Szavazás eredménye: Szoktál-e PC-n a szimulátorok mellett mással is játszani?

  • Csak szimulátor

    0 0%
  • Néha, 1-2 játékot kipróbálok

    8 47,06%
  • Rendszeresen játszom más játékkal is

    9 52,94%
  • Más, egyikse, stb

    0 0%
Szavazók
17 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Találatok: 1 - 7 (7 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050

    PC-n játszás

    Szoktál-e PC-n a szimulátorok mellett mással is játszani?

    Konzol-ok nem számítanak, csak az otthoni PC, amin szimezel. Amit nem kormánnyal játszol az nem számít szimulátornak. A szimulátorozás pedig nem játék

    Szavazzatok, esetleg írjátok le hogy mivel, nincs tétje...

  2. #2
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    CoD minden mennyisegben, Metro sorozat (elso ket reszt most kezdem majd a szabim alatt), SoTR, GTA V.
    Amit jatszanek de akadna szvsz az a RDR2, Controll es amit jatszanek, de befosnek az a Resident Evil szeria.

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Émmost a RedDead2-t tolom. 1060gtx-en 1080p-be meseszép tájakon is gyönyörűen fut. Egyszerűen márcsak ottleni öröm. Csilles lovaglószimulátor. A puffogtatós része erősen kuka.
    Ha puffpuff akkor nálam KillingFloor2.
    + art of rally is tökre chill-es.

  4. #4
    Én már nem vagyok nagy gamer. Nálam a chill kategória is szimes jellegű (ETS/ATS/Spintires), de azokat is csak néhány havonta indítom el. Általában évente 1-2 cím van, ami érdekel, nálam a Half-Life/Portal az örök kedvenc/benchmark, főleg a story-based sci-fi cuccok mennek nálam azóta is, Crysis, BioShock, Dishonored, Quantum Break, Prey... ilyenek. Tavaly ünnepek alatt a Jedi: Fallen Ordert azért végigjátszottam, a Jedi Knight széria nagy kedvencem volt gyerekkoromban. És persze a Cyberpunk nagyon várós, talán egyszer megérjük, hogy ki is adják.

  5. #5
    nálam a hómoffisz miatt megszaporodtak a monitorok, így a szimulátorozáshoz összeraktam egy 3 monitoros setupot, most meg is vettem a doom eternalt, azt tolom eyefinityben. nativ nem támogatja a játék ezt a szélességet, de van hozzá hack a neten. eléggé beszippantott, még nem volt időm donington parkon prequalt menni, le kell tennem, hogy tudjak nevezni (de akkor ki menti meg a világot?)

  6. #6
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Csak az old school! Heroes Of Might And Magic III és/vagy IV attól függ mennyi időm van a téli szünetben
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #7
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Hát, ha lenne időm... Az a kevés ami a gépre jut, azt meg sajnálom elvenni a felkészüléstől (rámfér). De amikor véletlenül több van, olyankor sincs kifejezett irány, aminek megtetszik a hangulata, és hozzájutok, azt próbálgatom. Mostanság volt némi Alien - Isolation, Deadlight, Railway Empire, és a napokban sikerült beszerezni a Star Wars - Squadronst, azt mondjuk már várom hogy végre kipróbáljam (a régi X-Wing / Tie sorozat nagy kedvenc volt). Megboldogult ifjúkoromban meg minden jöhetett ami szembe jött, a de Tycoon sorozatok, a Heroesok, F1GP részek, régi Wolf, Doom, Quake részek, GTA, stb., sokat mentek, hogy csak párat említsek.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •