Szavazás eredménye: Mi a véleményed?

Szavazók
10. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • inkább 69F1 kellene

    2 20,00%
  • inkább 69F1 kellene, de a köv. HGPLM bajnokságban

    0 0%
  • nem érdekel a 69mod

    5 50,00%
  • jó ötlet, benne vagyok!

    3 30,00%
Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (39 összesen)

Téma: 69f2 vagy amit akartok

  1. #1
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Smile 69f2 vagy amit akartok

    Azt gondoltam, hogy indulhatna egy ilyen bajnokság Miért F2? Személyes indíttatásból, haha

    Azért F2, mert könnyebb a kezelésük, a kezdő GPL-esek magabiztosabban közlekedhetnek vele. A 69F2 autók egyébként kb. olyan időket futnak, mint a 67F1-esek -- egyenesekben lassabbak, de a szárnyak miatt nagyobb a kanyarsebességük.

    Ez a bajnokság nem kötődne a HGPLM-szerverhez, a versenyeket én hosztolnám (vagy valamelyik nagyobb sávszélű induló).

    Részletek az www.f2ob.ini.hu címen olvashatók. (A futamok napjáról még vitázhatunk )
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #2
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: 69F2 bajnokság

    Ennyire azért nem sz*r ám a 69mod
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #3
    Regisztrált Zolee [Hun] logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Isaszeg
    Életkor
    49
    Üzenetek
    790

    Re: 69F2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    Ennyire azért nem sz*r ám a 69mod
    Amíg nem ment vele a nép, nem fogja tudni Nagyon zsír

  4. #4
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: 69F2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    Ennyire azért nem sz*r ám a 69mod
    Én még nem próbáltam soha, de érdekel a dolog Mester. Látom hogy még csak tervezgetitek az indulás dátumát, így remélem majd beférek a kezdő keretbe. Kb mikorra tervezitek ennek a bajnokságnak az indítását?

  5. #5
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: 69F2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Larionov írta
    Én még nem próbáltam soha, de érdekel a dolog Mester. Látom hogy még csak tervezgetitek az indulás dátumát, így remélem majd beférek a kezdő keretbe. Kb mikorra tervezitek ennek a bajnokságnak az indítását?
    Amikor lesz legalább hat tuti ember. Eddig kb öten vagyunk: Zolee, Juha, Tireburner, te és én - illetve egyes pályákon helyettem MonzaQueen
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  6. #6
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: 69F2 bajnokság

    És Mester ez a bajnokság a HGPLM11-12 után lesz, vagy a két bajnokság mellett pluszban, vagy az egyik helyett?

    Ja igen még annyit kérdeznék, hogy a 67 és a 69 fizikája mennyire áll közel egymáshoz? Nehéz átszokni egyikből a másikba?

  7. #7
    Regisztrált Zolee [Hun] logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Isaszeg
    Életkor
    49
    Üzenetek
    790

    Re: 69F2 bajnokság

    Ja igen még annyit kérdeznék, hogy a 67 és a 69 fizikája mennyire áll közel egymáshoz? Nehéz átszokni egyikből a másikba?
    A 69 jóval stabilabban vezethető mint a 67, de azért oda kell figyelni , jobban tapad, amitől durvábban mehetsz be egy kanyarba, és kis ellenkormányzással, padlógázon gyorsíthatsz ki, naggyon baba. 69-ről visszaszokni a 67-re a rosszabb, itt kell kb 10-15 kör amig újraszokod a 67-et.

  8. #8
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: 69F2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Larionov írta
    És Mester ez a bajnokság a HGPLM11-12 után lesz, vagy a két bajnokság mellett pluszban, vagy az egyik helyett?
    Én pluszban gondoltam
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #9
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: 69F2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    Én pluszban gondoltam
    No, ha gondoljátok lecserélhetjük a nyári minibajnokságokat és a Clark-emlékfutamot egy hétfutamos 69mod bajnokságra. Hm?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #10
    Rajnóki Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 07.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    735

    Re: 69F2 bajnokság

    Nos, lenne akkor egy gondolatom. Kb. már egy ideje megvan a gpl masters-ek névsora, szóval nagy mozgás már nem várható, max +-1,2 ember. Szóval lehet, hogy kellene egyet dumálnunk róla, hogyan is tovább. Gondolok itt arra, hogy Leo bedobott egy ötletet most, de ahogy látom sokan nem mozdultak rá. Talán a legjobb lenne egy személyes találkozó, hogy emésszük kicsit a dolgokat, ötleteket cseréljünk, mert így fórumon keresztül valahogy nem tudom átélni/beleképzelni magamat a dolgokba. Hirtelen egyébként ötletem sincs, hogy mi legyen a következő bajnokság, vagy hogyan is csináljuk, de szerintem egy fontos dolog van: hogy kevesen vagyunk, de mindenkinek JÓ legyen a dolog, hogy ne csökkenjünk már tovább.

    Tudom, nem túl értelmes amit írtam, de ha leülnénk megbeszélni, akkor egyértelműen kiderülne, hogy kinek mihez lenne kedve, hogy egyáltalán akarná-e csinálni, valamit nagyon utál, stb... Sokan, akik néha jönnek csak valszeg hozzá se szólnak a témához, mert úgy vannak vele, hogy ami lesz vagy jó lesz, vagy nem jön. No, utóbbit akaron kiszűrni, hogy ne veszítsünk emiatt versenyzőket!

  11. #11
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: 69F2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Ratesz írta
    Nos, lenne akkor egy gondolatom. Kb. már egy ideje megvan a gpl masters-ek névsora, szóval nagy mozgás már nem várható, max +-1,2 ember. Szóval lehet, hogy kellene egyet dumálnunk róla, hogyan is tovább. Gondolok itt arra, hogy Leo bedobott egy ötletet most, de ahogy látom sokan nem mozdultak rá. Talán a legjobb lenne egy személyes találkozó, hogy emésszük kicsit a dolgokat, ötleteket cseréljünk, mert így fórumon keresztül valahogy nem tudom átélni/beleképzelni magamat a dolgokba. Hirtelen egyébként ötletem sincs, hogy mi legyen a következő bajnokság, vagy hogyan is csináljuk, de szerintem egy fontos dolog van: hogy kevesen vagyunk, de mindenkinek JÓ legyen a dolog, hogy ne csökkenjünk már tovább.

    Tudom, nem túl értelmes amit írtam, de ha leülnénk megbeszélni, akkor egyértelműen kiderülne, hogy kinek mihez lenne kedve, hogy egyáltalán akarná-e csinálni, valamit nagyon utál, stb... Sokan, akik néha jönnek csak valszeg hozzá se szólnak a témához, mert úgy vannak vele, hogy ami lesz vagy jó lesz, vagy nem jön. No, utóbbit akaron kiszűrni, hogy ne veszítsünk emiatt versenyzőket!
    Tényleg jó lenne átbeszélni normálisan hogy mi legyen, mert így nem igazán a legjobb.
    - Ha indítunk HGPLM-et, akkor azért azt jobb komolyan venni, tehát más bajnokságok már nem tudunk (tudok) komolyabban venni, de ha kevesen vagyunk akkor még ez se lesz túl komoly, tehát gyakorlatilag semmi komoly nincs ,viszont az időt eltöltöm vele, (ezzel a dupla vonallal is lehet hogy csak szétforgácsoljuk a mezőnyt)
    - Ha netalántán esetleg végülis tényszerűleg mintha semmiképp nem indítanánk, akkor meg ott vannak a komolyabb külföldi ligák, ahova nyugodtan lehet nevezni.

    Mellesleg.hu ez az új mod szerintem is nagyon jóra sikeredett, valamilyen szinten még a gtl-s feelinget is éreztem, jól ki lehet tolni a határokat, nem is csúszkál annyira, grafika szép lett, (sajna setup még nincs túl sok), jó a fizika, jó kis csatákat lehetne vele nyomni. Sajnos erre már nem lesz emberaz tuti

  12. #12
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: 69F2 bajnokság

    Nekem mindegy milyen felállásban megyünk (egy HGPLM vagy kettő, egy HGPLM+69 mod) ezek engem teljesen hidegen hagynak. Most szerelem a kormányom, mert végre szereztem potmétert, csak fizikailag nem teljesen ugyanaz, úgyhogy most ezt farigcsálom, aztán jövök, bármivel versenyzünk is.

  13. #13

    Re: 69F2 bajnokság

    Sziasztok,

    Ugyan teljesen kezdő vagyok, de szívesen részt vennék egy ilyen sorozatban, persze csak akkor, ha ez ésszerű elfoglaltságot jelentene. Nekem is nagyon bejön ez a mod.
    Úgyhogy várom a fejleményeket

    Üdv.,

    Attis

  14. #14
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: 69F2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Attis írta
    Sziasztok,
    Ugyan teljesen kezdő vagyok, de szívesen részt vennék egy ilyen sorozatban, persze csak akkor, ha ez ésszerű elfoglaltságot jelentene. Nekem is nagyon bejön ez a mod.
    Úgyhogy várom a fejleményeket
    Üdv.,
    Attis
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  15. #15
    Regisztrált Zolee [Hun] logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Isaszeg
    Életkor
    49
    Üzenetek
    790

    Re: 69F2 bajnokság


  16. #16
    Rajnóki Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 07.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    735

    Re: 69F2 bajnokság

    Teljesen megértem Juha-t. Pont együtt beleugrottunk a GTL-be is, de szépen lassan kikoptunk, mert nem megy több bajnokság egymással párhuzamosan. Egyszerűen nem fér bele!

    Én akár 69 modozok is szivesen, de legyünk 10 fölött. Egyszerűen az van, hogy imádom a GPL-t, de ha ennyire sovány marad a mezőny, akkor nem lesz az igazi.

    És jön a GTR2 is...

  17. #17
    Regisztrált Zolee [Hun] logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Isaszeg
    Életkor
    49
    Üzenetek
    790

    Re: 69F2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Ratesz írta
    ...de ha ennyire sovány marad a mezőny, akkor nem lesz az igazi......
    Ezaz ,, hova tűnt Damon Hill??: ..... és Ulrich ? ,, Szeglet , Koko ,, Piski ,, többiek ?:?:?

    Gyertek Skacok!!

  18. #18
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: 69F2 bajnokság

    Jó lenne egy sörözés keretében összeülni és megbeszélni a hogyan továbbot tényleg... Én szívesen benne lennék a következő bajnokságban, akár 69mod is lehet felőlem, de a GTR2 lesz prioritásban az élen. A GTL-ből meg én is azért "koptam ki", mert annak nem láttam értelmét hogy készületlenül rajthoz álljak. Sajnos mostanában a meló miatt elég szarul állok szabadidő (gyakorlás idő) tekintetében, épp elég most az NGT bajnokságra koncentrálni. Azért bízom benne hogy bele fog férni nekem egy GTR2, és egy GPL bajnokság is az időmbe. GTL-ből meg talán egy jó márkakupát kéne csinálni... Ezeket majd a díjkiosztón úgyis megbeszéljük, de a GPL-t ne temessük még lééécccii
    Babinszki Gábor

  19. #19
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645

    Re: 69F2 bajnokság

    Mint már többször említettem, az én legnagyobb problémám, hogy szívesen versenyeznék, de nem sokszor tudok végigmenni 1 shiftR-rel. Teljesen lehangoló, amikor 15 - 20 körön át küzdök, esetleg még körhátrányt se kaptam, és akkor ki kell állnom a versenyből.

    Több 'alsókategóriás' versenyzőtársam szintén így van a dologgal, és inkább nem is jön, mert teljesen feleslegesnek érzik a versenyzést, amikor csak pálya-akadályok vagyunk...

    Ha ebben lenne előrelépés valamilyen módon, én szívesen jönnék újra, de addig minek. Az is jó lenne, ha az 'alien' kategóriából megosztanák velünk azokat az apróságokat, amivel körönként 3 - 5 mp-eket vernek ránk. Azt hiszem, nem vagyok már teljesen kezdő, viszont egyszerűen nem tudom elérni, hogy pl. Monzán 1:27-et menjek, pedig pár ezer kört már lefutottam ott (is)

    Ja, és tök gáz ezt leírni, gondolom a többiek nem is fogják, mert végülis elég bénának tűnök, hogy több mint egy éve nyomom, és még mindig csúnyán pozitívban van a gplRankom.
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  20. #20
    Regisztrált Zolee [Hun] logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Isaszeg
    Életkor
    49
    Üzenetek
    790

    Re: 69F2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Brixel Laci írta
    ....Az is jó lenne, ha az 'alien' kategóriából megosztanák velünk azokat az apróságokat, amivel körönként 3 - 5 mp-eket vernek ránk. Azt hiszem, nem vagyok már teljesen kezdő, viszont egyszerűen nem tudom elérni, hogy pl. Monzán 1:27-et menjek, pedig pár ezer kört már lefutottam ott (is)....
    Bár nem tartom magam 'alien'-nek ,, ugy érzem 2004 végéhez képest, amikor kezdtem a gpl-t nagyon sokat tanultam, monzán nekem is érthetetlennek tűnt a 27-es idő, most is 28.0 - 28.2 -ket megyek max,, viszont az elején csak 31-32-es idők jöttek, Laca sztem mindenképpen nézz meg gyors replayeket, mert nagyon sokat segitenek, megfigyelheted belőle hogy az alienek hol váltanak, illetve milyen fokozatban vesznek be bizonyos kanyarokat, fontos az áttétel. Azt is észrevettem pl, hogy mindenképpen a saját stílusodhoz kell hogy alakítsad a setupodat, mert mindenkinek más a vezetési stílusa és sztem igazán ahhoz kell hangolni a setupot. Kanyarból kijövetnél is fontos pl, hogy ellenkormányzással állj a gázon, ne várd meg míg teljesen egyenesbe áll az autó .. nagyon sokminden van ami századokat, tizedeket jelent ... hajrá!!

    GPL

  21. #21
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: 69F2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Brixel Laci írta
    Mint már többször említettem, az én legnagyobb problémám, hogy szívesen versenyeznék, de nem sokszor tudok végigmenni 1 shiftR-rel. Teljesen lehangoló, amikor 15 - 20 körön át küzdök, esetleg még körhátrányt se kaptam, és akkor ki kell állnom a versenyből.

    Több 'alsókategóriás' versenyzőtársam szintén így van a dologgal, és inkább nem is jön, mert teljesen feleslegesnek érzik a versenyzést, amikor csak pálya-akadályok vagyunk...

    Ha ebben lenne előrelépés valamilyen módon, én szívesen jönnék újra, de addig minek. Az is jó lenne, ha az 'alien' kategóriából megosztanák velünk azokat az apróságokat, amivel körönként 3 - 5 mp-eket vernek ránk. Azt hiszem, nem vagyok már teljesen kezdő, viszont egyszerűen nem tudom elérni, hogy pl. Monzán 1:27-et menjek, pedig pár ezer kört már lefutottam ott (is)

    Ja, és tök gáz ezt leírni, gondolom a többiek nem is fogják, mert végülis elég bénának tűnök, hogy több mint egy éve nyomom, és még mindig csúnyán pozitívban van a gplRankom.
    shift-R
    Az év elejei párbeszédekből kiderült, barátja vagyok a korlátlan shift-R-nek. A HGPLM-ben a többfelől érkező nyomás hatására lett visszavezetve a korlátozás. A 69F2 (igen rövidke) szabályleírásában korlátlan shift-R szerepel, kötelező boxutcai stop&go-val.

    Monza 1:27
    Ez nekem se jön össze, cimbora, még az 1:28 se

    Negatív rank
    A legfontosabb elem a Ring, de a negatív rankhez (pontosabban a szükséges sebességhez) vezető út egyénre szabott. Nekem nagyon jót tett, hogy futottam egy teljes szezont a gép ellen BRM-mel, illetve F2-vel. Emellett szem előtt tartottam/tartom a "kanyarsebesség, kigyorsítás, max fordulatszám" szentháromságot De én csak egy csöpp mínusz hármas vagyok, majd a nagyok eligazítanak még erről

    Idézet Eredetileg Ratesz írta
    ... Talán a legjobb lenne egy személyes találkozó, hogy emésszük kicsit a dolgokat, ötleteket cseréljünk, mert így fórumon keresztül valahogy nem tudom átélni/beleképzelni magamat a dolgokba. ...!
    Egy MSN-konferencia nem válthatná ki ezt a találkozót? Én egy ideig még nem nagyon mozdulok messzire a családtól.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  22. #22
    Budás Péter Regisztrált budasp logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    152

    Re: 69F2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Brixel Laci írta
    Mint már többször említettem, az én legnagyobb problémám, hogy szívesen versenyeznék, de nem sokszor tudok végigmenni 1 shiftR-rel. Teljesen lehangoló, amikor 15 - 20 körön át küzdök, esetleg még körhátrányt se kaptam, és akkor ki kell állnom a versenyből.

    Több 'alsókategóriás' versenyzőtársam szintén így van a dologgal, és inkább nem is jön, mert teljesen feleslegesnek érzik a versenyzést, amikor csak pálya-akadályok vagyunk...

    Ha ebben lenne előrelépés valamilyen módon, én szívesen jönnék újra, de addig minek. Az is jó lenne, ha az 'alien' kategóriából megosztanák velünk azokat az apróságokat, amivel körönként 3 - 5 mp-eket vernek ránk. Azt hiszem, nem vagyok már teljesen kezdő, viszont egyszerűen nem tudom elérni, hogy pl. Monzán 1:27-et menjek, pedig pár ezer kört már lefutottam ott (is)

    Ja, és tök gáz ezt leírni, gondolom a többiek nem is fogják, mert végülis elég bénának tűnök, hogy több mint egy éve nyomom, és még mindig csúnyán pozitívban van a gplRankom.
    Én sem vagyok alien de régebben, a Vezetési tanácsok topikba linkeltem egy írást GPL Foolishness néven. Szerintem hasznos dolgokat ír, nézd meg, remélem segít!

    Hm... most látom, hogy már nem él a link... Megpróbálom megtalálni, azt hiszem elmentettem annó.
    Utoljára módosította: budasp; 2006. 05. 17. 13:52.

  23. #23
    Budás Péter Regisztrált budasp logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    152

    Re: 69F2 bajnokság

    GPL Foolishness
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  24. #24
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: 69F2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    Egy MSN-konferencia nem válthatná ki ezt a találkozót? Én egy ideig még nem nagyon mozdulok messzire a családtól.
    Szerintem DE, akár még egy "élőbeszédes" változatot is el tudnék képzelni, TS-en, vagy Ventrilo-n.

  25. #25
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.506

    Re: 69F2 bajnokság

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    Szerintem DE, akár még egy "élőbeszédes" változatot is el tudnék képzelni, TS-en, vagy Ventrilo-n.
    Janit még nem is hallottam élőben . Még a Skype is elmegy tudtommal, de javítsatok ki ha csak kevesebb főt bír el. Az talán többeknek van. Meg jobb a minőség .
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •