Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 31 (31 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Nagy Zsolt én bocsánatot szeretnék kérni tőled! A második futam, talán 2. körében a sikánnál beléd mentem hátulról és kiforgattalak. Pedig nagyon álltam a féken, de még nem volt elég tapadásom. Elnézést és nyugodtan óvd meg.
    Én pedig tőled szeretnék bocsánatot kérni, nem tudom mit gondoltam, hová férek be az utolsó sikánnál, de sikerült megforgatni. Én megóvnám magam

    Norbiról meg ez a részlet jutott eszembe verseny közben Gratula

    https://youtu.be/V7o2qqenO7I
    Utoljára módosította: Romeo25; 2020. 11. 13. 00:30.

  2. #27
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    578
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    Vásárhelyi Csabi..., a replay megnézése után se lettem sokkal okosabb... Lelassítva látszik, hogy az én féklámpám még pár miliszekkel előbb is villan, mint a tied, és onnantól végig maximumon nyomom a fékpedált, mégis mintha a te autód jobban lassulna, mint az enyém. Igaz, hogy én meg tempóelőnnyel érkeztem, de érzésre nem volt annyi, mint amekkora sebességkülönbséggel aztán beléd rongyoltam.

    Mind1, összességében azért lehettem volna óvatosabb is, úgy mint az előző körökben. Óvd meg nyugodtan ha úgy van, no para. És még1x sajnálom! :S

    Semmi gáz, én sem tudtam rájönni, hogy mi lehetett itt a bibi, egész egyszerűen más féktávot vettünk.

  3. #28
    Srácok!

    Valaki légyszi töltse fel az első race replay-t! Előre is köszi szépen.

  4. #29

  5. #30
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    Very köszi!

  6. #31
    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Nagy Zsolt én bocsánatot szeretnék kérni tőled! A második futam, talán 2. körében a sikánnál beléd mentem hátulról és kiforgattalak. Pedig nagyon álltam a féken, de még nem volt elég tapadásom. Elnézést és nyugodtan óvd meg.
    Kicsit zokon vettem de hát ez van előfordul. Amennyire nem működött nekem az autó a Lett pályán itt annyira összeállt és kiszámítható lett. Az első verseny komolyabb hiba nélkül összejött ha jól emlékszem Mátét sikerült pár körön tartani, bár pár tizeddel gyorsabb volt az a rész izgi volt. Vártam a fordított rajtrácsot, de már az első kanyar szerencsétlenül jött ki egy kisebb kocc leküldött a fűbe és ott másik két BMWvel egymást kerülgetve csak a sor végére sikerült visszaállni. Aztán kicsit feljöttem akkor jöttél te a sikán előtt. Sebaj újra felküzdöttem magam majd kicsit túltoltam a célegyenes kigyorsítást -> megint sor vége...

    Azért jó kis meccsek voltak itt ott. Köszi mindenkinek!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •