Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (30 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Anderstorp 11.18.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2020 Őszi bajnoksága! Ötödik helyszínünk Svédország legendás pályája, a Scandinavian Raceway, leánykori nevén Anderstorp.



    5. Futam: 11.18. - Szerda Scandinavian Raceway - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019, TC Cup (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019 TC Cup
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 60 perc
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 4 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Teljes
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2020 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A TCR autókban van rajtautomatika, ennek használatához itt található segédlet: LINK
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 11. 13. 08:40. Indoklás: plakát

  2. #2
    Kedves Versenyzők!
    Kihirdetésre került az új szerverjelszó:
    Szerverjelszó 2020/2021
    A következő fordulótól ezzel tudtok majd csatlakozni az éles szerverre.

    A 2020-as szervertagságok visszavonásra kerültek, aki szeretne indulni a továbbiakban is, mindenképpen kalkulálja bele, hogy a szervertagság ügyintézése normál esetben néhány napot vesz igénybe.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 11. 09. 13:56.

  3. #3
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    Szervertegság

    Hali, ha a profilomnál az van, hogy szerver tag, akkor még érvényes, vagy kell újból perkálni? Illetve miért lehet az, hogy a prequalon is 2X szerepelek. Egyszer magyar, egyszer pedig angol szórenddel. Ha a Steam-on is átírtam magyarra, akkor meg nem ismert meg.
    Utoljára módosította: ubipapa; 2020. 11. 09. 20:48.

  4. #4
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Hali, ha a profilomnál az van, hogy szerver tag, akkor még érvényes, vagy kell újból perkálni? Illetve miért lehet az, hogy a prequalon is 2X szerepelek. Egyszer magyar, egyszer pedig angol szórenddel. Ha a Steam-on is átírtam magyarra, akkor meg nem ismert meg.
    Közben úgy látom már "megoldódott" a probléma. A duplikáció meg a klasszikus névegyezés, egy másik Nagy Gábor is regisztrált és nem tud megkülönböztetni titeket a rendszer. A nagyobb gond, hogy ahogy nézem azóta az eredményeid is az ő profiljára kerülnek. Majd valamilyen formában jelentkezem.

  5. #5
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Közben úgy látom már "megoldódott" a probléma. A duplikáció meg a klasszikus névegyezés, egy másik Nagy Gábor is regisztrált és nem tud megkülönböztetni titeket a rendszer. A nagyobb gond, hogy ahogy nézem azóta az eredményeid is az ő profiljára kerülnek. Majd valamilyen formában jelentkezem.
    Köszi, hogy foglalkozol vele. Elképzelhető, hogy a másik is én vagyok, csak a gépem összeomlott az év elején, és újra kellett a gépet húzni, és a Steam fiókokban is beállításokat kellett átállítani. Lehet, hogy ebből adódik a probléma. Egyébként, tényleg nem sok adat van a profilomban. Tavaly voltam 7. is, a profil szerint meg a legjobb eredményem a 16.

  6. #6
    Faragó Imi Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    73
    Sziasztok,
    Ha javítottam a prekvalon, de nem tudom megvárni a versenyt, viszont a gépemet úgy tudom hagyni (persze a RACE gombra nem tudok már rányomni a versenynél), akkor beírja az időmet, vagy mindenképpen végig kell menni a versenyen?

    Köszi!

  7. #7
    Idézet Eredetileg imi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    Ha javítottam a prekvalon, de nem tudom megvárni a versenyt, viszont a gépemet úgy tudom hagyni (persze a RACE gombra nem tudok már rányomni a versenynél), akkor beírja az időmet, vagy mindenképpen végig kell menni a versenyen?

    Köszi!
    Egy ideje már szerepelnek a logokban az idő előtt kilépő pilóták is, tehát elméletileg igen. Akár ki is léphetsz, ha átdob a verseny előtti visszaszámlálásra.

    Tapatalkkal küldve az én Honor 10 eszközömről

  8. #8
    Szabó Csabi Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 10. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    25

    Prekval táblázat!

    Sziaszitok az előző sessionben, (2020.11.17 kb. 22:00) Javítottam két és fél tizedet a legjobbamon.
    Bent voltak többen is a szerveren, screensotot is csináltam a szektoridők végett.
    Az egykörös futamot is lenyomtam, de a táblázatba nem íródott be az időm
    Esetleg más tapasztalt hasonlót?
    Köszi
    Üdv.
    Csatolt képek Csatolt képek

  9. #9
    Hozzáadtam a mai utolsó logok eredményét, szóljatok, ha ilyet tapasztaltok.

  10. #10
    Szabó Csabi Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 10. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    25

    Prekval

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Hozzáadtam a mai utolsó logok eredményét, szóljatok, ha ilyet tapasztaltok.
    Köszi szépen!

  11. #11
    Sziasztok.

    Most észleltem, hogy lejárt a szervertagságom Ha 5 percen belül pótolnám. Indulhatnák-e a ma esti versenyen?
    Előre is köszi a válaszotok.
    Üdv

  12. #12
    Szabó Tibor Versenyző Tibor Szabo logója
    Csatlakozott
    2020. 09. 28.
    Város
    Balatonfüred
    Üzenetek
    28
    sziasztok, hol kell megnyitni a prekvalifikációs kört? nemértem ezt az egészet Azt hittem rányomok, és mehetek is így nem lesz köridőm megint valaki tudna segíteni?

  13. #13
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Stream

    Mai szenvedésemen itt lehet röhögni:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #14
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg Tibor Szabo írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok, hol kell megnyitni a prekvalifikációs kört? nemértem ezt az egészet Azt hittem rányomok, és mehetek is így nem lesz köridőm megint valaki tudna segíteni?
    A játékon belül kell fellépned a szerverre, megfutni az időd, és megvárni a 25 perc időmérő végét. Utána az egy körös futamot se árt lefutni, de ahogy feljebb írták, lehet át már nem is kell. Mindenesetre ennek a vége után pár perccel megjelenik majd az idő a listán.

  15. #15
    Szerverbeosztás:

    01-18. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    19-30. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #B szerver

    19:30-kor LAG TESZT! ( mindenki jöjjön időben)

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (TS szerveren elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!



  16. #16
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    help!!!

    Azt mondja, hogy lejárt a szerver tagságom, pedig szerintem nem, csak az a profil lett elvéve (eddig 2X látszott a nevem) amin a tagság volt. Szeretnék indulni!!!

  17. #17
    Szabó Tibor Versenyző Tibor Szabo logója
    Csatlakozott
    2020. 09. 28.
    Város
    Balatonfüred
    Üzenetek
    28
    Szia! Írtam TS-n


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  18. #18
    Szabó Tibor Versenyző Tibor Szabo logója
    Csatlakozott
    2020. 09. 28.
    Város
    Balatonfüred
    Üzenetek
    28
    Idézet Eredetileg pzoley82 írta Hozzászólás megtekintése
    A játékon belül kell fellépned a szerverre, megfutni az időd, és megvárni a 25 perc időmérő végét. Utána az egy körös futamot se árt lefutni, de ahogy feljebb írták, lehet át már nem is kell. Mindenesetre ennek a vége után pár perccel megjelenik majd az idő a listán.
    Köszönöm szépen, nem tudtam! Teljesen új vagyok sajna, nem vagyok még képben
    Privát üzenetben tudnál nekem segíteni még egy kicsit?


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  19. #19
    prequali féltávnál cseréltem le a kormányom. Nem sok időm volt koncentrálni, mert ha felmentem a szerverre, akkor is hamar közbejött valami telefon, akármi. Setupot sem csináltam, full alappal mentem, amit adott.
    B szerver,Q: sikerült az addigi körrekordomat megdöntenem, p3.
    R1:Káprázat és szenvedés! gondoltam, hozom a formát és rajt után hamar bukok vagy 5 poziciót, de nem így történt. Rajt jól sikerült, négyen kicsit elszakadtunk a mezőnytől. Bozsó Marci fenyegetett vagy 5 körön át, kb 0.5-re jött mögöttem, de elhibázhatott egy féktávot, mert hirtelen lett vagy négy másodperc hátránya. Én Ásványi urat próbáltam utolérni, de ott 1-1,5 folyamatosan a levegőben volt. Majd a 6. körben nézem, eltűnt az autója. Gondoltam is, hogy szegényt ledobta a szerver, de hamar kiderült, hogy engem dobott le... eddigi legjobb eredménnyel kecsegtető futamom így véget is ért...

    R2: qualin azt láttam hogy poz3, de a rajtrácsból a negyediket kaptam. Ezen annyira ledöbbentem, hogy ellentmondásba keveredtem a rajt automatikával, vissza estem kb 9-10. helyre, még a rajtrácson. L1ben azt hiszem Mammel Erik még mögöttem volt, de hamar változtatott ezen. Próbáltam vele maradni, mikor előzött másokat, de nem igazán sikerült kihasználnom ezt. Akik mellett elmentem, mind hibáztak, nem érdemem a pozició szerzés. Mígnem eljutottunk Csapattársamig, Becze Gáborig. Erik még átfűzte magát rajta, de én megrekedtem mögötte, poz7ben. Gyorsabb voltam nála, de épp csak annyival, hogy nem tudtam előzni. Pár percet mentünk így, egy élmény volt! befutó is ez lett.

    R3: homok/fű/fal/dnf. Úgy éreztem, hogy letoltak féktávon a pályáról, ezért nem sikerült a féktáv, mert blokkoltak a pályát elhagyó kerekek. Perre is akartam vinni az ügyet de visszanézve a replayon úgyfest, hogy se nem hagytam el a pályát, se nem ért hozzám az alperes. Csak koszos részen fékeztem, vagy ilyesmi.

    mindenesetre, úgy érzem fejlődök, ezért a pályán töltött idő élvezetes volt. Eredmény nem számít

  20. #20
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Prequalon elég sokat mentem, és ennek meg is volt az eredménye, hisz picivel több, mint másfél másodperccel voltam az első mögött, a 19-ik hely a 30 ból. Ez volt az eddigi legjobb eredményem. Éreztem a pálya ritmusát, sikerült komfortosabb éreznem magam. Meg kezd beérni, hogy kényelmes széken ülve autó vezető pozícióban játszok pár hónapja, nem a hálószobai ágy szélén kényelmetlenül, kamion vezető pózban

    Aztán jött a hidegzuhany. Ma beléptem és nem tudtam a jelszót megnézni, mert hogy lejárt a szervertagságom. Teljesen összetörtem. Az utóbbi versenyeken 2, B szerveres futamgyőzelemmel a zsebemben, nagyon vártam ezt a futamot, hogy Itt talán meglehet a fordított rajtrács nélkül is a futamgyőzelmem (ha már pont lemaradtam az A szerverről. De nem a szabály az szabály, de na. A rendszer engedett nevezni, így nem gondoltam, hogy közben levág a rendszer). Amint megtudtam ma a mulasztásomat (amire a rendszer nem figyelmeztetett, vagy csak én voltam figyelmetlen), egyből átutaltam az összeget, amit szintén CIB bankosként azonnal látni is lehet (de persze nem várhatom el, hogy miattam figyelni kelljen). De hogy évek óta itt vagyok, mindig fizetek, nem balhéztok, becsületesen, sportszerűen versenyzek, és ennyit jóindulatot nem érdemlek meg, az egy picit fáj. De még1X mondom, tudom, hogy a szabály az szabály, így leszedett fejjel, de megyek tovább, és készülök sepang-ra.

    UFF!

  21. #21
    B-szerver - Nagyjából mindhárom futamom arról szólt, hogy a végéről előre kell magam küzdeni. A kvalit és a superpole-t elbénáztam, így 8. és utolsó előtti helyről indultam az első két futamon, majd 7. ről az utolsón. Az idetévedt Pistin és Ferin kívül mindenkivel találkoztam így a pályán, szerencsére sportszerű küzdések formájában. Volt pár rizikósabb eset, de nem lett belőle baj. Egyszer Becze Gábor a T2 előtti féktávon bizonytalankodott, hogy végül is hova helyezkedjen, ott kicsit kellett gépészkednem, hogy úton maradjunk Gulyás Endrének volt ugyanott egy rendesen elmért féktávja, ő úgy el is száguldott mellett a kanyarban, ahogy számítottam rá, így nem volt gond. Hofbauer Andrissal többször találkoztunk, egyszer volt egy visszaelőzése az utolsó kanyarban, amikor kicsit megtámaszkodott rajtam, így utána kicsit határozottabban előztem vissza egy jobb T1-es kigyorsítással és a T2-ben megszélesedett a vállam is, de ennyi belefér. R2-n az utolsó körben 3 kanyarral a vége előtt hibáztam, ott el is tudott mennei nekem, de a célegyenere fordító majdnem jobban sikerült nekem, így hangyapöcsnyi különbséggel övé lett a 3. hely
    A harmadik versenyen aztán hasonló módon jártam, csak fordítva Gulyás Endrével, aki kicsit elfékezte magát és a nagy jobbos ív előtti balosban elé tudtam kerülni, így az ölembe hullott a győzelem

    Nagy Gábor esete kapcsán vetődött fel bennem a gondolat, hogy nem volna értelemsebb az őszi szezon rajtja előtt elrendezni a tagsági díjakat? Aki indulni akar egy bajnokságban, az befizeti, oszt csókolom... Nincs ez a tökölődés, hogy indulhat, de majd fizesse be, amit ellenőrizni kell, stb... Meg amúgy is, évek óta itt versenyez. Nagy problémát okozott volna, ha elindulhat?

  22. #22
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    A szervertagsagokkal egy ember foglalkozik, o pedig nem olvassa felorankent a forumot. Heti ketszer aktival altalaban, mindig az adott bajoki futamok elott. Forumban tobb, mint egy honapon keresztul mindenkit figyelmeztetnek, privat uzenetet is kap mindenki, hogy ujitsa meg a tagsagat.

    Raadasul +2 honapot mindenki kapott, hiszen a tagsag igazabol nyartol-nyarig szol, de csak Novemberben lett uj jelszo es deaktivaltva tavalyi tagsagok.

    Nyilvan nem fajt volna senkinek, ha indul Gabor, sot oszlopos tag es hianyzik, ha nincs ott, de ennyi szajbaragas, haladek, joindulat mellett szerintem mindenki magaban kell, hogy keresse a hibat.

  23. #23
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    privat uzenetet is kap mindenki, hogy ujitsa meg a tagsagat.
    Én mondjuk nem kaptam. Kissé késve reagáltam én is, mert eltelt vagy egy hónap, mire tök véletlen észrevettem az erre utaló felhívást! Ugyanakkor elég hosszú idő állt rendelkezésre, az is igaz.
    Mindezek ellenére sajnálom hogy ekkora rugalmasság mellett nem fért bele annyi, hogy Gábort engedjétek indulni. Ha jól látom 2016 óta van veletek, szerintem indokolatlan a bizalmatlanság vele szemben. Na de ez már így marad... Remélem nem sértődik meg ezen senki

  24. #24
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Raadasul +2 honapot mindenki kapott, hiszen a tagsag igazabol nyartol-nyarig szol, de csak Novemberben lett uj jelszo es deaktivaltva tavalyi tagsagok.
    Pont erről beszélek, hogy kicsit egyszerűsítené a dolgot, ha eleve az őszi bajnokságnak neki sem indulhatna az, aki nem rendezi a tagságot. Ha már egyfelől szigor és következetesség van (helyesen), mert a tagságkezelési kapacitás kevesebb, akkor az egyszerűsítés logikus lépés volna. Ez így, hogy elmész a bajnokság jó feléig, aztán akkor kell fizetni, hogy a bajnokságban részt vehess, nem túl ésszerű.
    Nyilván nem kuszt rendezni időben, én is rég lerendeztem, csak a szisztémában eleve benne van a hiba lehetősége.

  25. #25
    Eredmények: Anderstorp

    Pontverseny: LINK

    Óvások: LINK


    Figyelem! Az óvásokat szombat éjfélig várjuk!

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •