Találatok: 1 - 16 (16 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Zandvoort 11.04.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2020 Őszi bajnoksága! Negyedik állomásunk a Hollandiában található Circuit Zandvoort.



    4. Futam: 11.04. - Szerda Zandvoort - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019, TC Cup (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019 TC Cup
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 60 perc
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Teljes
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2020 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A TCR autókban van rajtautomatika, ennek használatához itt található segédlet: LINK
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Szerverbeosztás:

    01-17. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    18-29. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #B szerver

    19:30-kor LAG TESZT! ( mindenki jöjjön időben)

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (TS szerveren elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!


    Utoljára módosította: Mediakönig; 2020. 11. 04. 20:09.

  3. #3
    Tudtam, hogy bérelt helyem lesz a B-szerver elejére

  4. #4
    Szabó Csabi Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 10. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    25

    Technikai probléma

    Sziasztok! Elnézést hogy nem indultam a mai futamon, de verseny előtt bootoltam a gépet és a windows a login után nem hajlandó tovább létezni, csak egy üres asztalt és egy loading cursort tudok használni! Sajnálom és jó versenyt mindenkinek! Én valszeg telepíteni fogok a körözés helyett!

  5. #5
    Eredmények: Zandvoort

    Pontverseny: LINK

    Óvások: LINK


    Figyelem! Az óvásokat szombat éjfélig várjuk!

  6. #6
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    411
    Kemeny versenyek voltak. Bocsanat azoktol, akikkel szemben kemenyebben vedekeztem, marha frusztralo volt, hogy a 45 kg pluszsuly miatt mindenki elnyult elolem kigyorsitason vagy siman utolert celegyenesben.

  7. #7
    B szerver R1
    Nem tudtam elkapni a fonalat, utolsó pozícióból kezdtem. Sajnos Nagy Gábor, egyébként lenyűgöző mutatványa, oly mértékben elterelte a figyelmemet az első körben, hogy az egyik kanyarról megfeletkeztem, miközben a visszapillantóban figyeltem a pörögve repülő hyundait. Így szereztem magamnak egy bőséges hátrányt, nem is láttam a mezőnyt a futam feléig. A futam fele után egy kicsivel lezárkózott hozzám Zsigovics Péter, egy kis színt hozva a futamomba. Innen kezdve sikerült rátapadnom, az utolsó körig, de gondolom sérült lehetett az autója. Mindenesetre én jól szórakoztam, talán ez volt az eddigi leghosszabb üldözésem ami nem torkollott valami balesetbe azért mert az egyik fél nem figyel, vagy mert elbénázom. Párszor be is tudtam szúrni mellé, de mivel ő volt a jó íven, tartani tudta a helyét. Kösz Péter, hogy figyeltél rendesen! Sérült volt amúgy az autód?

  8. #8
    Nem tudom, hogy az nyomott többet a latba, hogy Zandvoort az egyik kedvenc pályám, vagy hogy kísérleti jelleggel az egyik béta teszter egyedi T300 FFB profiljával mentem, de most végre kényelmesen éreztem magam az autóban. Nagyon élveztem mindhárom versenyt. Az Audi nem túl jó egyenesben, viszont eszméletlenül mélyeket lehet vele fékezni. Már kezdem megérteni azokat, akik korábban mentek vele.

    Q1: A teljes 10 percre tankolva mentem, ami nem bizonyult jó ötletnek, mert a harmadik kör végére túlmelegedett a bal első, ezért az utolsó szektorban rendre elveszett a kiautózott előnyöm, végül be kellett érnem egy 45.8-al, P6.

    R1: Az első körben volt egy kisebb hibám, ami után védekeznem kellett Epinger Norbi ellen, utána viszont Kis Tibor kezdett picit leszakadni az élbolyról, egyszer az első kanyarban gondoltam egy merészet és kívülről melléfékeztem, kisebb meglepetésemre működött a dolog. Még az élmezőny végét is beértem, Füredi Zoli és Malm Balázs harcoltak előttem, Balázs aztán a futam utolsó szakaszában picit veszített a tempójából, de igazán komoly nyomást nem tudtam ráhelyezni, P5.

    Q2: Nem volt egy igazán jó kör, de legalább komolyabb hiba sem volt benne, P5.

    R2: Gyakorlatilag az egész futamot egy négyes fogatban töltöttük, Nagy Balázs meglógott az élen, de a Malm-Epinger-Füredi-én vonat együtt maradt végig. Nem sok lehetőség kínálkozott az előzésre, viszont egyszer, mikor a Marlboroban szűkebben fordultak, Zoli alá tudtam vágni és feljöttem P4-be. Az utolsó körökben még a Lynk & Co-t támadtam, egy jó lehetőségem volt a T1-ben, de azt nem tudtam kihasználni, P4.

    R3: Itt meg ment a szokásos adok-kapok, most a tőlem megszokottnál agresszívabb voltam és kitettem a könyökömet párszor, amikor úgy éreztem, hogy szükség van rá, ha valaki úgy érezte, hogy túlzásba estem, akkor szóljon/óvjon nyugodtan. Voltam itt fej-fej mellett Norbival, Steixner Zsolttal, Nagy Balázzsal, Kis Tiborral, Gera Andrással, Kurián Ádámmal, előztem és előztek is, nagyon jó volt. Ismételten P4.

    Saját szemszögből:


    Szolgálati közlemény: Szokás szerint a #B szerverről is várjuk a replayeket!
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 11. 05. 09:13.

  9. #9

  10. #10
    B-szerver - Kellemes versenyek voltak, nagyjából olyan eredménnyel, amit jónak is tartottam volna előre. Zelfi idekeveredett, ez megkeverte a dolgokat

    1. verseny - Rajt az 5. helyről, majd Gulyás Endre kisodródása és egy előzés után a harmadikon kergettem Kotroczó Rolandot, akit sok kör után egyszer végre sikerült megelőzni, amikor hibázott. Utána kicsit elhúztam, de a végére megint a nyakamban loholt, így tulajdonképpen az egész verseny a velel küzdésről szólt. Bíztatónak éreztem, hogy Zelfi akkor már anynira nem tudott elhúzni, legalábbis, ha nyomta neki rendesen. Így Lada 1-2.-ben beértünk.

    2. verseny - Nagyon biztonsági superpole körrel rajt ismét valami 5-6. helyről, de az első kör végén a sikánnál Hofbauer Andris megtolt kicsit, aztán ettől megnyomtam a kormányon véletlenül a speed limit gombot, így még hárman elmentek, visszaestem a 8-9. helyre. Onnan indult a felzárkózás, Becze Gábor és Andris duója volt kemény dió, mivel ők egymással küzdöttek fej-fej mellett, de végül sikerült elmennem, aztán beértem 5.-nek. Elfogadható kármentés.

    3. verseny - A változatoság kedvéért megint rajtolás a harmadik sorból, ócatos első kanyar, ahova Harmati Tamás csapattársam be is szúrt, hátrébb szorultam kicsit. Felzárkózás ismét indult, Tamással nagyon óvatosan, nehogy ezzel lassítsam magunkat, de végül sikerült szépen megoldani. Úja a Becze-Hofbauer duett mögött találtam magam, ezúttal sem votl egyszerű előznöm, de végül sikerült. A vége előtt 3-4 körrel Nagy Gábor mögött a második helyre kerültem, de nem volt már anyni kör, hogy érdemben előbbre lépjek onnan, meg nem is nagyon akartam. Láttam, hogy mögöttem nagy a csata, így elég volt behoznom a P2-ben a Ladát, Gábort elkísérni a célig és növelni a motivációját

  11. #11
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Ez a pálya tipikusan az a fajta, ahol ha elrontod az időmérőt, túl sok mindent nem tudsz tenni az előrejutás érdekében.

    Az első időmérő viszonylag jól sikerült, majd a rajt is rendben volt, egy ideig tudtam menni Nagy Balázzsal, de később kezdtem leszakadni, majd Kenéz Sanyi csapattársam támadott meg T1-be, és kirakott a sóderbe. () Emiatt a kerekeim nem tapadtak megfelelően, így megérkezett Malm Balázs - aki meg is előzött - és Polgár Balázs is. Később vissza tudtam kerülni a harmadik helyre, ami R1 vége is volt egyben.

    Superpole: én ezt egyszerűen nem tudom megszokni, hogy elindulva a gyors körre, olyan irreális féktávokat lehet venni, T1-be pl. szerintem 3 méterrel később fékeztem a megszokott fékezési pontomhoz viszonyítva, és még az is belefért + mehetett volna bejjebb...
    Így a második versenyt P4-ből vártam, majd ott is ragadtam: bármit próbáltam, nem működött, vagy én húztam a rövidebbet... Megint Epingert maszíroztam hátulról, de képtelen voltam elmenni mellette... Majd a végén egy elfékezést követően Polgár Balázs is megelőzött, akit utána csak ijesztegetni tudtam, előzési pozícióba képtelen voltam kerülni kontakt nélkül, szóval maradtam P5-ben a végére.

    R3-ba pedig elindult a daráló, de időben nem tudtam áthámozni magam ahhoz, hogy elinduljak Kenéz Sanyi után, illetve gyorsabb is volt nálam, így bekocogtam végül P2-be.

  12. #12
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg Bajnóczi László írta Hozzászólás megtekintése
    B szerver R1
    Nem tudtam elkapni a fonalat, utolsó pozícióból kezdtem. Sajnos Nagy Gábor, egyébként lenyűgöző mutatványa, oly mértékben elterelte a figyelmemet az első körben, hogy az egyik kanyarról megfeletkeztem, miközben a visszapillantóban figyeltem a pörögve repülő hyundait.
    Hát, engem kevésbé nyűgözött le, főleg, hogy a felfüggesztés is eltörött, hiába tett vissza a pályára, nem tudtam folytatni. De, köszönöm a dícsérő szavakat

  13. #13
    Becze Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 11.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    27
    Részemről kimondottan jó versenyek voltak, igazi játékélmény, mindhárom versenyen gyakorlatilag végig Fej-Fej melletti csatában Andrással főleg. Nekem nagyon bejött. Remélem a verseny hevében nem voltam senkivel sem "tiszteletlen". Szokásos módon a 2.időmérőn nem számolta az időmet. Nem tudom miért csinálja ezt mindig..mindegy. Köszi a versenyeket

  14. #14
    Idézet Eredetileg Hetfield írta Hozzászólás megtekintése
    Szokásos módon a 2.időmérőn nem számolta az időmet. Nem tudom miért csinálja ezt mindig..mindegy. Köszi a versenyeket
    Nekem se, Zelfinek sem indult el az óra. Ilyenkor szabályos és van is rá idő, hogfy gyorsan nekiindulj még egyszer. A játék hibája, ez van...

  15. #15
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, engem kevésbé nyűgözött le

    Igen, azt elhiszem!

  16. #16
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    Utolsóból, első.

    Ezen a pályán nagyon sokszor, nagyon sok autóval mentem már, jól ismerem.

    Visszafogott eredmény a prequalon, nem tül sok gyakorlással. A futamok előtti gyakorláson 0,6 mp-ér javítottam a prequal időmön, ebből is látszik, hogy kicsit több gyakorlással lehet javulni A Q1-en 8. helyre hoztam prequal idő körüli eredménnyel.

    R1.) jól eljöttem a rajtnál, majd túraautósan határozott csatározások a kanyarokban, majd a 9-esben buzgalmamban rámentem a magasabbik rázókőre, amitől a a Laci által is említett piruettet mutattam be fejtetőn. Miután vissza tett a pályára a program, derült ki, hogy a felfüggesztés eltört és a boxig sem jutok. 1. Körben off.

    Superpole.) mindenki óvatos kört ment, így is csak 5-ünknek volt mért köre. Nekem sem indult el első indulásra az óra, gyors ESC, majd új rajt.

    R2.) nem kapcsolt be a rajt automatika, így az ötödik helyről visszacsúsztam, és túl vehemensen akartam visszajönni, a 8-as nyújtott jobbos féktávján kicsit előbb fékeztek előttem, hogy elkerüljem a lökést, kívülre húzódtam, de ez annyira poros volt, hogy irány a kavicságy befordulva. Mire kikeveredtem, utolsó lettem. Aztán valaki hibázott előttem, így feljöttem a 10. helyre. Az előttem menő bolyt - 5mp-ről, 0,9-re utolértem, de elfogyott a gumi. Valamint beugrott, hogy ez a befutó a következő futamon pole. Ezzel együtt, a célba érésnél a 9 és 10 hely között 0,06mp volt a különbség.

    R3.) A rajtrácsra bedobva arra koncentráltam minden erőmmel, hogy sikerüljön bekapcsolom a rajtautomatikát, és sikerült Az első kör végére, sikerült támadási közelségből kimennem. Mivel láttam, hogy mögöttem rendesen megy a harc, csak arra kellett figyelnem, hogy a lehető legnagyobb előnyt kiautózzam (mint a Szlovákia ringen), mire a mögöttem lévő helyeken lecsillapodik a harci kedv. Szerencsére sikerült hiba nélkül mennem, a harmadik futam leggyorsabb idejét is behúztam, és mint Erik említette, már nem volt elég kör, hogy utolérjen.

    Szóval, a “hétvége” elég szélsőségessel sikeredett, de látszik az időimből, hogy számít a pálya ismerete.

    Egyben szeretnék köszönetet mondani Eriknek és Zelfinek, a verbális támogatásért, amit kaptam futam közben is és utána is. És ez már nem az első alkalom volt. Jó ez a csapat, és remélem a következő 4-5 év után már "A" szerverre is be-bekacsinthatok
    Utoljára módosította: ubipapa; 2020. 11. 06. 00:26.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •