Találatok: 1 - 25 (25 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    AC BTCC - Croft - Nov.26

    Kedves Versenyzők!

    BTCC 98/99-es túraautó bajnokságunk 5. fordulója az angliai Croft pályán kerűl megrendezésre. Az időjárás kegyes lesz a versenyzőkhöz. A nissan, és a BMW közötti ádáz csata tovább dúl a pályán. Akinek van kedve benne résztvenni, az csatlakozzon a mezőnyhöz!



    Helyszín: Croft - rank v1.0 Letöltés: GDrive, RD

    Autó:


    Dátum: 2020.Nov.26 (csütörtök)

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*30 perc (második futamon első 10 fordított rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Prekvalon fix 98%
    Gumi melegítők: nem
    Fizikai sérülések: 75%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi használat: 100%
    Üzemanyag használat: 52%
    Aszfalt hőmérséklet: 32 +/-5 °C. Prekvalon fix 33 °C
    Pitek száma: 26

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #BTCC - A
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #BTCC - Prequal
    Gyakorló jelszó: masters

    Indulási feltételek, szabályzat, és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: AC BTCC 98/99
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on.
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 11. 13. 19:05. Indoklás: fuel

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    A gyakorló, prekvalifikációs szerver megy.

    A pálya elég engedékeny a pályaelhagyásokkal kapcsolatban. Kérnék minden versenyzőt, hogy a szabályzatnak megfelelően, a kocsi legalább egy pontja mindig maradjon a fehér vonalon belűl.

    Jó felkészülést!

  3. #3
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Úgy látom a Nissant ismét nehéz lesz utolérni

  4. #4
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom a Nissant ismét nehéz lesz utolérni
    Viszonyítás kérdése, az enyémet pl. nem lesz az...

  5. #5
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    https://drive.google.com/file/d/16uC...ew?usp=sharing

    Bocs, hogy megint ilyen későn! :S

    BMW-sek közül aki egy kicsit kevésbbé pattogós, megbocsátóbb szetet szeretne az próbálkozzon az első rugó elpuhításával, vagy akár pl. a Road Atlanta-i nagy travel ranges szettel, letekert hátsó stabbal. Gyorskörön picivel lassabb lesz, de versenyen egy fokkal jobban fogja tolerálni a hibákat / váratlan dolgokat.


    Üdv!

  6. #6
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Köszik!
    Mindig megnyugszom hogyha BMW-vel is odapörkölsz, és igazolod hogy nem a nissan az overpower.

  7. #7
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Köszik!
    Mindig megnyugszom hogyha BMW-vel is odapörkölsz, és igazolod hogy nem a nissan az overpower.
    Azért azt hozzá kell tenni, hogy a BMW-vel jóval nehezebb összerakni a kört. Alapból is nehézkesebb autó picit, a hibákat meg semennyire nem tolerálja, így versenyen nyilván nem lehet full a határon menni vele. Ezzel szemben a Nissan-t nagy gázzal lehet tökön-paszujon is átküldeni, nem igazán veszi zokon...
    Na mind1, remélem a jövőben fogják még fejleszteni, javítani ezeket az autókat, mert amúgy poén kis kategória.

  8. #8
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom a Nissant ismét nehéz lesz utolérni
    Nyugi, én úgyis elrontom a rajtot

  9. #9
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Köszik!
    Mindig megnyugszom hogyha BMW-vel is odapörkölsz, és igazolod hogy nem a nissan az overpower.
    amikor megláttam az időt pont ugyanezt gondoltam

  10. #10
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    Azért azt hozzá kell tenni, hogy a BMW-vel jóval nehezebb összerakni a kört. Alapból is nehézkesebb autó picit, a hibákat meg semennyire nem tolerálja, így versenyen nyilván nem lehet full a határon menni vele. Ezzel szemben a Nissan-t nagy gázzal lehet tökön-paszujon is átküldeni, nem igazán veszi zokon...
    Na mind1, remélem a jövőben fogják még fejleszteni, javítani ezeket az autókat, mert amúgy poén kis kategória.
    Nekem elég lenne ha pl az E30-nak a kormányművét átraknák az E36-ba és hibátlan gép lenne belőle !
    De mint mindig most is Köszi a setupot !!! ( Mindenki nevében is aki fogja használni )

  11. #11
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem elég lenne ha pl az E30-nak a kormányművét átraknák az E36-ba és hibátlan gép lenne belőle !
    De mint mindig most is Köszi a setupot !!! ( Mindenki nevében is aki fogja használni )
    Igen, nekem is ez a legnagyobb gondom az autóval, és ezért is nem választottam. Gondolom már megfigyeltétek, hogy az én vezetési stílusom erősen igényli, hogy legyen kormányszög az autón...

  12. #12
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, nekem is ez a legnagyobb gondom az autóval, és ezért is nem választottam. Gondolom már megfigyeltétek, hogy az én vezetési stílusom erősen igényli, hogy legyen kormányszög az autón...
    igen azt már megfigyeltem meg a setupodon is általában
    mintha targoncába ülnék úgy fordul a hátulja
    szoktam lesni amugy a setupodról de kb 20-30%-át tudom csak használni
    a többit azt megpróbáom a saját vezetési stílusomhoz állítani csak nem mindig jön össze
    bár van amikor érzésre tökéletesre sikerül és tök jó érzés menni vele de az időn akkor sem látszódik
    ugyan olyan lesz mint a Tieddel holott azzal olyan érzés menni mitnha driftversenyen lennék ...bár hozzá kell tennem a befordulással nem szokott baj lenni

  13. #13
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    • Éles szerver fut. A verseny egy szerveren (A) lesz megtartva, felférünk. Szerverjelszó tagoknak itt.



    • A futam elején fokozottan figyeljünk egymásra. Nincs gumimelegítő se, így a verseny 1-2 körében senki sem fog tudni időmérős féktávokat venni. Nem kell egy meggondolatlan manőverrel az első percben kockáztatni mások épségét.



    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel TeamSpeak-re a gyorsabb kommunikáció miatt.
      Sok sikert mindekinek!

  14. #14

  15. #15
    Horinka Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 08. 11.
    Város
    Gödöllő
    Üzenetek
    10
    Tokai-Kiss Patrik: 2 futam 1. kör. Sajnálom, hogy belédszálltam, de egy olyan kanyarnál nyomtál padlóféket, ami gyakorlatilag padlógázas. Nem számítottam rá.

  16. #16
    Idézet Eredetileg ghorinka írta Hozzászólás megtekintése
    Tokai-Kiss Patrik: 2 futam 1. kör. Sajnálom, hogy belédszálltam, de egy olyan kanyarnál nyomtál padlóféket, ami gyakorlatilag padlógázas. Nem számítottam rá.
    Azért fékeztem, hogy tudjak helyet hagyni, azt hittem mellettem fogsz befordulni. Így viszont elég szerencsétlenül jött ki. Bocsi részemről is.

  17. #17
    Jó kis verseny volt, nagyon élveztem. Jóval lassab voltam mint az átlag, ezért volt is izgalom bőven. Nagy Zsolti, jót racsingoltunk az első versenyen és nagyon sajnáltalak, hogy az utsó körben kicsúsztál előttem. Alig tudtam lefékezni, hogy ne rongyoljak beléd. Valszeg ha nem hibázol, nem is tudlak megelőzni, ettől függetlenül gratula! Lőttem is egy képet a "hajtóvadászatról".






    Csatolt képek Csatolt képek

  18. #18
    Sajnos én iszonyú csalódott vagyok a tegnapi futam után. Magamhoz képest végre jó tempót tudtam menni, tetszett a pálya, jól működött rajta az autó is. Szerintem a legjobb időmérős helyezésemet értem el az 5. hellyel. Tudtam, hogy rajtnál majd veszítek párat, de reménykedtem, hogy majd sikerül visszakapaszkodni. Volt egy kicsúszásom menet közben, de a 7. helyen stabilan köröztem légüres térben és már vártam a fordított rajtrácsos második futamot. Erre a vége előtt 2-3 körrel hibaüzenettel kidobott a játék. Sosem csinált még ilyet. Ezt a hibaüzenetet kaptam, ha valaki esetleg tudja mi ez, vagy miért volt, hogyan kerüljem el máskor, nyugodtan írja meg. (hibaüzenet)

    2. futamot így az utolsó helyről kezdtem. Hamar felkerültem a 10. hely környékére, Kiss Gabi mögé. Szerencsétlent 3x is meglöktem hátulról, egyszer egy rossz előzési kísérlet miatt, kétszer pedig elfékezés, blokkoló kerek miatt. Ezúton szeretnék mégegyszer bocsánatot kérni, szégyellem magam! Mikor nagy nehezen sikerült megelőzni, utána talán Patrikot támadtam, de ekkor jött a karma, én kaptam az ütést azáltal, hogy őt is meglökték. Az ütközéstől megsérült az autóm, elment a szervó vagy nem tudom, de nem tudtam már rendesen kormányozni, így feladtam.

    Úgy érzem az eddigi futamok közül itt tudtam volna a legtöbb pontot összeszedni, ehelyett egy óriási 0 lett belőle. Milyen szép, na mindegy, ez van.

  19. #19
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos én iszonyú csalódott vagyok a tegnapi futam után. Magamhoz képest végre jó tempót tudtam menni, tetszett a pálya, jól működött rajta az autó is. Szerintem a legjobb időmérős helyezésemet értem el az 5. hellyel. Tudtam, hogy rajtnál majd veszítek párat, de reménykedtem, hogy majd sikerül visszakapaszkodni. Volt egy kicsúszásom menet közben, de a 7. helyen stabilan köröztem légüres térben és már vártam a fordított rajtrácsos második futamot. Erre a vége előtt 2-3 körrel hibaüzenettel kidobott a játék. Sosem csinált még ilyet. Ezt a hibaüzenetet kaptam, ha valaki esetleg tudja mi ez, vagy miért volt, hogyan kerüljem el máskor, nyugodtan írja meg. (hibaüzenet)

    2. futamot így az utolsó helyről kezdtem. Hamar felkerültem a 10. hely környékére, Kiss Gabi mögé. Szerencsétlent 3x is meglöktem hátulról, egyszer egy rossz előzési kísérlet miatt, kétszer pedig elfékezés, blokkoló kerek miatt. Ezúton szeretnék mégegyszer bocsánatot kérni, szégyellem magam! Mikor nagy nehezen sikerült megelőzni, utána talán Patrikot támadtam, de ekkor jött a karma, én kaptam az ütést azáltal, hogy őt is meglökték. Az ütközéstől megsérült az autóm, elment a szervó vagy nem tudom, de nem tudtam már rendesen kormányozni, így feladtam.

    Úgy érzem az eddigi futamok közül itt tudtam volna a legtöbb pontot összeszedni, ehelyett egy óriási 0 lett belőle. Milyen szép, na mindegy, ez van.

    Sajnálatos, hogy így alakult, főleg hogy tényleg jó időt mentél az időmérőn is. Esetleg az Event Viewer-ből a hibaüzeneteket ki tudnád szedni? Az lehet többet mondana, hogy az AC melyik komponense adta meg magát.

    Nekem tök sokszor volt egyébként az, hogy egy-egy pillanatra teljesen megállt a játék, egyelőre még én sem tudom mi lehetett az oka, de iszonyatosan zavaró és idegesítő volt.

  20. #20
    Kedves Attila Versenyző Ataman logója
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    88
    A tegnapi versenyem:
    A gyakorlás elég jól sikerül, az időmérő pedig még jobban, a cél a 10-be kerülés volt. 5 perccel a időmérő vége előtt futottam egy 3. időt, a végére visszaestem a 7. helyre, de maximálisan elégedett voltam. Jött az első veseny, szokás szerint szarul rajtoltam meg is előzött egy-két Bmw. Az első kanyarok után a 13. helyre estem vissza. Szépen visszazárkóztam 8. helyig. Ács Attila volt előttem, Patrikkal és Péterrel mentünk együtt. A 10. körben volt egy kis adok-kapok. Patrik elment tőlem, az utolsó előtti körben elfékeztem magam a kopott első gumikkal így Péter elment mellettem. A második vesenyre enyém lett a pole (lett volna). Fél perccel a rajt előtt kint találtam magam a játékból, visszamentem a játékba, de már a boxban voltam. Nagyon mérges voltam. De ezt leszámítva egy nagyon jó versenyt mentem, végre volt akció, előzés, csata. Nagyon élveztem.

  21. #21
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálatos, hogy így alakult, főleg hogy tényleg jó időt mentél az időmérőn is. Esetleg az Event Viewer-ből a hibaüzeneteket ki tudnád szedni? Az lehet többet mondana, hogy az AC melyik komponense adta meg magát.

    Nekem tök sokszor volt egyébként az, hogy egy-egy pillanatra teljesen megállt a játék, egyelőre még én sem tudom mi lehetett az oka, de iszonyatosan zavaró és idegesítő volt.
    Ezt az említett Event Viewer-t hol találom, hogy használom? Nem ismerős számomra.

  22. #22
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt az említett Event Viewer-t hol találom, hogy használom? Nem ismerős számomra.

    https://1drv.ms/u/s!Ani2jNgWySjAlt5L...P8jMw?e=2p9C9r

    Innen letöltve és kicsomagolva a fájlt megtalálod a lépéseket, hogy miket kell csinálni. Sajnos angolul van, mert magyarul nem értem a Windowst.
    Ha ezeket a lépéseket végig csinálod és ha tényleg adott bármilyen hibaüzenetet a játék (márpedig jóformán 100%, hogy adott) akkor az itt kapott hibaüzenetekkel tudok/tudunk valamit kezdeni.

  23. #23
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    https://1drv.ms/u/s!Ani2jNgWySjAlt5L...P8jMw?e=2p9C9r

    Innen letöltve és kicsomagolva a fájlt megtalálod a lépéseket, hogy miket kell csinálni. Sajnos angolul van, mert magyarul nem értem a Windowst.
    Ha ezeket a lépéseket végig csinálod és ha tényleg adott bármilyen hibaüzenetet a játék (márpedig jóformán 100%, hogy adott) akkor az itt kapott hibaüzenetekkel tudok/tudunk valamit kezdeni.
    Remélem jól csináltam, bepipáltam amik a leírásban voltak, meg beállítottam a verseny időszakát és lementettem. De én nem sok hasznos információt látok benne. Feltöltöttem ide.

  24. #24
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem jól csináltam, bepipáltam amik a leírásban voltak, meg beállítottam a verseny időszakát és lementettem. De én nem sok hasznos információt látok benne. Feltöltöttem ide.
    Sajnos ez egyáltalán nem köthető az AC hibához. Ejj-ejj, kár érte. Még a "Rendszer" menüpontban is megnézhetnéd, hátha ott van valami.

  25. #25
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos ez egyáltalán nem köthető az AC hibához. Ejj-ejj, kár érte. Még a "Rendszer" menüpontban is megnézhetnéd, hátha ott van valami.
    Ott is csak egy figyelmeztetés volt, de az sem a játékkal kapcsolatos, meg időben a 2. futamhoz köthető lenne. Mindegy, azért köszönöm a segítséged. Remélem legközelebb nem leszek ilyen peches.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •