Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 67 (67 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ertem amit mondasz, sot teljesen egyetertunk. Az egyetlen kulonbseg, hogy szerinted 8-10 perc kell minimalisan, hogy kb. belodd az autot, szerintem meg 15-20. De keszulni nem warm-upon kell.

    Sot, megmondom oszinten, nekem bizonyos okbol mar nagyon faraszto a sok menes, ezert a verseny napjan mar nem gyakorlok. Szamomra az lenne a legjobb, ha az idomero is kimaradna, mert igy mar nem tudom vegigkoncentralni a futamot. Meg is latszik a teljesitmenyemen.
    Pontosítok, szerintem is kell legalább 15-20 perc, hogy pontosan belődd az autót, de én nem adnék 10 percnél többet az állapotok felméréséhez, aztán ebből ki mire jut, azt állít.

  2. #52
    Vasárnap részt vettem egy külföldi liga futamán, ahol szintén az volt a terv, futam előtt egy warmupként funkcionáló FP lesz. A rajt előtt pár órával törölték a warmupot, mert tesztelték (ha jól értettem az egyik fejlesztővel) és mégis összekavarta a rajtsorrendet.
    Ettől függetlenül érdemes tesztelni nekünk is.
    Panky biztos többet tud erről, ha olvassa vagy cáfolja vagy megerősíti, mindenesetre jó feature lenne ha müködne.

  3. #53
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Vasárnap részt vettem egy külföldi liga futamán, ahol szintén az volt a terv, futam előtt egy warmupként funkcionáló FP lesz. A rajt előtt pár órával törölték a warmupot, mert tesztelték (ha jól értettem az egyik fejlesztővel) és mégis összekavarta a rajtsorrendet.
    Ettől függetlenül érdemes tesztelni nekünk is.
    Panky biztos többet tud erről, ha olvassa vagy cáfolja vagy megerősíti, mindenesetre jó feature lenne ha müködne.
    Velem együtt tesztelték Sajnos nem működik, bár mint azóta kollégáktól megtudtam, csak nekem volt újdonság. Egyszer valamikor majd talán...

    Kvalival mindenesetre ugyanúgy működik, akinek meg 20 perc kell, hogy 1 fokkal hidegebb aszfalthoz belője az autót, arra nem tudok mit mondani, változó időjárásra meg nem a verseny előtt 5 perccel kell felkészülni, hanem hozott tapasztalattal. Ha a kvalit berakod versennyel egyenlő időpontra, rögtön utána indul a verseny és olyan nagy találgatás nem kell, legalábbis a hőmérsékletekkel kapcsolatban.

    Hőmérséklettől és vízmennyiségtől függően 25-27PSI hideg nyomás esőgumihoz, nyomáskülönbség kb fele a slick-hez nyomáshoz képest, ha meg slick-kel kell vizes pályán menni, akkor meg 30PSI +/- 1PSI-ról kell indulni, ezeket pár verseny alatt ki lehet tapasztalni, hogy adott autónál mennyire kell ettől elrugaszkodni és mennyire kell alá/felélőni adott változó körülményeknél. Tökéletesen meg senki nem találja el sosem, inkább az etap végére érdemes nagyobb kompromisszummal találgatni, mert ha sokáig rossz tartományban van a gumi, egy idő után hiába éri el az optimális nyomást és hőmérsékletet, szét fog szemcsésedni addigra.

    A gumi hőmérsékletre érzékenyebb, mint nyomásra, az esőgumi inkább legyen 1PSI pluszban, mint vörös színű, illetve inkább legyen némi halványzöld a slickben, mint hogy tökéletes nyomással legyen lila.
    Utoljára módosította: pankykapus; 2020. 12. 22. 15:29.

  4. #54
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Velem együtt tesztelték Sajnos nem működik, bár mint azóta kollégáktól megtudtam, csak nekem volt újdonság. Egyszer valamikor majd talán...
    Sejtettem, hogy te voltál
    Mostanában miért nem indultok? Pedig egyre problémamentesebb az endu.

  5. #55
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Sejtettem, hogy te voltál
    Mostanában miért nem indultok? Pedig egyre problémamentesebb az endu.
    ? 2.-ak lettünk a SimGrid négyfordulós endu szériájában, most vasárnap meg 9.-ek, előző RCI 3 óráson meg dobogósok.
    Szerinted hogy jutottunk el a viszonylagos problémamentességig?

  6. #56
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    ? 2.-ak lettünk a SimGrid négyfordulós endu szériájában, most vasárnap meg 9.-ek, előző RCI 3 óráson meg dobogósok.
    Szerinted hogy jutottunk el a viszonylagos problémamentességig?
    Akkor bocs, én voltam tájékozatlan

    Visszatérve az eredeti témára, nekem az eddigi verzióval sem volt semmi bajom. Valóban nem a futam előtti pár percben kell felkészülni. Kb így is meg lehet saccolni mit kell finomítani rajt előtt az autón.

  7. #57
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem működik, bár mint azóta kollégáktól megtudtam, csak nekem volt újdonság.
    Már az AC-ben is bennevolt ez a bug. Minolin elég sokat foltozgatta mostanában a szerver oldalt, mi meg már régen nem próbáltuk. Nem lett volna rossz ha működik.
    Azért leteszteljük hogy áll, karácsonyi fun futamon nem számít a rajt pozíció.

    Nekem semmi bajom a guminyomásokkal. KB 2-3 órát kell rászánni egyszer a tesztelésre. Utána bármilyen körülményre +-0.3psi el lehet találni az optimális guminyomást. Ezt pedig maximum évente 1x elég megcsinálni, ha új gumi, vagy gumimodell érkezik, mint pl most. A hőmérsékleteket számmal pontosan kiírják a boxban, a pályán lévő víz mennyiségét pedig tökéletesen vissza adja a grafika.
    Eddig kizárólag egyetlen szerencse faktor volt, hogy el kellet találni, hogy erősödni, vagy enyhülni fog az eső. A legutóbbi update óta már ez sincs, most már ott a +- jel az ikonok sarkában. Már azt is lehet félórára előre tudni.
    IMO a valóságban ezt aligha tudják ilyen szinten megjósolni előre. De mivel közben szűkebb lett az optimális guminyomás sávja, így talán maradt benne némi kihívás.

  8. #58
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Ez nem tudom, hogy megvolt-e már...
    Weather matrix:
    https://docs.google.com/spreadsheets...3kSDXa3kZaIOr/

  9. #59
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem tudom, hogy megvolt-e már...
    Weather matrix:
    https://docs.google.com/spreadsheets...3kSDXa3kZaIOr/
    Kb két éve.

  10. #60
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezt nem látom ennyire drasztikus dolognak,
    Azért látod másként, mert mint versenyző nézed. Magadból indulsz ki, benevezel egy bajokságba, megbízol a szervezőkben.
    Ha másik oldalról nézed akkor viszont egészen más a helyzet.
    Pl te rendezel egy "XY" pénzdíjas bajnokságot.
    Ez esetben pont "XY" oka lesz valakinek hogy kitalálja azért nem ő nyerte a futamot, mert az ellenfélcsapatának te már 2 hete megadtad hogy milyen időjárás lesz a szerveren. Ez esetben melyik megoldást választod?
    - Te állítod a szervert és bízol benne hogy mindenki sportszerűen akar nyerni.
    - Random időjárást állítasz a szerveren. Ott van minden szükséges adat a file dátumok és a log-file-okban. Legfeljebb egy büntetést lehet kicsikarni sárdobálással.
    És ez nem is elrugaszkodott példa, ennél cifrább összeesküvés elméleteket is láttunk már, díjazás nélküli bajnokságban is.

    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    adminként egy csomó mindenről döntesz, ami befolyásolja a versenyt, ennyi erőből az is gond lenne, ha éjszakai futamot szervezel. Szerintem a szervezés integritása megmarad, ha senkinek nem árulod el, hogy mi lesz. Ha feldobsz egy érmét és fix száraz vagy változóan, de garantáltan esős futamot állítasz be, ugyanolyan random tényező leszel, mint az időjárás lenne önmagában.
    Pedig ez a lényeg, hogy nem hozunk olyan döntést ami befolyásolja a versenyt. Az admin nem azért van hogy döntéseket hozzon. Azért van hogy betartassa a szabályokat. A döntéseket a bajnokság előtt meghoztuk. Ezért van szerver elosztó szabály, ezért van büntető rendszer, versenynaptár, stb. Ha nekünk kellet volna eldönteni, hogy Márknak adjunk büntetést Barnds Hatch-en akkor nem kapott volna. Hibázott, a szabályok szerint járt a büntetés.

    Ha éjszakai futamot rendezünk és időben ki hirdetjük, mindenki tudni fog róla és mindenki számára azonos feltétel. Nem befolyásolja a bajnokságot. Hogy kinek tetszik, kinek nem, mindenki eldönti, erre jók a szavazások.
    Ha futam előtt én találom ki az időjárást, avval két probléma is van:
    - Ha szerver indításnál tudom hogy milyen időjárás lesz, a többiek meg nem, akkor mi benne a kihívás? Vagy ha pl gyakorolnék a futamra és megnyerem?
    - Csak idő kérdése, valakinek érdeke lesz kitalálni xy bitzos előre megkapja milyen idő lesz.

    Egy hobbi ligában ez teljesen rendben van, egy éles bajnokságban nem járható út.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 12. 30. 15:14.

  11. #61
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Erre is lehetne egy ilyen random szám generátor szerűt csinálni ami mondjuk pénteken kisorsolja az időjárást, és akkor random de tervezhető is, vagy ez hülyeség?
    Lehet ilyet csinálni, a lenti problémákat kell megoldani.
    - Kell valaki aki kitalálja a random számokat és kell erre egy eszköz is ami megfelelő "random" számokat generál és nem 35fokos levegőt, 5 fokos aszfalttal, stb. Kb 5 paraméter van amiknek a varjációi 99%-ban csak thunderstorm - csak sivatag eredményt generálnak.
    - mi lesz a garancia hogy a random számokat nem két hete találta ki, tehát mindenki azonos feltételekkel indul.

  12. #62
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Már csak két futam van hátra, lassan arról is lehet beszélgetni, hogy az eddigi futamok alapján, ki mennyire szimpatizál a jelenlegi beállításokkal. A következő szezonra kell e állítani az időjáráson.
    Pl túl erős, vagy enyhe az eső amit a szerver ad.
    Vagy pl túl gyakran / ritkán ad esőt, stb.

    Az új modellben az eső valószínüségét keretek között, de viszonylag jól lehet állítani. Szerintem a jelenlegi beállítás túl gyakran ad esőt, ha a teljes versenyhétvégét nézem. Bár a futamokon ez nem feltétlenül látszik és jóval változatosabb volt az időjárást mint az előző modellel.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 12. 30. 18:31.

  13. #63
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Azért látod másként, mert mint versenyző nézed. Magadból indulsz ki, benevezel egy bajokságba, megbízol a szervezőkben.
    Ha másik oldalról nézed akkor viszont egészen más a helyzet.
    Pl te rendezel egy "XY" pénzdíjas bajnokságot.
    Ez esetben pont "XY" oka lesz valakinek hogy kitalálja azért nem ő nyerte a futamot, mert az ellenfélcsapatának te már 2 hete megadtad hogy milyen időjárás lesz a szerveren. Ez esetben melyik megoldást választod?
    - Te állítod a szervert és bízol benne hogy mindenki sportszerűen akar nyerni.
    - Random időjárást állítasz a szerveren. Ott van minden szükséges adat a file dátumok és a log-file-okban. Legfeljebb egy büntetést lehet kicsikarni sárdobálással.
    És ez nem is elrugaszkodott példa, ennél cifrább összeesküvés elméleteket is láttunk már, díjazás nélküli bajnokságban is.

    Pedig ez a lényeg, hogy nem hozunk olyan döntést ami befolyásolja a versenyt. Az admin nem azért van hogy döntéseket hozzon. Azért van hogy betartassa a szabályokat. A döntéseket a bajnokság előtt meghoztuk. Ezért van szerver elosztó szabály, ezért van büntető rendszer, versenynaptár, stb. Ha nekünk kellet volna eldönteni, hogy Márknak adjunk büntetést Barnds Hatch-en akkor nem kapott volna. Hibázott, a szabályok szerint járt a büntetés.

    Ha éjszakai futamot rendezünk és időben ki hirdetjük, mindenki tudni fog róla és mindenki számára azonos feltétel. Nem befolyásolja a bajnokságot. Hogy kinek tetszik, kinek nem, mindenki eldönti, erre jók a szavazások.
    Ha futam előtt én találom ki az időjárást, avval két probléma is van:
    - Ha szerver indításnál tudom hogy milyen időjárás lesz, a többiek meg nem, akkor mi benne a kihívás? Vagy ha pl gyakorolnék a futamra és megnyerem?
    - Csak idő kérdése, valakinek érdeke lesz kitalálni xy bitzos előre megkapja milyen idő lesz.

    Egy hobbi ligában ez teljesen rendben van, egy éles bajnokságban nem járható út.
    Nem győztél meg, szerintem továbbra is túl van ez gondolva, és nem csak versenyzői/hobbista oldalról próbálom megközelíteni.

    Volt szerencsém tavasszal a teljes EU-s SRO eSport szériát szerver, versenybírói és szervezői oldalról lebonyolítani, kurvára nem volt szempont, hogy ki mit hogyan befolyásol a hipotetikus térben, összejátszás pedig még csak fel sem merült, pedig aztán ennél hivatalosabb szériát nehéz elképzelni. Le vagyon írva a szabályzatban, hogy dinamikus időjárásmodell, aztán csá, hogy az most attól dinamikus, mert gondoltunk egyet és egyik héten fixen (azaz alacsony varia mellett) esős futamot csináltunk vagy azért, mert randomra volt állítva, ahol bármi benne van a pakliban, az már rajtunk múlott.
    Minden héten ment egy gyakorlószerver a versenyhez hasonló beállításokkal, de a konkrét versenyszerver 5-10%-ban mindig szándékosan más volt (nem kontrasztosan, de kellően, hogy kelljen minimális szinten alkalmazkodni). De ha mindez nem lett volna, akkor se lehetett volna senkinek se oka panaszra, főleg mert senki nem gyakorolt, az értelmesebbje legalább a várható hőmérséklet miatt csatlakozott legalább egyszer verseny előtt, de a legtöbben még azt sem, ment a hotlap setupolás ezerrel maszekban, aztán meg a csodálkozás.

    A ti dolgotok, de nem igazán értem, hogy ha a szabályzatba leírod, hogy mindenki készüljön dinamikus időjárásra, az miért nem elég, akkor is ha adott esetben 1% vagy 99% az esélye. Aki meg ilyen miatt sárdobál, azt meg ki kell dobni a picsába, már bocsánat.

    Ennek ellenére, ha legalább változó időjárást állítasz be az egész szezonra, már az is valami, sőt. Tapasztalatból elég drasztikus beállítások mellett is a valóságban nagyobb eséllyel lesz száraz a végeredmény (a korábban említett sűrítés vagy szórás növelésével), szóval attól nem félnék annyira, akkor is ha a tesztekben viszonylag gyakran esik. Eleve a modell 60%-a csak a felhős ötven árnyalatát produkálja, ha pedig esik is indulásnál, 50%-ban javuló tendenciát kapsz, szóval elképzelhető, hogy a kezdeti eső javul vagy vissza se jön.

    Amúgy BUÉK!
    Utoljára módosította: pankykapus; 2020. 12. 31. 01:48.

  14. #64
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Már csak két futam van hátra, lassan arról is lehet beszélgetni, hogy az eddigi futamok alapján, ki mennyire szimpatizál a jelenlegi beállításokkal. A következő szezonra kell e állítani az időjáráson.
    Pl túl erős, vagy enyhe az eső amit a szerver ad.
    Vagy pl túl gyakran / ritkán ad esőt, stb.

    Az új modellben az eső valószínüségét keretek között, de viszonylag jól lehet állítani. Szerintem a jelenlegi beállítás túl gyakran ad esőt, ha a teljes versenyhétvégét nézem. Bár a futamokon ez nem feltétlenül látszik és jóval változatosabb volt az időjárást mint az előző modellel.
    Nekem bejött az utóbbi időben használt verzió. Érezhetően "színesebb" körülmények vannak, mint korábban. A korábbinál 10ből 9szer verőfényes napsütés, 28-35 fokos pálya, egyszer valami más. Most azért a hőmérséklet is változatosabb, eső nélkül is van borultabb idő, eső esetén is van valtozatosság, egy-egy session közben is változnak a körülmények.

    Ami a random témát illeti, én tudom miről beszélsz Laci, és egyet értek veled. Lehet hogy SRO-n nem volt ebből probléma, de nálunk egy kisebb zártabb közösségben más a szitu, és nem egy hasonló problémát éltünk már meg. Persze lehetne azt mondani szervezői oldalról, hogy ez van, akinek nem tetszik annak viszlát, de szerintem is jobb ha inkább kihúzzuk ezeknek az eseteknek a méregfogát megelőzéssel, főleg úgy hogy ez megoldható.

  15. #65
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Sok az eső,sőt nekem megfelelne a fix száraz időjárás úgyhogy felőlem ki lehet kapcsolni

  16. #66
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Nem győztél meg, szerintem továbbra is túl van ez gondolva, és nem csak versenyzői/hobbista oldalról próbálom megközelíteni.
    Mi ezt a kört Szabival már évekkel ezelőtt lefutottuk.
    - Olyan szerver elosztó szabály nincs ami figyelembe veszi, hogy minél izgalmasabb versenyek legyenek. Ezért ő osztotta el az indulókat a szervereken.
    - Szerintem ha versenyzünk, akkor ne az admin döntse el hogy ki melyik szerverre kerül. Erre való a szerver elosztó szabály.

    Mind a kettővel lehet jó bajnokságot szervezni, de míg az elsőből mindig volt / lesz sértődés, mert valaki “A”-ra akart kerülni de az admin “B”-re tette. Addig a másik esetben szezon elején ki volt hirdetve a szerver elosztó szabály, ha valakinek nem tetszik a helyezése, menjen gyorsabb kört. Ez csakis rajta múlik.

    Az időjárásnál hasonlóképpen, három lehetőségünk van:
    - “fix” időjárás amit mindenki előre tud
    - random időjárás, amit senki sem tud előre
    - a szervezők állítják, ahogy kedvük tartja

    Az első kettőnél nem kell szervert állítani. Ott van a gyakorló szerver, aki nem használja, nem tudja mire kell készülni, az ő baja. Látjuk a config és log fileok dátumát, tudjuk ha valaki kifogásokat keres.
    A harmadik verziónál feltételezzük, hogy mindenki képes versenyzőként viselkedni.
    ~15 éve versenyzek, ez utóbbi gyakran optimista feltételezés. Egyszerűbb ha nem adunk lehetőséget kifogásokra.
    - Ezért van a szerver elosztó szabály. Szezon elején ki van hirdetve, nincs kifogás.
    - Ezért van fix, vagy random időjárás. Nem kell hozzá admin, nem kell módosítani egy file-t sem, nincs kifogás.
    - Ezért van a büntető rendszer. Aki nevez a futamra, az elfogadta a szabályokat, előre meghatároztuk hogy milyen büntetésre lehet számítani. Aki lusta volt elolvasni, nem kért indoklást, az ő baja, nem kifogás.

    Ezek nem csak elméleti kérdések, bármelyik ligában találsz rá példát. Minek csináljunk magunknak plusz munkát, ha egyszerű szabályokkal el lehet kerülni.

    Abban igazad van hogy akármelyik megoldással ugyan olyan jó bajnokságot lehet szervezni. De ha egyszerűbben tudnunk következetesebb rendszert csinálni, akkor minek bonyolítsuk. Ha mi állítjuk az időjárást, vagy osztjuk el a szervert, az sokat nem ad hozzá a versenyzéshez.

    Volt szerencsém tavasszal a teljes EU-s SRO eSport szériát szerver, versenybírói és szervezői oldalról lebonyolítani, kurvára nem volt szempont, hogy ki mit hogyan befolyásol a hipotetikus térben, összejátszás pedig még csak fel sem merült, pedig aztán ennél hivatalosabb szériát nehéz elképzelni. Le vagyon írva a szabályzatban, hogy dinamikus időjárásmodell, aztán csá, hogy az most attól dinamikus, mert gondoltunk egyet és egyik héten fixen (azaz alacsony varia mellett) esős futamot csináltunk vagy azért, mert randomra volt állítva, ahol bármi benne van a pakliban, az már rajtunk múlott.
    Minden héten ment egy gyakorlószerver a versenyhez hasonló beállításokkal, de a konkrét versenyszerver 5-10%-ban mindig szándékosan más volt (nem kontrasztosan, de kellően, hogy kelljen minimális szinten alkalmazkodni). De ha mindez nem lett volna, akkor se lehetett volna senkinek se oka panaszra, főleg mert senki nem gyakorolt, az értelmesebbje legalább a várható hőmérséklet miatt csatlakozott legalább egyszer verseny előtt, de a legtöbben még azt sem, ment a hotlap setupolás ezerrel maszekban, aztán meg a csodálkozás.
    Esőre senki sem szeret készülni. Ha fix esős futam van, akkor is mindenki a prequal szerveren gyakorol. Ezzel nem hiszem hogy lehet mit kezdeni. A hotlap megy mindenhol.
    Igaz csak az első 3 percet bírtam megnézni, de a Bereznai Dani is megmondta, hogy én vagyok a leggyorsabb autóversenyző a világon, mert enyém a leggyorsabb kör.
    Én hülye meg azt hittem hogy az autóverseny arról szól hogy aki elsőnek átmegy a célvonalon, az a leggyorsabb. Ha indulna Norbiékkal WTCR-be akkor azt mondaná, hogy 40fokos pályán én vagyok a világon a leggyorsabb, csak most 41 fok volt.


    A ti dolgotok, de nem igazán értem, hogy ha a szabályzatba leírod, hogy mindenki készüljön dinamikus időjárásra, az miért nem elég, akkor is ha adott esetben 1% vagy 99% az esélye. Aki meg ilyen miatt sárdobál, azt meg ki kell dobni a picsába, már bocsánat.
    Ebben teljesen igazad van. De minek bonyolítsuk az életünk. Szezon elején beállítjuk a szervert random időjárásra és futam után csak a pálya nevét kell átírni, két hétig nem kell hozzányúlni.

    Az SRO bajnokság más közeg.
    ~2000 szimulátorosból jön össze ~20 induló, míg egy átlag magyar ligában ~100 szimulátorosból jön össze ~20 induló.
    Mike Nobel nem fog drámát rendezni, ha valami nem az elképzelései szerint alakul, vagy kilökték. Nevetséges lenne. Ez autóverseny, nem csak komfortzónában kocsikázunk, meg hotlapozunk.
    Itt viszont van aki kedvtelésből indul a futamokon és a szabályokat el sem olvassa. Utána meg megy a csodálkozás, meg az összeesküvés elmélet.
    A kedvencem amit itt olvastam, hogy Sinka Dani, Toga, Kiss Norbi mind csalnak, mert ilyen időket csak csalással lehet menni.


    BUÉK.

  17. #67
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Sok az eső,sőt nekem megfelelne a fix száraz időjárás úgyhogy felőlem ki lehet kapcsolni
    Ne hülyéskedj, neked már éjszak, lekapcsolt fényszórókkal, esőben kéne menni hogy legyen benne egy kis kihívás.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2021. 01. 05. 23:34.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •