznöm. A
    Valóban imádom a nehéz, trükkös vonalvezetésű pályákat, valamiért ezeken vagyok magamhoz képest "gyors"
    Q1-en bekeveredtem Füredi Zoli mögé és bár nagyon sokat hibáztam a szélárnyék miatt sikerült a P4. Rajt után vissza esetem Norbi mögé, (a lada nagyon pocsék a rajtnál) de gyorsan visszaelőztem T4-ben. Felültem a Seat hármas fogat mögé negyediknek és picit spórolósra is vettem a figurát. Sikerült a verseny legjobb körét is megfutnom pályafutásom során először. Majd Norbi felzárkózott és T4-ben picit meglökött amitől nem tudtam kigyorsítani és így T7-ben meg is előzött. A lökés következtében valami történt a Lada hátsó futóművével, mert elkezdett túlmelegedni a bal hátsó gumi és túlkormányzott lett az autó. A futam végére éreztem, hogy valami nem stimmel a gázpedállal. P4.
    Superpole-on nagyon jól elkaptam a fonalat de a pálya utolsó szektorában eltört a gázpedál rugó tartója így visszaestem.
    Hirtelen felindulásból az-az ötletem támadt, hogy egy befőttesgumival rögzítem a cipőmhöz a gázpedált de végül nem volt konfortos és nem akartam elrontani mások versenyét ezért letámasztottam a vasat.
    Mindig peches vagyok a kedvenc pályáimon de azért az első futam mindenért kárpótolt

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •