Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (35 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039

    AC BTCC - Poznan - Okt.1

    Kedves Versenyzők!

    Robog tovább az angolos BTCC 98/99-es őszi bajnokságunk, a korosodó Assetto Corsa-val. Gatyákat felkötni ugyanis mindkét kocsi igazi virgonc, szeretnek mindenfele elszabadulni, ám ha a gyeplő a kezetekben van, akkor elkezdenek beszélni hozzátok. Második helyszínünk a kevésbé ismert lengyelországi (még mindig nem angol) Poznan lesz. Lézeres verziójú, gyors, széles, lapos pálya. Aki még nem tette próbálja ki, csatlakozzon a mezőnyhöz!



    Helyszín: Tor Poznan - rank (v1.4) Letöltés: GDrive, RD

    Autó:



    Dátum: 2020.Okt.1 (csütörtök)

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*30 perc (második futamon első 10 fordított rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Prekvalon fix 98%
    Gumi melegítők: nem
    Fizikai sérülések: 75%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi használat: 100%
    Üzemanyag használat: 50%
    Aszfalt hőmérséklet: 32 +/-5 °C. Prekvalon fix 35 °C
    Pitek száma: 40

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #BTCC - A (ha kell B)
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #BTCC - Prequal
    Gyakorló jelszó: masters

    Indulási feltételek, szabályzat, és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: AC BTCC 98/99
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    A gyakorló "Prequal" szerver már fut, lehet ismerkedni, izmozni, tesztelni.

    A szerverbeállításokban csak az üzemenyagfogyasztást vettem egy hangyányit feljebb, 50%-ra. Úgy vettem észre kevesebb üzemanyaggal is beéri a Primera az előző futamhoz képest. Talán több a fékezés, vagy nincs emelkedő, passz. (Ha valakinél nem bírna ki 30 percet az sikítson)

    Rövidke tesztem alatt úgyvettem észre kevésbé eszi a gumit a pálya. A nissan meg nekem itt egyáltalán nem volt előnyben. Meglátjuk...

    Szerk.: Prequal szerveren elvileg mindenki aki egyedi skin-el rendelkezik, azt a festést kapja meg az autójához. Ha valakinél mégis hiányozna, az kérem jelezze, hogy utánatudjak járni.
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 09. 18. 16:12.

  3. #3
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy van-e lehetőség a két futam között kilépni a szerverről és újra belépni? A múltkor 2 perces várakozási idő volt és a rajt előtt is volt még 1 perc. Tudom, ha a két perc várakozási idő után térek vissza, akkor más csak a boxból rajtolhatok, de ha a várakozási időn belül visszatérek, akkor kapok büntetést, vagy szankciók nélkül folytathatom a versenyt? (Lemértem, sikerülne 2 percen belül, ha a szabályok engedik)

    Erre azért lenne szükségem, mert a kormányom folyamatosan elveszíti a bekalibrált középpontot. Szeretném megvárni a következő "Black Friday"-t az új kormányom megvásárlásával, addig is ez az egyetlen megoldás létezik számomra. A 30. perc környékén már zavaróan elmozdult a középpont, és a csütörtöki második versenyen komoly küzdelmek árán sikerült csak biztonságosan célba érnem.

    Próbáltam hardveres javítást, de nem oldotta meg a problémát.

    Előre is köszi! Jó felkészülést kívánok mindenkinek!

    Németh Bálint

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Bálint Németh írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy van-e lehetőség a két futam között kilépni a szerverről és újra belépni? A múltkor 2 perces várakozási idő volt és a rajt előtt is volt még 1 perc. Tudom, ha a két perc várakozási idő után térek vissza, akkor más csak a boxból rajtolhatok, de ha a várakozási időn belül visszatérek, akkor kapok büntetést, vagy szankciók nélkül folytathatom a versenyt? (Lemértem, sikerülne 2 percen belül, ha a szabályok engedik)

    Erre azért lenne szükségem, mert a kormányom folyamatosan elveszíti a bekalibrált középpontot. Szeretném megvárni a következő "Black Friday"-t az új kormányom megvásárlásával, addig is ez az egyetlen megoldás létezik számomra. A 30. perc környékén már zavaróan elmozdult a középpont, és a csütörtöki második versenyen komoly küzdelmek árán sikerült csak biztonságosan célba érnem.

    Próbáltam hardveres javítást, de nem oldotta meg a problémát.

    Előre is köszi! Jó felkészülést kívánok mindenkinek!

    Németh Bálint
    Hij.
    Láttam futamok között előjött a problémád, de akkorsem tudtam tutit mondani. Mivel névre szóló helyed van az entrylist-ben, azért szerintem vissza tudsz csatlakozni a téged megillető rajtrácsra. De lehet hogy nemmindegy mikor lépsz le, és mikorra érsz vissza. Passz. Ha más sem tud okosat mondani, akkor írj rám valamikor (pl jövhét csüt este) letesztelhetjük egy teszt szerverbeállítással hogy a második futamra visszacsatlakozva mi történne.

    Ha BF-ig nembírnád ki, és a használttól sem riadsz meg, a minap láttam jó hirdetést T300-at árulnak 55-ért: https://hardverapro.hu/apro/thrustma...hsz_1-100.html (load cell pedálja már elment)

  5. #5
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hij.
    Láttam futamok között előjött a problémád, de akkorsem tudtam tutit mondani. Mivel névre szóló helyed van az entrylist-ben, azért szerintem vissza tudsz csatlakozni a téged megillető rajtrácsra. De lehet hogy nemmindegy mikor lépsz le, és mikorra érsz vissza. Passz. Ha más sem tud okosat mondani, akkor írj rám valamikor (pl jövhét csüt este) letesztelhetjük egy teszt szerverbeállítással hogy a második futamra visszacsatlakozva mi történne.

    Ha BF-ig nembírnád ki, és a használttól sem riadsz meg, a minap láttam jó hirdetést T300-at árulnak 55-ért: https://hardverapro.hu/apro/thrustma...hsz_1-100.html (load cell pedálja már elment)
    Kedves Kristóf!

    Köszönöm szépen, nagy segítség lenne, ha le tudnánk tesztelni, hálás lennék érte. Csütörtökön este 7 körül felmegyek Teamspeak-re, amennyiben neked is jó az időpont, letesztelhetjük.

    A jelenlegi kormányom is egy használt G27. Sajnos már többször ráfáztam a használt cuccokra. A pedálját ennek a konkrét szettnek darabjaira kellett szednem, mert tele volt kutyaszőrrel, illetve a kormány is meg volt bontva már többször, a csavarok állapotából ítélve... Soha többé nem veszek használt elektronikai eszközt senkitől, csak a szívás van vele. Egyébként T300-at néztem, de a GT Editiont.

    Még egyszer köszönöm a gyors választ és a felajánlást.

  6. #6
    Ha már így szóba jött offolhatok én is egy picit?
    Egy DFP kormányt megérné szerintetek lecserélni egy G29-re? Egész jó áron találtam a piacon.

  7. #7
    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már így szóba jött offolhatok én is egy picit?
    Egy DFP kormányt megérné szerintetek lecserélni egy G29-re? Egész jó áron találtam a piacon.
    én nem használtam DFP-t viszont G29-et igen és már 4 de lassan 5 éve használom semmi baja nem volt eddig most kezd rosszalkodni a gázpedál potija ettőlfüggetlenül szerintem teljesen jól használható kormány, nem megy el a kormányközép mind a G27-nél például
    nyílván van jobb profibb minőségű kormány de ezen az áron szerintem megfelelő
    rossz hír pl hogy most hogy kezd szarakodni a poti rájöttem némi keresés után hogy nem lehet gyári potit kapni hozzá viszont ki lehet váltani másikra némi átalakítással de nem kell hozzá fúrni faragni ugyhogy nem gáz

    De összefoglalva amugy egy halandó embernek nem Max Verstappeneknek szerintem egy teljesen vállalhatő műszer ! (De ugye persze mint minden ez is használatfűggő mi meddig bírja)
    ez az én véleményem
    Utoljára módosította: Máté Mihajlovics; 2020. 09. 21. 12:19.

  8. #8
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Bálint Németh írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Ok csütörtök ha minden összejön akkor csináljuk.

    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már így szóba jött offolhatok én is egy picit?
    Egy DFP kormányt megérné szerintetek lecserélni egy G29-re? Egész jó áron találtam a piacon.
    Van kormánytopik, ott biztos találsz véleményeket, összehasonlításokat.

    Röviden a G29 sokkal komolyabb szerkli a DFP-hez képest. Kormány is nagyobb, finomabb ffb , több a gomb. A pedálsor egypár lépcsőfokkal jobb, használhatóbb, jobban adagolható. G29 ha 50-60 körül van szép állapotban, a DFP-t is eltudod passzolni, és szereted, sikerélményt ad a kormányozás, akkor simán megéri a váltást.

  9. #9
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már így szóba jött offolhatok én is egy picit?
    Egy DFP kormányt megérné szerintetek lecserélni egy G29-re? Egész jó áron találtam a piacon.
    Már volt nem egy bajnokunk, aki DFP-vel nyerte a bajnokságokat.
    Új, vagy kifogástalan állapotban lévő G29 érezhetően jobb, egy lépcsőfok felfelé. Főleg a minőségben, a pedálokban és az FFB-ben érezni javulást.
    Hogy megéri e az abszolút szubjektív. Attól is függ mennyire vagy megelégedve a DFGT-vel.

  10. #10
    Köszönöm szépen a válaszaitokat Sajnos komolyabb kormányra úgy sincs pénzem, de valamennyire akkor ezekszerint meg ez is egy előre lépés lenne, úgy hogy remélem meg lesz és minden rendben lesz vele.

  11. #11
    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen a válaszaitokat Sajnos komolyabb kormányra úgy sincs pénzem, de valamennyire akkor ezekszerint meg ez is egy előre lépés lenne, úgy hogy remélem meg lesz és minden rendben lesz vele.
    Sok sikeres futamot vele ha meglesz

  12. #12
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Kicsit megkésve, de itt van erre a pályára is egy a múltkorihoz hasonló pakk, benne safe és gyors szetekkel, valamint replay-ekkel:

    https://drive.google.com/file/d/1MxA...ew?usp=sharing

  13. #13
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit megkésve, de itt van erre a pályára is egy a múltkorihoz hasonló pakk, benne safe és gyors szetekkel, valamint replay-ekkel:

    https://drive.google.com/file/d/1MxA...ew?usp=sharing
    Köszi Norbi istenkirály vagy

  14. #14
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit megkésve, de itt van erre a pályára is egy a múltkorihoz hasonló pakk, benne safe és gyors szetekkel, valamint replay-ekkel:

    https://drive.google.com/file/d/1MxA...ew?usp=sharing
    Megkésve? Ugyanmár! Én az előzőt használtam, guminyomásokat kicsit másképp állítva és ennyi, nem gondoltam volna, hogy még előállsz ilyen pakkal. Köszi szépen!

  15. #15
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit megkésve, de itt van erre a pályára is egy a múltkorihoz hasonló pakk, benne safe és gyors szetekkel, valamint replay-ekkel:

    https://drive.google.com/file/d/1MxA...ew?usp=sharing
    Köszi szépen!

  16. #16
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    578
    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már így szóba jött offolhatok én is egy picit?
    Egy DFP kormányt megérné szerintetek lecserélni egy G29-re? Egész jó áron találtam a piacon.
    Szia,
    Én használtam DFP-t, sőt még mindig megvan, de aztán kipróbáltam a G29-et és azóta maradtam nála, szerintem megéri a cserét, nagyon jól modolható, ezáltal némileg feljavítható a tudása (TrueBrake, mágneses kormányváltó kiegészítő, csak hogy párat említsek). Nem mellesleg jobbak a pedálok (attól függetlenül, hogy ez is csak potis) és maga a kormánykerék, FFB is jobb, mert nincs akkora deadzone. Legalábbis az én tapasztalataim szerint.

  17. #17
    Kedves Attila Versenyző Ataman logója
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    88
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit megkésve, de itt van erre a pályára is egy a múltkorihoz hasonló pakk, benne safe és gyors szetekkel, valamint replay-ekkel:

    https://drive.google.com/file/d/1MxA...ew?usp=sharing
    Norbi, örök hála!
    Nekem aki a mező hátsó felében van nagy segítség!
    Így legalább látom hogy ezeken a pályákon hogy érdemes beállítani az autókat!

  18. #18
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit megkésve, de itt van erre a pályára is egy a múltkorihoz hasonló pakk, benne safe és gyors szetekkel, valamint replay-ekkel:

    https://drive.google.com/file/d/1MxA...ew?usp=sharing
    A safe beállítással azonnal faragtam 7 tizedet a köridőmből, 5-6 környi nekifutásra. Egyből komfortos volt, ez biztosan marad versenyre, csak kemény gumikkal. A hotlap verziónál egy körön 3-szor ment el a hátulja, azt nem erőltettem tovább Ég és föld ugyanaz az autó, és ahogyan láttam, a hátsó stab lett full keményre húzva, legalábbis ez szúrt szemet átlapozva a beállításokat.

    Köszi, nagy segítség volt!

  19. #19
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    • Éles szerver fut. A verseny egy szerveren (A) lesz megtartva, felférünk. Szerverjelszó tagoknak itt.

    • A futam elején fokozottan figyeljünk egymásra! Nem ismerjük még teljesen a kocsikat, egymás kvalitását. Nincs gumimelegítő se, így a verseny 1-2 körében senki sem fog tudni időmérős féktávokat venni. Nem kell egy meggondolatlan manőverrel az első percben kockáztatni mások épségét.

    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel TeamSpeak-re a gyorsabb kommunikáció miatt.
      Sok sikert mindekinek!

  20. #20
    Ez életem futama volt, R1-ben minden összejött, csapattársam tartottam mögöttem a sort , így kevés gyakorlással, óvatos vezetéssel összejött egy 9. hely. R2-ben a fordított rajtrács miatt az élre kerültem az első kb 4 körben, de utána szépen megevett minden ufó. Sajnos az utolsó kör uccsó kanyarját elrontottam, így ugrott a 8. hely, ráadásul elfogyott a benzinem (bazz :S) így alig bírtam felgyorsulni, hogy becsorogjak a célba. Az ufók előtt le a kalappal, össze sem értünk, pedig csúszkáltam rendesen, Ács Atitól külön elnézést, az egyik T2 féktávon túlságosan az ívedre csúsztam. Adrenalin bomba ez az bajnokság!

  21. #21
    Szeretnék bocsánatot kérni Balogh Andrástól nincs mentségem megcsíptem a füvet és mikoözben szdtem össze a gépet kiütöttelek, 100%-ban az én hibám nagyon sajnálom
    nyugodtam óvd meg, megérdemlem

    Csongorral való összeütközést is sajnálom de ott nem tartom magam hibásnak szerintem 100%-ig melletted voltam és bár félrehúztam az autót a rázón kívülre de mivel az ideális íven mentél elfogyott a helyem és összeértünk

    a futamról csak annyit hogy a végefele kezdett összeállni valami setup féle amivel tudtam körözgetni de a pálya ritmusa nem feküdt anniyra és nem is mindig fordult be az autó ugy ahogy kellene.... de néha meg igen szóval még gyakorolni kell a setupot
    remélem a kövi futamon nem ütök ki senkit !

  22. #22
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Grat mindenkinek aki végigment

    Ha valakivel történt valami csúnya incidens, nézze vissza replay-t, hátha nem is úgy történt ahogy belülről megélte az ember. Aztán rálehet írni privátot a másikra, tisztázni a dolgot, elnézést kérni. Sokszor egy bocsánat kérés csodákra képes. Ha továbbra is vitás, nem egyértelmű a helyzet, akkor meglehet óvni a konkrét eseteket, a versenyigazgatóság segít, a legjobb tudása szerint eldönti hogy történt-e szabálytalanság, adott esetben büntet, hogy máskor ne legyen kedve szabálytalankodni a szabálytalankodónak.

    replay topik
    óvás topik
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 10. 01. 22:23.

  23. #23
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék bocsánatot kérni Balogh Andrástól nincs mentségem megcsíptem a füvet és mikoözben szdtem össze a gépet kiütöttelek, 100%-ban az én hibám nagyon sajnálom
    nyugodtam óvd meg, megérdemlem

    Csongorral való összeütközést is sajnálom de ott nem tartom magam hibásnak szerintem 100%-ig melletted voltam és bár félrehúztam az autót a rázón kívülre de mivel az ideális íven mentél elfogyott a helyem és összeértünk

    a futamról csak annyit hogy a végefele kezdett összeállni valami setup féle amivel tudtam körözgetni de a pálya ritmusa nem feküdt anniyra és nem is mindig fordult be az autó ugy ahogy kellene.... de néha meg igen szóval még gyakorolni kell a setupot
    remélem a kövi futamon nem ütök ki senkit !

    Igen, igen, láttam, hogy megcsípted a füvet de miért nem Kristófot ütötted ki
    Én csak egy kicsit fogócskázni szerettem volna...
    Az első versenyen egész jó menetet csináltunk Homoki Csabival és Géczi Petivel az marhára tetszett, bár én is megforgattam alacsony sebességnél Csabit de bevártam míg összeszedi így csak 1 pozíciót vesztettünk.
    Kezdek valamit érezni a BMW vezetésével kapcsolatban, sokat segít Morvai Norbi szettje, mert arra időm nincs, hogy próbálgassak... remélem folytatja a jó szokását a jövőben is

  24. #24
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, igen, láttam, hogy megcsípted a füvet de miért nem Kristófot ütötted ki
    Én csak egy kicsit fogócskázni szerettem volna...
    Az első versenyen egész jó menetet csináltunk Homoki Csabival és Géczi Petivel az marhára tetszett, bár én is megforgattam alacsony sebességnél Csabit de bevártam míg összeszedi így csak 1 pozíciót vesztettünk.
    Kezdek valamit érezni a BMW vezetésével kapcsolatban, sokat segít Morvai Norbi szettje, mert arra időm nincs, hogy próbálgassak... remélem folytatja a jó szokását a jövőben is
    az lett volna a legjobb ha senkit nem ütök ki de ezen a 2. futamon... hát itt semmi nem jött össze, mégegyszer sajnálom !!!

  25. #25
    Idézet Eredetileg Levente Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Ez életem futama volt, R1-ben minden összejött, csapattársam tartottam mögöttem a sort , így kevés gyakorlással, óvatos vezetéssel összejött egy 9. hely. R2-ben a fordított rajtrács miatt az élre kerültem az első kb 4 körben, de utána szépen megevett minden ufó. Sajnos az utolsó kör uccsó kanyarját elrontottam, így ugrott a 8. hely, ráadásul elfogyott a benzinem (bazz :S) így alig bírtam felgyorsulni, hogy becsorogjak a célba. Az ufók előtt le a kalappal, össze sem értünk, pedig csúszkáltam rendesen, Ács Atitól külön elnézést, az egyik T2 féktávon túlságosan az ívedre csúsztam. Adrenalin bomba ez az bajnokság!
    Én jöttem mögötted, hú nagyon sajnáltalak, hogy pont a cél előtt az utsó kanyarban eldobtad a gépet. Kellett is satuznunk mögötted. Gondolom már gumid sem volt nagyon.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •