Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (44 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Shanghai 2020.12.02.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2020 Őszi bajnoksága! Hatodik versenyünk házigazdája Kína Grand Prix pályája, a Shanghai International Circuit, amelynek az Intermediate vonalvezetésén fogunk körözni.



    6. Futam: 12.02. - Szerda Shanghai (Intermediate) - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019, TC Cup (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019 TC Cup
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 60 perc
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 4 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Teljes
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2020 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A TCR autókban van rajtautomatika, ennek használatához itt található segédlet: LINK
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 12. 01. 18:44.

  2. #2
    Faragó Imi Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    73

    Eredményrögzítés

    Sziasztok!

    Ma a 18:40 körüli futam előtti kvalin sikerült javítanom az időmön. Az 1 körös futamot teljesítettem (Hevesi Sándorral és Vajk Gáborral), de az időeredményem nem került beírásra. Viszont ahogy látom, a következő futam (19:13-kor) után került be idő.
    Utána tudtok nézni? Relatív sokat sikerült javítanom mind eredményben, mind pozícióban. Csatolok screenshotot az időről.

    Nem tudom az okozhatta-e a problémát, hogy ebben a sessionben is futottam egy 1:55.002-es időt, ami az addigi legjobb időm volt, és azóta is az az eredmény szerepel a nevem mellett, nem pedig az 1:54.953.
    (a filenévben szereplő dátum ne tévesszen meg, 1 órával később készült, csak a windowsom órája nem akar syncelődni, de mivel csak raceroomra használom, így nem foglalkoztam még vele)

    Utána tudtok nézni / rögzíteni az eredményemet?
    Köszönöm a segítséget előre is,
    Imi


    szerk: ilyen kicsiben nem látszódik jól az idő, a biztonság kedvéért feltöltöttem imgur-re a screenshotot: https://imgur.com/a/x8WtZjo
    Csatolt képek Csatolt képek

  3. #3
    Faragó Imi Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    73
    Köszönöm, bekerült!

  4. #4
    Kedves Versenyzők!

    Felmerült az igény, hogy legyen lehetőség versenykörülmények között is gyakorolni az éles futam előtt. A prequal mellett indítottunk egy második szervert, ahol a fordulónak megfelelő napszak beállításokkal végig lehet menni a teljes hétvége programján, 5 perces session hosszakkal.

    GTR-MASTERS.HU- PRACTICE
    Jelszó: masters


    Nyilván ennek elsősorban akkor van értelme, ha legalább egy csapatnyi ember összegyűlik, nyugodtan használhatjátok akár a futam topicját is előzetes időpontegyeztetésre.

    FONTOS! Az itt elért köridők értelemszerűen nem rögzülnek a prequalon.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 11. 29. 10:17.

  5. #5
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    411
    Mi most megyunk Practice szerverre, ha erdekel valakit.

  6. #6
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    411
    Rendkivul tanulsagos volt a tegnapi gyakorlas Practice serveren, volt gepeszkedes boven a hideg gumikon, meg tulcsuszas T14-en hideg fekkel

    Annyit szeretnek kerni, hogy meg kellene novelni a varakozasi idot, a Race time lejarta utan, hogy legyen idonk befejezni a kort. Tegnap volt egy futam, ahol az adott koron nem ertunk korbe. Koszonom.

  7. #7
    Javítottam, rosszul emlékeztem a paraméterek működésére.

  8. #8
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    411
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Javítottam, rosszul emlékeztem a paraméterek működésére.
    koszi

  9. #9
    T300-at használókhoz egy kérdés: 1-2 napja szívat valami a Raceroom-ban a T300-ammal, mert belépek és 1-2 kör után az FFB elkezd önálló életet élni, rásegít, ahol nem kellene, egyenesekben a középen maradásból néha kicsit odébb próbálja rakni az irányt egy-egy kis rántásszerű impulzussal. Firmware-t frissítettem, drivert töröltem és újratelepítettem, ACC-ben kipróbálva minden okés, csak Raceroom-on belül csinálja, de nem azonnal, hanem csak pár perc elteltével.
    Ha valaki már találkozott ezzel a jelenséggel és tudja a gyógyírt rá, ne tartsa magában

  10. #10
    Faragó Imi Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    T300-at használókhoz egy kérdés: 1-2 napja szívat valami a Raceroom-ban a T300-ammal, mert belépek és 1-2 kör után az FFB elkezd önálló életet élni, rásegít, ahol nem kellene, egyenesekben a középen maradásból néha kicsit odébb próbálja rakni az irányt egy-egy kis rántásszerű impulzussal. Firmware-t frissítettem, drivert töröltem és újratelepítettem, ACC-ben kipróbálva minden okés, csak Raceroom-on belül csinálja, de nem azonnal, hanem csak pár perc elteltével.
    Ha valaki már találkozott ezzel a jelenséggel és tudja a gyógyírt rá, ne tartsa magában
    Találkoztam, T150-nél a múlt héten. Nekem AC-ben is csinálta, csak más ffb beállítások miatt nem volt olyan feltűnő.
    Windows reinstall utána is csinálta ugyanúgy. Végül az oldotta meg, hogy másik usb portba dugtam át a kormányt! A Facebook csoportba indítottam erről egy threadet és videót tettem fel az esetről. Az volt az izgi benne, hogy egy kölcsön g25-tel megpróbáltam, és ott jelentkezett raádásul azonnal.
    Egyébként a T150-nél azután kezdte csinálni, hogy a kerékvetőre vagy a zöld műfűre rámentem.

  11. #11
    Idézet Eredetileg imi írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként a T150-nél azután kezdte csinálni, hogy a kerékvetőre vagy a zöld műfűre rámentem.
    Így van, tényleg jellemzően aztán kezdett ehhez, miután néha rámentem a kerékvetőre. Még egy esélyt adok neki délután, aztán meglátjuk... Ha nem javul, akkor legfeljebb ez a verseny kimarad.

    Update: Töröltem minden profilt a Control settings-ben, újra beállítottam a kormányt és most jónak tűnt 20 percen át.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2020. 12. 02. 16:25.

  12. #12
    ifj. Leéb István Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 18.
    Város
    Piliscsaba
    Üzenetek
    26

    Közvetítés

    Sziasztok,

    Valaki esetleg stream-eli az esti futamot, ha már indulni nem tudok, legalább nézhessem???

    Köszi,

  13. #13
    Faragó Imi Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Így van, tényleg jellemzően aztán kezdett ehhez, miután néha rámentem a kerékvetőre. Még egy esélyt adok neki délután, aztán meglátjuk... Ha nem javul, akkor legfeljebb ez a verseny kimarad.
    Próbáld meg te is a másik usb portot. Egyébként nekem azután jelentkezett 2 hete, hogy jött egy nagy windows update.

  14. #14
    Idézet Eredetileg imi írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáld meg te is a másik usb portot. Egyébként nekem azután jelentkezett 2 hete, hogy jött egy nagy windows update.
    Próbáltam már azt is. USB3-ason fel sem ismeri a kormányt, csak USB2-őn.

    Polgár Bazsi közben más topikban írta, hogy ez Raceroom hiba vagy jelenség, többek közt nála is jelentekezett és dolgoznak rajta.

  15. #15
    Szerverbeosztás:

    01-17. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    18-29. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #B szerver

    19:30-kor LAG TESZT! ( mindenki jöjjön időben)

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (TS szerveren elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!



  16. #16
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    411
    Probalok streamelni
    https://www.twitch.tv/geraandras

  17. #17
    Lakati Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 13.
    Város
    Szokolya
    Üzenetek
    36
    Sziasztok nem látom a servereket nálam van a baj vagy globális a probléma

  18. #18
    Lakati Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 13.
    Város
    Szokolya
    Üzenetek
    36
    Újraindítom hátha

  19. #19
    Lakati Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 13.
    Város
    Szokolya
    Üzenetek
    36
    Megvan valamiért megmakkant a raceroom

  20. #20
    ifj. Leéb István Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 18.
    Város
    Piliscsaba
    Üzenetek
    26

    Stream

    Jaj de jó lenne! Köszi Andris!

  21. #21
    Szabó Csabi Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 10. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    25

    Magas ping

    Sziasztok, Engem a B-ről 2-dik körben (5-dik helyről) kidobott magas ping okán! Valaki esetleg járt így még rajtam kívül?
    Nem éreztem semmi laggot és többiek sem jelezték.. Valahogy megoldható hogy viszakerüljek a többi futamra?
    Utoljára módosította: Szabó Csaba; 2020. 12. 02. 21:24.

  22. #22

    Kidobott.

    Kidobott a játék, hogy tudok visszalépni a szerverre?

  23. #23
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg zsopo87 írta Hozzászólás megtekintése
    Kidobott a játék, hogy tudok visszalépni a szerverre?
    Futamok kozott lehet csak fellepni, resen kell lenni.

  24. #24
    Te jó ég...
    Elnézést Lakati Tamás. Nem mentség, hogy előtte 3x torpedóztál ki...

    Óvd meg nyugodtan

  25. #25
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    B szerver

    Hát srácok, lesz mit visszanézni.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •