Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 31 (31 összesen)
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.406
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Az első körös esetek automatikusan lesznek nézve vagy óvni kell?
    Amit ma éjfélig leadsz óvást, az biztos hogy vizsgálva lesz.
    A szabályzatnak megfelelően, a baleseteket a T3-ig viszgáljuk automatikusan.

Fehér Norbert Szervertag 2021 White logója
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.527
    Sajnos ezen a futamon a csapatot átok súlytotta. Csicsi és TT balesetekbe keveredtek és ezért estek hátra, nekem meg technikai gondjaim voltak. Sajnos a gázpedálom beállítása megváltozott (vagyis nekem sikerült elállítanom), így a legkisebb gázadási érték több, mint 50%-os volt. Sajnos csak a verseny után jöttünk rá, hogy miért nem tudom rendesen vezetni az autót.

Horváth Márk Szervertag 2021 Horváth Márk logója
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    712
    Én az egész körös felvezetőnek sem látom értelmét, mert baromi nagy káosz tud kialakulni a hátsóbb régióban. Engem is többen is megelőztek képtelenség volt tartani a formációt. Miért nem elég az uccsó két kanyaros verziót alkalmazni?

Kuczi Balázs Szervertag 2021 emberallat logója
    Város
    Győr
    Üzenetek
    220
    Nehezen indult a felkészülés, ez a pálya nagyon nem fekszik nekem, meg érzésem szerint a Ferrarinak sem. Az egykörös tempót a 2 hét alatt nem sikerült megtalálnom, viszont legalább a hosszú etapok bíztatóak voltak, úgyhogy ebből próbáltam kihozni valamit. A rajtot sikerült megúszni, talán 2 helyet feljebb is jöttem ha jól emlékszem, aztán egy darabig Richter Andris üldözött. Mivel nem nagyon van előzési lehetőség, ezért védekezni sem nagyon kellett, úgyhogy csak hibával veszítethettem el a pozíciót, és egy ilyen apró hiba miatt el is veszítettem. Volt egy kis kontakt a 2. sikánban, nem néztem vissza a replayt, belülről versenybalesetnek tűnt (legalábbis én nem tudtam már jobban belülre menni), szerencsére nem lett nagyobb baj belőle. Aztán pár kör múlva visszakaptam a pozíciót Andris hibája miatt, plusz összeakadtak a másik előttem lévővel (nem emlékszem kivel). Ezután előttem Kristóf 5+ mp-re, amit nem tudtam csökkenteni, mögöttem Andris legalább 20 mp-re, úgyhogy vártam a boxkiállást aztán csak be kellett gurulni a célba. A második etap közepe felé aztán elcsúszkált kormányom pedálom, ez okozott némi izgalmat és pár kisebb-nagyobb hibát, aztán a verseny egyszer csak véget ért. Előre aláírtam volna a 6. helyet, nem hiszem hogy ezen a pályán valaha ennél jobban tudnék menni.

Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Azért 1:07:50-nél az elég érdekes volt...
    Ha esünk, kicsit nem esünk!

Mivel a rengeteg munka miatt nem sok időm volt gyakorolni, én nem foglalkoztam azzal, hogy a Porsche lassan egy kupás Suzukit sem tud lenyomni. A cél az volt, hogy érezzem jól magam.
    Szombat éjjel már össze tudtam rakni egy egész normális kört (így már a prekvali idők között sem jelent meg). Persze nem űridővel, de olyat, amit sajnos a kvalin megközelíteni sem tudtam. 1,5mp volt még benne.

Elrajtoltam a végéről, hiszen a verseny hosszú és mindig vannak, akik az első körben akarják megnyerni a 90 perces versenyt. Hamar a 17 helyen találtam magam. Nem voltam gyors, de a terv szerint haladtam, vagyis hogy jól éreztem magam az autóban. Csatának nem nevezném, de vonatozgatás, támadgatás volt. Aztán a 14 helyen egy kisebb hibával Zelfit magamra húztam. Más ligából ismerve őt, nem féltem, mert tudtam, hiába gyorsabb, korrekt lesz. Nem is kockáztatott feleslegesen, mp-en belül követett és gondolom, várta a pillanatot, hogy hibázzak és zsebre tegyen. De aztán megkaptam a csomagot Mészáros Gabitól. Nem szoktam óvni minden hülyeségért, mert az autósport férfiak szórakozása, nem hisztis kiscsajoké, de azért egy "bocs" jól esett volna.

Ezen a ponton múlt el az érezzük jól magunkat feeling. A füvön még gondolkodtam pár másodpercig, de annak ellenére, hogy nem vagyok az a feladós típus, elengedtem ezt a futamot. A közérzetem sem volt acélos és egyszerűen nem volt lelki erőm elölről kezdeni (= hátulról folytatni).

Brands Hatchben biztosan még rosszabb lesz a Porsche. Már tökre várom.

https://youtu.be/RGVH2hHrGLI
    Ha esünk, kicsit nem esünk!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •