Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (39 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Slovakia Ring 10.07.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2020 Őszi bajnoksága! Második fordulónk helyszíne a tempós Slovakia Ring.



    2. Futam: 10.07. - Szerda Slovakia Ring - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019, TC Cup (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019 TC Cup
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 60 perc
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 4 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Teljes
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2020 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A TCR autókban van rajtautomatika, ennek használatához itt található segédlet: LINK
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 09. 29. 22:36. Indoklás: plakátcsere

  2. #2
    Valaki lenne szíves hyundaihoz irányt mutatni setup ügyileg, a slovakia ringre!?

  3. #3
    Idézet Eredetileg Bajnóczi László írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki lenne szíves hyundaihoz irányt mutatni setup ügyileg, a slovakia ringre!?
    Nem setup, de itt ellesheted, hogy is kell menni ezen a pályán.



  4. #4
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Nem setup, de itt ellesheted, hogy is kell menni ezen a pályán.
    Köszi, ilyeneket már néztem! A nyári szezon vége fele már majdnem úgy tűnt, hogy képes vagyok magamnak setupot állítani, de most imola előtt egy hétig szenvedtem vele, hogy csak rosszabb és rosszabb lett. Mondjuk a futam napján találtam valamit, de elégé csalódott voltam.
    Közben valamiért elveszett a kormány beállításom is, meg minden más is ami a profilomhoz tartozott, szóval kétnapja csak a kormányt meg a játékot állítgatom. Aztán elment -illetve meg sem jött- a hangulatom a setup állításhoz

  5. #5
    Idézet Eredetileg Bajnóczi László írta Hozzászólás megtekintése
    . Aztán elment -illetve meg sem jött- a hangulatom a setup állításhoz
    Alap setuppal megyek én is csak levettem a szárnyat -10 re, szerintem 2:09xxx időt simán lehet menni bármelyik autóval úgy, hogy nem változtatsz semmit. Gyakorolni kell és megismerni az autót ez mindennek a kulcsa.

  6. #6
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Alap setuppal megyek én is csak levettem a szárnyat -10 re, szerintem 2:09xxx időt simán lehet menni bármelyik autóval úgy, hogy nem változtatsz semmit. Gyakorolni kell és megismerni az autót ez mindennek a kulcsa.
    Kezdetnek ez is egy infó, kösz
    A mostani beállításommal jobban megyek mint az alappal (2:11 ), de az biztos hogy a szárny nem -10en van! Majd rápróbálok.

  7. #7
    Fel lettek véve a csapatok, a profiljában válassza ki mindenki a sajátját a WTCR csapatnál:
    http://forum.gtr-masters.hu/profile.php?do=editprofile

  8. #8
    Szabó Tibor Versenyző Tibor Szabo logója
    Csatlakozott
    2020. 09. 28.
    Város
    Balatonfüred
    Üzenetek
    28
    Sziasztok! Teljesen új vagyok a témában, segítség kellene. Szeretnék indulni a mai futamon, minden meg van hozzá, csak nem tudom hol kell nevezni. 60x elolvastam mi kell hozzá de, hogyan működik azt sajnos nem. Valaki segítsen! Köszönöm


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  9. #9
    Idézet Eredetileg Tibor Szabo írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Teljesen új vagyok a témában, segítség kellene. Szeretnék indulni a mai futamon, minden meg van hozzá, csak nem tudom hol kell nevezni. 60x elolvastam mi kell hozzá de, hogyan működik azt sajnos nem. Valaki segítsen! Köszönöm
    Ha megvan minden, beleértve az érvényes szervertagságot is, Multiplayer módban kell futnod a prekvalifikációs szerveren mért kört. 25 perces etapok + 1 körös versenyek vannak, a versenyt is le kell futni hozzá, úgy rögzíti csak a köridődet a rendszer. Ha van érvényes köridőd, a prekvalifikációs lista alatt tudsz nevezni az időddel a Nevezés gombra kattintva, a veryseny napján 19 óráig.

  10. #10
    Szabó Tibor Versenyző Tibor Szabo logója
    Csatlakozott
    2020. 09. 28.
    Város
    Balatonfüred
    Üzenetek
    28
    Köszönöm a választ ! Sokkal okosabb lettem! A szervertagság hiányzik sajna.


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  11. #11

    HIBA!

    Srácok, van egy kis problémám! Jatékon belül kattintok a MULTIPLAYER-re...feldobja a STEAM-et es azt irja PAGE NOT FOUND...
    Minden mas MENU-pont működik....s így nemtudok belépni multiba a szerverre....valakinek van ezzel tapasztalata? pár órája meg simán működött!
    Előre is köszönöm

  12. #12
    Idézet Eredetileg Csongesz írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, van egy kis problémám! Jatékon belül kattintok a MULTIPLAYER-re...feldobja a STEAM-et es azt irja PAGE NOT FOUND...
    Minden mas MENU-pont működik....s így nemtudok belépni multiba a szerverre....valakinek van ezzel tapasztalata? pár órája meg simán működött!
    Előre is köszönöm
    Csak ilyen banális dolgokkal tudok szolgálni, hogy ne csak az RR-t, hanem a Steamet is indítsd újra, de gondolom azóta ilyesmi megvolt. Ami még segíthet, az a jobb klikk -> Tulajdonságok -> Helyi fájlok -> Fájlok integritásának ellenőrzése

  13. #13
    Közben most nézem, hogy ma dolgoztak a szerveren, mert hamarosan HTTPS-re költözik az RR (az sosem árt), emiatt ha valaki furcsaságokat tapasztal, azt javasolják, hogy törölje az alábbi mappát (de csak azt!) és úgy indítsa el a játékot:
    Dokumentumok\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\BrowserData

  14. #14
    Szerverbeosztás:

    01-20. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    21-34. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #B szerver

    19:30-kor LAG TESZT! ( mindenki jöjjön időben)

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (TS szerveren elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!



  15. #15

    Szerver tagság

    Bocsi, elfelejtettem befizetni a szervertagságot. Ha most elutalom, és elküldöm valakinek az utalásról az igazolást, akkor indulhatok?
    Köszi

  16. #16
    Idézet Eredetileg zsopo87 írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, elfelejtettem befizetni a szervertagságot. Ha most elutalom, és elküldöm valakinek az utalásról az igazolást, akkor indulhatok?
    Köszi
    Amíg szervertag vagy, indulhatsz, nincs lehetőségünk ellenőrizni.

  17. #17

    b szerver

    Nincs B szerver

  18. #18
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Engem kidobott a B szerver

  19. #19
    Mindkét szerver újraindítva. 10 perc practice.

  20. #20
    Elnézést a problémák miatt, a dedikált szerveren van egy új funkció, ami alapból nagyon hasznos lehetne (egy előre időzített időpontban indul az esemény), de az eddigi tapasztalatok alapján ez okozza, hogy a szerverek nem lépnek tovább az első versenyről, legközelebb nem fogjuk használni.

  21. #21
    Elnézést Piski Tamástól és Magyar Krisztiántól az R1 #. kör 3. kanyarjában történt incidensért! Féktávon megtoltam Tamást és emiatt ment bele Krisztiánba.

  22. #22
    Szabó Csabi Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 10. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    25

    R2 T8

    @Erik Mammel Bocsi #A szerver R2 T8-ban a féktávon mikor beléd mentem. Előtte túlszaladtam a fűre és nem bírtam megállni.
    Pedig még előzési szándékom sem volt! Ne haragudj láttam te is veszítettél pár helyet
    Előtte jót csatáztunk, de gyorsabb voltál!

  23. #23
    #b r1 Harmadik helyről indultam. Volt egy kis élvezetes üldözés, Ivanics audiját üldöztem hosszasan, míg mögöttem Csányi úr audiját kellet figyelnem. A második kör közepére, már el is szakadt a mezőnytől ez a négyes boy, Harmati ladájával az élen. A 10es kanyarban be akartam szúrni féktávon, de bebicskáztam, és ezért megtámasztottam Csongort. Úgy éreztem, hogy ez az én hibám, ezért vissza engedtem magam elé. És elnézésedet kérem ha olvasod Aztán a 13as kanyart túl szélesen vettem, és Csányi ezt kihasználva, rögtön megelőzött. Ezt követően az egyes kanyarban mértek el valamit elől, Csongornak kellett korrigálnia, hogy ne üsse ki Tamást, de akkorát lassult, hogy Csányi audija is hirtelen irányváltásra és lassulásra kényszerült. Én meg érkeztem lendületből. Csongor a baloldat foglalta el, Attila a kormány elhúzás miatt jobbra rántott, ezért kettőjük között akartam elhasítani. De Attila egy hirtelen mozdulattal visszatért középre, a hátsó tengelyével eltalálta ez én elsőmet, és ahogy elkezdett keresztbe sodródni, pont az elejével Csongor hátulját találta el. Szóval szédszóródtak minden irányba. Én megint elvettem a gázt, hirtelen nem tudtam feldolgozni, hogy az én hibám volt-e, és így elengedve a második helyet, rögtön visszaestem a hatodikra. Visszanézve szerintem nem az én hibám volt, de nagyon sajnálom, hogy ezen csúsztunk el, mert azt a majdnem négy kört, nagyon élveztem!
    Utoljára módosította: Bajnóczi László; 2020. 10. 07. 22:48.

  24. #24
    Igen, valahogy így történt Csongor beszitált elrántottam, de így is hozzáértem visszalassultunk aztán csak egy ütést éreztem és belefordultam orral, nem volt idő reagálni. A motorom egyből megkotlott.😀

  25. #25
    Idézet Eredetileg Csányi Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, valahogy így történt Csongor beszitált elrántottam, de így is hozzáértem visszalassultunk aztán csak egy ütést éreztem és belefordultam orral, nem volt idő reagálni. A motorom egyből megkotlott.😀
    Ha szoktál visszanézni, nézd majd meg az én fülkémből! Para volt

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •