Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (56 összesen)
  1. #26
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Kikerűlt a hivatalos skinpack. A skines téma első hozzászólásából töltsétek le, telepítsétek a csomagot.
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 09. 16. 14:29.

  2. #27
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg ha valakit érdekel, itt a skinpack csomag úgy, hogy egyből a jó helyre másolja őket az AC főkönyvtárba kibontva
    Ehh, Te is pont most találtad meg a hibát.

    Aki indulni szeretne a versenyen, ne felejtsen el este 19:00-ig nevezni a prekval-on.

    Az éles szerverre még az érvényben lévő (2019/20-as) jelszó lesz beállítva (régi tagsággal rendelkezők is indulhatnak még), amit itt találtok meg: Szerverjelszó 2019/2020

    Szerk.: Másnak nem lett új chat ablakja? Emotikonokkal, csatolási lehetőséggel, stb.
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 09. 17. 17:22.

  3. #28
    Nekem nem, minden a megszokott

    Ui.: De gondolom akkor az is jó ha a skins mappa köré "szórt" skines mappákat beleteszem a helyére vagyis a skins mappába ?! hu na ba**ki ez jó mondat lett de remélem értitek mit akarok
    Utoljára módosította: Máté Mihajlovics; 2020. 09. 17. 17:56.

  4. #29
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nem, minden a megszokott
    Ilyen. Lehet a CM-en keresztűl frissűlt valami?

  5. #30
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyen. Lehet a CM-en keresztűl frissűlt valami?
    jaaaaaa elég durván félreértettelek ezt még nem néztem

  6. #31
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Ui.: De gondolom akkor az is jó ha a skins mappa köré "szórt" skines mappákat beleteszem a helyére vagyis a skins mappába ?! hu na ba**ki ez jó mondat lett de remélem értitek mit akarok
    úgyis jó, csak ne csupaszon a kocsi könyvtárában legyenek a "festékes" mappák.
    A jó végeredmény:
    • pm3dm_nissan_primera_btcc\skins\90s_Kid
    • pm3dm_nissan_primera_btcc\skins\Camel Racing 44
    • stb...

  7. #32
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    • Éles szerver fut. A verseny egy szerveren (A) lesz megtartva, felférünk. Szerverjelszó tagoknak itt.



    • A futam elején fokozottan figyeljünk egymásra! Nem ismerjük még teljesen a kocsikat, egymás kvalitását. Nincs gumimelegítő se, így a verseny 1-2 körében senki sem fog tudni időmérős féktávokat venni. Nem kell egy meggondolatlan manőverrel az első percben kockáztatni mások épségét.



    • Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel TeamSpeak-re a gyorsabb kommunikáció miatt.
      Sok sikert mindekinek!

  8. #33
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Jaaa hogy ez ma lesz? Még szoknom kell a csütörtöki versenynapot sajna ez kimarad...

  9. #34
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Jaaa hogy ez ma lesz? Még szoknom kell a csütörtöki versenynapot sajna ez kimarad...
    Ha biztonságosan tudsz közlekedni, akkor még felpakolhatod a kormányt, beférsz a szerverre, jöhetsz.

  10. #35
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ha biztonságosan tudsz közlekedni, akkor még felpakolhatod a kormányt, beférsz a szerverre, jöhetsz.
    Köszönöm, sajna más a program... majd a következőre jövök.

  11. #36
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Uhh, hát ez elég kaotikus futamra sikeredet. Habár, ez a BTCC nemigaz?
    Szóval a közepes gumi a bmw-n alkalmatlan erre a futamtávra (itt) baloldalon mindkét gumma nulla. Második futamon a balhátsó itt is elkopott 0-ra. Esetleg a gumikopáson lehetne picit csökkenteni (~90%), szerintetek?

    A másik ami kaotikussá tette azok a legkörözések voltak. De nincs egy szavam se, mert ilyen rövid pályán, ami dimbes dombos, kígyozós, és ilyen sokan vagyunk rajta, ott nemigen lehet mindig tökéletesen elengedni a gyorsabb pilótákat. Néha jóljönki, néha rosszul, de nemláttam olyat hogy vki durván, direkt tartotta volna a hátát. Szóval gratula a lassabb pilótáknak is, láttam volt forgolódás (énis kavirnyáltam a pályamellett), de elvoltak egymással, hol az egyik, hol a másik bakizott. Nehéz a kocsikkal, de ez benne a kihívás, ez adja az elvézetet.

    A két kocsi közötti különbség is elég kiegyenlített volt ahogy láttam. Rajtnál a BMW simán hozott pár helyet. A nissan a kanyarokból jött ki jobban, pl a hosszú emelkedő jobbosnál mindegyik nissan jött rám. Vélemények a bop-al kapcsolatban? Nissan-on az első tengelyen maradt a kemény keverékből?

    Találkozunk a következő futamon, ami Poznan-on lesz! (kis türelem még tesztelek rajta)

  12. #37
    Kedves Attila Versenyző Ataman logója
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    88
    Srácok, ez nagyon jó volt. Az elsőt feladtam, a másodikban 17. lettem, de nagyon élveztem. Nagyon új nekem minden, szoknom kell még a versenyt.A másodikat óvatosabban kezdem és kifizetődött!

  13. #38
    Valaki meg tudná osztani a két futam replay fájljait? Sajnos elfelejtettem törölni az előzményeket és nem mentődtek el.

  14. #39
    hát nem volt unatkozás az biztos
    én kemény keverékkel mentem mert előző nap tezsteltem kicsit és féltávnál már nem aradt semmi a közepesből szóval nekem nem is volt kérdés hogy kemény
    azzal lehetett közlekedni a végefele is de persze próbáltam is vigyázni rá
    a kérdésre válaszolva tőlem maradhat így de ha levennénk 90%-ra nem fakadnék sírva de kérdés hogy a többi pálya mennyire eszi majd a gumikat

    a lekörözésekben teljesen egyetértek Kristóffal csak 1-2 eset volt ami nagyon rosszul jött ki és volt még 1 ami szerintem elkerülhető lett volna de valamiért nem jött össze és veszítettem vele 2 helyet
    de tény hogy tempós dimbes dombos pálya szóval nem egyszerű

    Hát ha csak Norbit nézném akkor azt mondom hogy a nissan nagyon durván OP de ha az egész mezőnyt nézem úgy átlagban nem látok nagy különbséget
    nyílván FWD-vel sokkal durvábban lehet menni és talán megengedőbb a rázókkal mint a BMW de talán lesz olyan pályakarakterisztika is ami majd a BMW-nek kedvez.
    Az én véleményem az hogy nem kell hozzányúlni ! De Norbihoz szívesen bedobnék pár zsákosbetont

    kíváncsi leszek hosszabb pályán mik lesznek az erőviszonyok

  15. #40
    Horinka Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 08. 11.
    Város
    Gödöllő
    Üzenetek
    10
    Szuper volt szerintem is, annak ellenére, hogy telibe kaptak hátulról az 1. versenyen. De a 2. jobban jött ki, Géczi Péter-rel egész jól elkergetőztünk pár kört. Sajnálom, hogy a 13.körben eldobtam, pedig jó kis csata lehetett volna a végéig. Szerintem jók így a gumik, legalább nem túl kiszámítható.

  16. #41
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki meg tudná osztani a két futam replay fájljait? Sajnos elfelejtettem törölni az előzményeket és nem mentődtek el.
    Sajna nekem is csak a 2. futam replay-e maradt meg valamiért.
    Race2
    Ha vkinek megvan az 1. futam, légyszi dobja fel valahova.

    Ha valakivel valami csunyaság történt volna, szabálytalankodtak ellene, sérelem érte, nyomja valami a szívét, akkor az óvások topikban nyújthat be kérelmet az eset kivizsgálására. BTCC 98/99 óvások

  17. #42
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    hát nem volt unatkozás az biztos
    én kemény keverékkel mentem mert előző nap tezsteltem kicsit és féltávnál már nem aradt semmi a közepesből szóval nekem nem is volt kérdés hogy kemény
    azzal lehetett közlekedni a végefele is de persze próbáltam is vigyázni rá
    a kérdésre válaszolva tőlem maradhat így de ha levennénk 90%-ra nem fakadnék sírva de kérdés hogy a többi pálya mennyire eszi majd a gumikat

    a lekörözésekben teljesen egyetértek Kristóffal csak 1-2 eset volt ami nagyon rosszul jött ki és volt még 1 ami szerintem elkerülhető lett volna de valamiért nem jött össze és veszítettem vele 2 helyet
    de tény hogy tempós dimbes dombos pálya szóval nem egyszerű

    Hát ha csak Norbit nézném akkor azt mondom hogy a nissan nagyon durván OP de ha az egész mezőnyt nézem úgy átlagban nem látok nagy különbséget
    nyílván FWD-vel sokkal durvábban lehet menni és talán megengedőbb a rázókkal mint a BMW de talán lesz olyan pályakarakterisztika is ami majd a BMW-nek kedvez.
    Az én véleményem az hogy nem kell hozzányúlni ! De Norbihoz szívesen bedobnék pár zsákosbetont

    kíváncsi leszek hosszabb pályán mik lesznek az erőviszonyok

    Jövő héten lesz nálunk is egy pár zsáknyi sitt, szerintem elfér a Nissan csomagtartójába a zsákosbeton mellé.

    Nagyon izgalmas verseny volt, mindig volt valaki, akivel csatázni kellett. Sajnos volt is egy csúnya eset Nagy Lászlóval, így itt is szeretnék elnézést kérni miatta. Sokszor visszanéztem az esetet, így a versenyen kívül is...


    Content Manager (acstuff.ru) -> 1. verseny replay (remélem letölthető, ha nem, akkor felrakom OneDrive-ra).

  18. #43
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Uhh, hát ez elég kaotikus futamra sikeredet. Habár, ez a BTCC nemigaz?
    Szóval a közepes gumi a bmw-n alkalmatlan erre a futamtávra (itt) baloldalon mindkét gumma nulla. Második futamon a balhátsó itt is elkopott 0-ra. Esetleg a gumikopáson lehetne picit csökkenteni (~90%), szerintetek?

    A másik ami kaotikussá tette azok a legkörözések voltak. De nincs egy szavam se, mert ilyen rövid pályán, ami dimbes dombos, kígyozós, és ilyen sokan vagyunk rajta, ott nemigen lehet mindig tökéletesen elengedni a gyorsabb pilótákat. Néha jóljönki, néha rosszul, de nemláttam olyat hogy vki durván, direkt tartotta volna a hátát. Szóval gratula a lassabb pilótáknak is, láttam volt forgolódás (énis kavirnyáltam a pályamellett), de elvoltak egymással, hol az egyik, hol a másik bakizott. Nehéz a kocsikkal, de ez benne a kihívás, ez adja az elvézetet.

    A két kocsi közötti különbség is elég kiegyenlített volt ahogy láttam. Rajtnál a BMW simán hozott pár helyet. A nissan a kanyarokból jött ki jobban, pl a hosszú emelkedő jobbosnál mindegyik nissan jött rám. Vélemények a bop-al kapcsolatban? Nissan-on az első tengelyen maradt a kemény keverékből?

    Találkozunk a következő futamon, ami Poznan-on lesz! (kis türelem még tesztelek rajta)
    Nekem a Nissanon a gumikopás úgy nézett ki, h az első futamon elég sokat kergetőztem a többiekkel, kevésbé tudtam vigyázni rá, úgy maradt a bal elsőből 10 alatt, de inkább nulla környéke volt az.
    A második futamon jobban tudtam óvni, ott 10 felett maradt picivel (ha jól emlékszem).

  19. #44
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Content Manager (acstuff.ru) -> 1. verseny replay (remélem letölthető, ha nem, akkor felrakom OneDrive-ra).
    Köf, ezt benyomtam a BTCC replay-ek közé is.

  20. #45
    Balogh Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 01. 08.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    37
    Nagyon élveztem az egészet. Szuper volt. Szerintem egyenlőre ne változtassunk semmit ha csak a BMW-en nem túl zavaró a gumi kopás. Én Nissan-nal mentem kemény gumin. Sikerült szépen hőfokon tartani (hátsóról ugyebár nem is beszélek "hűtő") és maradt a végére is bár 10% alatt valahol.
    Még a pályát is megszerettem a verseny alatt. Elnézést attól akivel "kontakt-ba" kerültem.

    Várom a következőt.

  21. #46
    Én a tegnapit nem élveztem most annyira, de a saját hibámból: hosszú idő után először indítottam el a CM-et és valószínűleg ahogy frissítette magát, elállította a grafikai beállításaimat és csak késő este vettem észre, hogy minden maxra lett húzva. A prequalon egyedül meg ugye még nem volt szembetűnő, de ahogy elrajtoltunk, szegény GPU-m olyan szinten izzadt VR-ban, hogy szinte diavetítést néztem. Volt két incidensem, a sikán előtt benéztem - azt hiszem - Varga Ádám mellé, csak blokkoltam az első kerekeimet, ő meg szerintem nem látott/nem számított rá és befordult előttem, én meg már nem bírtam megállni, úgyhogy sajnos elütöttem a BMW hátulját, elnézést kérek, szerintem óvj meg. Illetve ugyanitt Nagy Zsoltot is picit megpofoztam előzés közben, azért is bocsánat.

    Ja és légyszi, aki teheti, TS-en tegye már át magát push-to-talk-ra, vezetés közben, fejhallgatóval ez a folyamatos zúgás/csattogás azért zavaró tud lenni.

  22. #47
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Simresults

    Ja és Kiss Jani, bocs egyszer a hátsó sikánban kellettél hogy ne legyen csatt. Sztem Laci is támadott hátulról, védekező íven voltam, de közben vagy 2 lekörözött is ott legyeskedett a sikán körűl, úgyhogy elmértem, és Téged is beelőztelek. Vissza akartam adni, de Laci túl közel volt. De végűl valahogy mindketten lenyomtatok.
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 09. 18. 11:29.

  23. #48
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Jövő héten lesz nálunk is egy pár zsáknyi sitt, szerintem elfér a Nissan csomagtartójába a zsákosbeton mellé.

    Nagyon izgalmas verseny volt, mindig volt valaki, akivel csatázni kellett. Sajnos volt is egy csúnya eset Nagy Lászlóval, így itt is szeretnék elnézést kérni miatta. Sokszor visszanéztem az esetet, így a versenyen kívül is...


    Content Manager (acstuff.ru) -> 1. verseny replay (remélem letölthető, ha nem, akkor felrakom OneDrive-ra).
    Ez benne van a pakliban, semmi gáz. Nekem ez volt az első versenyem itt köztetek, de nagyon élveztem. A Nissan nekem megette a bal elsőt teljesen, de lehet, hogy a setupom sem volt 100as. Így legalább izgalmas... Én nem változtatnék egyelőre...

  24. #49

    Thumbs up

    Bár a mezőny hátsó részét gazdagítottam (a rózsaszín-kék bmw) de élveztem mindkét futamot, főleg a másodikat. Sajnos az elsőn futam első körében valaki féktávon elég durván beleszállt a kocsiba hátulról, plusz féknek használva, így ott eléggé gatya lett a kocsi, úgyhogy azt fel is adtam néhány kör után.
    A második már jól ment, igyekeztem minden konfliktusos helyzetet kikerülni, sajnos nem mindig sikerült, azoktól így is elnézést kérek.

    Azt látom, hogy fejlődnöm kell abban, hogy a lekörözéseknél hogyan engedjem el jó ritmusban a gyorsabbakat, igyekeztem mindenkit időben elengedni, nem sikerült mindig remélem nem tartottam nagyon fel senkit.
    Várom a következő fordulót

  25. #50
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Nálam a gumikopás úgy nézett ki, hogy a rajtnál a ProTyres app 32 körre saccolta a hard gumik élettartamát, de aztán kb. féltávnál újraszámolta magát, és már csak 25 kört jelzett... A 25. kör végén el is tűnt teljesen a minta a bal elsőről mind a protyres, mind a gyári gumiapp kijelzőjén. Onnantól érződött is, hogy jóval nehezebben fordul az autó, és kigyorsítani se tudott már valami jól. Kb. 6-8 tizedett esett vissza a köridő, bár igaz, hogy a kritikus helyeken kicsit óvatosabb voltam a végén, mert nem tudtam, hogy egyátalán végig fogja-e bírni. De végülis gond nélkül végigment. A leintés után csináltam pár burnout-ot az emelkedőn, hogy vajon eldurran-e, de egybenmaradt. Nem tudom mennyit bírt volna még, de érzésre eléggé a végét járta már a bal első. Silverstone-ban ugyan ez volt amúgy, csak ott a medium gumival.


    A BoP-ról meg ugyan azokat tudom elmondani, amit Kristófnak privátban is leírtam. A Nissan alapból valamivel könnyebbnek érződik a BMW-nél. Könnyebb fordítani, könnyebb szűken tartani. Ahogy Máté is írta, a bukkanókat is jobban kezeli, és az fwd mivolta miatt szinte büntetlenül lehet bedobálgatni mindenhova, míg a BMW-vel nagyon óvatosnak kell lenni, mivel a nem létzető kormányszög miatt nagyon hamar meg lehet pördülni vele.

    Silverstone-ban kiegyenlítettebbnek érződött a dolog, bár az is igaz, hogy ott csak kb. 20-20 percet mentem mind2 autóval és a szeteket se piszkáltam. Viszont ez a dimbes-dombos, huplis pálya nagyon erősen rávilágított a két autó közti különbségekre. Érdemes megnézni a replay-eken, hogy pl. a hosszú nyújtott jobbosban, vagy az utolsó sikánban mekkora fölényem volt még a top bmw-s pilóták ellen is... Szinte kategóriás különbségek alakultak ott ki.

    Ezek alapján én nem tartom valószínűnek, hogy lesz olyan pálya, ahol majd kifejezetten a bmw lesz a gyorsabb. Lehet, hogy kisebb lesz a különbség, de gyorsabb nem lesz, mint a nissan (de ne legyen igazam... ). És mivel a fentebb leírtak alapján a gumikopásból sem igazán tud profitálni a bmw, emiatt szerintem mindenképpen kéne egy kis BoP a nissanra. Lehet, hogy a középmezőnyben voltak jó csaták nissanok és bmw-k között, de gondjátok végig... ha a nissan-os emberkéket átültettük volna bmw-be, akkor ők is ugyan úgy elmaradtak volna legalább 5-6 tizeddel saját maguktól, mert egyszerűen ezen a pályán ennyi volt a különbség a két autó között.

    Persze az más kérdés, hogy ki melyik autóból mit tud kihozni, lehet hogy ez a különbség csak nálam ilyen drasztikus... (én mind2 autót a legjobb tudásom szerint kimaxoltam a prequal-on). Mindenesetre ha nektek tetszik így a bajnokság, én abba is hajlandó lennék belemenni, hogy csak én egyedül kapjak BoP-t. Elvégre én is fun-olni szeretnék, a végeredmény kevésbbé érdekel, és nekem is a BTCC a kedvenc sorozatom a mai napig. De az nekem sem fun, hogy ekkora előnyöm van. És nem, nem azért jöttem a nissan-nal, mert az a gyorsabb. Alapból én is rwd, és főleg BMW párti vagyok... Viszont most a két autó közül nekem egyértelműen a nissan-t a nagyon poén vezetni. Egyszerűen imádom, hogy már a kanyarbejáraton egyensúlyozni kell vele, hogy ne előzze meg a hátulja az elejét... Ha fordított lett volna az erőviszony, akkor is ezzel jöttem volna.


    Ezek lennének a tapasztalataim, javaslataim. Mindjárt megpróbálok erőt venni magamon, és nekiesni az új pályának. Kitesztelem ott is mind2 autót, aztán majd mondom mit mutat.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •