Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (41 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    AC BTCC - Brands Hatch - Okt.15

    Kedves Versenyzők!

    Robog tovább az angolos BTCC 98/99-es őszi bajnokságunk, az Assetto Corsa-val. Gatyákat felkötni ugyanis mindkét kocsi igazi virgonc, szeretnek mindenfele elszabadulni, ám ha a gyeplő a kezetekben van, akkor elkezdenek beszélni hozzátok. Harmadik helyszínünk végre Anglia! A jól ismert Brands Hatch rövid, indy-s verziója, mely így bizonyosan izgalmas csatákat igér. Aki még nem tette próbálja ki, csatlakozzon a mezőnyhöz!



    Helyszín: Brands Hatch indy - rank (osrw 32pit) Letöltés: GDrive, RD

    Autó:



    Dátum: 2020.Okt.15 (csütörtök)

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*30 perc (második futamon első 10 fordított rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Prekvalon fix 98%
    Gumi melegítők: nem
    Fizikai sérülések: 75%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi használat: 95%
    Üzemanyag használat: 52%
    Aszfalt hőmérséklet: 32 +/-5 °C. Prekvalon fix 33 °C
    Pitek száma: 32

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #BTCC - A
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #BTCC - Prequal
    Gyakorló jelszó: masters

    Indulási feltételek, szabályzat, és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: AC BTCC 98/99
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on.
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 11. 13. 18:28.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    A gyakorló "Prequal" szerver már fut, lehet gyakorolgatni.

    A szerverbeállításokban az üzemenyagfogyasztást picit emeltem 52%-ra. Számításaim szerint a Nissan-al ennyivel is simán teljesíteni lehet majd a 30 perces futamot.

    Gumikopást levettem 95%-ra, hogy a közepes keménységű gumikkal nagyobb esély legyen nyerni, többen válasszák.

  3. #3

  4. #4
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    hogy van Neked máris kész setup pakkod ?!

  5. #5
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    hogy van Neked máris kész setup pakkod ?!
    Kicsit előre dolgoztam. Más bajnokságokban is érdekelt vagyok, amiatt pedig nincs most időm tesztelni.

  6. #6
    Tegnap délután/este óta nem érem el a prequal szervert. Csak nálam van hálózati fennakadás, vagy a szerver nem működik?

  7. #7
    Idézet Eredetileg atis88 írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap délután/este óta nem érem el a prequal szervert. Csak nálam van hálózati fennakadás, vagy a szerver nem működik?

    AC-be még nem kerestem de mivel a főoldalon sem látom (jobb oldalt) a szervert vagy a rajta levő embereket szerintem most nem megy azért nem találod

  8. #8
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg atis88 írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap délután/este óta nem érem el a prequal szervert. Csak nálam van hálózati fennakadás, vagy a szerver nem működik?
    Hm, nemtudom miért állt le, de újraindítottam, megy.

  9. #9
    Balogh Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 01. 08.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    37
    Látom le lehet tölteni innen a pályát. Akkor most még sem kell a dream pack3?

  10. #10
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg gupszii írta Hozzászólás megtekintése
    Látom le lehet tölteni innen a pályát. Akkor most még sem kell a dream pack3?
    De, a DP3 DLC-ben van a hivatalos BrandsHatch pálya, ami alapból talán 24 boxhellyel rendelkezik, a kis OSRW-s patch (amit még fel kell rakni) az 32-re bővíti azt.

  11. #11
    kedvcsináló BH-ra igen tudom semmi köze ehhez a bajnoksághoz csak megláttam és ezt be kellett ide másolnom

    https://www.youtube.com/watch?v=lbBjz6mXKjM

  12. #12
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    kedvcsináló BH-ra igen tudom semmi köze ehhez a bajnoksághoz csak megláttam és ezt be kellett ide másolnom

    https://www.youtube.com/watch?v=lbBjz6mXKjM

    Nagy élmény lehet egy ilyen verseny! A régi F1-es autókat nagyon csípem.

  13. #13
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Nagy élmény lehet egy ilyen verseny! A régi F1-es autókat nagyon csípem.
    Jó is ez az eredeti vonalvezetésen de a mickey mouse verzión lesz gond 20 fős mezönnyel lekörözéskor sztem

  14. #14
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Jó is ez az eredeti vonalvezetésen de a mickey mouse verzión lesz gond 20 fős mezönnyel lekörözéskor sztem
    Azért választottam a rövidített indy-s pályát, hogy maradjunk egyben, kis helyen kelljen megoldani az előzéseket, történjenek események. A lekőrözöttek se csak hátul bandukoljanak, és az éllovasoknak se csak az ellépést, egyedűl autózást kelljen megoldaniuk. Ha sokan leszünk, akkor igen, a lekőrözöttek akarva/akaratlanúl is beleszólhatnak a versenybe, de ha valakinek egyszer jól jön ki a lépés, máskor lehet épp ő jár rosszabbul. Kiegyenlítődik. A lassabbaknak is itt a lehetőség, a terep, megtanulni a lehető legkissebb veszteséggel járó, biztonságos elengedést. A gyorsabb pilóták türelmet tanusíthatnak. Aki szemfüles, ügyes lesz, az előrébb kerűlhet. Lehet nem csak a tempó fog számítani.

  15. #15
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Azért választottam a rövidített indy-s pályát, hogy maradjunk egyben, kis helyen kelljen megoldani az előzéseket, történjenek események. A lekőrözöttek se csak hátul bandukoljanak, és az éllovasoknak se csak az ellépést, egyedűl autózást kelljen megoldaniuk. Ha sokan leszünk, akkor igen, a lekőrözöttek akarva/akaratlanúl is beleszólhatnak a versenybe, de ha valakinek egyszer jól jön ki a lépés, máskor lehet épp ő jár rosszabbul. Kiegyenlítődik. A lassabbaknak is itt a lehetőség, a terep, megtanulni a lehető legkissebb veszteséggel járó, biztonságos elengedést. A gyorsabb pilóták türelmet tanusíthatnak. Aki szemfüles, ügyes lesz, az előrébb kerűlhet. Lehet nem csak a tempó fog számítani.
    "Tudod mi a jó a káoszban?! Hogy igazságos"

  16. #16
    nekem ezt mondja amikor be akarom tölteni a pályát:

    ---------------------------
    OK
    ---------------------------
    ERROR [content/tracks/ks_brands_hatch/ks_brands_hatch_osrw.kn5] couldn't set texture : grail-final.dds for material : grail-final for slot : txDiffuse
    ---------------------------
    OK
    ---------------------------

    itt fentebb volt említve a hozzászólások közt a dream pack 3 - nekem az nincs meg és ezért nem tölt be? ezt kell megvennem: https://store.steampowered.com/app/4..._Dream_Pack_3/ ?

  17. #17
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg soma írta Hozzászólás megtekintése
    nekem ezt mondja amikor be akarom tölteni a pályát:

    itt fentebb volt említve a hozzászólások közt a dream pack 3 - nekem az nincs meg és ezért nem tölt be? ezt kell megvennem: https://store.steampowered.com/app/4..._Dream_Pack_3/ ?
    Igen, a DreamPack 3 DLC mindeféleképp kell a pálya miatt, anélkűl hiába rakod fel az osrw-s kiegészítést. A versenyszabályzat 1. pontjában is rögzítve van feltételként. Ha vki sokalja a 7€-os árat, akkor google-be beírva + "buy" szóra találhat olcsóbb forrást.

  18. #18
    Balogh Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 01. 08.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg soma írta Hozzászólás megtekintése
    nekem ezt mondja amikor be akarom tölteni a pályát:

    ---------------------------
    OK
    ---------------------------
    ERROR [content/tracks/ks_brands_hatch/ks_brands_hatch_osrw.kn5] couldn't set texture : grail-final.dds for material : grail-final for slot : txDiffuse
    ---------------------------
    OK
    ---------------------------

    itt fentebb volt említve a hozzászólások közt a dream pack 3 - nekem az nincs meg és ezért nem tölt be? ezt kell megvennem: https://store.steampowered.com/app/4..._Dream_Pack_3/ ?

    Ez egy nagyon vállalható ár : https://www.kinguin.net/category/373...c-steam-cd-key

  19. #19
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Frissített v1.1-es skinpack elérhető innen: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?7300

  20. #20
    Halihó. Gondoltam feldobom a setupom, meg egy videót nagyjából az ívről amit használok. Legjobb időm 47.040 volt vele Single-ben 100% tapadáson, és még volt benne max 1 tized.
    Hidegen katasztrófa, kell neki 2, de inkább 3 kör mire igazán lehet neki nyomni.

    Setup letöltése: https://drive.google.com/file/d/1yN1-iXpqcxLOVsq8vG0PfbNZo8UwXyYf/view?usp=sharing




  21. #21
    Időt már valószínűleg nem tudok futni, de ha lehet, jönnék.

    Tapatalkkal küldve az én Honor 10 eszközömről

  22. #22
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    • Éles szerver fut. A verseny egy szerveren (A) lesz megtartva, felférünk. Szerverjelszó tagoknak itt.



    • A futam elején fokozottan figyeljünk egymásra. Nincs gumimelegítő se, így a verseny 1-2 körében senki sem fog tudni időmérős féktávokat venni. Nem kell egy meggondolatlan manőverrel az első percben kockáztatni mások épségét.



    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel TeamSpeak-re a gyorsabb kommunikáció miatt.
      Sok sikert mindekinek!

  23. #23
    Q: PB-vel 22. helyre qualiztam magam, du 6-kor kezdtem el gyakni, ennyi volt benne, lassú voltam.
    R1: Kiss Gabival és Ács Atival küzdöttünk hosszú körökön át, pontosabban mind gyorsabbak voltak nálam, csak Gabi néha eldobta a célegyenesre fordítónál, így visszakerültem a boly elejére leglassabbként. Persze a végén megettek, sőt Patrik a hard gumival is simán lenyomott, az utolsó 5 percben egyre nehezebb volt bevennem a T1-et medium-mal.
    R2: Ugyanezzel a brigáddal kerültem össze + Zsolt, itt is utolsó percekben elfogyott a medium, végül megint a boly mögött értem be újra 16.-ként, pedig sokáig 9. voltam, ejj, az túl szép lett volna . Ati, ha célegyenesben féktávon eléd csúsztam, bocsi! Illetve Patrik, a T3-as kocc remélem, belefért, ahogy a T1-est én szívtam meg, kár volt annyira visszaevickélnem a belső ívre eléd. Mindösszesen nagyon jó kis csaták voltak, egymásra figyeléssel, a kék zászlót a lassabb pilóták teljesen jól kezelték, szerintem én sem tartottam fel az ufókat.
    Utoljára módosította: Levente Toth; 2020. 10. 15. 21:46.

  24. #24
    Géczi Péter Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 03. 31.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    75
    Időmérőn nem tudtam sok tiszta kört menni, mindig elém keveredett valaki, 13. helyre kvalifikáltam.
    Az első futamon elég jó csaták voltak, a rajt után már 10. voltam, de az első kanyar után megforogtak előttem, és az ütközést elkerülve kimentem a kavicságyba, így visszaestem 14. helyre. utána én is üldöztem körökön keresztül valakit, hiába voltam gyorsabb, nem tudtam előzni, így maradt a remény, hogy hátha hibázik. A futam végére így 10. helyre sikerült bejönni, csakúgy mint az előző futamon. Ahhoz képest, hogy tegnap még visszavontam a nevezésemet, mert Miskolcon valami gubanc volt a digis nettel, és 1500-2500 közt ingadozott a pingem, nem is rossz, szerencsére mára javították a hibát.

    A második futamon az élről indulva kb a táv harmadáig sikerült tartani az első helyet, utána viszon a gyorsabbak szépen lassan bedaráltak. 2 körrel a vége előtt még a 4. helyen autóztam, csak a medium gumi már kezdett fogyni, és a célegyenes előtt hibáztam, így hárman megelőztek, és 7.-ként sikerült befutni.

    Szerencsére sikerült 2 tiszta futamot futni, nem keveredtem bele semmibe, a lekörözöttek előtt le a kalappal, minden alkalommal segítették az elhaladást. Elsőre sokkal rosszabbra számítottam a pálya vonalvezetése alapján.

    A győzteseknek gratula, ha pedig valakit mégis feltartottam/bántottam volna az szóljon.

  25. #25
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Levente Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Q: PB-vel 22. helyre qualiztam magam, du 6-kor kezdtem el gyakni, ennyi volt benne, lassú voltam.
    R1: Kiss Gabival és Ács Atival küzdöttünk hosszú körökön át, pontosabban mind gyorsabbak voltak nálam, csak Gabi néha eldobta a célegyenesre fordítónál, így visszakerültem a boly elejére leglassabbként. Persze a végén megettek, sőt Patrik a hard gumival is simán lenyomott, az utolsó 5 percben egyre nehezebb volt bevennem a T1-et medium-mal.
    R2: Ugyanezzel a brigáddal kerültem össze + Zsolt, itt is utolsó percekben elfogyott a medium, végül megint a boly mögött értem be újra 16.-ként, pedig sokáig 9. voltam, ejj, az túl szép lett volna . Ati, ha célegyenesben féktávon eléd csúsztam, bocsi! Illetve Patrik, a T3-as kocc remélem, belefért, ahogy a T1-est én szívtam meg, kár volt annyira visszaevickélnem a belső ívre eléd. Mindösszesen nagyon jó kis csaták voltak, egymásra figyeléssel, a kék zászlót a lassabb pilóták teljesen jól kezelték, szerintem én sem tartottam fel az ufókat.

    Hatalmas riszpekt valóban azoknak, akik a kék zászlót jól kezelték, részemről abszolút mindenki fantasztikusan jól versenyzett!

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •