Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 56 (56 összesen)
  1. #51
    Azt csak poénnak szántam hogy pakoljunk rád súlyokat mert szerintem az nem lenne fair de pl én kiegyeznék vagy kedvezőbb gumikopással vagy nagyobb kormányszöggel hogy legalább meglehessen fogni de most én is körözök kicsit meglesem mi a helyzet ezen a páylán

  2. #52
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Azt csak poénnak szántam hogy pakoljunk rád súlyokat mert szerintem az nem lenne fair de pl én kiegyeznék vagy kedvezőbb gumikopással vagy nagyobb kormányszöggel hogy legalább meglehessen fogni de most én is körözök kicsit meglesem mi a helyzet ezen a páylán
    Személyre szabott súlyokat tudtommal meg lehet valahogy kerülni, ezért se alkalmazzuk. Prekin nincs rajta, aztán időmérőre rápakoljuk, lenne sírás.

    Valamint így is kap handicap-et az éllovas / élmezőny.
    • Időmérőn nemlehet pontot szerezni
    • 2. futamon fordított rajtrácson kell bizonyítani. (és nemcsak 8, hanem 10 fordul)



    Kormányszög orvoslására nem megoldás ha a játékbeállításokban, vagy a driver-ben leveszed az elfordulási szöget?

  3. #53
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én a tegnapit nem élveztem most annyira, de a saját hibámból: hosszú idő után először indítottam el a CM-et és valószínűleg ahogy frissítette magát, elállította a grafikai beállításaimat és csak késő este vettem észre, hogy minden maxra lett húzva. A prequalon egyedül meg ugye még nem volt szembetűnő, de ahogy elrajtoltunk, szegény GPU-m olyan szinten izzadt VR-ban, hogy szinte diavetítést néztem. Volt két incidensem, a sikán előtt benéztem - azt hiszem - Varga Ádám mellé, csak blokkoltam az első kerekeimet, ő meg szerintem nem látott/nem számított rá és befordult előttem, én meg már nem bírtam megállni, úgyhogy sajnos elütöttem a BMW hátulját, elnézést kérek, szerintem óvj meg. Illetve ugyanitt Nagy Zsoltot is picit megpofoztam előzés közben, azért is bocsánat.

    Ja és légyszi, aki teheti, TS-en tegye már át magát push-to-talk-ra, vezetés közben, fejhallgatóval ez a folyamatos zúgás/csattogás azért zavaró tud lenni.
    Nem gondolom, hogy meg kellene óvjalak. Én is hibás vagyok, mert nem figyeltem, hogy be fogsz-e férni. Különben is, ez volt az első futam, tele adrenalinnal csapatta mindenki, voltak is kicsúszások/kicsúsztatások.

  4. #54
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Személyre szabott súlyokat tudtommal meg lehet valahogy kerülni, ezért se alkalmazzuk. Prekin nincs rajta, aztán időmérőre rápakoljuk, lenne sírás.

    Valamint így is kap handicap-et az éllovas / élmezőny.
    • Időmérőn nemlehet pontot szerezni
    • 2. futamon fordított rajtrácson kell bizonyítani. (és nemcsak 8, hanem 10 fordul)



    Kormányszög orvoslására nem megoldás ha a játékbeállításokban, vagy a driver-ben leveszed az elfordulási szöget?
    már lejjebb vettem de lehet kipróbálom még egy kicsit lejjebb venni
    de az a fura legöbbször simán meglehet fogni de van hogy egyszer csak kihúzzák alólam az autót és semmit nem tudok tenni
    bár ha találok magamnak egy normális setupot akkor jobb lesz majd a helyzet Road Atlantán is ez volt

  5. #55
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Simresults

    Ja és Kiss Jani, bocs egyszer a hátsó sikánban kellettél hogy ne legyen csatt. Sztem Laci is támadott hátulról, védekező íven voltam, de közben vagy 2 lekörözött is ott legyeskedett a sikán körűl, úgyhogy elmértem, és Téged is beelőztelek. Vissza akartam adni, de Laci túl közel volt. De végűl valahogy mindketten lenyomtatok.
    Figyeltem is hátrafele, láttam, hogy te ott mindenképp be fogsz esni mellém, ha engedem, ha nem Szóval inkább hagytam helyet De jól megoldottuk a szitut, talán össze se értünk. Szal semmi gond, nem volt az olyan vészes helyzet

  6. #56
    Idézet Eredetileg atis88 írta Hozzászólás megtekintése
    Bár a mezőny hátsó részét gazdagítottam (a rózsaszín-kék bmw) de élveztem mindkét futamot, főleg a másodikat. Sajnos az elsőn futam első körében valaki féktávon elég durván beleszállt a kocsiba hátulról, plusz féknek használva, így ott eléggé gatya lett a kocsi, úgyhogy azt fel is adtam néhány kör után.
    A második már jól ment, igyekeztem minden konfliktusos helyzetet kikerülni, sajnos nem mindig sikerült, azoktól így is elnézést kérek.

    Azt látom, hogy fejlődnöm kell abban, hogy a lekörözéseknél hogyan engedjem el jó ritmusban a gyorsabbakat, igyekeztem mindenkit időben elengedni, nem sikerült mindig remélem nem tartottam nagyon fel senkit.
    Várom a következő fordulót
    Az én voltam ezer bocs érte, épp valakivel harcban voltunk a sikán előtti egyenesen és a belső íven teljesen benéztem a féktávot, nyugodtan óvd meg.

    Én nem igazán élveztem a futamot, mert szerintem ez az autószám egy ekkora pályára túl sok. Szerintem a többiek és a saját élményem érdekében csak az ilyen nagyobb pályákra korlátozom az indulásomat
    Pl. a Seat-os bajnokságban a pályák egész nagyok voltak szóval nem kellett mindig a tükröt néznem hogy most éppen csatázok vagy köröznek meg ott 2 splitben voltunk. Meglátjuk, hogy alakul ez a további futamokon
    Utoljára módosította: Atesz92; 2020. 09. 20. 10:13.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •