Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 30 (30 összesen)
  1. #26
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Köszi Srácok a támogatást. Erikkel, teljesen egyetértek, bár én azt mondanám, hogy január 1 a befizetés, és akkor az év letudva. Nekem amiatt volt furcsa, hogy a nevezést engedte, de az indulást már nem. De értem azt is, hogy miért. Nagyon hálás vagyok a szervező csapatnak, hogy a szabadidejét, és munkát áldoz arra, hogy mi “sportolhassunk”. RESPECT és KÖSZÖNET.

  2. #27
    Kemény futamok voltak. Az első versenyen sajnos én is belekeveredtem az első körös balesetbe, ezért visszaestem a 9. helyre. Vajk Gábort üldöztem, aki eléggé megnehezítette a dolgomat. Aztán egyszer csak megjelent a semmiből Kenéz Sanyi és kíméletlenül átgázolt rajtunk, onnantól én is próbáltam széles váll üzemmódban menni és kihasználni mögötte a lepattanókat, nagy nehezen átfűztem magam Gáboron, Pétery Zoltánon és Cseszkó Csabán, de Gera Andráson már fennakadtam, P6.

    Ezen a pályán nagyon szerettem vezetni a régi SimBin szimulátorokban, az Audival meg olyan jó féktávokat lehet venni, hogy az egykori kedvenc előzési módomat igyekeztem alkalmazni, hogy az utolsó előtti jobbosból gonoszul alágyorsítva beugrani az előttem lévő mellé az utolsó kanyarban. Nem mondom, hogy 100% hatékonysággal működött, de az esetek többségében arra azért jó, hogy egy picit lekényszerítse a védekező felet az ívről, ami még az első kanyarban is jól tud jönni. Egy olyan eset volt, amit picit elszámítottam a második versenyen Füredi Zoli mögött, azért elnézést kérek.

    A második futam elején Sanyi és Balázs valahogy nagyon egymást lassították, ezért az említett módon beköszöntem Balázs mellé ösztönzésképp, egy jó fél kört autóztunk egymás mellett, aminek sok értelme nem volt, de legalább szórakoztató. Aztán itt volt egy nagyon furcsa eset a kettes kanyar féktávján, miután Füredi Zoli megelőzött, időben fékeztem mögötte, semmi furcsaságot nem észleltem, erre valahogy ő is leszaladt a pályáról és majdnem én is, Epinger Norbi meg elhussant jobbról, visszanézve se értem mi volt ott, valaki virtuális banánhéjat hagyott az aszfalton? P4.

    A harmadik versenyen meg Norbival előzgettük egymást oda-vissza, ahogy különböző ütemben értük utól az előttünk lévőket, élvezetes csaták voltak itt is végig, aztán tiszta pályán talán egy hajszállal jobb tempót tudtam menni a végén, de ez a tipikus "ha lett volna még egy kör" eset volt, nem maradt már idő próbálkozni, P3.

    Saját szemszögből:
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 11. 19. 21:29.

  3. #28
    Timár Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    33
    Sziasztok

    Második futamom volt a mostani. Az eddigi prequalikhoz képest elégedett voltam az időmmel. Annak hogy A szerveres lettem, örültem is meg nem is. tudtam hogy így hátul leszek a mezőnyben. Konzisztensebbnek kell lennem, hisz nem férnek bele a pályaelhagyások egy versenyben sem. Sebaj, élveztem így is. Sajnos minden futamon nem tudok részt venni a bajnokságban.
    Kérdeznék is. A videóitokban látott kiegészítőket hogy tudom beszerezni? Gumihőmérséklet és carradar érdekelne leginkább.

  4. #29
    Idézet Eredetileg timtam93 írta Hozzászólás megtekintése
    A videóitokban látott kiegészítőket hogy tudom beszerezni? Gumihőmérséklet és carradar érdekelne leginkább.
    Az OtterHud nevű külső HUD-ot használjuk, itt találsz róla infókat:
    http://gtr-masters.hu/tema/6861

  5. #30
    Timár Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    33
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Az OtterHud nevű külső HUD-ot használjuk, itt találsz róla infókat:
    http://gtr-masters.hu/tema/6861
    Köszönöm!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •