Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (76 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    2020.10.04 ACCGT02 - Zandvoort

    Assetto Corsa Competizione GT Bajnokság!

    Kedves Versenyzők. A Blancpain GT bajnokságunk első fordulóját Zandvoort-on tartjuk.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc


    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya: Zandvoort

    Szabadedzés: 19:00
    Időmérő: 20:00
    Verseny: 20:35
    Futamtáv: 90 perc
    Kötelező kiállás: 1 (megkötés nincs)
    Időjárás: Változó

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    A szabályok ismerete és betartása kötelező:
    ACC GT Bajnokság versenyszabályzat


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó versenyt.
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 09. 23. 13:42. Indoklás: plk

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Szavazás az autóhasználatról:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?7320

    Szavazás határideje: 2020. 09. 28. 12:15
    Mindenki adja le a szavazatát.

  3. #3
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Ha valaki Bentley Boy akarna lenni.

    Szarny 10 hatul, elol semmi, mee nem lehet allitani. TC/ABS 2/4, de asszem elallitodott vmiert, 3/3 is jo, sokat nem szamit. A 4es ABS jol jon, sokat kell fekezni NEM egyenes vonalban. Amugy egy nagyon szar palya szvsz, bocsi attol, aki szereti


  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki Bentley Boy akarna lenni.

    Szarny 10 hatul, elol semmi, mee nem lehet allitani. TC/ABS 2/4, de asszem elallitodott vmiert, 3/3 is jo, sokat nem szamit. A 4es ABS jol jon, sokat kell fekezni NEM egyenes vonalban. Amugy egy nagyon szar palya szvsz, bocsi attol, aki szereti

    Szep kor!

  5. #5
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Szep kor!
    Köszönöm.
    Meg van benne 2 tized, de hol a palya elejen talalok meg vmit, hol a vegen, de persze sosem ugyanabban a korben.
    Ez egy nagyon nehez palya!! A vonalvezetese is trukkos, huplis is, veszeleyes is az off track, mert nem DT lesz, hanem betonfal..
    A gumi melegedes/kopas brutalis, 2 kor utan mar nem is erdemes probalkozni gyors korrel, eselytelen javitani!
    Aki ezt megnyeri jovo heten, annak bazi nagy gartula!

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm.
    Meg van benne 2 tized, de hol a palya elejen talalok meg vmit, hol a vegen, de persze sosem ugyanabban a korben.
    Ez egy nagyon nehez palya!! A vonalvezetese is trukkos, huplis is, veszeleyes is az off track, mert nem DT lesz, hanem betonfal..
    A gumi melegedes/kopas brutalis, 2 kor utan mar nem is erdemes probalkozni gyors korrel, eselytelen javitani!
    Aki ezt megnyeri jovo heten, annak bazi nagy gartula!
    Eddig elegge neked all a szaszlo

    Gumikopas es a melegedes a practiceken mindig brutalis, nem is ertem, miert megyunk mindig ilyen melegben. Gyakorlatilag hotlapozasra jo csak, pont a hosszabb stintek gyakorlasatol veszi el a kedved, mert 3 kor utan a sajat taknyodon csuszol...

  7. #7
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig elegge neked all a szaszlo

    Gumikopas es a melegedes a practiceken mindig brutalis, nem is ertem, miert megyunk mindig ilyen melegben. Gyakorlatilag hotlapozasra jo csak, pont a hosszabb stintek gyakorlasatol veszi el a kedved, mert 3 kor utan a sajat taknyodon csuszol...
    En sajnos nem tudok indulni egy darabig, vasarnap esteim be lettek "foglalozva".
    Amugy a konzisztencia, gumi sporolas es hiba nelkul vezetes tobbet szamit szerintem.

    Ezen mar en is gondolkodtam, miert nem megyunk az "alien" modban, azaz 20-20 fok. (minden alien ido hidegben van futva)
    Gondolom mert eloszor igy lett beallitva es mar nem lenne jo allitani, mert azok - pl Toth Gabor - idejei, akik mar nem futnak itt, kb a 130%-on kivulre kerulnenenk.

  8. #8
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

  9. #9
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Aki még nem választott autót, az próbálja ki a Mercit. Most olyan pályákon is remekel ahol eddig labdába sem rúgott. Könnyű vezetni. Az egyszeri autóváltással pedig kockázat sincs benne. "Most a Merci lesz az új Audi".

  10. #10
    Én meg már pont azon morfondíroztam, hogy hogyan lehetne motiválni az embereket bátrabb autóválasztásra, az előző szezonban Astonnal ment a fél mezőny, most meg Mercivel fog.

  11. #11
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg már pont azon morfondíroztam, hogy hogyan lehetne motiválni az embereket bátrabb autóválasztásra, az előző szezonban Astonnal ment a fél mezőny, most meg Mercivel fog.
    De nem lehet mondani hogy nem változatos, mert minden szezonban másik autó van.

  12. #12
    Balogh Gábor Versenyző gabf1 logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    86
    Sziasztok.
    Bocs a hülye kérdésért, de prequal oldalon miért csillagozottan jelenik meg a nevem és nem tudok nevezni futamra?

  13. #13
    Idézet Eredetileg gabf1 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Bocs a hülye kérdésért, de prequal oldalon miért csillagozottan jelenik meg a nevem és nem tudok nevezni futamra?
    Úgy látom, hogy a fórumon a játékos neved végén van egy _ (alávonás). Gyanítom, hogy ACC-ben azt hiányolja.

  14. #14
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg gabf1 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Bocs a hülye kérdésért, de prequal oldalon miért csillagozottan jelenik meg a nevem és nem tudok nevezni futamra?
    A névbeállításod körül nem stimmel valami, nemtud összekötni az oldal. Csekkold mind a fórumprofilodban, és a játékban a vetetéknév-keresztnév sorrended, az ékezetes betüket. Majd fuss újra egy érvényes kört a szerveren, és nézd meg hogy sikerűlt-e összekötnie.
    Segítség névbeállításhoz.

  15. #15
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg gabf1 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Bocs a hülye kérdésért, de prequal oldalon miért csillagozottan jelenik meg a nevem és nem tudok nevezni futamra?
    A szabályzatban megtalálod a linket a részletes névbeállítás segítséghez, hogy a prekvalifikációban helyesen jelenjen meg a neved.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...haszn%C3%A1lat

    Nevezni tudsz a futamra, csak érvényes köridő nélkül.
    Valamint a futam eredményed sem lesz jó, amíg nincs helyesen beállítva a fórum profilod.

  16. #16
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg már pont azon morfondíroztam, hogy hogyan lehetne motiválni az embereket bátrabb autóválasztásra, az előző szezonban Astonnal ment a fél mezőny, most meg Mercivel fog.
    Remelem kovetkezo szezonig a Bentleyt huzzak az elre
    Most megy Jardier streamje Zandvoortban es ket AMG van az elen es nem is elvonal beliek

  17. #17
    Balogh Gábor Versenyző gabf1 logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom, hogy a fórumon a játékos neved végén van egy _ (alávonás). Gyanítom, hogy ACC-ben azt hiányolja.
    Köszi, így már jó

  18. #18
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Gratula Piski Tamasnak es Richter Andrisnak, csak lenyomtak a vegen. Probaltam visszavagni, de ez mar sok volt nekem. Majd legkozelebb

  19. #19
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Gratula Piski Tamasnak es Richter Andrisnak, csak lenyomtak a vegen. Probaltam visszavagni, de ez mar sok volt nekem. Majd legkozelebb
    De, de a verseny holnap van.

  20. #20
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Gratula Piski Tamasnak es Richter Andrisnak, csak lenyomtak a vegen. Probaltam visszavagni, de ez mar sok volt nekem. Majd legkozelebb
    Köszi,de nincs miért gratulálnod,elö kvalifikáció,semmit nem jelent,minimális különbségek vannak,és ahogy Kristóf is említette,a verseny holnap lesz.Ettöl függetlenül magasra tetted a lécet,épphogy sikerült megugranunk.Ez meg amúgy is pont az a fajta pálya ahol egy rosszul idözített pislantás és game over.Nem tudom mit szívott a pálya megalkotója de jó cucc lehet.

  21. #21
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Gratula Piski Tamasnak es Richter Andrisnak, csak lenyomtak a vegen. Probaltam visszavagni, de ez mar sok volt nekem. Majd legkozelebb
    Koszi, sajnalom, hogy nem tudsz jonni.

    Holnap az dont, hogy ki hibazik kevesebbet, illetve, hogy a random korulmenyek kinek kedveznek.

    Lacit, Balazst kerdezem, versenyszerver nem lesz?

  22. #22
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Koszi, sajnalom, hogy nem tudsz jonni.

    Holnap az dont, hogy ki hibazik kevesebbet, illetve, hogy a random korulmenyek kinek kedveznek.

    Lacit, Balazst kerdezem, versenyszerver nem lesz?
    Van verseny szerver, látnod kellene. Linuxról indítottam, nem tudtam tesztelni.
    Ha gond van vele légyszives jelezzétek.

    Belegondolni is rossz, hány évet vártuk hogy végre ne csak 90 perc hotlapozás legyen. Végre számít ki hogy alkalmazkodik, megy esőben, stb. Nekem ez AC-ban nagyon hiányzott.

  23. #23
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Van verseny szerver, látnod kellene. Linuxról indítottam, nem tudtam tesztelni.
    Ha gond van vele légyszives jelezzétek.

    Belegondolni is rossz, hány évet vártuk hogy végre ne csak 90 perc hotlapozás legyen. Végre számít ki hogy alkalmazkodik, megy esőben, stb. Nekem ez AC-ban nagyon hiányzott.
    Most mar latom, koszi.

    Jok a valtozo korulmenyek, ebben egyetertek.

    De a homerseklet es a tapadasi szint kiad egy idealis guminyomast. Ezt a boxban ulve saccolod, es aki eltalalja, sem nem lesz tul keves, se nem sok, az nyer. Nekem ez nem alkalmazkodas, hanem szerencse.

  24. #24
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Most mar latom, koszi.

    Jok a valtozo korulmenyek, ebben egyetertek.

    De a homerseklet es a tapadasi szint kiad egy idealis guminyomast. Ezt a boxban ulve saccolod, es aki eltalalja, sem nem lesz tul keves, se nem sok, az nyer. Nekem ez nem alkalmazkodas, hanem szerencse.
    Azért ez a valóságban sem nagyon más. Élőben annyi előny van, hogy a boxon keresztül tudnak csinálni pár kört, de ennyi. Meg sztem ott azért jóval szélesebb tartományban működik jól a gumi, de sose mentem még ilyen autóval, szóval lehet tévedek.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  25. #25
    Azért jó esetben egy egy felkészülés alatt kipróbál az ember többféle pályahőmérsékletet. Ha ismered a kocsit és belövöd egy adott hőfokra, utána jól meg lehet saccolni, hogy X celsius eltéréshez mennyit kell változtatni a nyomáson.

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •