Találatok: 1 - 10 (10 összesen)
  1. #1

    Pimax Vision 8K X

    Hello

    Van e mar valakinek pimax 8kx itthon ami mukodik is? Most jon a 3080 meg 3090 nvidia kartya es igy a teljesitmennyel mar nem lehet gond. Szoval gondoltam kiprobalnek egyet kepminoseg szempontbol aztan ha jo akkor lehet beruhaznek en is egyre mert az uj kartyak mar tuti el kell vigyek....

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  2. #2
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Miért, olyan van itthon ami nem működik?
    Nekem múlthét pénteken érkezett, de most nincs nagyon időm tesztelgetni. Összességében elég jól sikerült, 2080Ti, normál(~150) FOV-val, natívban 75 FPS-sel megy az AC(custom shader patch, VR tükrök, 18AI), nagyjából AM2 is megy, sőt meglepetésemre rF2(17AI, Nürburgring) is teljesen játszató volt, pedig az parallel projection.
    Ha ezek mennek, akkor az a kutya iRacing is fog. ACC nyílván elég esélytelen, talán egy 3090-es elbírna vele.
    Ami hibája, az talán a függőleges sweet spot, ami mai szinten elég gyenge, illetve a felskálázó mód nem tudom mit skáláz, mert ott ugyan stabil 114 FPS van ,de a látványvilág kb. az eredeti Oculus-szal egy szint.

  3. #3
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Miért, olyan van itthon ami nem működik?
    Nekem múlthét pénteken érkezett, de most nincs nagyon időm tesztelgetni. Összességében elég jól sikerült, 2080Ti, normál(~150) FOV-val, natívban 75 FPS-sel megy az AC(custom shader patch, VR tükrök, 18AI), nagyjából AM2 is megy, sőt meglepetésemre rF2(17AI, Nürburgring) is teljesen játszató volt, pedig az parallel projection.
    Ha ezek mennek, akkor az a kutya iRacing is fog. ACC nyílván elég esélytelen, talán egy 3090-es elbírna vele.
    Ami hibája, az talán a függőleges sweet spot, ami mai szinten elég gyenge, illetve a felskálázó mód nem tudom mit skáláz, mert ott ugyan stabil 114 FPS van ,de a látványvilág kb. az eredeti Oculus-szal egy szint.
    Ja tenyleg itt 75 a frissites. Es alap nativ kepminosege szerinted milyen. Te aztan tenyleg a letezo osszes szemuvegbe beleneztel mar.
    Nekem eddig a legjobb kepe a reverbnek volt (sajna nem jo a szememre) aztan jott az index es aztan a samsung plussz. Pimaxbol csak az 5ost neztem ami vallalhato minoseg de a samsung kepe talan simabb cserebe kisebb a fov .



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  4. #4
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Kb. Reverb szint, talán a Pimax kicsit jobb ha csak a képpont méretet, vagy a szúnyoghálót nézem. Szúnyogháló itt is van egyébként, csak én személy szerint itt már nem tudok rá fókuszálni, ahogy egy darab pixelre sem.Inkább olyan mint egy szürke szűrő, ami miatt összhatásban a színek is szürkülnek kicsit.
    A színek itt sem lesznek a Pimax erőssége, de még bőven vállalható szint. Itt sem lehet 500 méterről minden táblát kristálytisztán látni, de kipróbáltam, kb. 90 centiről nézek egy 4K-s 40 zollos TV-t, ha fullHD-ben megy az AC, akkor a Pimax képe már egy picit részletesebb mint amit a TV-n látok.

  5. #5
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Kb. Reverb szint, talán a Pimax kicsit jobb ha csak a képpont méretet, vagy a szúnyoghálót nézem. Szúnyogháló itt is van egyébként, csak én személy szerint itt már nem tudok rá fókuszálni, ahogy egy darab pixelre sem.Inkább olyan mint egy szürke szűrő, ami miatt összhatásban a színek is szürkülnek kicsit.
    A színek itt sem lesznek a Pimax erőssége, de még bőven vállalható szint. Itt sem lehet 500 méterről minden táblát kristálytisztán látni, de kipróbáltam, kb. 90 centiről nézek egy 4K-s 40 zollos TV-t, ha fullHD-ben megy az AC, akkor a Pimax képe már egy picit részletesebb mint amit a TV-n látok.
    Koszi a valaszt. Na akkor felirom magamnak mint lehetseges celpontot. Ha majd rendesen rendelheto lesz veszek egyet szerintem. Most 12 hetet ir amire postazzak...

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  6. #6
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Kb. Reverb szint, talán a Pimax kicsit jobb ha csak a képpont méretet, vagy a szúnyoghálót nézem. Szúnyogháló itt is van egyébként, csak én személy szerint itt már nem tudok rá fókuszálni, ahogy egy darab pixelre sem.Inkább olyan mint egy szürke szűrő, ami miatt összhatásban a színek is szürkülnek kicsit.
    A színek itt sem lesznek a Pimax erőssége, de még bőven vállalható szint. Itt sem lehet 500 méterről minden táblát kristálytisztán látni, de kipróbáltam, kb. 90 centiről nézek egy 4K-s 40 zollos TV-t, ha fullHD-ben megy az AC, akkor a Pimax képe már egy picit részletesebb mint amit a TV-n látok.
    Izitom: nalad mi volt a helyzet a vam eseteben? Ertelmesen postaznak es atcsuszik vagy be kell csengetni a kozel 30%-ot a kasszaba?

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  7. #7
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Fedex csomag, vámkezelés+vám+Áfa, de ha nagyon kell, eladom az enyémet 450-ért.

  8. #8

  9. #9
    Koszi a videot. Szerintem jol osszefoglalja a temat. Es az is biztos hogy 1 even belul jon majd nextgen vr ami mar nem lesz ilyen prototipus erzesu

  10. #10
    Nagyon rákattant a vr-re.

    iRacing

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •