Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (36 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.638

    2020.11.29 ACCGT02 - Brands Hatch

    Assetto Corsa Competizione GT Bajnokság!

    Kedves Versenyzők. A Blancpain GT bajnokságunk következő fordulóját Brands Hatch-en tartjuk.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya: Brands Hatch

    Szabadedzés: 19:00
    Időmérő: 20:00
    Verseny: 20:35
    Futamtáv: 90 perc
    Kötelező kiállás: 1 (megkötés nincs)
    Időjárás: Változó

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    A szabályok ismerete és betartása kötelező:
    ACC GT Bajnokság versenyszabályzat


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó versenyt.

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.638
    Kedves versenyzők.

    Szeretnénk felhívni a figyelmet a szabályzat felvezető körre vonatkozó részére:
    A futam repülő rajttal kezdődik. A felvezető kör előtt a képernyő tetején látható a felvezető kör kezdéséig hátralévő idő. A felvezető kör 3 szakaszra bomlik:
    - 1. Szakasz: Egysoros felvezető.
    Itt a versenyző kötelessége hogy a hud-on zöldben tartsa a kijelzőt. Amíg zöldben van, addig szabadon használhatja a pályát teljes terjedelmében, a többi autó mozgását figyelmen kívül hagyhatja. Ha az előtte haladó bármilyen okból lassít, nem kell lassítania, ha a HUD úgy marad zöldben hogy előz, akkor előznie kell. Tehát amíg zöld a HUD, lehet előzni és tetszés szerint melegíteni a féket és a gumit.
    - 2. Szakasz: Kétsoros felvezető.
    Itt a versenyző kötelessége hogy a hud-on zöldben tartsa a kijelzőt és elfoglalja a pályának a számára kijelölt felét. Ebben a szakaszban már tilos cikázni és nagy gáz - nagy fékkel melegíteni a féket és a gumit. Mindenki köteles a HUD-on meghatározott 60 KM/h-val egyenletesen haladni.
    - 3. Szakasz: Rajt.
    A HUD-on megjelenik a sebesség mérő ami 70Km/h felett pirosra vált. Ebben a szakaszban minden versenyző köteles 70Km/h-n tartani a sebességét, aki ezt nem teszi meg, óvható. Amit a VB elbírál és büntetést szabhat ki.
    Egy kis segítség akinek nem egyértelmű a leírás.
    https://youtu.be/Wf0-S4hw4Qk?t=2044

    Valamint Brands Hach, azon pályák közé tartozik, ahol nehéz előzni. Így nagyobb értéke van egy időmérőn megszerzett pozíciónak.
    Az első körben itt is fékezzünk időben és hagyjunk helyet egymásnak!
    A pályán több olyan kanyar is van ahol egy kisebb hibával perceket lehet veszíteni. Aki türelmes és stabil, biztonságos köröket megy, az bármilyen köridővel is majdnem biztos hogy ott lesz a top 10-ben ezen a pályán.

    Jó versenyt mindenkinek.

  3. #3
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.638
    Kedves versenyzők, a futamra 22 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters.hu #A
    1 - 22-ig. Piski Tamás - Poszmik Gilbert

  4. #4
    Laci ne haragudj, utálni fogsz...
    Megint elb@sztam, és rossz autóval léptem fel először
    Merci helyett ferka, bocsi!!!


    Grat mindenkinek, szerintem rohadt jó futam volt!!!

  5. #5
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Sajnos hamar vége lett a futamomnak. Már eleve gondolkoztam hogy el se induljak, valahogy ma semmi kedvem nem volt hozzá, de aztán gondoltam nem dobok csak el úgy futamot, lesz ami lesz. Időmérőn valami csoda folytán 3. hely, pedig úgy éreztem egy értelmes kört sem sikerült összeraknom. Aztán a rajtál fel a wet gumi, nyomás beállít, de már a felvezető körön 32-33 psi volt, és damp lett a pályaállípot, úgyhogy 2. körben mentem is kereket cserélni. Persze száraz pályára állítottam be a guminyomást, meg fullra is tankoltam véletlenül. 23-24 psi-vel mentem 2-3 kört, aztán mivel esős beállításokkal amúgy is lassú lettem volna a száradó pályán, ráadásul kellett volna mégegy kerékcsere, és addig is szenvedtem volna az alacsony nyomás miatt, ezért úgy döntöttem kiszállok a játékból. Mindenesetre tanulópénznek jó volt. Legközelebb lehet hallgatok a megérzéseimre ha nincs kedvem versenyezni :-D

    Az elején annyira lassú voltam, hogy feltartottam pár embert, belém is koccoltak minimálisan hátulról a nagy sebességkülönbség miatt. Bocsi érte...nem tudtam gyorsabban menni egyszerűen.
    Utoljára módosította: emberallat; 2020. 11. 29. 23:26.

  6. #6
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    @Györki Dani elnézést kérek a megforgatásért, az én hibám volt, nem készültem rá, hogy ekkora lesz a féktávok közötti különbség...

  7. #7
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Vartam mar egy ilyen futamot, szerintem orosz rulett. Idegrombolo. Ha rajtam mulva, nem lenne ilyen tobbet.

    Idomero egesz jol sikerult, bar forgalomba kerultem mindig, aztan a legjobb korombe belehibaztam, de P2 teljesen jo.

    A rajnal feljottem elsonek, de tudtam, hogy kozom nem lesz semmihez. Tul magas guminyomast allitottam be es minimalis fekhutest, igy vorosen izzott minden. Korcsolyapalya volt az egesz.

    Eloszor Szabo Zoli elozott meg, aztan Feher Norbival csataztunk, de mindig hibaztunk, igy cserelgettuk a helyeket. Ezt Gyorki Dani kihasznalta es elment mindkettonk mellett, sokkal gyorsabb volt. Aztan Norbi hibazott, bealltam a harmadik helyen csuszkalni.

    Aztan Szabo Zoli elottem termett, csuszkalt, majd megperdult. Igy jottem fel masodiknak. Ekkor irta ki, hogy mostantol a slick az idealis gumi, de en azt lattam, hogy esik, ment az ablaktorlo. Ilyenkor mi van?

    Aztan Kristof utolert, tolt le kemenyen, kialltam a boxba, ekkor mar vilagos volt, hogy kell a szaraz gumi. A setupot problatam beloni menet kozben, teljesen jo lett minden, csak ugye a fekhutest nem lehetett allitani, igy az tovabbra is izzott es csusztam le a fektavokon.

    Elottem volt Dani 12 masodpercel, mivel jo volt a kocsi, ezert viszonylag hamar ledolgoztam a kulonbseget es utolertem.

    De aztan elkezdtem gondolkodni: Szabo Zoli hatul, Dani ketszer valtott autot, szoval a bajnoksag szempontjabol nincs ertelme kockaztatni, foleg melegedo fekekkel. Igy bekocogtam mogotte a masodik helyen.

    Javaslat KUNOS-eknak:
    allithato fekhutes a boxkiallasnal.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2020. 11. 29. 23:41.

  8. #8
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ekkor irta ki, hogy mostantol a slick az idealis gumi, de en azt lattam, hogy esik, ment az ablaktorlo. Ilyenkor mi van?
    Hát ahogy írtad, orosz rulett :-) Ami logikusnak tűnik, aztán vagy bejön vagy nem.
    Én mondjuk korán voltam kinn mivel 34 psi esőgumikkal mentem, de ahogy kijöttem kiírta, hogy wet az optimális, miközben akkor már rohadtul nem.

  9. #9
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Vartam mar egy ilyen futamot, szerintem orosz rulett. Idegrombolo. Ha rajtam mulva, nem lenne ilyen tobbet.
    Bár én most ráfáztam erre, de szerintem jók az ilyenek, másfajta képességeket emel ki mint a pályán való gyorsan közlekedés. Szerintem már a rajtnál szárazat lehett volna feltenni, hiába írta ki hogy wet az optimális. Ugyanez volt ha jól emlékszem kyalamiban a szabadedzésen, hogy túlmelegedő wet gumikkal ugyanolyan gyorsan lehetett menni mint szárazakkal, kiába írta ki hogy wet gumi kell.

  10. #10
    Györki Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 07. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    @Györki Dani elnézést kérek a megforgatásért, az én hibám volt, nem készültem rá, hogy ekkora lesz a féktávok közötti különbség...
    Nincs gond, de megállt bennem az ütő.

  11. #11
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.638
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Laci ne haragudj, utálni fogsz...
    Megint elb@sztam, és rossz autóval léptem fel először
    Merci helyett ferka, bocsi!!!


    Grat mindenkinek, szerintem rohadt jó futam volt!!!
    Ez már apróság, most én elakadtam az esőgumin.

    Őszintén szólva én most nem igazán látom a koncepciót, hogy Kunosék ezt hogy gondolták.
    Eddig light rain-ben
    - slick gumi: ugyan nem melegedett, de ha túlfújtad akkor a nyomást ideálisra be lehet állítani és tudtál használható köröket menni.
    - eső gumi: használhatatlan volt, vörösen izzott a gumi és lassú is volt.

    Most light rain-ben:
    - slick gumi: nevetségesen lassú még ideális guminyomással is.
    - eső gumi: használhatatlan, vörösen izzik de még így is gyorsabb.

    Szóval most light rain-ben kétféle gumink is van ami használhatatlan.
    Maximum ABS, TC-vel mentem, a kormányt alig mertem 1-2mm eltekerni kanyarokban, körönként benne hagytam vagy 2-3 tizedet, csak hogy ne terheljem a gumit de így is lángoltak.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 11. 30. 00:07.

  12. #12
    Györki Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 07. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    25
    Én esőgumival indultam, ami az első egy-két körben nagyon csúszott, később már használható volt, de végig pirosak voltak, főleg a bal oldalon. A nyomások is összevissza voltak, de azért sikerült úgy belőni, hogy 30-32 psi között mozogtak.

    Az elején óvatos voltam, amíg nem tapasztaltam meg, hogy milyen féktávok működnek, be is esett mellém 1-2 Mercedes -ha jól emlékszem-, ütközésre számítottam, de próbáltam kivédeni, itt buktam is pár helyet. Talán a 9-re estem vissza 5-ről, de elég gyorsan sikerült feljönni a 2-ra, majd az 1. helyre. Itt pörgetett meg Tömöl Tomi egy lekörözés után.

    Száraz gumira váltottam a kiálláskor, a nyomásokat menet közben állítgattam, teljesen szarul. A bal-elsőm 30psi volt, a jobb-hátsó 26psi. A kiállások után az első helyen voltam, utánam Piski Tomi kb. 12mp-re. Az egyetlen komolyabb hibámat itt követtem el, az első kanyarban becsúsztam a sóderágyba, el is dobtam vele csomó időt, de utána beálltam egy kockázatmentes tempóra, számítva arra, hogy Tomi utolér, de előzni csak akkor tud, ha hibázok.
    Nem számítottam rá, hogy az első szezonban összejön egy győzelem, de nem bánom.

  13. #13
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Szívből gratulálok, nagyot mentel!

    Amit nem értek, hogy miert váltotta kétszer autot?

    Vezetned a bajnokságot.

  14. #14
    Györki Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 07. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Szívből gratulálok, nagyot mentel!

    Amit nem értek, hogy miert váltotta kétszer autot?

    Vezetned a bajnokságot.
    Akkor itt lehet, hogy félreértés van a szabályzatban. Én az autóváltást úgy értelmeztem, hogy egy versenyre választhatok egy másik autót, de a többin ugyanazzal kell mennem. Alapból az egész szezonban az Astonnal megyek, egyetlen versenyre (Zolder) váltottam át a Mercedesre.

    Rosszul gondolom és Zolder után nekem végig a Mercedessel kellene mennem?

  15. #15
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Györki Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor itt lehet, hogy félreértés van a szabályzatban. Én az autóváltást úgy értelmeztem, hogy egy versenyre választhatok egy másik autót, de a többin ugyanazzal kell mennem. Alapból az egész szezonban az Astonnal megyek, egyetlen versenyre (Zolder) váltottam át a Mercedesre.

    Rosszul gondolom és Zolder után nekem végig a Mercedessel kellene mennem?
    Egyszer válhatsz autot. Ez volt Zolderben.

    Ha megegyszer valtasz, akkor törődnek a korábban szerzett pontjaid.

    Maradnod kellett volna a Mercinel, így most 120 pontos van.

  16. #16
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Györki Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor itt lehet, hogy félreértés van a szabályzatban. Én az autóváltást úgy értelmeztem, hogy egy versenyre választhatok egy másik autót, de a többin ugyanazzal kell mennem. Alapból az egész szezonban az Astonnal megyek, egyetlen versenyre (Zolder) váltottam át a Mercedesre.

    Rosszul gondolom és Zolder után nekem végig a Mercedessel kellene mennem?
    Egyszer válhatsz autot. Ez volt Zolderben.

    Ha megegyszer valtasz, akkor törődnek a korábban szerzett pontjaid.

    Maradnod kellett volna a Mercinel, így most 120 pontod van.

  17. #17
    Györki Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 07. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Egyszer válhatsz autot. Ez volt Zolderben.

    Ha megegyszer valtasz, akkor törődnek a korábban szerzett pontjaid.

    Maradnod kellett volna a Mercinel, így most 120 pontod van.

    Ha ez így van, akkor két észrevételem van:
    1, én vagyok a világ lúzere
    2, a szabályzatban ezt pontosítani kellene, hogy ne lehessen többféleképpen értelmezni

  18. #18
    Nagyon nem találtam a ritmust itt a BMW-vel és végül hétvégén se maradt elég időm készülni, úgyhogy úgy kellett ráerőltetni magam az indulásra. Ehhez képest végül Brands Hatch most sem hagyott cserben és baromi élvezetes verseny lett belőle.

    Az időmérőn még a versenybeállításokat próbáltam finomhangolni, úgyhogy csak az utolsó pár percben hotlapoztam, 14. helyre sikerült kvalifikálni.

    Mint kiderült az időmérős erőfeszítéseimnek semmi értelme nem volt, mert újra esett a verseny elején. Sajnos az első körben belekeveredtem egy balesetbe, valaki eltalált oldalról, visszaestem a 18. helyre. Szerencsére a guminyomást viszonylag jól eltaláltam, ezért a tempóm rendben volt, volt néhány előzésem és volt bőven hiba is. Gyakorlatilag az egész verseny alatt Antal Gábort követtem, nagyjából egy tempót mentünk, hol ő tudott egy picit meglépni, hol én zárkóztam vissza, szép lassan előremásztunk egészen a top 4-ig.

    Aztán nagyjából 35 perc után az esőgumi kezdte feladni a száradó pályán, volt egy komolyabb hibám, ami után kiálltam a boxba. Sajnos itt megint megszívtam azzal, hogy elsőre nem kapcsolt le a motor, hiába nyomtam a gombot, ezért buktam vagy 10 mp-t a kiállásnál. Gondoltam egy merészet és az ideális guminyomást állítottam be, ami miatt az első 10-15 perc katasztrófa volt, a hideg gumikon csúszkáltam össze-vissza, buktam egy ~10 másodpercet a Nissanhoz képest, Kristóf pedig simán utólért. Aztán pont ezen a ponton értek a gumik az optimális tartományba, onnantól kezdve szép fokozatosan újra tudtam csökkenteni a távolságot, csak ijesztő közelségbe került mögöttem egy hármas Merci fogat Lányi Tomival az élen. Igazából úgy voltam vele, hogy nagyon nem akarok vele harcolni, mert a tempója elégnek tűnt ahhoz, hogy Antal Gabit is befogja előttem, hátha lassítják majd egymást, ami végül bejött, az utolsó néhány körben már újra közvetlenül a Godzilla mögött voltam, de engem is beért Fehér Norbi, úgyhogy nagyon kellett koncentrálni.

    Kisebb meglepetésemre aztán a Nissan pont az utolsó körben lecsúszott az első kanyarban, mellé tudtam gyorsítani és megörököltem a P4-et. Kicsit sajnáltam is a dolgot, nagyon szépen mentél végig. Igazából vicces, mert még egy picit elégedtetlen is vagyok, több komolyabb hibám is volt, ami nélkül még akár több is lehetett volna a futamban, de hát szerintem ezzel mindenki így van most.

    Ja és ez a játékban felbontás leskálázás - VR szoftverben visszaskálázás tényleg segít valamennyit, ilyen folyamatosan talán még sosem futott nálam az ACC egy teljes táv alatt és még a szemem se folyt ki teljesen.

    Saját szemszögből:

  19. #19

  20. #20
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Egyszer válhatsz autot. Ez volt Zolderben.

    Ha megegyszer valtasz, akkor törődnek a korábban szerzett pontjaid.

    Maradnod kellett volna a Mercinel, így most 120 pontod van.
    Nem 120 szerintem, mert a mercis verseny eredménye is beleszámít ha már nem lesz autóváltás.

    Idézet Eredetileg Györki Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    a szabályzatban ezt pontosítani kellene, hogy ne lehessen többféleképpen értelmezni
    Elolvastam mégegyszer a szabályzatban, tényleg eléggé félreérthető. Gondolom a sok régi motoros miatt fel sem merült hogy máshogy is lehetne értelmezni.

  21. #21
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez már apróság, most én elakadtam az esőgumin.

    Őszintén szólva én most nem igazán látom a koncepciót, hogy Kunosék ezt hogy gondolták.
    Eddig light rain-ben
    - slick gumi: ugyan nem melegedett, de ha túlfújtad akkor a nyomást ideálisra be lehet állítani és tudtál használható köröket menni.
    - eső gumi: használhatatlan volt, vörösen izzott a gumi és lassú is volt.

    Most light rain-ben:
    - slick gumi: nevetségesen lassú még ideális guminyomással is.
    - eső gumi: használhatatlan, vörösen izzik de még így is gyorsabb.

    Szóval most light rain-ben kétféle gumink is van ami használhatatlan.
    Maximum ABS, TC-vel mentem, a kormányt alig mertem 1-2mm eltekerni kanyarokban, körönként benne hagytam vagy 2-3 tizedet, csak hogy ne terheljem a gumit de így is lángoltak.
    Szerintem megfelelően viselkedtek a gumik.
    Olyan esőben, ami az elején volt korábban sem mertem volna felrakni a slicket, és bár nekem is 32 fok körül voltak a gumik, amíg kicsit lehetett hűteni és nem ment 33-ig, egész jól működtek.
    A turpiság inkább ott keresendő, hogy pl. prekin 24-25 psi körüli nyomás működött 38 fokos aszfalton. Esőben alacsonyabb szokott lenni, inkább 25-26 fok körüli a pálya, és ehhez az esőgumikat sem kell túlzottan keményre tenni, de most a pálya 32 fok volt, ehhez ugyanaz a nyomás kellett volna, mint a száraz pályá 38 fokoshoz. De ahogy néztem mindenki alábecsülte ezt.
    Nekem inkább az a kérdés, hogy egy látszólag jó ideje felhős időben hogy lehet 32 fokos az aszfalt? Összességében szerintem rendben van ez így.

  22. #22
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Elolvastam mégegyszer a szabályzatban, tényleg eléggé félreérthető. Gondolom a sok régi motoros miatt fel sem merült hogy máshogy is lehetne értelmezni.
    "A bajnokság során egyszer szabadon lehet autót váltani. Ezen felül autó váltásra nincs lehetőség."

    Ebben mit lehet felreerteni?

  23. #23
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ebben mit lehet felreerteni?
    Tulajdonképpen ha nem ismerném a szokásrendet, meg az előzményeket a szavazással, az idézett részt tényleg lehetne akár így "joker/wildcard" jelleggel is értelmezni, hogy egy kiválasztott futamon mehetsz egy másik autóval.

  24. #24
    Jancsó Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 07. 24.
    Város
    Kolozsvár
    Üzenetek
    6
    Amikor megláttam a rajtnál, hogy esik csak arra gondoltam érjek célba valahogy, nem számit hányadiknak. Probáltam inkabb lassabban menni de hiba nélkük de ez csak egy ideig sikerül, utána meg lassan is mentem és hibáztam is. WET setup-al indultam és ez nálam is 34 PSI-s nyomást eredményezett, gondoltam majd boxkiálás után jobb lesz, de akkor meg a száraz gumik 24 PSI-n voltak, vegül a már felszáradt pályan tértek magukhoz az értékek.
    Az elejen Horváth Márkba sikerült belemennem hátulról, ez miatt elnézest kérek, megkaptam a 7 másodperc dmg-et érte.

  25. #25
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Tulajdonképpen ha nem ismerném a szokásrendet, meg az előzményeket a szavazással, az idézett részt tényleg lehetne akár így "joker/wildcard" jelleggel is értelmezni, hogy egy kiválasztott futamon mehetsz egy másik autóval.
    Vegulis van benne logika.

    A retorzio viszont egyáltalán nem szerepel. Ilyenkor mi van? Kérdezem a verseny igazgatót.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •