Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 44 (44 összesen)
  1. #26
    Szabó Csabi Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 10. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    25

    DNF

    Az R1-ről magas ping miatt kidobott a szerver, majd sikerült visszalépni SuperPole-ra de R2-ről sajnos ismét ki kellett szállnom egyéb okok (Az egyéves kislányom fogzása) miatt. Elnézést kérek a versenyzőktől, és a csapattársaimtól is. Remélem a következő futamon minden simán megy majd.

  2. #27
    Idézet Eredetileg Szabó Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Az R1-ről magas ping miatt kidobott a szerver, majd sikerült visszalépni SuperPole-ra de R2-ről sajnos ismét ki kellett szállnom egyéb okok (Az egyéves kislányom fogzása) miatt. Elnézést kérek a versenyzőktől, és a csapattársaimtól is. Remélem a következő futamon minden simán megy majd.
    Pedig a lehető legmegengedőbb értéken van (500 ms), tehát akkor lehetett arrafelé valami hálózati probléma. De akkor majd legközelebb.

    #B szerverről is várunk replayeket a megfelelő topicba! Köszi!

  3. #28
    Lakati Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 13.
    Város
    Szokolya
    Üzenetek
    36
    Idézet Eredetileg Nagy Dénes írta Hozzászólás megtekintése
    Te jó ég...
    Elnézést Lakati Tamás. Nem mentség, hogy előtte 3x torpedóztál ki...

    Óvd meg nyugodtan
    Én is elnézést kérek nem óvom meg élveztem a csatát csak azt bánom hogy sha sem voltam még ilyen jó helyen és még 2 nyamvadt kört kellett volna kibírni de ez van ez csak egy játék. Majd legközelebb nem harcolok elengedlek és akkor beérek 2.-nak mert így vesztettünk egy csomó időt és utolértek.
    meg a kormányomon az ffb szórakozik ,további sok sikert.

  4. #29
    Eredmények: Shanghai

    Pontverseny: LINK

    Óvások: LINK


    Figyelem! Az óvásokat szombat éjfélig várjuk!

  5. #30
    Vegyes érzésekkel fejeztem be a tegnap estét. Nem állt rendesen össze a pálya sehogy, küzdöttem a versen yelőtt az FFB anomáliákkal, de utóbbi végül is rendben volt a versenyre. Kivéve azt, hogy nem állítottam be Launch control-t és Pit speed limiter-t

    1. verseny - A rajtnál rájöttem, hogy ebből manuális stratolás lesz, majd elfelejtettem 1-esbe teni, így pláne mindenki elment mellettem. Két rámenősebb kör után aztán újra az 5. helyen autóztam, Bozsó Marcival volt néha oda-vissza előzgetés, aztán már nem történt semmi különös a végéig.

    2. verseny - Meglepetésre egy jó superpole kör állt ösze, első helyre kerültem. Nagy Dénessel az első két körben cseréltünk kétszer pozíciót, aztán szép lassan elhúzott két másodpercre, már nem is igazán küzdöttem, inkább a mögöttem lévő távolságra figyeltem. Aztán 2-3 körrel a vége előtt az a két másodperc nagyon fogyni kezdett, mígnem az utolsó körben a hátsó egyenes előtti balosban Dénes "elfogyott", az ölembe hullott a győzelem.

    3. verseny - Na, ez kb, debil nídforszpídesek roncsderbije volt. Támaszkodások, lökések, kiszorítások folyamatosan. Az egyik ilyen beszúrós, megtámasztós előzés után aztán vágtam a sikánt, amiért járt is az áthajtásos, de nem volt speed limiter, én meg toltam neki a boxutcán át (pont leszartam mindent már...) és meg is volt a DQ

    Jó lesz ez eldobós futamnak...

  6. #31
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig a lehető legmegengedőbb értéken van (500 ms), tehát akkor lehetett arrafelé valami hálózati probléma. De akkor majd legközelebb.

    #B szerverről is várunk replayeket a megfelelő topicba! Köszi!
    Az első kettőről nem gond, de a harmadik nekem csak rövidített verzióban van meg, mivel kiléptem pár kör és egy DQ után. Szólj, ha az első kettővel segíthetek!

  7. #32
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Vegyes érzésekkel fejeztem be a tegnap estét. Nem állt rendesen össze a pálya sehogy, küzdöttem a versen yelőtt az FFB anomáliákkal, de utóbbi végül is rendben volt a versenyre. Kivéve azt, hogy nem állítottam be Launch control-t és Pit speed limiter-t

    1. verseny - A rajtnál rájöttem, hogy ebből manuális stratolás lesz, majd elfelejtettem 1-esbe teni, így pláne mindenki elment mellettem. Két rámenősebb kör után aztán újra az 5. helyen autóztam, Bozsó Marcival volt néha oda-vissza előzgetés, aztán már nem történt semmi különös a végéig.

    2. verseny - Meglepetésre egy jó superpole kör állt ösze, első helyre kerültem. Nagy Dénessel az első két körben cseréltünk kétszer pozíciót, aztán szép lassan elhúzott két másodpercre, már nem is igazán küzdöttem, inkább a mögöttem lévő távolságra figyeltem. Aztán 2-3 körrel a vége előtt az a két másodperc nagyon fogyni kezdett, mígnem az utolsó körben a hátsó egyenes előtti balosban Dénes "elfogyott", az ölembe hullott a győzelem.

    3. verseny - Na, ez kb, debil nídforszpídesek roncsderbije volt. Támaszkodások, lökések, kiszorítások folyamatosan. Az egyik ilyen beszúrós, megtámasztós előzés után aztán vágtam a sikánt, amiért járt is az áthajtásos, de nem volt speed limiter, én meg toltam neki a boxutcán át (pont leszartam mindent már...) és meg is volt a DQ

    Jó lesz ez eldobós futamnak...
    Kifogyott a benzin, és az előtte lévő körökben már sejtettem, hogy ez lesz, így picit dekoncentrált lettem

  8. #33
    Küzdelmes fordulóra számítottam az Audi egyenesbeli hátránya miatt, de végül a legnagyobb gond nem is azzal volt, hanem az első gumik túlmelegedésével és kopásával. Na meg a pályahatárokkal, a csata hevében nagyon könnyű volt túlsodródni a fehér vonalon, elég sok körömet érvénytelenítette most a rendszer. Szerencsére bünti nem lett belőle.

    Q: Oscherslebenben nagyon nem vált be az 1x5 kör taktika időmérőn, ezért most a 2x2 mellett tettem le a voksomat, működött is, egyből futottam egy 53.3-at, aminél jobbra nem számítottam, P3.

    R1: A rajtnál nem helyezkedtem a legjobban, ezért Norbi kapásból megelőzött. Az első három csatázott előttem, ezért féltávig úgy-ahogy tartottam a tempójukat, de onnantól iszonyatosan szenvedtem a kocsi elejével, a két Cupra az élen kilőtt és a hátulról zárkózó Nagy Balázs is nagyon gyorsan közeledett. Gondolom a Lynk & Conál is hasonló gondok lehettek, mert Norbi is előttem ragadt. Nagy nehezen rajta átfűztem magam, de Balázst nem tudtam már feltartóztatni a végéig, P4.

    SP: Nem voltam túl elégedett a körrel, P5.

    R2: Véletlenül időmérős beállításokon hagytam a guminyomást ami eleinte jobban működött, azt hiszem a nagy szélárnyékozásban még a leggyorsabb kört is megfutottam 53.0-val. Az elején Malm Balázs ellen védekeztem, utána sikerült Kenéz Sanyi hibáját kihasználni és feljönni negyediknek, de aztán kezdett visszaütni az agresszív setup és megint kezdtem az alulkormányzottsággal szenvedni, úgyhogy visszaelőzött, aztán az utolsó körben volt még egy túl ambíciózus kísérletem a hosszú egyenes féktávján, úgyhogy még Malm Balázsnak is adtam egy ajándék pozíciót, P6.

    R3: Jól indult a futam, Steixner Zsolt és Feri pofozkodását kihasználva már az első kör végén Kis Tibit üldöztem, viszont ott egy körön keresztül megrekedtem tisztes távolságban és közben Norbi és Sanyi is mögém került, Tibit ki tudtam fékezni egy-két körrel később az első kanyarban, de a mögöttem érkezők tempója jobb volt, szép lassan lecsúsztam a dobogós helyezésekről, ismét P4.

    Saját szemszögből:

  9. #34
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Kicsit keserű szájízzel vártam ezt a fordulót, mivel nem voltam elégedett a tempómmal(ez igaz eddig az egész szezonra), pedig szeretem ezt a pályát. Sehogysem sikerült úgy beállítanom az autót, ahogyan azt szerettem volna, hiába teszteltem rengeteget. Volt vagy 5 különböző setupom, de egyszer egyiket éreztem jobbnak, máskor meg egy másikat. A qualis P4 elfogadható lett ennek tudatában, viszont Polgár Balázs elém került. A tesztek során elég jól begyakoroltam az első "hideg" kört, amit itt is sikerült kivitelezni, Balázs át tudtam ugrani T1-ben, majd a Cuprák kicsit zavarták egymást, így a második kört már P2-ben kezdtem meg. Sajnos sejtettem, hogy sok keresnivalóm nem lesz ott, de próbáltam tartani amíg lehetett. Nálam is a kocsi eleje nem működött rendesen, ahogy teltek a körök egyre nehezebben találtam tapadást a kigyorsításokon. Balázs pedig olyan féktávokat vett az Audival, hogy esélytelen volt tartani, illetve visszatámadni, P5. Ezután betöltöttem egy teljesen ellentétes setupot, amivel kicsit jobb lett az autó mozgása. Superpole jól összeállt, P1.
    R2-ben is próbáltam magam tartani amíg lehetett, de a fekete autók nagyon fenyegettek hátulról. Visszacsúsztam P3-ba, ez lett a vége is.
    R3-ban még magamat is megleptem az első körös tempómmal, ami elég jól kitartott, így pár kör után Polgár Balázst támadtam az első helyért, amit sikerült is megszerezni, Kenéz Sanyit is magam mögött tudtam tartani a végéig, P1
    Összességében sokkal jobban sikerült a forduló, mint vártam, csak úgy mint Svédországban, de valahogy kell még gyorsulnom, mert a Cuprákhoz nyers tempóban közöm sincs

  10. #35
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Az első kettőről nem gond, de a harmadik nekem csak rövidített verzióban van meg, mivel kiléptem pár kör és egy DQ után. Szólj, ha az első kettővel segíthetek!
    Ha megtalálom a gépemen a replayt, akkor küldök.

  11. #36
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    Továbbra sem szeretem ezt a pályát.

    A prequalon nem találtam a jó beállítást, és valahogy nem éreztem rá a pályára, a 107% bőven meg volt, és a B szerver adott. Annak örültem, hogy 39 próbálkozó volt, bíztam abban, hogy végre nem 10-en leszünk a B szerveren. Sokkal többen nem voltunk.

    Mind a 3 versenyt élveztem, főleg abban fényében, hogy mennyire szenvedtem a prequalon. Az első futamon szépen feljöttem a 6. helyig, és ott be is futottam. A második futamon szerintem páran túl agresszív a mentek át. Hátulról lökdösődés, a célegyenesben az egyik szituban egy volvó többször is nekem jött és addig lökdösődés, míg kicsúsztam. Aztán a fordított pole-t buktam Dénes benzinre miatt A harmadik futamra pedig mintha mindenkinek elmentek volna otthonról. A hosszú egyenes végén olyan bevetődések voltak, hogy öröm volt nézni. Én azt várnám, hogy a minimum az lenne, hogy érezzük van mellettünk valaki és nem azért nem tudok az ideális íven menni mert technikai hiba van. A végére, kicsit el is ment a kedvem, de beértem. Alapvetően élveztem a versengést, de páran túl bátran versenyeznek és túlontúl túl túraautósan. Remélem kicsit lenyugszanak a kedélyek, hisz a most következő Mid Ohio is technikás, és sok bevetődési hely, meg erős, gyors, kanyar van.

  12. #37
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Annak örültem, hogy 39 próbálkozó volt, bíztam abban, hogy végre nem 10-en leszünk a B szerveren. Sokkal többen nem voltunk.
    Egészen az utolsó pillanatig 28 nevezőnk volt, mivel Shanghai egy kellően nagy, 36 férőhelyes pálya, hajlottunk rá, hogy egy szerverre engedjük fel az egész mezőnyt, de végül meglett a 29. induló, ezt a mennyiséget pedig egyszer már kettéosztottuk, ezért a békesség és következetesség kedvéért maradt a kettébontás. Talán nem említettük, de egyébként az elosztáshoz az AC bajnokságban is alkalmazott elosztás kalkulátort hívjuk segítségül.

  13. #38
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Köszi Balázs. Nem kritika volt, egyszerűen jó lenne kicsit nagyobb mezőnyben menni. Nekem egyébként tetszik, hogy nagyjából azonos tudásúak vannak 1 futamban. Nektek sem gond a lekörözöttek “bénázása”, nekem pedig nem frusztráló, hogy a futam felénél már fél kör előnye van a mezőny elejének. Mind ezt még úgy is, hogy adott esetben egy B szerver és futamgyőzelem a 16, 18. helyet jelenti az összesítésben. Engem nagyon feldobott, hogy a szezonban már van 2 futamgyőzelmem, még ha “csak” b szerveren is. Ez nem azt jelenti, hogy 1x1x ne lenne jó nagy mezőnyben kűzdeni


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  14. #39
    Harmati Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 02. 12.
    Város
    Bracknell
    Üzenetek
    19
    Vegre sikerult megcsipni az A szervert a 17 helyen. Meg ha tudtam is hogy tok utolso leszek a mezonyben, nagyon izgatottan vartam a futamokat. Alig a futam elott tudtam csak csatlakozni, ezert tul nagy bemelegites nem volt, egybol be az idomerore. Legjobb idom kozelebe se sikerult ferkozni, igy aztan azt hittem utolso helyrol rajtolok, de meg ket versenyzonek nem volt ideje, szoval p15 lett. A rajt jol sikerul es sikerult tartani a tempot. Masok hibazasa altal sikerult a 11-12 helyig eljutni, vegul csak egy hosszas vedekezes kovetkezet, eppen mikor ki ellen..., de a p14 meglett, aminek orultem, hiszen legjobb eredmenyem eddig
    Super pole, szinten tok gyenge lett, mezony vege, de eros rajttal es masok hibaja miatt a 11-12 hely kornyeke megint meglett. A vegefele volt egy koccanasunk Cseszko Csabival a T14-ben es igy ujra a mezony vegere kerulrtem. P16 lett.
    Harmadik futamra mar nagyon elfaradtam es szinte csak vedekezesbol allt a futamom. Annyi szerencsem volt talan, hogy a hosszu egyenesekben a Lada jol ment es nem nagyon tudtak ramjonni szelarnyekban sem. Ettol fuggetlenul a harmadik versenyen ugyanaz tortent, par korig megvolt a 11-12 hely, de sokan elmentek mellettem, mert sokat hibaztam sajnos.

    Osszesegben elveztem az A szervert es tovabbra is az a celom, hogy megcsipjem, meg ha utolso helyen is, mert onnan nezve is lehet jo futamnokat futni, ha nem hibazok, vagy legalabbis joval kevesebbet

  15. #40
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Tévedés ne essék, a cél nekem is az A szerver, de reálisan jelenleg a B-n való minél jobb helyezés az elérhető cél, mert 1 körön nem vagyok annyira gyors.


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  16. #41
    Harmati Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 02. 12.
    Város
    Bracknell
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Tévedés ne essék, a cél nekem is az A szerver, de reálisan jelenleg a B-n való minél jobb helyezés az elérhető cél, mert 1 körön nem vagyok annyira gyors.


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    Nem ertettelek felre, nem azert irtam. Osszessegeben, nekem is a B szerver a realitas, de akartam hangsulyozni hogy mennyire orultem, hogy osszejott

  17. #42
    Harmati Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 02. 12.
    Város
    Bracknell
    Üzenetek
    19
    Tudom rossz topicba irok, mert a Mid-ohio topicot meg nem latom.
    Versenykoron volt egy nagy levagasom mert siettem, ami irrealis idot produkalt. Tudnatok torolni!! koszi!

    Bocs, legkozelebb figyelek.

  18. #43
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80

    B szerver

    B szerver
    R1: időmérőn sikerült egy tizedet faragnom a prequalos időmből, de ez is csak a P7-re volt elég. A rajtnál Mammel Erik beragadt, így egy pozíciót rögtön nyertem, de elóvatoskodtam az első kanyarokat, így többen is megelőztek. Az első kör T14-ben Lakati Tamás és Zsigovics Peti csatáztak előttem, vártam a kínálkozó alkalmat, de Mammel Erik nevetett, mert mindhármunkat megelőzött egy pillanatra egy Ricciardo-t megszégyenítő féktávval , de Tamás kigyorsítása jobb volt. Ráadásul Zsigovics Peti is megcsúszott és megpöckölt egy kicsit, így én csak őt tudtam megelőzni (azaz pozíciót nem nyertem). A második kör első kanyarjában Erik belső íven elment Tamás mellett, így én kezdtem el üldözni Lakati Urat. A harmadik kör elején Tamást (és egy pillanatra Eriket is) megelőztem. Férfias túrakocsis küzdelem következett Tamással (miközben Erik megint az T1-ben belülről otthagyott mindkettőnket), az autók sokszor összeértek, de úgy gondolom, mindketten igyekeztünk a sportszerűség határain belül maradni. Ez általában sikerült is. De annyira el voltunk foglalva egymás pöcögtetésével, hogy nem figyeltük a közben minket utolérő Zsigovics Petit, aki mindkettőnket lehagyott. Én már tudtam, hogy tőle nem kell tartani, mert véletlenül időmérős beállításokkal és üzemanyaggal rajtolt, így a 3. kör végén ki is állt a boxba. Ettől kezdve már eseménytelenül telt a verseny további háromnegyede. Tamás már nem veszélyeztetett, Eriket pedig csak látótávolságon belül tudtam tartani, így P5 lett a vége.

    R2: Superpole közepesen sikerült, de mivel sokan másoknak is, ezért P5-ről rajtoltam. Nagy Gábor rögtön megelőzött, de T14-ben Korcsmáros György előttünk elmérte a féktávot, így az első kör végén megint P5-ben voltam. Gábort a második körben sikerült megelőznöm, s üldözőbe vettem a dobogót. Sajnos Korcsmáros Gyuri megint elmérte a féktávot T14-ben, és csak rajtam tudott megállni. Keresztbe fordított a kanyar külső ívén, orral befelé. Hofbauer András után volt egy pont akkora rés, ahova a pillanat tört része alatt elképzeltem, hogy beslisszanok a kanyar belső ívére és elkezdem felvenni a tempót a mezőnnyel. Sajnos túl lelkes voltam, és ilyenkor a padlógáz csak annyit ér, hogy sikító gumikkal lajhár tempóban elkezdtem csorogni a kanyar csúcspontja felé. Pont Kotroczó Roland elé, aki oldalról telibe talált. Az ötlet elsőre nagyon jónak tűnt, de visszanézve elég balf@sz módon próbálkoztam a visszatéréssel, ezért ezúton is elnézést kérek Rolandtól. A szituáció óvható, innentől csak rajtad múlik
    P7-re estem vissza Roland - gondolom - vérben forgó szemei elől menekülve. Őt kb. egy körig tudtam tartani, pedig egy pillanatig bíztam abban, hogy T1-ben elfékezte magát, de alám vágott és megelőzött. Az előzőekben írt incidens miatt nem akartam sokat vitatkozni vele Nagy Gábor egy kanyart kiszélesített, Szabó Csabinak pedig sürgős apai teendői akadtak, így két pozíciót is nyertem. Közben hátulról Tímár Tomi kergetett, majd nagy csatában meg is előzött. Ezután én noszogattam őt gyorsabb haladásra. Az utolsó hosszú egyenesben Nagy Dénes elfogyott, T14-ben pedig sikerült megelőznöm Tomit is, így ismét P5-ben zártam a versenyt.

    R3: Uhh... Gondoltam a replay-t visszanézve írom le az eseményeket, de esélytelen. Annyi minden történt, és olyan gyorsan, hogy csak pislogtam. P6-ról indulva az első körben P5-P10 helyek mindegyikén megfordultam. Káosz futam volt, de nagyon élveztem. Csúszkáló, lökdösődő autók, pálya átvágások, szervízutak. 2-3 autó egymás mellett, vagyis minden, ami belefér. Erikkel húzattam magam, ő hámozta át magát a mezőnyön. Néha az ő bajszát is megrángattam, de vele nem bírtam. A verseny felénél kiállt a boxba, pedig már épp megelőztem volna :P (neeem, ahhoz még több spenótot kéne ennem)
    Nagy Gábort már egyedül kellett megelőznöm. Ez többszöri próbálkozás után az első kanyarban sikerült, ahol nagyon sportszerűen pont annyi helyet hagyott a belső íven, amennyi szükséges volt. Aztán sokáig P4-ben autóztam, már kezdtem azt hinni, hogy felborítom a P5-ös sormintámat, de az utolsó körben T14-ben ici-picit túlcsúsztam, és ez elég volt Zsigovics Petinek, hogy megelőzzön. Így maradt ez a futam is P5.

  19. #44
    Timár Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    33

    Eseménydús futamok

    B szerver

    Most a B szerverre kerültem, aminek örültem mert így bíztam hogy az elejében tudok menni. Ez nagyrészt össze is jött.

    1. futam: 4. Helyről rajtolva ezt a helyet meg is őriztem az első körökben. Majd Nagy Dénes és Hofbauer András elfékezés után a 2. helyen találtam magam. Közelítettem is Kotroczó Rolandra akivel mind a 3 futamon jól egymásra találtunk. Egyszer kerültem igazán közel, de túlságosan a belső ívre kerültem és elfékeztem a T14-ben. P2

    2. futam: Rutintalanságom miatt nem volt mért időm a superpole-on. Így hátulról indulva igazán izgalmas versenyem volt. Rajtnál fogtam egy helyet, még az első körben sikerült előznöm Zsigovics Petit, egy kanyarral később megtorpedózott Hofbauer. Gondolom elfékezte magát. 3. körben megelőzött Kotroczó Roland. Majd ő előzte Lakati Tamást akit így én is meg tudtam előzni. Ezután jött a már Bozsó Marci által említett hiba a T14-ben. Nem láttam előre hogy elindul Marci keresztben a kanyarban, így amikor ütközött Kotroczóval telibe vertem a kék Hyundai-ját. Lehet ezzel még segítettem is Rolinak hogy hamarabb irányba álljon az autója. 😀 1-2 körrel később kifékeztem Korcsmáros Gyurit. Ezután Nagy Gábor jött vissza a T3 bukóteréből. Elmentem mellette, de a féktávon visszaért mellém amit nem vettem észre, így ráhúztam a kormányt. Elnézést kérek emiatt! Ezután Bozsót üldöztem. Hibázott a T13-ban megelőztem, de elóvatoskodtam a féktávot így visszaelőzött. 2 körrel később sikerült elmennem mellette az egyes kanyar előtt. Már kezdtem megnyugodni hogy bejövök P5-ban, erre elrontom az utolsó körben a T14 féktávját.. P7

    3. verseny
    4. Helyről rajtolva a futamgyőzelem volt a cél, ami meg is lehetett volna ha nem rontom el a T11 féktávját az első körben, amikor már az első helyért küzdöttem. Így levágtam a hosszú egyenesre vezető kanyart, de az egyenesben visszaengedtem a többieket. 5. Helyen fordultam a 2. körre amiben az első kanyarban Kotroczó Rolit nem vettem időben észre a belső íven. Így ő a falat koccolta. Elnézést kérek Roli! Később csatáztam Nagy Gáborral, akit sikerült megelőzni, de ekkor már Kotroczó ismét előttem volt. 4. Helyen haladva Lakati Tamás sóderágyban végezte, Dénest pedig sikerült megelőznöm az utolsó körben. P2

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •